gnome-online-accounts master - en to an translation catalogue (143 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
an: Ha fallau en mirar un furnidor para: %s

en: IsLocked property is set for account
an: A propiedat "IsLocked" ye establida t'a cuenta

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
an: A propiedat "ProviderType" no ye establida t'a cuenta

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
an: Ha fallau en analisar a respuesta XML d'a detección automatica

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find ‘%s’ element
an: S'ha produciu una error en mirar l'elemento '%s'

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
an: Ha fallau en mirar ASUrl y OABUrl en a respuesta d'a detección automatica

note: TODO: more specific
en: Did not find password with identity ‘%s’ in credentials
an: No s'ha trobau a clau con a identidat «%s» en as credencials

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username ‘%s’ (%s, %d):
an: Clau incorrecta t'o nombre d'usuario '%s' (%s, %d):

en: _E-mail
an: Correu _electronico

en: _Password
an: _Clau

en: _Custom
an: _Personalizau

en: User_name
an: _Nombre d'usuario

en: _Server
an: _Servidor

note: --
en: _Cancel
an: _Cancelar

en: C_onnect
an: C_onnectar

en: Connecting…
an: Se'n ye connectando…

en: Dialog was dismissed
an: S'ha descartau lo dialogo

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
an: S'ha descartau lo dialogo (%s, %d):

en: _Ignore
an: _Ignorar

en: _Try Again
an: _Prebar atra vez

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
an: S'ha produciu una error en connectar ta lo servidor de Microsoft Exchange

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
an: S'asperaba un estau 200 quan s'ha solicitau a tuya identidat, en cuenta s'ha obteniu o estau %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
an: No s'ha puesto analisar a respuesta

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
an: a hora d'o suyo sistema no ye valida. Compreba la suya configuración de calendata y hora.

note: TODO: more specific
en: Service not available
an: Servicio no disponible

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
an: Falló l'autenticación

en: Server does not support PLAIN
an: O servidor no suporta PLAIN

en: Server does not support STARTTLS
an: Oservidor no suporta STARTTLS

en: IMAP and SMTP
an: IMAP y SMTP

note: Translators: the first parameter is a field name. The second is * a GOA account identifier.
en: Did not find %s with identity ‘%s’ in credentials
an: No s'ha trobau %s con a identidat '%s' en as credencials

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username ‘%s’ (%s, %d):
an: %s no valida ta lo nombre d'usuario '%s' (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
an: _Zifrau

en: None
an: Garra

en: STARTTLS after connecting
an: STARTTLS después de connectar

en: SSL on a dedicated port
an: SSL en un puerto dedicau

en: _Name
an: _Nombre

en: IMAP _Server
an: _Servidor IMAP

en: SMTP _Server
an: _Servidor SMTP

en: _Forward
an: Renin_viar

en: Error connecting to IMAP server
an: Error en connectar a o servidor IMAP

en: Error connecting to SMTP server
an: Error en connectar a o servidor SMTP

en: E-mail
an: Correu electronico

en: Name
an: Nombre

en: Enterprise Login (Kerberos)
an: Encieto de sesión empresarial (Kerberos)

en: Could not find saved credentials for principal ‘%s’ in keyring
an: No s'han puesto trobar as credencials alzadas ta '%s' en l'aniello de claus

en: Did not find password for principal ‘%s’ in credentials
an: No s'ha trobau a clau ta '%s' en as credencials

en: _Domain
an: _Dominio

en: Enterprise domain or realm name
an: Dominio empresarial u nombre d'o dominio

en: Log In to Realm
an: Encetar sesión en o dominio

en: Please enter your password below.
an: Mete a tuya clau contino.

en: Remember this password
an: Remerar ista clau

en: The domain is not valid
an: O dominio no ye valido

en: Error connecting to enterprise identity server
an: S'ha produciu una error en connectar ta lo servidor empresarial d'identidat

en: Identity service returned invalid key
an: O servicio d'identidat ha retornau una clau no valida

en: Error connecting to Last.fm
an: Error en connectar a Last.fm

en: Media Server
an: Servidor media

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
an: No se puet adhibir conteniu Personal a las tuyas aplicacions a traviés d'un servidor media.

en: Available Media Servers
an: Servidors de media disponibles

en: No media servers found
an: No s'han trobau servidors de media

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
an: S'asperaba un estau 200 quan se solicitó acceso a lo token, en o suyo puesto s'obtenió l'estau %d (%s)

en: Authorization response:
an: Respuesta a l'autorización

en: Authorization response: %s
an: Respuesta a l'autorización: %s

en: Error getting an Access Token:
an: S'ha produciu una error en obtener o teste d'acceso:

en: Error getting identity:
an: S'ha produciu una error en obtener a identidat:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
an: S'ha solicitau encetar a sesión como %s, pero se'n ha encetau como %s

en: Credentials do not contain access_token
an: As credencials no contienen o "access_token"

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
an: Ha fallau en esviellar l'acceso a lo teste (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
an: Faltan as capiteras d'o "access_token" u d'o "access_token_secret" en a respuesta

en: Error getting a Request Token:
an: S'ha produciu una error en obtener o teste solicitau:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
an: S'asperaba un estau 200 en solicitar o teste, en o suyo puesto s'obtenió l'estau %d (%s)

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
an: Faltan as capiteras "request_token" u "request_token_secret" en a respuesta

