gnome-online-accounts master - en to ms translation catalogue (135 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
ms: Senarai penyedia yang boleh dimuatkan

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
ms: Satu senarai rentetan yang mewakili penyedia yang boleh dimuatkan (lalai: 'semua'). Ia hanya dinilai ketika permulaan.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
ms: Gagal mencari penyedia untuk: %s

en: IsLocked property is set for account
ms: Sifat IsLocked ditetapkan untuk akaun

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
ms: Sifat ProviderType tidak ditetapkan untuk akaun

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
ms: Gagal menghurai respons XML auto-temui

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
ms: Gagal mencari unsur “%s”

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
ms: Gagal mencari ASUrl dan OABUrl dalam respons auto-temui

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
ms: Kata laluan tidak sah dengan nama pengguna “%s” (%s, %d):

en: _E-mail
ms: _E-mel

en: _Password
ms: _Kata Laluan

en: _Custom
ms: _Suai

en: User_name
ms: _Nama pengguna

en: _Server
ms: Pela_yan

note: --
en: _Cancel
ms: _Batal

en: C_onnect
ms: Sa_mbung

en: Connecting…
ms: Menyambung…

en: Dialog was dismissed
ms: Dialog telah dikeluarkan

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
ms: Dialog telah dikeluarkan (%s, %d):

en: _Ignore
ms: _Abai

en: _Try Again
ms: _Cuba Lagi

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
ms: Ralat menyambung dengan pelayan Microsoft Exchange

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
ms: Jangkakan status 200 bila meminta identiti anda, tetapi mendapat status %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
ms: Tidak dapat menghurai respons

en: Ticketing is disabled for account
ms: Pertiketan dilumpuhkan untuk akaun

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
ms: Tidak dapat mencari kelayakan tersimpan untuk prinsipal “%s” dalam gelang kunci

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
ms: Tidak dapat mencari kata laluan untuk prinsipal “%s” dalam kelayakan

en: Error connecting to Fedora
ms: Ralat ketika bersambung dengan Fedora

en: Identity service returned invalid key
ms: Perkhidmatan identiti kembalikan kunci tidak sah

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
ms: Masa sistem anda tidak sah. Semak tetapan tarikh dan waktu anda.

note: TODO: more specific
en: Service not available
ms: Perkhidmatan tidak tersedia

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
ms: Pengesahihan gagal

en: Server does not support PLAIN
ms: Pelayan tidak menyokong PLAIN

en: Server does not support STARTTLS
ms: Pelayan tidak menyokong STARTTLS

en: IMAP and SMTP
ms: IMAP dan SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
ms: Nama pengguna %s tidak sah dengan nama pengguna “%s” (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
ms: P_enyulitan

en: None
ms: Tiada

en: STARTTLS after connecting
ms: STARTTLS selepas menyambung

en: SSL on a dedicated port
ms: SSL pada port khusus

en: _Name
ms: _Nama

en: IMAP _Server
ms: _Pelayan IMAP

en: SMTP _Server
ms: _Pelayan SMTP

en: _Forward
ms: Ma_ju

en: Error connecting to IMAP server
ms: Ralat menyambung dengan pelayan IMAP

en: Error connecting to SMTP server
ms: Ralat menyambung dengan pelayan SMTP

en: E-mail
ms: E-mel

en: Name
ms: Nama

en: Enterprise Login (Kerberos)
ms: Daftar Masuk Enterprise (Kerberos)

en: _Principal
ms: _Prinsipal

en: Operation was cancelled
ms: Operasi telah dibatalkan

en: Log In to Realm
ms: Daftar Masuk ke Realm

en: Please enter your password below.
ms: Sila masukkan kata laluan anda di bawah.

en: Remember this password
ms: Ingat kata laluan ini

en: Error connecting to enterprise identity server
ms: Ralat menyambung dengan pelayan identiti enterprise

en: Error connecting to Last.fm
ms: Ralat menyambung ke Last.fm

en: Media Server
ms: Pelayan Media

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
ms: Kandungan peribadi boleh ditambahkan ke dalam aplikasi anda melalui sebuah akaun pelayan media.

en: Available Media Servers
ms: Pelayan Media Tersedia

en: No media servers found
ms: Tiada pelayan media yang ditemui

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
ms: Dijangka mendapat status 200 apabila meminta token capaian, tetapi mendapat status %d (%s)

en: Authorization response:
ms: Respons keizinan:

en: Authorization response: %s
ms: Respons keizinan: %s

en: Error getting an Access Token:
ms: Ralat mendapatkan satu Token Capaian:

en: Error getting identity:
ms: Ralat mendapatkan identiti:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
ms: Telah ditanya untuk mendaftar masuk sebagai %s, tetapi berdaftar masuk sebagai %s

en: Credentials do not contain access_token
ms: Kelayakan tidak mengandungi token_capaian

