gnome-online-accounts master - en to ca translation catalogue (140 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
ca: No s'ha trobat cap proveïdor per: %s

en: IsLocked property is set for account
ca: La propietat «IsLocked» està establida pel compte

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
ca: El compte no té cap valor a la propietat «ProviderType»

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
ca: No s'ha pogut analitzar l'XML de la resposta d'autodescoberta

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
ca: No s'ha pogut trobar l'element «%s»

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
ca: No s'ha pogut trobar l'ASUrl ni l'OABUrl en la resposta d'autodescoberta

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
ca: La contrasenya per a l'usuari «%s» no és correcta (%s, %d):

en: _E-mail
ca: _Adreça electrònica

en: _Password
ca: _Contrasenya

en: _Custom
ca: _Personalitzat

en: User_name
ca: Nom d'_usuari

en: _Server
ca: _Servidor

note: --
en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: C_onnect
ca: C_onnecta

en: Connecting…
ca: S'està connectant…

en: Dialog was dismissed
ca: S'ha descartat el diàleg

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
ca: S'ha descartat el diàleg (%s, %d):

en: _Ignore
ca: _Ignora

en: _Try Again
ca: _Torna-ho a intentar

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
ca: S'ha produït un error en connectar-se al servidor de Microsoft Exchange

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
ca: En sol·licitar la vostra identitat s'esperava l'estat 200, però s'ha rebut l'estat %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
ca: No s'ha pogut analitzar la resposta

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
ca: L'hora del sistema no és correcte. Comproveu la configuració de la data i l'hora.

note: TODO: more specific
en: Service not available
ca: El servei no està disponible

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
ca: Ha fallat l'autenticació

en: Server does not support PLAIN
ca: El servidor no permet utilitzar «PLAIN»

en: Server does not support STARTTLS
ca: El servidor no permet utilitzar «STARTTLS»

en: IMAP and SMTP
ca: IMAP i SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
ca: %s no vàlid amb l'usuari «%s» (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
ca: _Encriptació

en: None
ca: Cap

en: STARTTLS after connecting
ca: Utilitza l'STARTTLS després de connectar

en: SSL on a dedicated port
ca: Utilitza l'SSL en un port dedicat

en: _Name
ca: _Nom

en: IMAP _Server
ca: _Servidor d'IMAP

en: SMTP _Server
ca: Servidor d'_SMTP

en: _Forward
ca: _Endavant

en: Error connecting to IMAP server
ca: S'ha produït un error en connectar-se al servidor d'IMAP

en: Error connecting to SMTP server
ca: S'ha produït un error en connectar-se al servidor d'SMTP

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Name
ca: Nom

en: Enterprise Login (Kerberos)
ca: Entrada corporativa (Kerberos)

en: Ticketing is disabled for account
ca: La creació de tiquets està bloquejada pel compte

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
ca: No s'han pogut trobar les credencials guardades pel principal «%s» a l'anell de claus

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
ca: No s'ha pogut trobar la contrasenya pel principal «%s» a les credencials

en: _Domain
ca: _Domini

en: Enterprise domain or realm name
ca: Domini corporatiu o nom del regne

en: Log In to Realm
ca: Entra al regne

en: Please enter your password below.
ca: Introduïu la contrasenya a sota.

en: Remember this password
ca: Recorda la contrasenya

en: The domain is not valid
ca: El domini no és vàlid

en: Error connecting to enterprise identity server
ca: S'ha produït un error en connectar-se al servidor d'identitat corporativa

en: Identity service returned invalid key
ca: El servei d'identitat ha retornat una clau no vàlida

en: Error connecting to Last.fm
ca: S'ha produït un error en connectar-se a Last.fm

en: Media Server
ca: Servidor multimèdia

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
ca: Podeu afegir contingut personalitzat a les aplicacions mitjançant un compte a un servidor multimèdia.

en: Available Media Servers
ca: Servidors multimèdia disponibles

en: No media servers found
ca: No s'ha trobat cap servidor multimèdia

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
ca: S'esperava l'estat 200 en sol·licitar el testimoni d'autenticació, però s'ha rebut l'estat %d (%s)

en: Authorization response:
ca: Resposta d'autorització:

en: Authorization response: %s
ca: Resposta d'autorització: %s

en: Error getting an Access Token:
ca: S'ha produït un error en obtindre el testimoni d'autenticació:

en: Error getting identity:
ca: S'ha produït un error en obtindre la identitat:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
ca: S'ha demanat identificar-se com a %s, però s'ha connectat com a %s

en: Credentials do not contain access_token
ca: Les credencials no contenen el testimoni d'autenticació

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
ca: No s'ha pogut actualitzar el testimoni d'autenticació (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
ca: Manquen les capçaleres del testimoni d'autenticació o del secret del testimoni d'autenticació en la resposta

en: Error getting a Request Token:
ca: S'ha produït un error en obtindre el testimoni de sol·licitud:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
ca: S'esperava l'estat 200 per obtindre el testimoni de sol·licitud demanat, però s'ha rebut l'estat %d (%s)

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
ca: Manquen les capçaleres del testimoni de sol·licitud o del secret del testimoni de sol·licitud en la resposta

