gnome-online-accounts master - en to et translation catalogue (96 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
et: %s jaoks ei leitud pakkujat

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
et: Selle konto jaoks pole ProviderType omadus määratud

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
et: Automaattuvastuse vastuse XML-i parsimine nurjus

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
et: ASUrl-i ja OABUrl-i ei leitud automaattuvastuse vastuses

en: _Password
et: _Parool

en: _Custom
et: _Kohandatud

en: User_name
et: _Kasutajanimi

note: --
en: _Cancel
et: _Tühista

en: C_onnect
et: Ü_hendu

en: Connecting…
et: Ühendumine…

en: Dialog was dismissed
et: Dialoog tühistati

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
et: Dialoog katkestati (%s, %d):

en: _Ignore
et: _Eira

en: _Try Again
et: _Proovi uuesti

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
et: Viga ühendumisel Microsoft Exchange serveriga

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
et: Sinu identiteedi pärimisel oodati olekut 200, selle asemel saadi olek %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
et: Vastust pole võimalik parsida

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
et: Su arvuti kell on vale. Kontrolli kella ja kuupäeva sätteid.

note: TODO: more specific
en: Service not available
et: Teenus pole saadaval

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
et: Autentimine nurjus

en: Server does not support PLAIN
et: Server ei toeta PLAIN ühendust

en: Server does not support STARTTLS
et: Server ei toeta STARTTLS ühendust

en: IMAP and SMTP
et: IMAP ja SMTP

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
et: _Krüpteering

en: None
et: Puudub

en: STARTTLS after connecting
et: STARTTLS pärast ühendumist

en: SSL on a dedicated port
et: SSL eraldi pordi kaudu

en: _Name
et: _Nimi

en: IMAP _Server
et: IMAP _server

en: SMTP _Server
et: SMTP _server

en: _Forward
et: _Edasi

en: Error connecting to IMAP server
et: Viga ühendumisel IMAP serveriga

en: Error connecting to SMTP server
et: Viga ühendumisel SMTP serveriga

en: Name
et: Nimi

en: Enterprise Login (Kerberos)
et: Ettevõtte kontoga sisselogimine (Kerberos)

en: Log In to Realm
et: Valdusesse (realm) sisselogimine

en: Please enter your password below.
et: Palun sisesta oma parool.

en: Remember this password
et: Parooli meeldejätmine

en: Error connecting to enterprise identity server
et: Viga ettevõtte identity serverisse sisselogimisel

en: Identity service returned invalid key
et: Identity teenus tagastas sobimatu võtme

en: Media Server
et: Meediaserver

en: Available Media Servers
et: Saadaolevad meediaserverid

en: No media servers found
et: Ühtki meediaserverit ei leitud

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
et: Ligipääsu märgi pärimisel oodati olekut 200, selle asemel saadi olek %d (%s)

en: Error getting an Access Token:
et: Viga turvamärgi hankimisel:

en: Error getting identity:
et: Viga identiteedi hankimisel:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
et: Paluti sisse logida nimega %s, kuid selle asemel logiti sisse nimega %s

en: Credentials do not contain access_token
et: Autentimistõendid ei sisalda access_token'it

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
et: Turvamärgi värskendamine nurjus (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
et: Vastuses puudub päis access_token või access_token_secret

en: Error getting a Request Token:
et: Viga turvamärgi (Request token) hankimisel:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
et: Turvamärgi (Request token) pärimisel oodati olekut 200, selle asemel saadi olek %d (%s)

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
et: Vastuses puudub päis request_token või request_token_secret

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
et: Autentimistõendis ei sisaldu access_token või access_token_secret

en: Error connecting to ownCloud server
et: Viga ühendumisel ownCloud serveriga

en: _Mail
et: _E-posti

en: Cale_ndar
et: K_alendrit

en: _Contacts
et: _Kontakte

en: C_hat
et: _Vestlust

en: _Documents
et: _Dokumente

en: M_usic
et: M_uusikat

en: _Photos
et: F_otosid

en: _Files
et: _Faile

en: Network _Resources
et: Võrgu_ressursse

en: _Read Later
et: _Loe Hiljem

en: Prin_ters
et: Prin_tereid

en: _Maps
et: _Kaarte

en: T_o Do
et: Ül_esandeid

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
et: Kasutatakse:

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
et: ensure_credentials_sync ei ole liigi %s jaoks teostatud

note: TODO: more specific
en: TLS not available
et: TLS pole saadaval

en: Sign in to enable this account.
et: Logi sisse selle konto lubamiseks.

en: _Sign In
et: _Logi sisse

en: A %s account already exists for %s
et: %s konto on juba olemas kasutajale %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
et: %s konto

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
et: Autentimistõendite kustutamine võtmerõngast nurjus

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
et: Autentimistõendite hankimine võtmerõngast nurjus

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
et: Võtmerõngast ei leitud autentimistõendeid

en: Error parsing result obtained from the keyring:
et: Viga võtmerõngast saadud vastuse parsimisel:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
et: GOA %s autentimistõendid identiteedi %s jaoks

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
et: Autentimistõendite salvestamine võtmerõngasse nurjus

en: Code: %u — Unexpected response from server
et: Kood %u — server andis ootamatu vastuse

en: The signing certificate authority is not known.
et: Allkirjastamise sertifikaadi tunnustaja on tundmatu.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
et: Sertifikaat ei vasta saidi, kust see saadi, eeldatavale identiteedile.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
et: Sertifikaadi kehtivuse algus on ikka veel tulevikus.

en: The certificate has expired.
et: Sertifikaat on aegunud.

en: The certificate has been revoked.
et: Sertifikaat on tühistatud.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
et: Sertifikaadi algoritm on ebaturvaline.

en: Invalid certificate.
et: Vigane sertifikaat.

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
et: „%s“ laadimine…

en: Initial secret key is invalid
et: Esialgne salavõti on vale

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
et: Võrguvaldus (realm) %s vajab andmeid, et sind sisse logida.

en: No associated identification found
et: Seonduvat identifikaatorit ei leitud

en: Could not renew identity: Not signed in
et: Identiteeti pole võimalik uuendada: pole sisse logitud

en: Could not find identity
et: Identiteeti ei leitud

en: Could not create credential cache for identity
et: Pole võimalik luua paroolide puhvrit identiteedi jaoks
