linuxmint - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: %s Account
sq: Llogaria %s

en: <b>%s</b> removed
sq: <b> %s</b> ju hoq

en: About
sq: Rreth nesh

en: Accounts
sq: Llogaritë

en: Connect to your data in the cloud
sq: Lidhu me të dhënat e tua në re

en: Error removing account
sq: Gabim në heqjen e llogarisë

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
sq: Nuk ka lidhje interneti - lidhu për të konfiguruar llogari të reja në internet

en: Online Account
sq: Llogari Online

en: Online Accounts
sq: Llogaritë Online

en: Providers
sq: Ofruesit

en: Quit
sq: Dil

en: Remove Account
sq: Hiq llogarinë

en: Undo
sq: Anulo