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
ms: Gagal untuk menyegarkan semula token capaian (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
ms: Token_capaian hilang atau pengepala access_token_secret dalam respons

en: Error getting a Request Token:
ms: Ralat mendapat satu Token Permintaan:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
ms: Status 200 dijangka untuk mendapatkan Token Permintaan, sebaliknya mendapat status %d (%s)

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
ms: token_permintaan  hilang atau kepala request_token_secret dalam respons

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
ms: Kelayakan tidak mengandungi token_capaian atau access_token_secret

en: Error connecting to Nextcloud server
ms: Ralat ketika bersambung dengan pelayan Nextcloud

en: _Mail
ms: _Mel

en: Cale_ndar
ms: Kale_ndar

en: _Contacts
ms: _Kenalan

en: C_hat
ms: S_embang

en: _Documents
ms: _Dokumen

en: M_usic
ms: M_uzik

en: _Photos
ms: _Foto

en: _Files
ms: _Fail

en: Network _Resources
ms: _Sumber Rangkaian

en: _Read Later
ms: Ba_ca Kemudian

en: Prin_ters
ms: Pence_tak

en: _Maps
ms: _Peta

en: T_o Do
ms: _Perlu Buat

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
ms: Guna untuk

en: Account is disabled
ms: Akaun dilumpuhkan

en: Unknown error
ms: Ralat tidak diketahui

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
ms: ensure_credentials_sync tidak disegerakkan pada jenis %s

note: TODO: more specific
en: TLS not available
ms: TLS tidak tersedia

en: Unknown authentication mechanism
ms: Mekanisma pengesahihan tidak diketahui

en: Error logging into the account
ms: Ralat mendaftar masuk ke dalam akaun

en: Credentials have expired
ms: Kelayakan telah luput

en: Sign in to enable this account.
ms: Daftar masuk untuk membenarkan akaun ini.

en: _Sign In
ms: _Daftar Masuk

en: A %s account already exists for %s
ms: Satu akaun %s sudah wujud untuk %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
ms: Akaun %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
ms: Gagal memadam kelayakan daripada gelang kunci

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
ms: Gagal memperoleh kelayakan daripada gelang kunci

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
ms: Tiada kelayakan ditemui dalam gelang kunci

en: Error parsing result obtained from the keyring:
ms: Ralat menghurai keputusan yang diperolehi daripada gelang kunci:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
ms: Kelayakan %s GOA untuk identiti %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
ms: Gagal menyimpan kelayakan dalam gelang kunci

en: Cannot resolve hostname
ms: Tidak dapat meleraikan nama hos

en: Cannot resolve proxy hostname
ms: Tidak dapat meleraikan nama hos proksi

en: Cannot find WebDAV endpoint
ms: Tidak dapat mencari titik akhir WebDAV

en: Code: %u — Unexpected response from server
ms: Kod: %u — Respons tidak dijangka daripada pelayan

en: The signing certificate authority is not known.
ms: Autoriti sijil tanda tangan tidak diketahui.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
ms: Sijil tidak sepadan dengan identiti dijangka bagi tapak yang ia perolehi.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
ms: Masa pengaktifan sijil masih berada padad masa hadapan.

en: The certificate has expired.
ms: Sijil sudah tamat tempoh.

en: The certificate has been revoked.
ms: Sijil telah ditarik balik.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
ms: Algoritma sijil dianggap tidak selamat.

en: Invalid certificate.
ms: Sijil tidak sah.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
ms: Tidak dapat mencari %s dengan identiti "%s" dalam kelayakan

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
ms: Memuatkan "%s"…

en: Initial secret key is invalid
ms: Kunci rahsia awalan tidak sah

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
ms: Tidak memperoleh GoaObject untuk laluan objek %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
ms: Wilayah rangkaian %s perlu beberapa maklumat untuk mendaftar masuk anda.

en: Could not find identity in credential cache:
ms: Tidak dapat mencari identiti dalam cache kelayakan:

en: Could not find identity credentials in cache:
ms: Tidak dapat mencari kelayakan identiti dalam cache:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
ms: Tidak dapat mentadbir melalui kelayakan identiti dalam cache:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
ms: Tidak dapat menyelesaikan pentadbiran melalui kelayakan identiti dalam cache:

en: No associated identification found
ms: Tiada pengesahan berkaitan ditemui

en: Could not create credential cache:
ms: Tidak dapat mencipta cache kelayakan:

en: Could not initialize credentials cache:
ms: Tidak dapat mengawalkan cache kelayakan:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
ms: Tidak dapat menyimpan kelayakan baharu dalam cache kelayakan:

en: Could not renew identity: Not signed in
ms: Tidak dapat memperbaharui identiti: Tidak ditandatangani

en: Could not renew identity:
ms: Tidak dapat memperbaharui identiti:

en: Could not get new credentials to renew identity %s:
ms: Tidak mendapat kelayakan baharu untuk memperbaharui identiti %s:

en: Could not erase identity:
ms: Tidak dapat memadam identiti:

en: Could not find identity
ms: Tidak dapat mencari identiti

en: Could not create credential cache for identity
ms: Tidak dapat mencipta cache identiti untuk identiti
