gnome-online-accounts - en to hr translation catalogue (135 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
hr: Popis pružatelja usluga kojima je dopušteno učitavanje

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
hr: Popis izraza koji predstavljaju pružatelje usluga kojima je dopušteno učitavanje (zadano: 'all'). Ovo se procjenjuje samo pri pokretanju.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
hr: Neuspješni pronalazak pružatelja usluge za:%s

en: IsLocked property is set for account
hr: IsLocked svojstvo je postavljeno za ovaj račun

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
hr: Svojstvo pružatelja usluge nije postavljeno za račun

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
hr: Nemoguća obrada automatskog otkrivanja odgovora XML-a

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
hr: Nemoguć pronalazak “%s” elementa

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
hr: Nemoguć pronalazak ASUrl i OABUrl u odgovoru automatskog otkrivanja

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
hr: Neispravna lozinka korisničkog imena “%s” (%s, %d):

en: _E-mail
hr: _E-pošta

en: _Password
hr: _Lozinka

en: _Custom
hr: _Prilagođeno

en: User_name
hr: Korisničko _ime

en: _Server
hr: _Poslužitelj

note: --
en: _Cancel
hr: _Odustani

en: C_onnect
hr: P_oveži se

en: Connecting…
hr: Povezivanje…

en: Dialog was dismissed
hr: Dijalog je odbijen

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
hr: Dijalog je odbačen (%s, %d):

en: _Ignore
hr: _Zanemari

en: _Try Again
hr: _Pokušaj ponovno

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
hr: Greška povezivanja s Microsoft Exchange poslužiteljem

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
hr: Očekivano stanje 200 kada se zahtijeva vaš identitet, umjesto dobivenog stanja %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
hr: Nemoguća obrada odgovora

en: Ticketing is disabled for account
hr: Stvaranje kartona za ovaj račun je onemogućeno

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
hr: Nemoguće spremanje vjerodajnica  za glavni “%s” u skup ključeva

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
hr: Lozinka nije pronađena za glavni "%s" u vjerodajnicama

en: Error connecting to Fedora
hr: Greška povezivanja s Fedorom

en: Identity service returned invalid key
hr: Usluga identiteta vratila je neispravan ključ

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
hr: Vaše vrijeme sustava je neispravno. Provjerite svoje postavke datuma i vremena.

note: TODO: more specific
en: Service not available
hr: Usluga nije dostupna

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
hr: Ovjera nije uspjela

en: Server does not support PLAIN
hr: Poslužitelj ne podržava PLAIN

en: Server does not support STARTTLS
hr: Poslužitelj ne podržava STARTTLS

en: IMAP and SMTP
hr: IMAP i SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
hr: Neispravno %s s korisničkim imenom “%s” (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
hr: _Šifriranje

en: None
hr: Ništa

en: STARTTLS after connecting
hr: Pokreni TLS nakon povezivanja

en: SSL on a dedicated port
hr: SSL na dodjeljenom ulazu

en: _Name
hr: _Naziv

en: IMAP _Server
hr: IMAP _poslužitelj

en: SMTP _Server
hr: SMTP _poslužitelj

en: _Forward
hr: _Naprijed

en: Error connecting to IMAP server
hr: Greška povezivanja s IMAP poslužiteljem

en: Error connecting to SMTP server
hr: Greška povezivanja sa SMTP poslužiteljem

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Name
hr: Naziv

en: Enterprise Login (Kerberos)
hr: Prijava za tvrtke (Kerberos)

en: _Principal
hr: _Glavni

en: Operation was cancelled
hr: Radnja je prekinuta

en: Log In to Realm
hr: Prijavi se s imenom

en: Please enter your password below.
hr: Upišite ispod svoju lozinku.

en: Remember this password
hr: Zapamti ovu lozinku

en: Error connecting to enterprise identity server
hr: Greška povezivanja s poslužiteljem

en: Error connecting to Last.fm
hr: Greška povezivanja na Last.fm

en: Media Server
hr: Medijski poslužitelj

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
hr: Osobni sadržaj može se dodati u vašu aplikaciju putem računa medijskog poslužitelja.

en: Available Media Servers
hr: Dostupni medijski poslužitelji

en: No media servers found
hr: Nema pronađenih medijskih poslužitelja

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
hr: Očekivano stanje 200 je pri zahtjevu pristupnog tokena, umjesto toga je stanje %d (%s)

en: Authorization response:
hr: Odgovor ovjere:

en: Authorization response: %s
hr: Odgovor ovjere: %s

en: Error getting an Access Token:
hr: Greška pri dobivanju pristupnog tokena:

en: Error getting identity:
hr: Greška pti dobivanju identiteta:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
hr: Je upitan da se prijavi kao %s, ali je prijavljen kao %s

en: Credentials do not contain access_token
hr: Vjerodajnice ne sadrže access_token

