gnome-online-accounts - en to gd translation catalogue (134 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
gd: Liosta de na solaraichean a dh’fhaodas luchdadh

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
gd: Liosta de shreangan a riochdaicheas na solaraichean a dh’fhaodas luchdadh (bun-roghainn: “all”). Cha dèid seo a luachadh ach aig àm tòiseachaidh an t-siostaim.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
gd: Cha b' urrainn dhuinn solaraiche a lorg airson: %s

en: IsLocked property is set for account
gd: Chaidh an roghainn IsLocked a shuidheachadh airson a’ chunntais

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
gd: Cha deach an roghainn ProviderType a shuidheachadh airson a’ chunntais

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
gd: Cha b’ urrainn dhuinn freagairt XML an fhèin-luirg a pharsadh

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an eileamaid “%s” a lorg

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
gd: Cha b’ urrainn dhuinn ASUrl agus OABUrl a lorg ann am freagairt an fhèin-luirg

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
gd: Facal-faire mì-dhligheach airson an ainm-chleachdaiche “%s” (%s, %d):

en: _E-mail
gd: Post-_d

en: _Password
gd: _Facal-faire

en: _Custom
gd: _Gnàthaichte

en: User_name
gd: Ai_nm-chleachdaiche

en: _Server
gd: F_rithealaiche

note: --
en: _Cancel
gd: _Sguir dheth

en: C_onnect
gd: _Ceangail

en: Connecting…
gd: A’ dèanamh ceangal…

en: Dialog was dismissed
gd: Chaidh an còmhradh a leigeil seachad

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
gd: Chaidh an còmhradh a leigeil seachad (%s, %d):

en: _Ignore
gd: Le_ig seachad

en: _Try Again
gd: Feuch ris a-rithis_t

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
gd: Mearachd a’ ceangal ri frithealaiche Microsoft Exchange

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
gd: Bha dùil ri staid 200 nuair a dh’iarr sinn do dhearbh-aithne ach fhuair sinn staid %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an fhreagairt a pharsadh

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
gd: Chan eil àm an t-siostaim agad dligheach. Thoir sùil air roghainnean a’ chinn-là ’s an ama agad.

note: TODO: more specific
en: Service not available
gd: Chan eil an t-seirbheis seo ri làimh

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
gd: Dh’fhàillig an dearbhadh

en: Server does not support PLAIN
gd: Chan eil am frithealaiche a’ cur taic ri PLAIN

en: Server does not support STARTTLS
gd: Chan eil am frithealaiche a’ cur taic ri STARTTLS

en: IMAP and SMTP
gd: IMAP agus SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
gd: %s mì-dhligheach airson an ainm-chleachdaiche “%s” (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
gd: Cri_optachadh

en: None
gd: Chan eil gin

en: STARTTLS after connecting
gd: STARTTLS às dèidh stèidheachadh a’ cheangail

en: SSL on a dedicated port
gd: SSL air port sònraichte

en: _Name
gd: Ai_nm

en: IMAP _Server
gd: Frithealaiche IMA_P

en: SMTP _Server
gd: Frithealaiche _SMTP

en: _Forward
gd: _Sìn air adhart

en: Error connecting to IMAP server
gd: Mearachd a’ ceangal ris an fhrithealaiche IMAP

en: Error connecting to SMTP server
gd: Mearachd a’ ceangal ris an fhrithealaiche SMTP

en: E-mail
gd: Post-d

en: Name
gd: Ainm

en: Enterprise Login (Kerberos)
gd: Clàradh a-steach Enterprise (Kerberos)

en: Ticketing is disabled for account
gd: Chaidh ticeadan a chur à comas airson a’ chunntais

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
gd: Cha b’ urrainn dhuinn teisteas a chaidh a shàbhaladh a lorg airson a’ phrìomh-“%s” san dul-iuchrach

