gnome-online-accounts - en to pl translation catalogue (143 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
pl: Lista dostawców, których można wczytać

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
pl: Lista ciągów reprezentujących dostawców, których można wczytać (domyślnie: „all”, wszystkie). Jest sprawdzana tylko podczas uruchamiania.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
pl: Nie można odnaleźć dostawcy dla: %s

en: IsLocked property is set for account
pl: Dla konta ustawiono właściwość „IsLocked”

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
pl: Nie ustawiono własności typu dostawcy dla konta

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
pl: Przetworzenie kodu XML odpowiedzi automatycznego wykrywania się nie powiodło

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
pl: Odnalezienie elementu „%s” się nie powiodło

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
pl: Odnalezienie ASUrl i OABUrl w odpowiedzi automatycznego wykrywania się nie powiodło

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
pl: Nieprawidłowe hasło dla nazwy użytkownika „%s” (%s, %d):

note: provider name
en: Connect to a Microsoft Exchange provider to access calendars, contacts and files
pl: Połączenie z dostawcą Microsoft Exchange umożliwia dostęp do kalendarzy, kontaktów i plików

en: _Email
pl: _E-mail

en: _Password
pl: _Hasło

en: Exchange account details will be auto-detected from your email address when possible
pl: Informacje o koncie Exchange zostaną automatycznie wykryte z adresu e-mail użytkownika, kiedy to możliwe

en: Account Details
pl: Informacje o koncie

en: User_name
pl: _Nazwa użytkownika

en: _Domain
pl: _Domena

en: Example domain: example.com
pl: Przykładowa domena: example.com

en: Access restricted web and network resources for your organization
pl: Dostęp do niejawnych zasobów WWW i sieciowych organizacji

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
pl: Oczekiwano stanu 200 podczas żądania tożsamości użytkownika, zamiast tego otrzymano stan %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
pl: Nie można przetworzyć odpowiedzi

note: TODO: more specific
en: Service not available
pl: Usługa jest niedostępna

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Server does not support STARTTLS
pl: Serwer nie obsługuje STARTTLS

en: IMAP and SMTP
pl: IMAP i SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
pl: Nieprawidłowe %s dla nazwy użytkownika „%s” (%s, %d):

note: Keep in sync with GoaTlsType
en: None
pl: Brak

note: GOA_TLS_TYPE_NONE
en: STARTTLS after connecting
pl: STARTTLS po łączeniu

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
pl: SSL na dedykowanym porcie

en: Email
pl: E-mail

en: Connect to an email account
pl: Połączenie z kontem e-mail

en: _Name
pl: _Nazwa

en: IMAP and SMTP details will be auto-detected from your service provider when possible
pl: Informacje o IMAP i SMTP zostaną automatycznie wykryte z dostawcy usługi, kiedy to możliwe

note: IMAP
en: IMAP Settings
pl: Ustawienia IMAP

en: IMAP _Server
pl: _Serwer IMAP

en: Encryption
pl: Szyfrowanie

en: Example server: imap.example.com
pl: Przykładowy serwer: imap.example.com

note: SMTP
en: SMTP Settings
pl: Ustawiania SMTP

en: SMTP _Server
pl: _Serwer SMTP

en: Example server: smtp.example.com
pl: Przykładowy serwer: smtp.example.com

en: Name
pl: Nazwa

en: Operation was cancelled
pl: Anulowano działanie

en: Log In to Realm
pl: Zaloguj do obszaru

en: Please enter your password below.
pl: Proszę wprowadzić hasło poniżej.

en: Remember this password
pl: Zapamiętanie tego hasła

en: _Principal
pl: Na_czelnik

en: Example principal: user@EXAMPLE.COM
pl: Przykładowy naczelnik: użytkownik@EXAMPLE.COM

en: _Sign in…
pl: _Zaloguj się…

en: Ticketing is disabled for account
pl: Dla konta wyłączono obsługę biletów

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
pl: Nie można odnaleźć zapisanych danych uwierzytelniających dla naczelnika „%s” w bazie kluczy

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
pl: Nie odnaleziono hasła dla naczelnika „%s” w danych uwierzytelniających

en: Identity service returned invalid key
pl: Usługa tożsamości zwróciła nieprawidłowy klucz

note: NOTE: In case further types needs to be added, ensure that the * code in add_account_action_cb is also adjusted. Translators: Microsoft account issuer type
en: Common
pl: Typowy

note: Translators: Microsoft account issuer type
en: Custom
pl: Niestandardowy

note: provider name
en: Connect to a Microsoft 365 provider to access calendars, contacts and files
pl: Połączenie z dostawcą Microsoft 365 umożliwia dostęp do kalendarzy, kontaktów i plików

en: _Client ID
pl: _Identyfikator klienta

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: _Issuer
pl: _Wystawca

en: C_ustom Issuer
pl: _Niestandardowy wystawca

en: Example provider: example.com
pl: Przykładowy dostawca: example.com

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
pl: Oczekiwano stanu 200 podczas żądania tokenu dostępu, zamiast tego otrzymano stan %d (%s)

en: Authorization response:
pl: Odpowiedź upoważnienia:

en: Authorization response: %s
pl: Odpowiedź upoważnienia: %s

en: Failed to authenticate
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Error getting an Access Token:
pl: Błąd podczas pobierania tokenu dostępu:

en: Error getting identity:
pl: Błąd podczas pobierania tożsamości:

en: Sign in to %s with your browser
pl: Proszę zalogować się na %s w przeglądarce

en: _Sign In…
pl: _Zaloguj się…

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
pl: Poproszono o zalogowanie jako %s, ale zalogowano jako %s

en: Credentials do not contain access_token
pl: Dane uwierzytelniające nie zawierają „access_token”

