gnome-online-accounts - en to sk translation catalogue (124 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
sk: Zoznam poskytovateľov, ktoré majú povolené načítania

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
sk: Zoznam reťazcov reprezentujúcich poskytovateľov, ktoré majú povolené načítanie (predvolená hodnota: „all“ - všetci). Táto voľba sa vyhodnotí iba pri spúšťaní.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
sk: Zlyhalo nájdenie poskytovateľa pre: %s

en: IsLocked property is set for account
sk: Vlastnosť „IsLocked“ je nastavená pre účet

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
sk: Vlastnosť „ProviderType“ nie je pre účet nastavená

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
sk: Zlyhala analýza XML odpovede autopreskúmania

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
sk: Zlyhalo nájdenie prvku „%s“

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
sk: Zlyhalo nájdenie ASUrl a OABUrl v odpovedi automatického preskúmania

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
sk: Neplatné heslo pre používateľské meno „%s“ (%s, %d):

en: _E-mail
sk: _Email

en: _Password
sk: _Heslo

en: _Custom
sk: _Vlastné

en: User_name
sk: Používateľské me_no

note: --
en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: C_onnect
sk: _Pripojiť

en: Connecting…
sk: Pripája sa…

en: Dialog was dismissed
sk: Dialógové okno bolo odmietnuté

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
sk: Dialógové okno bolo odmietnuté (%s, %d):

en: _Ignore
sk: _Ignorovať

en: _Try Again
sk: _Skúsiť znovu

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
sk: Chyba počas pripájania k serveru Microsoft Exchange

en: Ticketing is disabled for account
sk: Vydávanie lístkov je pre tento účet zakázané

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
sk: Nepodarilo sa nájsť uložené poverenia pre splnomocniteľa „%s“ v zväzku kľúčov

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
sk: Nepodarilo sa nájsť heslo pre splnomocniteľa „%s“ v povereniach

en: Error connecting to Fedora
sk: Chyba počas pripájania k službe Fedora

en: Identity service returned invalid key
sk: Identifikačná služba vrátila neplatný kľúč

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
sk: Bol očakávaný stav 200 pri požadovaní vašej identity, miesto toho prišiel stav %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
sk: Nepodarilo sa analyzovať odpoveď

note: TODO: more specific
en: Service not available
sk: Služba nie je dostupná

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
sk: Zlyhalo overenie totožnosti

en: Server does not support PLAIN
sk: Server nepodporuje obyčajné (PLAIN) overenie

en: Server does not support STARTTLS
sk: Server nepodporuje STARTTLS

en: IMAP and SMTP
sk: IMAP a SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
sk: Neplatné pole %s pre používateľské meno „%s“ (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
sk: Šifrovani_e

en: None
sk: Žiadne

en: STARTTLS after connecting
sk: STARTTLS po pripojení

en: SSL on a dedicated port
sk: SSL na dedikovanom porte

en: _Name
sk: _Meno

en: IMAP _Server
sk: _Server IMAP

en: SMTP _Server
sk: _Server SMTP

en: _Forward
sk: Ď_alej

en: Error connecting to IMAP server
sk: Chyba počas pripájania k serveru IMAP

en: Error connecting to SMTP server
sk: Chyba počas pripájania k serveru SMTP

en: E-mail
sk: Email

en: Name
sk: Meno

en: Enterprise Login (Kerberos)
sk: Podnikové prihlásenie (Kerberos)

en: _Principal
sk: S_plnomocniteľ

en: Operation was cancelled
sk: Operácia bola zrušená

en: Log In to Realm
sk: Prihlásenie do pôsobiska

en: Please enter your password below.
sk: Prosím, nižšie zadajte vaše heslo.

en: Remember this password
sk: Zapamätať toto heslo

en: Error connecting to enterprise identity server
sk: Chyba počas pripájania k podnikovému identifikačnému serveru

en: Error connecting to Last.fm
sk: Chyba počas pripájania k službe Last.fm

en: Media Server
sk: Multimediálny server

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
sk: Osobný obsah je možné pridať do vašich aplikácií prostredníctvom účtu multimediálneho serveru.

en: Available Media Servers
sk: Dostupné multimediálne servery

en: No media servers found
sk: Nenašli sa žiadne multimediálne servery

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
sk: Bol očakávaný stav 200 pri požadovaní prístupového reťazca, miesto toho prišiel stav %d (%s)

en: Authorization response:
sk: Odpoveď pri potvrdzovaní prístupu:

en: Authorization response: %s
sk: Odpoveď pri potvrdzovaní prístupu: %s

en: Error getting an Access Token:
sk: Chyba pri získavaní prístupového reťazca:

en: Error getting identity:
sk: Chyba pri získavaní identity:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
sk: Bolo požadované prihlásenie ako %s, prihlásený ste ale ako %s

en: Credentials do not contain access_token
sk: Poverenia neobsahujú access_token

