gnome-online-accounts master - en to fa translation catalogue (150 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
fa: سیاههٔ فراهم‌کنندگانی که مجازند بار شوند

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
fa: سیاهه‌ای از رشته‌ها که بیانگر خدمات‌دهنده‌های مجاز برای بار شدن هستند (پیش‌گزیده: all). تنها در هنگام شروع، ارزیابی می‌شود.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
fa: یافتن فراهم‌کننده شکست خورد: %s

en: IsLocked property is set for account
fa: مشخصه IsLocked برای حساب تنظیم شده است

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
fa: ویژگی «نوع فراهم‌کننده» برای حساب کاربری تنظیم نشده است

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
fa: تجزیهٔ XML پاسخ کشف خودکار با شکست مواجه شد

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
fa: شکست در یافتن عنصر «%s»

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
fa: یافتن ASUrl و OABUrl در پاسخ کشف خودکار با شکست مواجه شد

en: Microsoft Exchange
fa: اکسچنج مایکروسافت

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
fa: گذرواژه با نام کاربری «%s» نامعتبر است (%s، %Id):

note: provider name
en: Connect to a Microsoft Exchange provider to access calendars, contacts and files
fa: وصل شدن به فراهم‌کنندهٔ اکسچنج مایکروسافت برای دسترسی به تقویم‌ها، آشنایان و پرونده‌ها

en: _Email
fa: _رایانامه

en: _Password
fa: _گذرواژه

en: Exchange account details will be auto-detected from your email address when possible
fa: جزییات حساب اکسچنج در صورت امکان به طور خودکار از نشانی رایانامه‌تان تشخیص داده می‌شوند

en: Account Details
fa: جزییات حساب

en: User_name
fa: نام _کاربری

en: _Domain
fa: _دامنه

en: Example domain: example.com
fa: دامنهٔ نمونه: example.com

en: Fedora
fa: فدورا

en: Access restricted web and network resources for your organization
fa: دسترسی به منابع شبکه و وب محدود به سازمانتان

en: Google
fa: گوگل

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
fa: هنگام درخواست هویت شما انتظار وضعیت ۲۰۰ را داشتیم، در عوض وضعیت %Id دریافت شد (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
fa: نمی‌توان پاسخ را تجزیه کرد

note: TODO: more specific
en: Service not available
fa: خدمت در دسترس نیست

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
fa: تصدیق‌هویت شکست خورد

en: Server does not support STARTTLS
fa: کارساز از STARTTLS پشتیبانی نمی‌کند

en: IMAP and SMTP
fa: رایانامه

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
fa: %s با نام کاربری «%s» نامعتبر است (%s، %Id):

note: Keep in sync with GoaTlsType
en: None
fa: هیچ‌کدام

note: GOA_TLS_TYPE_NONE
en: STARTTLS after connecting
fa: ‫STARTTLS پس از وصل شدن

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
fa: ‫SSL روی درگاه تخصیص داده شده

en: Email
fa: رایانامه

en: Connect to an email account
fa: وصل شدن به حساب رایانامه

en: _Name
fa: _نام

en: IMAP and SMTP details will be auto-detected from your service provider when possible
fa: جزییات IMAP و SMTP در صورت امکان به طور خودکار از فراهمگر خدمتتان تشخیص داده می‌شوند

note: IMAP
en: IMAP Settings
fa: تنظیمات IMAP

en: IMAP _Server
fa: _کارساز IMAP

en: Encryption
fa: رمزنگاری

en: Example server: imap.example.com
fa: کارساز نمونه: imap.example.com

note: SMTP
en: SMTP Settings
fa: تنظیمات SMTP

en: SMTP _Server
fa: _کارساز SMTP

en: Example server: smtp.example.com
fa: کارساز نمونه: smtp.example.com

en: Name
fa: نام

en: Kerberos
fa: کربروس

en: Operation was cancelled
fa: عملیات لغو شد

en: Log In to Realm
fa: ورود به محدوده

en: Please enter your password below.
fa: لطفاً گذرواژه‌تان را در زیر وارد کنید.

