linuxmint - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: %s Account
ro: Cont %s

en: <b>%s</b> removed
ro: <b>%s</b> eliminat

en: About
ro: Despre

en: Accounts
ro: Conturi

en: Connect to your data in the cloud
ro: Conectează-te la datele tale din servicii online

en: Error removing account
ro: Eroare la eliminarea contului

en: google;facebook;twitter;yahoo;web;online;chat;calendar;mail;contact;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;account;
ro: google;facebook;twitter;yahoo;web;online;chat;calendar;mail;contact;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;account;cont;internet;

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
ro: Nu există conexiune la internet; conectează-te pentru a configura noi conturi online

en: Online Account
ro: Cont online

en: Online Accounts
ro: Conturi online

en: Providers
ro: Furnizori

en: Quit
ro: Închide

en: Remove Account
ro: Suprimă contul

en: Undo
ro: Anulează