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
an: As credencials no contienen "access_token" u "access_token_secret"

en: Error connecting to ownCloud server
an: S'ha produciu una error en connectar a lo servidor d'ownCloud

en: Pocket
an: Pocha

note: TODO: more specific
en: No username or access_token
an: No bi ha nombre d'usuario u _teste d'acceso

en: _Mail
an: _Correu

en: Cale_ndar
an: Cala_ndario

en: _Contacts
an: _Contactos

en: _Documents
an: _Documentos

en: M_usic
an: _Mosica

en: _Photos
an: _Fotos

en: _Files
an: _Fichers

en: Network _Resources
an: _Recursos de ret

en: _Read Later
an: Leye_r-lo dimpués

en: Prin_ters
an: Imp_resoras

en: _Maps
an: _Mapas

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
an: Emplegar ta

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
an: "ensure_credentials_sync" no ye implementau en a mena %s

note: TODO: more specific
en: TLS not available
an: O TLS no ye disponible

note: TODO: more specific
en: org.gnome.OnlineAccounts.Mail is not available
an: org.gnome.OnlineAccounts.Mail no ye disponible

note: TODO: more specific
en: Failed to parse email address
an: Falló en analisar l'adreza de correu

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP authentication without a domain
an: No se puet fer l'autenticación SMTP sin un dominio

note: TODO: more specific
en: Did not find smtp-password in credentials
an: No se trobó a clau de SMTP en as credenciales

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP authentication without a password
an: No se puet fer l'autenticación SMTP sin una clau

en: Unknown authentication mechanism
an: Mecanismo d'autenticación desconoixiu

en: Telepathy chat account not found
an: No s'ha trobau a cuenta d'o Telepathy

en: Failed to initialize a GOA client
an: S'ha produciu una error a l'inicializar o cliente GOA

en: Failed to create a user interface for %s
an: S'ha produciu una error en creyar a interficie d'usuario ta %s

en: Connection Settings
an: Opcions d'a connexiónCompreba la configuración d'a tuya connexión y intenta-lo de nuevo.

en: Personal Details
an: Detalles presonals

en: _OK
an: _Acceptar

en: Cannot save the connection parameters
an: No se puet alzar os parametros d'a connexión

en: Cannot save your personal information on the server
an: No se puet alzar a tuya información presonal en o servidor

note: Connection Settings button
en: _Connection Settings
an: Opcions d'a _connexiónCompreba la configuración d'a tuya connexión y intenta-lo de nuevo.

note: Edit Personal Information button
en: _Personal Details
an: Detalles _presonals

en: A %s account already exists for %s
an: Ya existe una cuenta %s ta %s

note: Translators: the %s is the name of the provider. eg., Google.
en: %s account
an: Cuenta de %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
an: Ha fallau en borrar as credencials d'o aniello de claus

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
an: Ha fallau en obtener as credencials d'o aniello de claus

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
an: Ha s'han trobau credencials en o aniello de claus

en: Error parsing result obtained from the keyring:
an: S'ha produciu una error en analisar o resultau obteniu d'o aniello de claus:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
an: Credencials GOA de %s t'a identidat %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
an: Ha fallau en almacenar as credencials en o aniello de claus

en: Cannot resolve hostname
an: No se puede resolver o nombre de l'equipo

en: Cannot resolve proxy hostname
an: No se puede resolver o nombre d'equipo d'o proxy

en: Cannot find WebDAV endpoint
an: No se puede trobar o punto final WebDAV

en: Code: %u — Unexpected response from server
an: Codigo: %un: respuesta inasperada d'o servidor

en: The signing certificate authority is not known.
an: L'autoridat de sinyatura d'o certificau ye desconoixida.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
an: O certificau no coincide con a identidat d'o puesto asperada d'o que s'obtenió.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
an: A hora d'activación d'o certificau encara ye en o futuro.

en: The certificate has expired.
an: O certificau ha caducado.

en: The certificate has been revoked.
an: O certificau s'ha revocado.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
an: L'algorismo d'o certificau se considera no seguro.

en: Invalid certificate.
an: Certificau no válido.

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
an: Se ye cargando "%s"…

en: Microsoft Account
an: Cuenta de Microsoft

en: initial secret passed before secret key exchange
an: secreto inicial pasau antis de l'intercambio d'a clau secreta

en: Initial secret key is invalid
an: A clau secreta inicial no ye valida

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
an: O dominio de ret %s ameneste bella información ta verificar-te.

en: Could not find identity in credential cache: %k
an: No se pudo trobar a identidat en a caché de credencials: %k

en: Could not find identity credentials in cache: %k
an: No se pudo trobar a identidat d'as credencials en a caché: %k

en: Could not sift through identity credentials in cache: %k
an: No se pudo filtrar a traviés d'as credencials d'identidat en a caché: %k

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache: %k
an: No se pudo rematar de filtrar a traviés de credencials d'identidat en a caché: %k

en: No associated identification found
an: No se trobó garra identificación asociada

en: Could not create credential cache: %k
an: No se pudo creyar a caché de credencials: %k

en: Could not initialize credentials cache: %k
an: No se pudo inicializar a caché de credencials: %k

en: Could not store new credentials in credentials cache: %k
an: No se podieron almacenar as nuevas credencials en a caché de credencials: %k

en: Could not renew identity: Not signed in
an: No se pudo renovar a identidat: no ye sinyada

en: Could not renew identity: %k
an: No se pudo renovar a identidat: %k

en: Could not get new credentials to renew identity %s: %k
an: No se podieron obtener credencials nuevas ta renovar a identidat %s: %k

en: Could not erase identity: %k
an: No se pudo borrar a identidat: %k

en: Could not find identity
an: No se pudo trobar a identidat

en: Could not create credential cache for identity
an: No se pudo creyar a caché de credencials t'a identidat