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
pl: Odświeżenie tokenu dostępu się nie powiodło (%s, %d):

en: _Mail
pl: _Poczta

en: Cale_ndar
pl: Kale_ndarz

en: _Contacts
pl: K_ontakty

en: C_hat
pl: _Komunikator

en: _Documents
pl: _Dokumenty

en: M_usic
pl: M_uzyka

en: _Photos
pl: Zdjęc_ia

en: _Files
pl: P_liki

en: Network _Resources
pl: Zasoby _sieciowe

en: _Read Later
pl: Prze_czytaj później

en: Prin_ters
pl: D_rukarki

en: _Maps
pl: _Mapy

en: T_o Do
pl: _Zadania

en: Account is disabled
pl: Konto jest wyłączone

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
pl: „ensure_credentials_sync” nie zostało zaimplementowanie na typie %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
pl: Konto serwisu %s

en: Remove this Account?
pl: Usunąć to konto?

en: If you remove this Online Account you will have to connect to it again to use it with apps and services.
pl: Usunięcie tego konta online spowoduje, że korzystanie z niego w programach i usługach będzie wymagało ponownego połączenia.

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Remove
pl: _Usuń

en: Sign in to reconnect to this account
pl: Proszę się zalogować, aby ponownie połączyć z tym kontem

note: Remove
en: _Remove…
pl: _Usuń…

en: _Sign In
pl: _Zaloguj się

en: _Try Again
pl: Spró_buj ponownie

en: _Ignore
pl: Z_ignoruj

en: Dialog was dismissed
pl: Odrzucono okno dialogowe

note: TODO: more specific
en: TLS not available
pl: TLS jest niedostępne

en: Unknown authentication mechanism
pl: Nieznany mechanizm uwierzytelniania

en: A %s account already exists for %s
pl: Konto serwisu %s już istnieje dla %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
pl: Usunięcie danych uwierzytelniających z bazy kluczy się nie powiodło

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
pl: Pobranie danych uwierzytelniających z bazy kluczy się nie powiodło

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
pl: Nie odnaleziono danych uwierzytelniających w bazie kluczy

en: Error parsing result obtained from the keyring:
pl: Błąd podczas przetwarzania wyników uzyskanych z bazy kluczy:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
pl: Dane uwierzytelniające GOA %s dla tożsamości %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
pl: Przechowanie danych uwierzytelniających w bazie kluczy się nie powiodło

en: Not supported
pl: Nieobsługiwane

en: Not found
pl: Nie odnaleziono

en: Code: %u — Unexpected response from server
pl: Kod: %u — nieoczekiwana odpowiedź od serwera

en: The signing certificate authority is not known.
pl: Ośrodek podpisywania certyfikatów jest nieznany.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
pl: Certyfikat nie zgadza się z oczekiwaną tożsamością witryny, z której został pobrany.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
pl: Czas aktywacji certyfikatu jest wciąż w przyszłości.

en: The certificate has expired.
pl: Certyfikat wygasł.

en: The certificate has been revoked.
pl: Certyfikat został odwołany.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
pl: Algorytm certyfikatu jest uważany za niebezpieczny.

en: Invalid certificate.
pl: Nieprawidłowy certyfikat.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
pl: Nie odnaleziono %s z tożsamością „%s” w danych uwierzytelniających

en: Calendar, Contacts and Files
pl: Kalendarz, kontakty i pliki

en: Add a calendar, contacts and files account by entering your WebDAV server and account details
pl: Można dodać konto kalendarza, kontaktów i plików podając używany serwer WebDAV i informacje o koncie

en: _Server Address
pl: Adres _serwera

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
pl: Przykłady: example.com, 192.168.0.82

en: Server Addresses (Optional)
pl: Adresy serwerów (opcjonalnie)

en: Files
pl: Pliki

en: Calendar (CalDAV)
pl: Kalendarz (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
pl: Kontakty (CardDAV)

en: Invalid URI: %s
pl: Nieprawidłowy adres URI: %s

en: Initial secret key is invalid
pl: Początkowy tajny klucz jest nieprawidłowy

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
pl: Nie można uzyskać GoaObject dla ścieżki do obiektu %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
pl: Obszar sieciowy %s wymaga informacji do zalogowania.

en: Could not find identity in credential cache:
pl: Nie można odnaleźć tożsamości w pamięci podręcznej danych uwierzytelniających:

en: Could not find identity credentials in cache:
pl: Nie można odnaleźć danych uwierzytelniających tożsamości w pamięci podręcznej:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
pl: Nie można przesiać przez dane uwierzytelniające tożsamości w pamięci podręcznej:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
pl: Nie można ukończyć przesiewania przez dane uwierzytelniające tożsamości w pamięci podręcznej:

en: No associated identification found
pl: Nie odnaleziono powiązanych identyfikacji

en: Could not create credential cache:
pl: Nie można utworzyć pamięci podręcznej danych uwierzytelniających:

en: Could not initialize credentials cache:
pl: Nie można zainicjować pamięci podręcznej danych uwierzytelniających:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
pl: Nie można przechować nowych danych uwierzytelniających w pamięci podręcznej danych uwierzytelniających:

en: Not signed in
pl: Nie zalogowano

en: Could not get the default principal:
pl: Nie można pobrać domyślnego naczelnika:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
pl: Nie można pobrać odnowionych danych uwierzytelniających z KDC dla tożsamości %s:

en: Could not erase identity:
pl: Nie można wyczyścić tożsamości:

en: Could not find identity
pl: Nie można odnaleźć tożsamości

en: Could not create credential cache for identity
pl: Nie można utworzyć pamięci podręcznej danych uwierzytelniających dla tożsamości
