gnome-online-accounts master - en to oc translation catalogue (126 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
oc: Lista de provesidors autorizats a èsser cargats

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
oc: Una lista de cadenas representant los provesidors autorizats a èsser cargats (per defaut : « all » (totes)). Aquò es pas evaluat qu’a l'aviada.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
oc: Impossible de trobar un provesidor per : %s

en: IsLocked property is set for account
oc: La proprietat IsLocked es definida per aqueste compte

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
oc: La proprietat ProviderType es pas definida per aqueste compte

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
oc: Fracàs de l'analisi XML de la responsa autodiscover

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
oc: Impossible de trobar l’element « %s »

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
oc: Impossible de trobar ASUrl e OABUrl dins la responsa autodiscover

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
oc: Senhal invalid per l’utilizaire « %s » (%s, %d) :

en: _Email
oc: _Corrièl

en: _Password
oc: _Senhal

en: Account Details
oc: Detalhs del comptes

en: User_name
oc: _Nom d'utilizaire

en: _Domain
oc: _Domeni

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
oc: Estat 200 esperat al moment de la requèsta de vòstra identitat, estat %d (%s) recebut a la plaça

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
oc: Impossible d'analisar la responsa

note: TODO: more specific
en: Service not available
oc: Servici indisponible

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
oc: Fracàs d'autentificacion

en: Server does not support STARTTLS
oc: Lo servidor pren pas en carga STARTTLS

en: IMAP and SMTP
oc: IMAP e SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
oc: %s invalid per l’utilizaire « %s » (%s, %d) :

note: Keep in sync with GoaTlsType
en: None
oc: Pas cap

note: GOA_TLS_TYPE_NONE
en: STARTTLS after connecting
oc: STARTTLS aprèp la connexion

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
oc: SSL sus un pòrt dedicat

en: Email
oc: Corrièl

en: Connect to an email account
oc: Se connectar a un compte de corrièl

en: _Name
oc: _Nom

note: IMAP
en: IMAP Settings
oc: Configuracion IMAP

en: IMAP _Server
oc: _Servidor IMAP

en: Encryption
oc: Chiframent

note: SMTP
en: SMTP Settings
oc: Configuracion SMTP

en: SMTP _Server
oc: _Servidor SMTP

en: Name
oc: Nom

en: Operation was cancelled
oc: L’operacion es estada anullada

en: Log In to Realm
oc: Connexion al nom de domeni

en: Please enter your password below.
oc: Picatz vòstre senhal çaijós.

en: Remember this password
oc: Se remembrar d'aqueste senhal

en: _Sign in…
oc: _S’identificar…

en: Ticketing is disabled for account
oc: La proprietat Ticketing es definida per aqueste compte

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
oc: Impossible de trobar las donadas d’autentificacion del principal « %s » enregistradas dins lo trossèl de claus

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
oc: Impossible de trobar lo senhal del principal « %s » dins las donadas d’autentificacion

en: Identity service returned invalid key
oc: Lo servici d'autentificacion a renviat « clau invalida »

note: Translators: Microsoft account issuer type
en: Custom
oc: Personalizar

en: Advanced
oc: Avançat

en: _Issuer
oc: _Emeteire

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
oc: Estat 200 esperat al moment de la requèsta del geton d'accès, estat %d (%s) recebut a la plaça

en: Authorization response:
oc: Responsa d'autorizacion :

en: Authorization response: %s
oc: Responsa d'autorization : %s

en: Failed to authenticate
oc: Fracàs de l'autentificacion

en: Error getting an Access Token:
oc: Error al moment de l'obtencion del geton d'accès :

en: Error getting identity:
oc: Error al moment de l'obtencion d'una identitat :

en: Sign in to %s with your browser
oc: Identificatz-vos a %s amb vòstre navegador

en: _Sign In…
oc: _S’identificar…

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
oc: Èra demandat de se connectar en tant que %s, mas la connexion es estada establida en tant que %s

en: Credentials do not contain access_token
oc: Las donadas d'autentificacion contenon pas access_token

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
oc: Fracàs de l'actualizacion del geton d'accès (%s, %d) :

en: _Mail
oc: Co_rrièr electronic

en: Cale_ndar
oc: Age_nda

en: _Contacts
oc: _Contactes

en: C_hat
oc: D_iscussion

en: M_usic
oc: M_usica

en: _Photos
oc: _Fòtos

en: _Files
oc: _Fichièrs

en: Network _Resources
oc: _Ressorsas de la ret

en: _Read Later
oc: _Legir pus tard

en: Prin_ters
oc: Imprimen_tas

en: _Maps
oc: _Mapas

en: T_o Do
oc: Prèt_zfaits

en: Account is disabled
oc: Lo compte es desactivat

en: Unknown error
oc: Error desconeguda

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
oc: ensure_credentials_sync es pas implementat pel tipe %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
oc: Compte %s

en: Remove this Account?
oc: Suprimir aqueste compte ?

