linuxmint - en to el translation catalogue (13 entries)

en: %s Account
el: Λογαριασμός %s

en: <b>%s</b> removed
el: <b>%s</b> αφαιρέθηκε

en: About
el: Σχετικά

en: Accounts
el: Λογαριασμοί

en: Connect to your data in the cloud
el: Συνδεθείτε με τα δεδομένα σας στο cloud

en: Error removing account
el: Σφάλμα αφαίρεσης λογαριασμού

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
el: Δεν υπάρχει σύνδεση στο διαδίκτυο - συνδεθείτε για να δημιουργήσετε νέους διαδικτυακούς λογαριασμούς

en: Online Account
el: Διαδικτυακός λογαριασμός

en: Online Accounts
el: Διαδικτυακοί λογαριασμοί

en: Providers
el: Πάροχοι

en: Quit
el: Έξοδος

en: Remove Account
el: Αφαίρεση λογαριασμού

en: Undo
el: Aναίρεση