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
gd: Cha do lorg sinn facal-faire airson a’ phrìomh-“%s” san teisteas

en: _Principal
gd: _Prìomh-fhear

en: Operation was cancelled
gd: Chaidh sgur dhen ghnìomh

en: Log In to Realm
gd: Clàraich a-steach dhan rìoghachd

en: Please enter your password below.
gd: Cuir a-steach am facal-faire agad gu h-ìosal.

en: Remember this password
gd: Cuimhnich am facal-faire seo

en: Error connecting to enterprise identity server
gd: Mearachd a’ ceangal ri frithealaiche nan dearbh-aithnean Enterprise

en: Identity service returned invalid key
gd: Thill seirbheis nan dearbh-aithnean iuchair mhì-dhligheach

en: Error connecting to Last.fm
gd: Mearachd a’ ceangal ri Last.fm

en: Media Server
gd: Frithealaiche mheadhanan

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
gd: Gabhaidh susbaint phearsanta a chur ris na h-aplacaidean agad le cunntas frithealaiche mheadhanan.

en: Available Media Servers
gd: Frithealaichean mheadhanan ri làimh

en: No media servers found
gd: Cha deach frithealaiche mheadhanan a lorg

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
gd: Bha dùil ri staid 200 nuair a dh’iarr sinn an tòcan inntrigidh ach fhuair sinn staid %d (%s)

en: Authorization response:
gd: Freagairt an ùghdarrachaidh:

en: Authorization response: %s
gd: Freagairt an ùghdarrachaidh: %s

en: Error getting an Access Token:
gd: Mearachd a’ faighinn an tòcain inntrigidh:

en: Error getting identity:
gd: Mearachd a’ faighinn na dearbh-aithne:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
gd: Dh’iarr sinn clàradh a-steach mar %s ach chaidh ar clàradh a-steach mar %s ’na àite

en: Credentials do not contain access_token
gd: Chan eil access_token san teisteas

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an tòcan inntrigidh ath-nuadhachadh (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
gd: Tha bannan-cinn access_token no access_token_secret a dhìth air an fhreagairt

en: Error getting a Request Token:
gd: Mearachd a’ faighinn tòcan iarrtais:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
gd: Bha dùil ri staid 200 nuair a dh’iarr sinn tòcan iarrtais ach fhuair sinn staid %d (%s)

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
gd: Tha bannan-cinn request_token no request_token_secret a dhìth air an fhreagairt

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
gd: Chan eil access_token no access_token_secret san teisteas

en: Error connecting to ownCloud server
gd: Mearachd a’ ceangal ri frithealaiche ownCloud

note: TODO: more specific
en: No username or access_token
gd: Tha username no access_token a dhìth

en: _Mail
gd: _Post

en: Cale_ndar
gd: Mìosacha_n

en: _Contacts
gd: _Luchd-aithne

en: C_hat
gd: Cabadaic_h

en: _Documents
gd: _Sgrìobhainnean

en: M_usic
gd: C_eòl

en: _Photos
gd: _Dealbhan

en: _Files
gd: _Faidhlichean

en: Network _Resources
gd: _Goireasan an lìonraidh

en: _Read Later
gd: _Leugh uaireigin eile

en: Prin_ters
gd: Clò-bhuala_dairean

en: _Maps
gd: _Mapaichean

en: T_o Do
gd: _Ri dhèanamh

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
gd: Cleachd airson

en: Account is disabled
gd: Chaidh an cunntas a chur à comas

en: Unknown error
gd: Mearachd nach aithne dhuinn

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
gd: Cha deach ensure_credentials_sync a chur an sàs san t-seòrsa %s

note: TODO: more specific
en: TLS not available
gd: Chan eil TLS ri làimh

en: Unknown authentication mechanism
gd: Dòigh dearbhaidh nach aithne dhuinn

en: Error logging into the account
gd: Mearachd a’ clàradh a-steach dhan chunntas

en: Credentials have expired
gd: Dh’fhalbh an ùine air an teisteas

en: Sign in to enable this account.
gd: Clàraich a-steach a chur an cunntas seo an comas.

