gnome-online-accounts master - en to lt translation catalogue (144 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
lt: Sąrašas tiekėjų, kuriuos leidžiama įkelti

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
lt: Simbolių eilučių sąrašas, nusakantis tiekėjus, kuriuos leidžiama įkelti (numatyta: „all“). Yra tikrinamas tik paleidimo metu.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
lt: Nepavyko rasti tiekėjo: %s

en: IsLocked property is set for account
lt: IsLocked savybė nenustatyta paskyrai

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
lt: ProviderType savybė nenustatyta paskyrai

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
lt: Nepavyko perskaityti automatinio aptikimo atsakymo XML

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
lt: Nepavyko rasti „%s“ elemento

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
lt: Nepavyko rasti ASUrl ir OABUrl automatinio aptikimo atsakyme

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
lt: Netinkamas slaptažodis naudotojo vardui „%s“ (%s, %d):

note: provider name
en: Connect to a Microsoft Exchange provider to access calendars, contacts and files
lt: Prisijunkite prie Microsoft Exchange tiekėjo kalendoriams, kontaktams bei failams pasiekti

en: _Email
lt: _El. pašas

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: Exchange account details will be auto-detected from your email address when possible
lt: Exchange paskyros detalės bus automatiškai aptiktos pagal jūsų el. pašto adresą, kai tik įmanoma

en: Account Details
lt: Paskyros informacija

en: User_name
lt: _Naudotojo vardas

en: _Domain
lt: _Domenas

en: Example domain: example.com
lt: Pavyzdinis domenas: example.com

en: Access restricted web and network resources for your organization
lt: Ribotos prieigos žiniatinklio bei tinklo ištekliai jūsų organizacijai

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
lt: Tikėtasi būsenos 200 prašant jūsų identiteto, bet gauta būsena %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
lt: Nepavyko perskaityti atsakymo

note: TODO: more specific
en: Service not available
lt: Tarnyba nepasiekiama

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Server does not support STARTTLS
lt: Serveris nepalaiko STARTTLS

en: IMAP and SMTP
lt: IMAP ir SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
lt: Netinkamas %s naudotojo vardui „%s“ (%s, %d):

note: Keep in sync with GoaTlsType
en: None
lt: Joks

note: GOA_TLS_TYPE_NONE
en: STARTTLS after connecting
lt: STARTTLS po prisijungimo

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
lt: SSL dedikuotame prievade

en: Email
lt: El. pašas

en: Connect to an email account
lt: Prisijunkite prie el. pašto paskyros

en: _Name
lt: _Vardas

en: IMAP and SMTP details will be auto-detected from your service provider when possible
lt: IMAP ir SMTP informacija bus automatiškai aptikta pagal jūsų paslaugos tiekėją, kai tai įmanoma

note: IMAP
en: IMAP Settings
lt: IMAP nuostatos

en: IMAP _Server
lt: IMAP _Serveris

en: Encryption
lt: Šifravimas

en: Example server: imap.example.com
lt: Pavyzdinis serveris: imap.example.com

note: SMTP
en: SMTP Settings
lt: SMTP nuostatos

en: SMTP _Server
lt: SMTP _Serveris

en: Example server: smtp.example.com
lt: Pavyzdinis serveris: smtp.example.com

en: Name
lt: Vardas

en: Operation was cancelled
lt: Veiksmo buvo atsisakyta

en: Log In to Realm
lt: Prisijungti prie srities

en: Please enter your password below.
lt: Įveskite savo slaptažodį žemiau.

en: Remember this password
lt: Prisiminti šį slaptažodį

en: _Principal
lt: Į_staiga

en: Example principal: user@EXAMPLE.COM
lt: Pavyzdys: user@EXMPLE.COM

en: _Sign in…
lt: _Prisijungti…

en: Ticketing is disabled for account
lt: Aprūpinimas bilietais paskyrai yra išjungtas

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
lt: Nepavyko rasti raktinėje įrašytų įgaliojimų pagrindui „%s“

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
lt: Įgaliojimuose nerastas slaptažodis pagrindui „%s“

en: Identity service returned invalid key
lt: Identiteto tarnyba grąžino netinkamą raktą

note: NOTE: In case further types needs to be added, ensure that the * code in add_account_action_cb is also adjusted. Translators: Microsoft account issuer type
en: Common
lt: Įprastinis

note: Translators: Microsoft account issuer type
en: Custom
lt: Pasirinktinis

note: provider name
en: Connect to a Microsoft 365 provider to access calendars, contacts and files
lt: Prisijunkite prie Microsoft 365 tiekėjo kalendoriams, kontaktams bei failams pasiekti

en: _Client ID
lt: _Kliento ID

en: Advanced
lt: Sudėtingesni

en: _Issuer
lt: _Išdavė

en: C_ustom Issuer
lt: _Pasirinktinė įstaiga

en: Example provider: example.com
lt: Pavyzdinis tiekėjas: example.com

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
lt: Tikėtasi statuso 200 prašant prieigos leksemos, tačiau gautas statusas %d (%s)

en: Authorization response:
lt: Autorizacijos atsakymas:

en: Authorization response: %s
lt: Autorizacijos atsakymas: %s

en: Failed to authenticate
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Error getting an Access Token:
lt: Klaida gaunant prieigos leksemą:

en: Error getting identity:
lt: Klaida gaunant identifikatorių:

en: Sign in to %s with your browser
lt: Prisijunkite prie %s naršyklėje

en: _Sign In…
lt: _Prisijungti…

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
lt: Prašyta prisijungti kaip %s, bet prisijungta kaip %s

