gnome-online-accounts master - en to mjw translation catalogue (15 entries)

en: C_onnect
mjw: Pacheph_o

en: Connecting…
mjw: Chepho bomlo…

en: _Try Again
mjw: Bor-eh _thutha

en: Server does not support PLAIN
mjw: Server PLAIN supoport pe

en: Server does not support STARTTLS
mjw: Server STARTTLS supoport pe

en: IMAP and SMTP
mjw: IMAP pen SMTP

en: _Name
mjw: _Amen

en: Name
mjw: Amen

en: Please enter your password below.
mjw: Choningri, nangli password aber thap ik noi.

en: Remember this password
mjw: Laso password ning chibi tha

en: No media servers found
mjw: Media Server long le

en: Authorization response:
mjw: Hovang kethak:

en: Authorization response: %s
mjw: Hovang kethak: %s

en: _Photos
mjw: _Arjan

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
mjw: “%s” wang bom lo…