en: _Cancel
oc: _Anullar

en: _Remove
oc: _Suprimir

en: Sign in to reconnect to this account
oc: Identificatz-vos per vos reconnectar a aqueste compte.

note: Remove
en: _Remove…
oc: _Suprimir…

en: _Sign In
oc: _S’identificar

en: _Try Again
oc: _Ensajatz tornamai

en: _Ignore
oc: _Ignorar

en: Dialog was dismissed
oc: Lo dialòg es estat regetat

note: TODO: more specific
en: TLS not available
oc: TLS indisponible

en: Unknown authentication mechanism
oc: Metòde d'autentificacion desconegut

en: A %s account already exists for %s
oc: Un compte %s existís ja per %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
oc: Fracàs de supression de las donadas d'autentificacion del trossèl de claus

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
oc: Fracàs al moment de la recuperacion de las donadas d'autentificacion dempuèi lo trossèl de claus

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
oc: Cap de donada d'autentificacion pas trobada dins lo trossèl de claus

en: Error parsing result obtained from the keyring:
oc: Error al moment de l'analisi del resultat obtengut a partir del trossèl de claus :

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
oc: Donadas d'autentificacion GOA %s per l'identitat %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
oc: Fracàs al moment de l'emmagazinatge de las donadas d'autentificacion dins lo trossèl de claus

en: Not supported
oc: Pas pres en carga

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Code: %u — Unexpected response from server
oc: Còdi : %u — Responsa inesperada del servidor

en: The signing certificate authority is not known.
oc: L'autoritat de certificat de signatura es desconeguda.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
oc: Lo certificat correspond pas a l'identitat esperada pel site d'ont proven.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
oc: La data d'activacion del certificat es totjorn dins lo futur.

en: The certificate has expired.
oc: Lo certificat a expirat.

en: The certificate has been revoked.
oc: Lo certificat es estat revocat.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
oc: L'algoritme del certificat es pas considerat coma segur.

en: Invalid certificate.
oc: Certificat invalid.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
oc: I a pas cap de %s amb l’identitat « %s » dins las donadas d’autentificacion

en: Calendar, Contacts and Files
oc: Calendièr, contactes e fichièr

en: _Server Address
oc: Adreça del _servidor

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
oc: Exemples : exemple.com, 192.168.0.82

en: Server Addresses (Optional)
oc: Adreças del servidor (opcional)

en: Files
oc: Fichièrs

en: Calendar (CalDAV)
oc: Agenda (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
oc: Contactes (CardDAV)

en: Invalid URI: %s
oc: URI invalida : %s

en: Initial secret key is invalid
oc: La clau secreta iniciala es pas valida

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
oc: Impossible d’obténer GoaObject pel camin d’objècte %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
oc: Lo nom de domeni de la ret %s a besonh de qualques informacions per vos connectar.

en: Could not find identity in credential cache:
oc: Impossible de trobar l’identitat dins lo cache de la donada d’autentificacion :

en: Could not find identity credentials in cache:
oc: Impossible de trobar las donadas d’autentificacion de l’identitat dins lo cache :

en: Could not sift through identity credentials in cache:
oc: Impossible de passar pel crivèl las donadas d’autentificacion de l’identitat dins lo cache :

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
oc: Impossible d’acabar lo passatge pel crivèl de las donadas d’autentificacion de l’identitat dins lo cache :

en: No associated identification found
oc: Cap d'autentificacion associada pas trobada

en: Could not create credential cache:
oc: Impossible de crear lo cache de las donadas d’autentificacion :

en: Could not initialize credentials cache:
oc: Impossible d’inicializar lo cache de las donadas d’autentificacion :

en: Could not store new credentials in credentials cache:
oc: Impossible d'emmagazinar de novèlas donadas d’autentificacion dins lo cache de las donadas d’autentificacion :

en: Not signed in
oc: Pas connectat

en: Could not get the default principal:
oc: Recuperacion impossibla del principal per defaut :

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
oc: Recuperacion impossibla del renovèlament dels identificants a partir del KDC per identitat %s :

en: Could not erase identity:
oc: Impossible d’escafar l’identitat :

en: Could not find identity
oc: Impossible de trobar l'identitat

en: Could not create credential cache for identity
oc: Impossible de crear lo cache de la donada d'autentificacion per l'identitat