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
ca: Les credencials no contenen cap testimoni d'autenticació o secret del testimoni d'autenticació

en: Error connecting to ownCloud server
ca: S'ha produït un error en connectar-se al servidor d'ownCloud

note: TODO: more specific
en: No username or access_token
ca: Cap nom d'usuari o access_token

en: _Mail
ca: _Correu

en: Cale_ndar
ca: Calen_dari

en: _Contacts
ca: Co_ntactes

en: C_hat
ca: _Xat

en: M_usic
ca: M_úsica

en: _Photos
ca: _Fotos

en: _Files
ca: _Fitxers

en: Network _Resources
ca: _Recursos de xarxa

en: _Read Later
ca: _Llig més tard

en: Prin_ters
ca: Im_pressores

en: _Maps
ca: _Mapes

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
ca: Utilitza per

en: Account is disabled
ca: El compte està inhabilitat

en: Unknown error
ca: Error desconegut

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
ca: «ensure_credentials_sync» no està implementat al tipus %s

note: TODO: more specific
en: TLS not available
ca: El TLS no està disponible

en: Unknown authentication mechanism
ca: Es desconeix el mecanisme d'autenticació

en: Telepathy chat account not found
ca: No s'ha trobat cap compte de xat del Telepathy

en: Failed to create a user interface for %s
ca: No s'ha pogut crear una interfície d'usuari per a %s

en: Connection Settings
ca: Paràmetres de la connexió

en: Personal Details
ca: Dades personals

en: _OK
ca: _D'acord

en: Cannot save the connection parameters
ca: No es poden guardar els paràmetres de la connexió

en: Cannot save your personal information on the server
ca: No es pot guardar la vostra informació personal al servidor

note: Connection Settings button
en: _Connection Settings
ca: Paràmetres de la _connexió

note: Edit Personal Information button
en: _Personal Details
ca: Dades _personals

en: Error logging into the account
ca: S'ha produït un error en iniciar la sessió

en: Credentials have expired
ca: Les credencials han vençut

en: Sign in to enable this account.
ca: Inicia la sessió per habilitar este compte.

en: _Sign In
ca: _Inicia la sessió

en: A %s account already exists for %s
ca: Ja existeix un compte del %s per %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
ca: Compte %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
ca: No s'han pogut suprimir les credencials de l'anell de claus

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
ca: No s'han pogut recuperar les credencials de l'anell de claus

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
ca: No s'han trobat credencials a l'anell de claus

en: Error parsing result obtained from the keyring:
ca: S'ha produït un error en analitzar el resultat obtingut de l'anell de claus:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
ca: Credencials de %s del GOA per a la identitat %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
ca: No s'han pogut emmagatzemar les credencials a l'anell de claus

en: Cannot resolve hostname
ca: No s'ha pogut resoldre el nom de la màquina

en: Cannot resolve proxy hostname
ca: No s'ha pogut resoldre el nom del servidor intermediari

en: Cannot find WebDAV endpoint
ca: No s'ha pogut trobar el punt final WebDAV

en: Code: %u — Unexpected response from server
ca: Codi: %u — resposta inesperada del servidor

en: The signing certificate authority is not known.
ca: Es desconeix l'autoritat de certificació que signa.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
ca: El certificat no coincideix amb la identitat que s'esperava del lloc del qual s'ha recollit.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
ca: La data d'activació del certificat és en el futur.

en: The certificate has expired.
ca: El certificat ha vençut.

en: The certificate has been revoked.
ca: S'ha revocat el certificat.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
ca: L'algorisme del certificat es considera insegur.

en: Invalid certificate.
ca: El certificat no és vàlid.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
ca: No s'ha trobat %s per la identitat «%s» a les credencials

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
ca: S'està carregant «%s»…

en: Initial secret key is invalid
ca: La clau inicial secreta no és vàlida

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
ca: El regne de xarxa %s necessita informació per poder deixar-vos entrar.

en: Could not find identity in credential cache: %k
ca: No s'ha pogut trobar la identitat a la memòria cau de credencials: %k

en: Could not find identity credentials in cache: %k
ca: No s'han pogut trobar les credencials de la identitat a la memòria cau: %k

en: Could not sift through identity credentials in cache: %k
ca: No s'han pogut examinar amb detall les credencials d'identitat de la memòria cau: %k

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache: %k
ca: No s'ha pogut finalitzar l'examinació en detall de les credencials d'identitat de la memòria cau: %k

en: No associated identification found
ca: No s'ha trobat cap identificació associada

en: Could not create credential cache: %k
ca: No s'ha pogut crear la memòria cau de credencials: %k

en: Could not initialize credentials cache: %k
ca: No s'ha pogut inicialitzar la memòria cau de credencials: %k

en: Could not store new credentials in credentials cache: %k
ca: No s'han pogut emmagatzemar les credencials noves a la memòria cau de credencials: %k

en: Could not renew identity: Not signed in
ca: No s'ha pogut renovar la identitat: no heu entrat

en: Could not renew identity: %k
ca: No s'ha pogut renovar la identitat: %k

en: Could not get new credentials to renew identity %s: %k
ca: No s'han pogut obtindre les credencials noves per renovar la identitat %s: %k

en: Could not erase identity: %k
ca: No s'ha pogut suprimir la identitat: %k

en: Could not find identity
ca: No s'ha pogut trobar la identitat

en: Could not create credential cache for identity
ca: No s'ha pogut crear la memòria cau de credencials per la identitat