en: _Sign In
gd: Clàraich a-_steach

en: A %s account already exists for %s
gd: Tha cunntas %s ann airson %s mu thràth

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
gd: Cunntas %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an teisteas a sguabadh às an dul-iuchrach

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
gd: Cha b' urrainn dhuinn an teisteas fhaighinn on dul-iuchrach

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
gd: Cha deach teisteas a lorg san dul-iuchrach

en: Error parsing result obtained from the keyring:
gd: Mearachd a’ parsadh an toraidh a fhuair sinn on dul-iuchrach:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
gd: Teisteas %s GOA airson na dearbh-aithne %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
gd: Cha deach leinn an teisteas a stòradh san dul-iuchrach

en: Cannot resolve hostname
gd: Chan urrainn dhuinn ainm an òstair fhuasgladh

en: Cannot resolve proxy hostname
gd: Chan urrainn dhuinn ainm an òstair progsaidh fhuasgladh

en: Cannot find WebDAV endpoint
gd: Chan urrainn dhuinn puing-dheiridh WebDAV a lorg

en: Code: %u — Unexpected response from server
gd: Còd: %u – Freagairt ris nach robh dùil on fhrithealaiche

en: The signing certificate authority is not known.
gd: Chan aithne dhuinn an t-ùghdarras theisteanasan a shoidhnich seo.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
gd: Chan eil an teisteanas seo a’ freagairt ri dearbh-aithne na làraich-lìn (on a fhuaradh e) ris an robh dùil.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
gd: Tha àm gnìomhachadh an teisteanais seo san àm ri teachd fhathast.

en: The certificate has expired.
gd: Dh’fhalbh an ùine air an teisteanas.

en: The certificate has been revoked.
gd: Chaidh an teisteanas a chùl-ghairm.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
gd: Thathar dhen bheachd nach eil algairim an teisteanais tèarainte.

en: Invalid certificate.
gd: Teisteanas mì-dhligheach.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
gd: Cha do lorg sinn %s leis an dearbh-aithne “%s” sna teisteasan

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
gd: A’ luchdadh “%s”…

en: Initial secret key is invalid
gd: Tha an iuchair dhìomhair thùsail mì-dhligheach

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
gd: Feumaidh rìoghachd an lìonraidh %s fiosrachadh mus urrainn dhut clàradh a-steach.

en: Could not find identity in credential cache:
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an dearbh-aithne a lorg ann an tasgadan nan teisteasan:

en: Could not find identity credentials in cache:
gd: Cha do lorg sinn teisteas dearbh-aithne san tasgadan:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
gd: Cha b’ urrainn sìolachadh tro na dearbh-aithnean ann an tasgadan nan teisteasan:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
gd: Cha b’ urrainn sìolachadh tro na dearbh-aithnean ann an tasgadan nan teisteasan a choileanadh:

en: No associated identification found
gd: Cha deach ID co-cheangailte a lorg

en: Could not create credential cache:
gd: Cha b’ urrainn tasgadan theisteasan a chruthachadh:

en: Could not initialize credentials cache:
gd: Cha b’ urrainn dhuinn tasgadan nan teisteasan a thòiseachadh:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
gd: Cha b’ urrainn an teisteas ùr a stòradh ann an tasgadan nan teisteasan:

en: Could not renew identity: Not signed in
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an dearbh-aithne ath-nuadhachadh: Cha do rinn thu clàradh a-steach

en: Could not renew identity:
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an dearbh-aithne ath-nuadhachadh:

en: Could not get new credentials to renew identity %s:
gd: Cha b' urrainn dhuinn teisteas ùr fhaighinn gus an dearbh-aithne %s ath-nuadhachadh:

en: Could not erase identity:
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an dearbh-aithne a sguabadh às:

en: Could not find identity
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an dearbh-aithne a lorg

en: Could not create credential cache for identity
gd: Cha b’ urrainn dhuinn tasgadan theisteasan airson na dearbh-aithne a chruthachadh