en: Remember this password
fa: این گذرواژه به‌خاطر سپرده شود

en: _Principal
fa: _مؤسّسه

en: Example principal: user@EXAMPLE.COM
fa: مؤسّسهٔ نمونه: user@EXAMPLE.COM

en: _Sign in…
fa: _ورود…

en: Ticketing is disabled for account
fa: مشخّصهٔ Ticketing برای حساب از کار افتاده

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
fa: گواهی‌نامهٔ ذخیره شده برای صفت «%s» در جاکلیدی یافت نشد

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
fa: گذرواژه برای صفت «%s» در گواهی‌نامه پیدا نشد

en: Identity service returned invalid key
fa: خدمت شناسه کلیدی نامعتبر برگرداند

en: Microsoft 365
fa: ۳۶۵ مایکروسافت

note: NOTE: In case further types needs to be added, ensure that the * code in add_account_action_cb is also adjusted. Translators: Microsoft account issuer type
en: Common
fa: معمول

note: Translators: Microsoft account issuer type
en: Custom
fa: سفارشی

note: provider name
en: Connect to a Microsoft 365 provider to access calendars, contacts and files
fa: وصل شدن به فراهم‌کنندهٔ ۳۶۵ مایکروسافت برای دسترسی به تقویم‌ها، آشنایان و پرونده‌ها

en: _Client ID
fa: _شناسهٔ کارخواه

en: Advanced
fa: پیش‌رفته

en: _Issuer
fa: _صادرکننده

en: C_ustom Issuer
fa: صادرکنندهٔ _سفارشی

en: Example provider: example.com
fa: فراهمگر نمونه: smtp.example.com

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
fa: هنگام درخواست رمز دسترسی (access token) انتظار وضعیت ۲۰۰ را داشتیم، در عوض وضعیت %Id دریافت شد (%s)

en: Authorization response:
fa: پاسخ به تصدیق‌هویت:

en: Authorization response: %s
fa: پاسخ به تصدیق‌هویت: %s

en: Failed to authenticate
fa: شکست در هویت‌سنجی

en: Error getting an Access Token:
fa: خطا در هنگام دریافت رمز دسترسی:

en: Error getting identity:
fa: خطا در هنگام دریافت شناسه:

en: Sign in to %s with your browser
fa: ورود به %s با مرورگرتان

en: _Sign In…
fa: _ورود…

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
fa: درخواست ورود به عنوان %s شده بود، ولی به عنوان %s وارد شد

en: Credentials do not contain access_token
fa: گواهینامه‌ها حاوی رمز دسترسی (access_token) نیستند

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
fa: نوسازی رمز دسترسی شکست خورد (%s، %Id):

en: Nextcloud
fa: نکست‌کلود

en: _Mail
fa: _نامه

en: Cale_ndar
fa: _تقویم

en: _Contacts
fa: _آشناها

en: C_hat
fa: _گپ

en: _Documents
fa: اسناد

en: M_usic
fa: موز_یک

en: _Photos
fa: _عکس‌ها

en: _Files
fa: _پرونده‌ها

en: Network _Resources
fa: _منابع شبکه‌ای

en: _Read Later
fa: _خواندن در آینده

en: Prin_ters
fa: _چاپگرها

en: _Maps
fa: _نقشه‌ها

en: T_o Do
fa: برای انجام

en: Account is disabled
fa: حساب غیرفعال شده است

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
fa: مورد ensure_credentials_sync برای انواع %s اجرایی نشده است

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
fa: حساب %s

en: Remove this Account?
fa: برداشتن این حساب؟

en: If you remove this Online Account you will have to connect to it again to use it with apps and services.
fa: اگر این حساب برخط را بردارید باید برای استفادهٔ آن با کاره‌ها و خدمت‌ها دوباره وصلش کنید.

