gnome-online-accounts master - en to hu translation catalogue (144 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
hu: A betöltésre engedélyezett szolgáltatók listája

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
hu: A betöltésre engedélyezett szolgáltatókat jelölő karakterláncok listája (alapértelmezett: „all”). Ez csak indításkor kerül kiértékelésre.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
hu: Nem található szolgáltató a következőhöz: %s

en: IsLocked property is set for account
hu: Az IsLocked tulajdonság nincs beállítva a fiók számára

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
hu: A ProviderType tulajdonság nincs beállítva a fiók számára

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
hu: Az automatikus felderítésre adott válasz XML feldolgozása sikertelen.

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
hu: Nem sikerült megtalálni a(z) „%s” elemet

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
hu: Az ASUrl és OABUrl nem található az automatikus felderítésre adott válaszban

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
hu: Érvénytelen jelszó a(z) „%s” felhasználónévhez (%s, %d):

note: provider name
en: Connect to a Microsoft Exchange provider to access calendars, contacts and files
hu: Kapcsolódás egy Microsoft Exchange szolgáltatóhoz a naptárak, névjegyek és fájlok eléréséhez

en: _Email
hu: _E-mail

en: _Password
hu: _Jelszó

en: Exchange account details will be auto-detected from your email address when possible
hu: Az Exchange-fiók részletei automatikusan felismerésre kerülnek az e-mail-címéből, ha lehetséges

en: Account Details
hu: Fiók részletei

en: User_name
hu: _Felhasználónév

en: _Domain
hu: _Tartomány

en: Example domain: example.com
hu: Példa tartomány: example.com

en: Access restricted web and network resources for your organization
hu: Hozzáférés a szervezete korlátozott webes és hálózati erőforrásaihoz

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
hu: A felhasználó azonosító kérésekor a várt 200-as állapot helyett %d állapot érkezett (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
hu: A válasz nem elemezhető

note: TODO: more specific
en: Service not available
hu: A szolgáltatás nem érhető el

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
hu: A hitelesítés meghiúsult

en: Server does not support STARTTLS
hu: A kiszolgáló nem támogatja a STARTTLS-t

en: IMAP and SMTP
hu: IMAP és SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
hu: Érvénytelen %s a(z) „%s” felhasználónévhez (%s, %d):

note: Keep in sync with GoaTlsType
en: None
hu: Nincs

note: GOA_TLS_TYPE_NONE
en: STARTTLS after connecting
hu: STARTTLS kapcsolódás után

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
hu: SSL kijelölt porton

en: Email
hu: E-mail

en: Connect to an email account
hu: Kapcsolódás egy e-mail-fiókhoz

en: _Name
hu: _Név

en: IMAP and SMTP details will be auto-detected from your service provider when possible
hu: Az IMAP és SMTP részletei automatikusan felismerésre kerülnek a szolgáltatójából, ha lehetséges

note: IMAP
en: IMAP Settings
hu: IMAP beállítások

en: IMAP _Server
hu: _IMAP kiszolgáló

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Example server: imap.example.com
hu: Példa kiszolgáló: imap.example.com

note: SMTP
en: SMTP Settings
hu: SMTP beállítások

en: SMTP _Server
hu: S_MTP kiszolgáló

en: Example server: smtp.example.com
hu: Példa kiszolgáló: smtp.example.com

en: Name
hu: Név

en: Operation was cancelled
hu: Művelet megszakítva

en: Log In to Realm
hu: Bejelentkezés a zónába

en: Please enter your password below.
hu: Adja meg lentebb a jelszavát.

en: Remember this password
hu: Jelszó megjegyzése

en: _Principal
hu: _Résztvevő

en: Example principal: user@EXAMPLE.COM
hu: Példa résztvevő: felhasznalo@EXAMPLE.COM

en: _Sign in…
hu: _Bejelentkezés…

en: Ticketing is disabled for account
hu: A jegykezelés tiltott a fiók számára

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
hu: Nem találhatók mentett hitelesítési adatok a(z) „%s” résztvevőhöz a kulcstartón

