gnome-online-accounts master - en to fur translation catalogue (119 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
fur: Liste di furnidôrs che a puedin jessi cjariâts

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
fur: Une liste di stringhis che a rapresentin i furnidôrs che a puedin jessi cjariâts (predefinît: "all"). Chest al è valutât nome al inviament.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
fur: Impussibil cjatâ un provider par: %s

en: IsLocked property is set for account
fur: la proprietât IsLocked no je stabilide pal account

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
fur: La proprietât ProviderType no je impuestade pal account

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
fur: Analisi falide dal contignût XML te rispueste autodiscover

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
fur: No si è rivâts a cjatâ l'element “%s”

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
fur: Falît a cjatâ ASUrl e OABUrl inte rispueste di autodiscover

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
fur: Password no valide cul non utent  “%s” (%s, %d):

en: _Custom
fur: _Personalize

en: User_name
fur: _Non Utent

note: --
en: _Cancel
fur: _Anule

en: C_onnect
fur: C_oneti

en: Connecting…
fur: Conetint…

en: Dialog was dismissed
fur: Il dialic al è stât respint

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
fur: Il dialic al è stât respint (%s, %d):

en: _Try Again
fur: _Riprove

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
fur: Erôr tal conetisi al servidôr di Microsoft Exchange

en: Ticketing is disabled for account
fur: La creazion dai Ticket e je blocade par chest account

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
fur: Impussibil cjatâ lis credenziâls salvadis pal principâl “%s” intal puarteclâfs

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
fur: No ai cjatât password pal principâl “%s” intes credenziâls

en: Error connecting to Fedora
fur: Erôr tal conetisi a Fedora

en: Identity service returned invalid key
fur: Il servizi di identitât al à tornât une clâf no valide

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
fur: Si spietave 200 tal domandâ la tô identitât, invezit si à vût %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
fur: No ai podût analizâ la rispueste

note: TODO: more specific
en: Service not available
fur: Servizi no disponibil

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
fur: Autenticazion falide

en: Server does not support PLAIN
fur: Il servidôr nol supuarte PLAIN

en: Server does not support STARTTLS
fur: Il servidôr nol supuarte STARTTLS

en: IMAP and SMTP
fur: IMAP e SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
fur: %s no valit cul non utent “%s” (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
fur: _Cifradure

en: None
fur: Nissun

en: STARTTLS after connecting
fur: STARTTLS dopo la conession

en: SSL on a dedicated port
fur: SSL intune puarte dedicade

en: _Name
fur: _Non

en: IMAP _Server
fur: _Servidôr IMAP

en: SMTP _Server
fur: _Servidôr SMTP

en: _Forward
fur: _Indenant

en: Error connecting to IMAP server
fur: Erôr tal conetisi al servidôr IMAP

en: Error connecting to SMTP server
fur: Erôr tal conetisi al servidôr SMTP

en: E-mail
fur: _E-mail

en: Name
fur: Non

en: Enterprise Login (Kerberos)
fur: Acès di imprese (Kerberos)

en: _Principal
fur: _Principâl

en: Operation was cancelled
fur: La operazion e je stade anulade

en: Log In to Realm
fur: Jentre tal Ream

en: Please enter your password below.
fur: Par plasê scrîf la tô password chi sot.

en: Remember this password
fur: Visiti cheste password

en: Error connecting to enterprise identity server
fur: Erôr conetint al servidôr di identitât di imprese

en: Error connecting to Last.fm
fur: Erôr tal conetisi a Last.fm

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
fur: I contignûts personâi a puedin jessi zontâts tes tôs aplicazions a mieç di un account di un servidôr multimediâl.

en: Available Media Servers
fur: Media Servers disponibii

en: No media servers found
fur: Nissun media server cjatât

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
fur: Si spietave 200 tal domandâ l'acès token, invezit si à vût %d (%s)

en: Authorization response:
fur: Rispueste di autorizazion:

en: Authorization response: %s
fur: Rispueste di autorizazion: %s

en: Error getting an Access Token:
fur: Erôr intant che si cirive di vê un Token di Acès:

en: Error getting identity:
fur: Erôr intant che si recuperave la identitât:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
fur: Si jere domandât di jentrâ come %s, ma si è jentrâts come %s

en: Credentials do not contain access_token
fur: Lis credenziâls no contegnin access_token