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Remove
fa: _برداشتن

en: Sign in to reconnect to this account
fa: ورود برای وصل شدن دوباره به این حساب

note: Remove
en: _Remove…
fa: _برداشتن…

en: _Sign In
fa: _ورود

en: _Try Again
fa: _تلاش دوباره

en: _Ignore
fa: _چشم‌پوشی

en: Dialog was dismissed
fa: گفت‌وگو رد شد

note: TODO: more specific
en: TLS not available
fa: ‫TLS در دسترس نیست

en: Unknown authentication mechanism
fa: ساز و کار تأیید هویت ناشناخته

en: A %s account already exists for %s
fa: یک حساب کاربری %s از قبل برای %s وجود دارد

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
fa: حذف گواهی‌ها از دسته‌کلید شکست خورد

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
fa: دریافت گواهی‌ها از دسته‌کلید شکست خورد

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
fa: هیچ گواهی‌نامه‌ای در دسته‌کلید پیدا نشد

en: Error parsing result obtained from the keyring:
fa: خطا در هنگام تجزیه نتیجه دریافت شده از دسته‌کلید:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
fa: گواهینامه GOA %s برای شناسه %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
fa: ذخیره‌سازی گواهی‌نامه در دسته‌کلید شکست خورد: %s

en: Not supported
fa: پشتیبانی نشده

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Code: %u — Unexpected response from server
fa: کد: %Iu - پاسخ غیرمنتظره از کارساز

en: The signing certificate authority is not known.
fa: هویت امضا کنندهٔ گواهینامه شناخته شده نیست.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
fa: گواهینامه با هویت مورد انتظار از پایگاهی که از آن صادر شده هم‌خوانی ندارد.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
fa: زمان فعّال‌سازی گواهی‌نامه هم‌چنان در آینده است.

en: The certificate has expired.
fa: گواهینامه منقضی شده است.

en: The certificate has been revoked.
fa: گواهی‌نامه باطل شده است.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
fa: الگوریتم گواهی‌نامه ناامن به‌نظر می‌رسد.

en: Invalid certificate.
fa: گواهینامه نامعتبر.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
fa: %s ای با هویت «%s» در گواهی‌نامه‌ها یافت نشد

en: Calendar, Contacts and Files
fa: تقویم، آشنایان و پرونده‌ها

en: Add a calendar, contacts and files account by entering your WebDAV server and account details
fa: افزودن حساب تقویم، آشنایان و پرونده‌ها با ورود جزییات حساب و کارساز WebDAVتان

en: _Server Address
fa: نشانی _کارساز

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
fa: نمونه: example.com, 192.168.0.82

en: Server Addresses (Optional)
fa: نشانی کارسازها (اختیاری)

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Calendar (CalDAV)
fa: تقویم (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
fa: آشنایان (CardDAV)

en: Invalid URI: %s
fa: نشانی نامعتبر: %s

en: Microsoft Personal
fa: مایکروسافت شخصی

en: Initial secret key is invalid
fa: کلید رمز ابتدایی نامعتبر است

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
fa: نمی‌توان GoaObject را برای مسیر شی %s گرفت

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
fa: محدودهٔ شبکهٔ %s برای ورودتان نیاز به برخی اطلاعات دارد.

en: Could not find identity in credential cache:
fa: شناسه در انبارهٔ گواهی‌ها پیدا نشد:

en: Could not find identity credentials in cache:
fa: گواهی‌های شناسه در انباره پیدا نشد:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
fa: وارسی بین گواهی‌های شناسه در انباره امکان‌پذیر نبود:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
fa: اتمام وارسی بین گواهی‌های شناسه در انباره امکان‌پذیر نبود:

en: No associated identification found
fa: شناسهٔ مرتبطی پیدا نشد

en: Could not create credential cache:
fa: نمی‌توان انبارهٔ گواهی‌نامه را ایجاد کرد:

en: Could not initialize credentials cache:
fa: مقداردهی نخستین انبارهٔ گواهی‌ها امکان‌پذیر نبود:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
fa: نمی‌توان گواهی‌های جدید را در انبارهٔ گواهی‌ها ذخیره کرد:

en: Not signed in
fa: وارد نشده

en: Could not get the default principal:
fa: نتوانست اصل پیش‌گزیده را بگیرد:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
fa: نتوانست گواهی‌های تازه شده را برای هویت %s از KDC بگیرد:

en: Could not erase identity:
fa: نمی‌توان شناسه را پاک کرد:

en: Could not find identity
fa: نمی‌توان شناسه را یافت

en: Could not create credential cache for identity
fa: نمی‌توان انبارهٔ گواهی را برای شناسه ایجاد کرد
