gnome-online-accounts - en to ckb translation catalogue (122 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
ckb: لیستی ئەو دابینکەرانەی کە ڕێگەپێدراون باربکرێن

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
ckb: لیست بریتییە لەو زنجیرەنووسانەی کە نوێنەری دابینکەرەکان دەکەن ڕێگەپێدراون بەوەی باربکرێن(بنەڕەت:'هەمووی'). ئەمە تەنها لە کاتی دەستپێکردن ئەنجام دەدرێت.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
ckb: نەتوانرا دابینکەر بدۆزرێتەوە بۆ : %s

en: IsLocked property is set for account
ckb: تایبەتمەندی IsLocked دانرا بۆ هەژمار

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
ckb: تایبەتمەندی ProviderType دانەنرا بۆ هەژمار

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
ckb: نەتوانرا توخمی  "%s" بدۆزرێتەوە.

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
ckb: وشەی تپەڕبوون هەڵەیە بۆ ناوی بەکارهێنەری  “%s” (%s, %d):

en: _E-mail
ckb: ـپۆستی ئەلکترۆنی

en: _Password
ckb: _تێپەڕەوشە

en: _Custom
ckb: ـڕاسپێراو

en: User_name
ckb: ناویـبەکارهێنەر

en: _Server
ckb: ـڕاژە

note: --
en: _Cancel
ckb: ـپاشگەزبوونەوە

en: C_onnect
ckb: پە_یوەندی

en: Connecting…
ckb: پەیوەندی گرتن...

en: Dialog was dismissed
ckb: پەنجەرەی گفتوگۆ پشتگوێخرا

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
ckb: پەنجەرەی گفتوگۆ پشتگوێخرا (%s, %d):

en: _Ignore
ckb: _فه‌رامۆشکردن

en: _Try Again
ckb: _دووبارە هەوڵ بدە

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
ckb: هەڵە کاتی پەیوەندی کردن بە ڕاژەی Microsoft Exchangeـەوە

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
ckb: پێشبینی دەکرا کە باری ٢٠٠ بێت کاتی داوای پێناست کرا، لە جیاتی ئەوە باری %d (%s) بەدەستکەوت.

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
ckb: ناتوانرێت وەڵام شیبکرێتەوە

en: Fedora
ckb: فیدۆرا

en: Ticketing is disabled for account
ckb: تکتکردن ناچالاک کرا بۆ ئەم هەژمارە

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
ckb: نەتوانرا بەڵگەنامەی باوەڕپێکردنی پاشەکەوتکراو بدۆزرێتەوە بۆ  “%s” لەناو زنجیرەکلیل

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
ckb: نەتوانرا وشەی تێپەڕبوون بدۆزرێتەوە بۆ “%s” لەناو بەڵگەنامەی باوەڕپیکراو

en: Error connecting to Fedora
ckb: هەڵە لە کاتی پەیوەندیکردن بە فیدۆراوە

en: Identity service returned invalid key
ckb: خزمەتگوزاری پێناسی بە کلیلێکی نادروستەوە گەڕایەوە

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
ckb: کاتژمێری سیستمەکەت نادرووستە. ڕێکخستنی کات و ڕۆژ بپشکنە.

en: Google
ckb: گووگڵ

note: TODO: more specific
en: Service not available
ckb: خزمەتگوزاری بەردەست نیە

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
ckb: ڕێپێدان سەرکەوتوو نەبوو

en: Server does not support PLAIN
ckb: ڕاژە پشتگیری PLAIN ناکات

en: Server does not support STARTTLS
ckb: ڕاژە پشتگیری STARTTLS ناکات

en: IMAP and SMTP
ckb: IMAP و SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
ckb: %sـی نادرووست لەگەڵ ناوی بەکارهێنەر “%s” (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
ckb: ـنهێنیکردن

en: None
ckb: نییە

en: STARTTLS after connecting
ckb: STARTTLS دووای پەیوەندیکردن

en: _Name
ckb: ـناو

en: IMAP _Server
ckb: ڕاژەیـ IMAP

en: SMTP _Server
ckb: ڕاژەیـ SMTP

en: _Forward
ckb: ـناردنەوە

en: Error connecting to IMAP server
ckb: هەڵە لە کاتی پەیوەندی کردن بە ڕاژەی IMAP