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
hu: Nem található jelszó a(z) „%s” résztvevőhöz a hitelesítési adatok között

en: Identity service returned invalid key
hu: A személyazonosság szolgáltatás érvénytelen kulcsot adott vissza

note: NOTE: In case further types needs to be added, ensure that the * code in add_account_action_cb is also adjusted. Translators: Microsoft account issuer type
en: Common
hu: Általános

note: Translators: Microsoft account issuer type
en: Custom
hu: Egyéni

note: provider name
en: Connect to a Microsoft 365 provider to access calendars, contacts and files
hu: Kapcsolódás egy Microsoft 365 szolgáltatóhoz a naptárak, névjegyek és fájlok eléréséhez

en: _Client ID
hu: Ügy_félazonosító

en: Advanced
hu: Speciális

en: _Issuer
hu: _Kibocsátó

en: C_ustom Issuer
hu: _Egyéni kibocsátó

en: Example provider: example.com
hu: Példa szolgáltató: example.com

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
hu: A hozzáférési jelsor kérésekor a várt 200-as állapot helyett %d állapot érkezett (%s)

en: Authorization response:
hu: A felhatalmazási válasz:

en: Authorization response: %s
hu: A felhatalmazási válasz: %s

en: Failed to authenticate
hu: Nem sikerült hitelesíteni

en: Error getting an Access Token:
hu: Hiba a hozzáférési jelsor lekérésekor:

en: Error getting identity:
hu: Hiba a személyazonosság lekérésekor:

en: Sign in to %s with your browser
hu: Jelentkezzen be a(z) %s fiókba a böngészőjével

en: _Sign In…
hu: _Bejelentkezés…

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
hu: A(z) %s néven való bejelentkezésre kérés után %s néven jelentkezett be

en: Credentials do not contain access_token
hu: A hitelesítési adatok nem tartalmaznak access_token tagot

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
hu: A hozzáférési jelsor frissítése sikertelen (%s, %d):

en: _Mail
hu: _Levelezés

en: Cale_ndar
hu: _Naptár

en: _Contacts
hu: Né_vjegyek

en: C_hat
hu: _Csevegés

en: _Documents
hu: _Dokumentumok

en: M_usic
hu: _Zene

en: _Photos
hu: _Fényképek

en: _Files
hu: _Fájlok

en: Network _Resources
hu: _Hálózati erőforrások

en: _Read Later
hu: _Olvasás később

en: Prin_ters
hu: _Nyomtatók

en: _Maps
hu: _Térképek

en: T_o Do
hu: Tenni_valók

en: Account is disabled
hu: A fiók le van tiltva

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
hu: Az ensure_credentials_sync nincs megvalósítva a(z) %s típushoz

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
hu: %s fiók

en: Remove this Account?
hu: Eltávolítja ezt a fiókot?

en: If you remove this Online Account you will have to connect to it again to use it with apps and services.
hu: Ha eltávolítja ezt az online fiókot, akkor újra kapcsolódnia kell hozzá az alkalmazásokkal és szolgáltatásokkal való használatához.

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: Sign in to reconnect to this account
hu: Jelentkezzen be a fiókhoz való újrakapcsolódásához

note: Remove
en: _Remove…
hu: _Eltávolítás…

en: _Sign In
hu: _Bejelentkezés

en: _Try Again
hu: P_róbálja újra

en: _Ignore
hu: _Kihagyás

en: Dialog was dismissed
hu: Az ablakot bezárták

note: TODO: more specific
en: TLS not available
hu: TLS nem érhető el

en: Unknown authentication mechanism
hu: Ismeretlen hitelesítési mechanizmus

en: A %s account already exists for %s
hu: Egy %s fiók már létezik itt: %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
hu: A hitelesítési adatok törlése meghiúsult a kulcstartóról