en: Credentials do not contain access_token
lt: Įgaliojimai neturi access_token

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
lt: Nepavyko atnaujinti prieigos leksemos (%s, %d):

en: _Mail
lt: _Paštas

en: Cale_ndar
lt: Kale_ndorius

en: _Contacts
lt: _Kontaktai

en: C_hat
lt: Po_kalbiai

en: _Documents
lt: _Dokumentai

en: M_usic
lt: M_uzika

en: _Photos
lt: _Fotografijos

en: _Files
lt: _Failai

en: Network _Resources
lt: Tinklo _resursai

en: _Read Later
lt: Skaityti _vėliau

en: Prin_ters
lt: S_pausdintuvai

en: _Maps
lt: _Žemėlapiai

en: T_o Do
lt: _Darbai

en: Account is disabled
lt: Paskyra išjungta

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
lt: %s nerealizuoja ensure_credentials_sync

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
lt: %s paskyra

en: Remove this Account?
lt: Pašalinti šią paskyrą?

en: If you remove this Online Account you will have to connect to it again to use it with apps and services.
lt: Jei pašalinsite šią internetinę paskyrą, reikės prie jos prisijungti iš naujo, kad galėtumėt ja naudotis programose bei tarnybose.

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Remove
lt: P_ašalinti

en: Sign in to reconnect to this account
lt: Prisijunkite šiai paskyrai vėl įjungti

note: Remove
en: _Remove…
lt: P_ašalinti…

en: _Sign In
lt: _Prisijungti

en: _Try Again
lt: Bandy_ti dar kartą

en: _Ignore
lt: _Nepaisyti

en: Dialog was dismissed
lt: Dialogas buvo uždarytas

note: TODO: more specific
en: TLS not available
lt: TLS neprieinamas

en: Unknown authentication mechanism
lt: Nežinomas tapatybės patvirtinimo mechanizmas

en: A %s account already exists for %s
lt: %s paskyra jau yra %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
lt: Nepavyko ištrinti įgaliojimų iš raktinės

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
lt: Nepavyko gauti įgaliojimų iš raktinės

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
lt: Nepavyko rasti įgaliojimų raktinėje

en: Error parsing result obtained from the keyring:
lt: Klaida skaitant iš raktinės gautą rezultatą:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
lt: GOA %s įgaliojimai identifikatoriui %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
lt: Nepavyko įrašyti įgaliojimų į raktinę

en: Not supported
lt: Nepalaikoma

en: Not found
lt: Nerasta

en: Code: %u — Unexpected response from server
lt: Kodas: %u - nelaukas atsakymas iš serverio

en: The signing certificate authority is not known.
lt: Nežinoma pasirašanti liudijimų įstaiga.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
lt: Liudijimas neatitinka laukto tinklalapio, iš kurio jis gautas, identiteto.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
lt: Liudijimo aktyvavimo laikas vis dar ateityje.

en: The certificate has expired.
lt: Liudijimo galiojimas baigėsi.

en: The certificate has been revoked.
lt: Liudijimas buvo atšauktas.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
lt: Liudijimo algoritmas laikomas nesaugiu.

en: Invalid certificate.
lt: Netinkamas liudijimas.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
lt: Įgaliojimuose nerastas %s su tapatybe „%s“

en: Calendar, Contacts and Files
lt: Kalendorius, kontaktai bei failai

en: Add a calendar, contacts and files account by entering your WebDAV server and account details
lt: Pridėkite kalendorių, kontaktų bei failų paskyrą įvesdami savo WebDAV serverio bei paskyros informaciją

en: _Server Address
lt: _Serverio adresas

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
lt: Pavyzdžiai: example.com, 192.168.0.82

en: Server Addresses (Optional)
lt: Serverio adresai (nebūtina)

en: Files
lt: Failai

en: Calendar (CalDAV)
lt: Kalendorius (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
lt: Kontaktai (CardDAV)

en: Invalid URI: %s
lt: Netinkamas URI: %s

en: Microsoft Personal
lt: Microsoft asmeninė

en: Initial secret key is invalid
lt: Pradinis paslapties raktas netinkamas

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
lt: Nepavyko gauti GoaObject objekto keliui %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
lt: Tinklo sritis %s reikalauja kai kurios informacijos jūsų prisijungimui.

en: Could not find identity in credential cache:
lt: Nepavyko rasti identiteto įgaliojimų podėlyje:

en: Could not find identity credentials in cache:
lt: Nepavyko rasti identiteto įgaliojimų podėlyje:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
lt: Nepavyko persijoti identitetų įgaliojimų podėlyje:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
lt: Nepavyko baigti identitetų įgaliojimų podėlio sijojimo:

en: No associated identification found
lt: Nerastas susietas idetitetas

en: Could not create credential cache:
lt: Nepavyko sukurti įgaliojimų podėlio:

en: Could not initialize credentials cache:
lt: Nepavyko inicijuoti įgaliojimų podėlio:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
lt: Nepavyko įrašyti įgaliojimų į podėlį:

en: Not signed in
lt: Neprisijungta

en: Could not get the default principal:
lt: Nepavyko gauti numatytojo valdytojo:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
lt: Nepavyko gauti naujų įgaliojimų iš KDC identitetui %s atnaujinti:

en: Could not erase identity:
lt: Nepavyko ištrinti identiteto:

en: Could not find identity
lt: Nepavyko rasti identiteto

en: Could not create credential cache for identity
lt: Nepavyko sukurti įgaliojimų podėlio identitetui