en: Error connecting to SMTP server
ckb: هەڵە لە کاتی پەیوەندی کردن بە ڕاژەی SMTP

en: E-mail
ckb: پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Name
ckb: ناو

en: Enterprise Login (Kerberos)
ckb: چوونەژورەوەی دەزگاکان

en: _Principal
ckb: ـبنەما

en: Operation was cancelled
ckb: کردارەکە هەڵوەشێنرایەوە

en: Please enter your password below.
ckb: تکایە وشەی تێپەڕبوونەکەت بنووسە لە خوارەوە.

en: Remember this password
ckb: وشەی تێپەڕبوونم بیربێنەوە

en: Error connecting to enterprise identity server
ckb: هەڵە لە کاتی پەیوەندی کردن بە راژەی پێناسی دەزگا

en: Error connecting to Last.fm
ckb: هەڵە لە کاتی پەیوەندی کردن بە Last.fm

en: Media Server
ckb: خزمەتگوزاری میدیا

en: Available Media Servers
ckb: راژە میدیاییە بەردەستەکان

en: No media servers found
ckb: هیچ ڕاژەیەکی میدیایی نەدۆزرایەوە

en: Authorization response:
ckb: ڕێگەپێدان:

en: Authorization response: %s
ckb: ڕێگەپێدان: %s

en: Error getting an Access Token:
ckb: هەڵە لە بەدەستگەیشتنی هێمای جوونەژورەوە

en: Error getting identity:
ckb: هەڵە لە کاتی بەدەستهێنانی پێناس:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
ckb: داواکرا بچیتە ژورەوە وەک %s، بەڵام چوویتە ژورەوە وەک %s

en: Credentials do not contain access_token
ckb: بەڵگەنامەی ڕێپیدانەکان هێمایـجوونانوی تێدا نیە

en: Error connecting to Nextcloud server
ckb: هەڵە لە کاتی پەیوەندیکردن بە ڕاژەی Nextcloud

en: Ubuntu Single Sign-On
ckb: چوونەژوورەوەی یەکجاری ئوبونتوو

en: _Email address:
ckb: _پۆستی ئەلیکترۆنی:

en: I have an Ubuntu Single Sign-On account
ckb: من هەژماری چوونەناوەوەی یەکجاری ئوبونتووم هەیە

en: _Password:
ckb: _وشەی تێپەڕبوون

en: I want to register for an account now
ckb: دەمەوێت هەژمارێک تۆماربکەم ئێستا

en: I've forgotten my password
ckb: وشەی تێپەڕبوونم ون کردووە

en: Passc_ode:
ckb: کۆدیـتێپەڕبوون:

en: Privacy Policy
ckb: ڕێبازی تایبەتێتی

en: Provided email/password is not correct
ckb: پۆستی ئەلکترۆنی/وشەی تێپەڕبوونی دراو ڕاست نیە

en: The provided 2-factor key is not recognised
ckb: ٢-کلیلە ڕێگای دابینکراو ناسراو نیە

en: Something went wrong, please try again
ckb: هەڵەیەل ڕوویدا، تکایە هەوڵ بدەرەوە

en: Please enter a passcode from your authentication device or app
ckb: تکایە کۆدی تێپەڕبوون لێبدە لە داوانامە یان ئامێری ڕێگەپێدانەکەتەوە

en: Error connecting to Ubuntu Single Sign-On server
ckb: هەڵە لە کاتی پەیوەندیکردن بە ڕاژیە چوونەناوەوەی یەکجاری ئوبونتوو

en: This account requires a second passcode from your authentication device or app
ckb: ئەم هەژمارە کۆدی چونەژورەوەی دووەمت لێ داوادەکات کە لە بەرنامە یا ئامێری ڕێگەپێدانەوە دەستدەکەوێت