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
hu: A hitelesítési adatok lekérése meghiúsult a kulcstartóról

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
hu: Nem található hitelesítési adatok a kulcstartón

en: Error parsing result obtained from the keyring:
hu: Hiba a kulcstartótól kapott eredmény feldolgozásakor:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
hu: GOA %s hitelesítési adatok a(z) %s személyazonossághoz

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
hu: A hitelesítési adatok tárolása meghiúsult a kulcstartón

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Not found
hu: Nem található

en: Code: %u — Unexpected response from server
hu: Kód: %u — Nem várt válasz érkezett a kiszolgálótól

en: The signing certificate authority is not known.
hu: Az aláíró hitelesítésszolgáltató ismeretlen.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
hu: A tanúsítvány nem felel meg azon oldal várt személyazonosságának, ahonnan le lett töltve.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
hu: A tanúsítvány aktiválási ideje a jövőben van.

en: The certificate has expired.
hu: A tanúsítvány lejárt.

en: The certificate has been revoked.
hu: A tanúsítvány vissza lett vonva.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
hu: A tanúsítvány algoritmusa nem tekinthető biztonságosnak.

en: Invalid certificate.
hu: Érvénytelen tanúsítvány.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
hu: Nem található %s a(z) „%s” személyazonossághoz a hitelesítési adatok között

en: Calendar, Contacts and Files
hu: Naptár, névjegyek és fájlok

en: Add a calendar, contacts and files account by entering your WebDAV server and account details
hu: Naptár, névjegyek és fájlok fiók hozzáadása a WebDAV-kiszolgáló és a fiók részleteinek megadásával

en: _Server Address
hu: _Kiszolgáló címe

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
hu: Példák: example.com, 192.168.0.82

en: Server Addresses (Optional)
hu: Kiszolgálócímek (elhagyható)

en: Files
hu: Fájlok

en: Calendar (CalDAV)
hu: Naptár (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
hu: Névjegyek (CardDAV)

en: Invalid URI: %s
hu: Érvénytelen URI: %s

en: Microsoft Personal
hu: Microsoft Egyszemélyes

en: Initial secret key is invalid
hu: A kezdeti titkos kulcs érvénytelen

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
hu: Nem sikerült lekérni a GoaObject objektumot a(z) %s objektumútvonalhoz

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
hu: A(z) %s hálózati zóna információkat igényel a bejelentkeztetéshez.

en: Could not find identity in credential cache:
hu: Nem található személyazonosság a hitelesítési adatok gyorsítótárában:

en: Could not find identity credentials in cache:
hu: Nem találhatók a személyazonosság hitelesítési adatai a gyorsítótárban:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
hu: Nem szűrhetők át a személyazonosság hitelesítési adatai a gyorsítótárban:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
hu: Nem fejezhető be a személyazonosság hitelesítési adatainak átszűrése a gyorsítótárban:

en: No associated identification found
hu: Nem található társított személyazonosság

en: Could not create credential cache:
hu: Nem hozható létre a hitelesítési adatok gyorsítótára:

en: Could not initialize credentials cache:
hu: Nem készíthető elő a hitelesítési adatok gyorsítótára:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
hu: Nem tárolhatók az új hitelesítési adatok a hitelesítési adatok gyorsítótárában:

en: Not signed in
hu: Nincs bejelentkezve

en: Could not get the default principal:
hu: Nem sikerült lekérni az alapértelmezett résztvevőt:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
hu: Nem sikerült megújított hitelesítési adatokat lekérni a KDC-ből a(z) %s személyazonossághoz:

en: Could not erase identity:
hu: Nem törölhető a személyazonosság:

en: Could not find identity
hu: Nem található személyazonosság

en: Could not create credential cache for identity
hu: Nem hozható létre a hitelesítési adatok gyorsítótára a személyazonossághoz