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
fur: Impussibil atualizâ il token di acès (%s, %d):

en: Error connecting to Nextcloud server
fur: Erôr tal conetisi al servidôr Nextcloud

en: Cale_ndar
fur: Cale_ndari

en: _Contacts
fur: _Contats

en: M_usic
fur: M_usiche

en: _Photos
fur: _Fotos

en: _Files
fur: _File

en: Network _Resources
fur: _Risorsis di Rêt

en: _Read Later
fur: _Lei Dopo

en: Prin_ters
fur: S_tampants

en: _Maps
fur: _Mapis

en: T_o Do
fur: D_i Fâ

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
fur: Dopre par

en: Account is disabled
fur: L'account nol è abilitât

en: Unknown error
fur: Erôr no cognossût

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
fur: ensure_credentials_sync nol è implementât tal gjenar %s

note: TODO: more specific
en: TLS not available
fur: TLS no dispunibil

en: Unknown authentication mechanism
fur: Mecanisim di autenticazion no cognossût

en: Error logging into the account
fur: Erôr tal acedi tal account

en: Credentials have expired
fur: Lis credenziâls a son scjadudis

en: Sign in to enable this account.
fur: Jentre par abilitâ chest account.

en: _Sign In
fur: _Jentre

en: A %s account already exists for %s
fur: Un account %s al esist bielza par %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
fur: Account %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
fur: No soi rivât a scancelâ lis credenziâls dal puarteclâfs

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
fur: No soi rivât a cjoli lis credenziâls dal puarteclâfs

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
fur: No soi rivât a cjatâ credenziâls intal puarteclâfs

en: Error parsing result obtained from the keyring:
fur: Erôr te analisi dal risultât vût dal puarteclâfs:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
fur: Credenziâls GOA %s pe identitât %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
fur: No soi rivât a salvâ lis credenziâls tal puarteclâfs

en: Cannot find WebDAV endpoint
fur: No rivi a cjatâ il endpoint WebDAV

en: Code: %u — Unexpected response from server
fur: Codiç: %u - rispueste dal servidôr no spietade

en: The signing certificate authority is not known.
fur: La firme de autoritât di certificazion no je cognossude.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
fur: Il certificât nol corispuint ae identitât spietade dal sît di dulà che al è stât recuperât.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
fur: Le date di ativazion dal certificât e je ancjemò in divignî.

en: The certificate has expired.
fur: Il certificât al è scjadût.

en: The certificate has been revoked.
fur: Il certificât al è stât revocât.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
fur: L'algoritmi dal certificât al è considerât no sigûr.

en: Invalid certificate.
fur: Certificât no valit.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
fur: No ai cjatât %s cun la identitât “%s” intes credenziâls

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
fur: Daûr a cjamâ “%s”…

en: Initial secret key is invalid
fur: La clâf segrete iniziâl no je valide

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
fur: Impussibil otignî GoaObject pal percors dal ogjet %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
fur: Il ream di rêt %s al à bisugne di cualchi informazion par fâti jentrâ.

en: Could not find identity in credential cache:
fur: Impussibil cjatâ la identitât te cache des credenziâls:

en: Could not find identity credentials in cache:
fur: Impussibil cjatâ lis credenziâls de identitât inte cache:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
fur: Impussibil passâ al draç lis credenziâls di identitât te cache:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
fur: Impussibil finî il draç des credenziâls de identitât te cache:

en: No associated identification found
fur: No je stade cjatade une identificazion associade

en: Could not create credential cache:
fur: Impussibil creâ la cache des credenziâls:

en: Could not initialize credentials cache:
fur: Impussibil inizializâ la cache des credenziâls:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
fur: Impussibil salvâ lis gnovis credenziâls inte cache des credenziâls:

en: Not signed in
fur: No jentrât

en: Could not get the default principal:
fur: Impussibil otignî il principâl predefinît:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
fur: Impussibil otignî lis credenziâls rinovadis dal KDC pe identitât %s:

en: Could not erase identity:
fur: Impussibil scancelâ la identitât:

en: Could not find identity
fur: No ai podût cjatâ la identitât

en: Could not create credential cache for identity
fur: Impussibil creâ la cache des credenziâls pe identitât