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
sk: Zlyhalo obnovenie prístupového reťazca (%s, %d):

en: Error connecting to Nextcloud server
sk: Chyba počas pripájania k serveru služby Nextcloud

en: _Mail
sk: _Pošta

en: Cale_ndar
sk: Kale_ndár

en: _Contacts
sk: _Kontakty

en: C_hat
sk: _Rozhovory

en: _Documents
sk: _Dokumenty

en: M_usic
sk: H_udba

en: _Photos
sk: _Fotografie

en: _Files
sk: _Súbory

en: Network _Resources
sk: Sieťové _prostriedky

en: _Read Later
sk: Čítať _neskôr

en: Prin_ters
sk: _Tlačiarne

en: _Maps
sk: _Mapy

en: T_o Do
sk: Úlo_hy

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
sk: Použiť pre

en: Account is disabled
sk: Účet je zakázaný

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
sk: ensure_credentials_sync nie je implementovaný u poskytovateľa služby %s

note: TODO: more specific
en: TLS not available
sk: TLS nie je dostupné

en: Unknown authentication mechanism
sk: Neznámy mechanizmus overenia totožnosti

en: Error logging into the account
sk: Chyba pri prihlásení do účtu

en: Credentials have expired
sk: Platnosť poverení vypršala

en: Sign in to enable this account.
sk: Keď chcete tento účet povoliť, prihláste sa.

en: _Sign In
sk: _Prihlásiť sa

en: A %s account already exists for %s
sk: Účet %s už pre používateľa %s existuje

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
sk: Účet %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
sk: Zlyhalo odstránenie poverenia zo zväzku kľúčov

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
sk: Zlyhalo získanie poverenia zo zväzku kľúčov

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
sk: Nenašli sa žiadne poverenia v zväzku kľúčov

en: Error parsing result obtained from the keyring:
sk: Chyba pri analýze výsledku získaného zo zväzku kľúčov:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
sk: Poverenia GOA %s pre identitu %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
sk: Zlyhalo uloženie poverenia v zväzku kľúčov

en: Cannot find WebDAV endpoint
sk: Nedá sa nájsť koncový bod protokolu WebDAV

en: Code: %u — Unexpected response from server
sk: Kód: %u — Neočakávaná odpoveď od servera

en: The signing certificate authority is not known.
sk: Autorita, ktorá podpísala certifikát nie je známa.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
sk: Certifikát sa nezhoduje s očakávanou identitou stránky, z ktorej bol prevzatý.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
sk: Doposiaľ nenastal čas aktivácie certifikátu.

en: The certificate has expired.
sk: Platnosť certifikátu skončila.

en: The certificate has been revoked.
sk: Certifikát bol odmietnutý.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
sk: Algoritmus certifikátu nie je považovaný za bezpečný.

en: Invalid certificate.
sk: Neplatný certifikát.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
sk: V povereniach sa nenašlo pole %s pre identitu „%s“

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
sk: Načítava sa „%s“…

en: Initial secret key is invalid
sk: Počiatočný tajný kľúč je neplatný

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
sk: Nepodarilo sa získať GoaObject pre cestu objektu %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
sk: Sieťové pôsobisko %s vyžaduje nejaké informácie kvôli vášmu prihláseniu.

en: Could not find identity in credential cache:
sk: Nepodarilo sa nájsť identitu vo vyrovnávacej pamäti poverení:

en: Could not find identity credentials in cache:
sk: Nepodarilo sa nájsť poverenia identity vo vyrovnávacej pamäti:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
sk: Nepodarilo sa vybrať spomedzi poverení identít uložených vo vyrovnávacej pamäti:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
sk: Nepodarilo sa dokončiť výber spomedzi poverení identít uložených vo vyrovnávacej pamäti:

en: No associated identification found
sk: Nenašla sa priradená identifikácia

en: Could not create credential cache:
sk: Nepodarilo sa vytvoriť vyrovnávaciu pamäť poverení:

en: Could not initialize credentials cache:
sk: Nepodarilo sa zaviesť vyrovnávaciu pamäť poverení:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
sk: Nepodarilo sa uložiť nové poverenia do vyrovnávacej pamäte poverení:

en: Not signed in
sk: Neprihlásený

en: Could not erase identity:
sk: Nepodarilo sa zmazať identitu:

en: Could not find identity
sk: Nepodarilo sa nájsť identitu

en: Could not create credential cache for identity
sk: Nepodarilo sa vytvoriť vyrovnávaciu pamäť poverení pre identitu
