linuxmint - en to mk translation catalogue (13 entries)

en: %s Account
mk: Сметка за %s

en: <b>%s</b> removed
mk: <b>%s</b> е отстранет

en: About
mk: За

en: Accounts
mk: Сметки

en: Connect to your data in the cloud
mk: Поврзете се со вашите податоци во облакот

en: Error removing account
mk: Грешка при отстранувањето на сметката

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
mk: Нема интернет конекција - поврзете се за да поставите нови онлајн сметки

en: Online Account
mk: Онлајн сметка

en: Online Accounts
mk: Онлајн сметки

en: Providers
mk: Даватели

en: Quit
mk: Откажи

en: Remove Account
mk: Отрстрани ја сметката

en: Undo
mk: Врати