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
hr: Neuspjelo osvježavanje pristupnog tokena (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
hr: Nedostaje access_token ili access_token_secret zaglavlje u odgovoru

en: Error getting a Request Token:
hr: Greška pri dobivanju zahtjeva tokena:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
hr: Očekivano stanje 200 je za dobivanje zahtjeva tokena, umjesto toga je stanje %d (%s)

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
hr: Nedostaje request_token ili request_token_secret zaglavlje u odgovoru

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
hr: Vjerodajnice  ne sadrže access_token ili access_token_secret

en: Error connecting to Nextcloud server
hr: Greška pri povezivanju s Nextcloud poslužiteljem

en: _Mail
hr: _Poštu

en: Cale_ndar
hr: Kale_ndar

en: _Contacts
hr: _Kontakte

en: C_hat
hr: Č_avrljanje

en: _Documents
hr: _Dokumenti

en: M_usic
hr: G_lazba

en: _Photos
hr: _Fotografije

en: _Files
hr: _Datoteke

en: Network _Resources
hr: Mrežni _resursi

en: _Read Later
hr: _Pročitaj kasnije

en: Prin_ters
hr: Pis_ači

en: _Maps
hr: _Mape

en: T_o Do
hr: Z_a napraviti

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
hr: Koristi se za

en: Account is disabled
hr: Račun je onemogućen

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
hr: ensure_credentials_sync nije implementiran u vrstu %s

note: TODO: more specific
en: TLS not available
hr: TLS nedostupan

en: Unknown authentication mechanism
hr: Nepoznat mehanizam ovjere

en: Error logging into the account
hr: Greška prijave na račun

en: Credentials have expired
hr: Vjerodajnica je istekla

en: Sign in to enable this account.
hr: Prijavi se za omogućavanje ovog računa.

en: _Sign In
hr: _Prijavi se

en: A %s account already exists for %s
hr: Račun %s za %s već postoji

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
hr: %s račun

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
hr: Neuspjelo brisanje vjerodajnica iz skupa ključeva

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
hr: Neuspjelo primanje vjerodajnica iz skupa ključeva

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
hr: Nema pronađenih vjerodajnica u skupu ključeva

en: Error parsing result obtained from the keyring:
hr: Greška obrade rezultata dobivenih iz skupa ključeva:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
hr: GOA %s vjerodajnice za identitet %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
hr: Neuspjelo spremanje vjerodajnica u skup ključeva

en: Cannot resolve hostname
hr: Nemoguće razrješavanje naziva računala

en: Cannot resolve proxy hostname
hr: Nemoguće razrješavanje proxyja računala

en: Cannot find WebDAV endpoint
hr: Nemoguć pronalazak WebDAV završne točke

en: Code: %u — Unexpected response from server
hr: Kôd: %u — Neočekivan odgovor s poslužitelja

en: The signing certificate authority is not known.
hr: Vjerodajnica autorizacije prijave nije poznata.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
hr: Vjerodajnica se ne podudara s očekivanim identitetom stranice s kojeg je primljena.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
hr: Vrijeme aktivacije vjerodajnice još nije počelo.

en: The certificate has expired.
hr: Vjerodajnica je istekla.

en: The certificate has been revoked.
hr: Vjerodajnica je opozvana.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
hr: Algoritam vjerodajnice se smatra nesigurnim.

en: Invalid certificate.
hr: Neispravna vjerodajnica.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
hr: Nije pronađen %s s identitetom “%s” u vjerodajnicama

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
hr: Učitavam “%s”…

en: Initial secret key is invalid
hr: Početni tajni ključ je neispravan

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
hr: Nemoguće dobivanje GoaObject za putanju objekta %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
hr: Mrežno ime %s treba neke informacije kako bi se prijavili.

en: Could not find identity in credential cache:
hr: Nemoguć pronalazak identiteta u predmemoriji vjerodajnice:

en: Could not find identity credentials in cache:
hr: Nemoguć pronalazak identiteta vjerodajnice u predmemoriji:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
hr: Nemoguća provjera putem vjerodajnica identiteta u predmemoriji:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
hr: Nemoguć završetak provjere putem vjerodajnica identiteta u predmemoriji:

en: No associated identification found
hr: Nema pronađenih pridruženih indentifikacija

en: Could not create credential cache:
hr: Nemoguće stvaranje predmemorije vjerodajnice:

en: Could not initialize credentials cache:
hr: Nemoguće pokretanje predmemorije vjerodajnica:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
hr: Nemoguće spremanje novih vjerodajnica u predmemoriju vjerodajnica:

en: Could not renew identity: Not signed in
hr: Nemoguća obnova identiteta: Niste prijavljeni

en: Could not renew identity:
hr: Nemoguća obnova identiteta:

en: Could not get new credentials to renew identity %s:
hr: Nemoguće dobivanje novih vjerodajnica za obnovu identiteta %s:

en: Could not erase identity:
hr: Nemoguće brisanje identiteta:

en: Could not find identity
hr: Nemoguć pronalazak identiteta

en: Could not create credential cache for identity
hr: Nemoguće stvaranje predmemorije vjerodajnice za identitet