en: _Mail
ckb: ـپۆست

en: Cale_ndar
ckb: رۆژـژمێر

en: _Contacts
ckb: ـهاوڕێکان

en: C_hat
ckb: دەمەـتەقێ

en: _Documents
ckb: ـبەڵگەنامەکان

en: M_usic
ckb: مۆـسیقا

en: _Photos
ckb: ـوێنەکان

en: _Files
ckb: _پەڕگەکان

en: Network _Resources
ckb: سەرچاوەکانیـڕایەڵە

en: _Read Later
ckb: ـدوواتر بیخوێنەوە

en: Prin_ters
ckb: چاپـکەر

en: _Maps
ckb: ـنەخشە

en: T_o Do
ckb: بۆـئەنجامدان

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
ckb: بەکاریبێنە بۆ

en: Account is disabled
ckb: هەژمار ناچالاکە

en: Unknown error
ckb: هەڵەیەکی نەزانراو

note: TODO: more specific
en: TLS not available
ckb: TLS بەردەست نیە

en: Unknown authentication mechanism
ckb: شێوازی ڕێگەپێدان نەناسراوە

en: Error logging into the account
ckb: هەڵە لە کاتی چوونەژورەوە بۆ هەژمار

en: Credentials have expired
ckb: بەڵگەنامەی ڕێپێدانەکان بەسەرچووە

en: Sign in to enable this account.
ckb: بچۆ ژوورەوە بۆ چالاک کردنی ئەم هەژمارە.

en: _Sign In
ckb: ـبچۆ ژوورەوە

en: A %s account already exists for %s
ckb: هەژماری %s پێشتر هەیە بۆ %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
ckb: هەژماری %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
ckb: نەتوانرا بەڵگەنامەی ڕێپێدانەکان بسڕێتەوە لە زنجیرەکلیل

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
ckb: هەتوانرا بەڵگەنامەی ڕێپێدانەکان بەدستبهێنرێت لە زنجیرەکلیلەوە

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
ckb: هیچ بەڵگەنامییەکی ڕێپێدان نەدۆزرایەوە لە زنجیرە کلیل

en: Error parsing result obtained from the keyring:
ckb: هەڵە لە کاتی شیکردنەوەی ئەنجامەکان کە لە زنجیرەکلیلەوە بەدەستهاتبوون:

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
ckb: هەڵە لە کاتی پاشەکەوتکردنی بەڵگەنامەی ڕێپێدان لە ناو زنجیرەکلیل

en: Cannot resolve hostname
ckb: ناتوانریت ناوی خانەخوێ چارەسەربکرێت

en: Cannot resolve proxy hostname
ckb: ناتوانرێت ناوی خانەخوێی پرۆکسی

en: The signing certificate authority is not known.
ckb: دەسەڵاتی واژوکردنی بڕوانامەکان نەناسراوە.

en: The certificate has expired.
ckb: یروانامە بەسەرچووە.

en: The certificate has been revoked.
ckb: یروانامە پوچەڵکرایەوە

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
ckb: ئەلگۆریتمی بڕوانامە دانراوە بەوەی پارێزراو نیە.

en: Invalid certificate.
ckb: بڕوانامەی نادرووست.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
ckb: نەتوانرا  %s  بدۆزرێتەوە لەگەڵ پێناسی "%s " لەناو بەڵگەنامەی ڕێپێدانەکان

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
ckb: بارکردنی "%s "...

en: No associated identification found
ckb: هیچ پێناسێکی پێوەبەستراوە نەدۆزرایەوە

en: Could not renew identity: Not signed in
ckb: ناتوانیت پێناس نوێبکەیتەوە: لە ژورەوەنیت

en: Could not renew identity:
ckb: ناتوانیت پێناس نوێبکەیتەوە:

en: Could not erase identity:
ckb: نەتوانرا پێناس بسڕێتەوە:

en: Could not find identity
ckb: نەتوانرا پێناس بدۆزرێتەوە

en: Could not create credential cache for identity
ckb: نەتوانرا حەشارگەی بەڵگەنامەی ڕێپێدان درووستبکرێت بۆ پێناس
