linuxmint - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: %s Account
cs: Účet %s

en: <b>%s</b> removed
cs: <b>%s</b> byl odebrán

en: About
cs: O aplikaci

en: Accounts
cs: Účty

en: Connect to your data in the cloud
cs: Připojení k vašim datům v cloudu

en: Error removing account
cs: Chyba při odebírání účtu

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
cs: Žádné připojení k internetu – připojení se k nastavení nových online účtů

en: Online Account
cs: Online účet

en: Online Accounts
cs: Účty on-line

en: Providers
cs: Poskytovatelé

en: Quit
cs: Ukončit

en: Remove Account
cs: Odebrat účet

en: Undo
cs: Zpět
