gnome-online-accounts master - en to sl translation catalogue (144 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
sl: Seznam ponudnikov, ki naj bodo naloženi

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
sl: Seznam nizov ponudnikov, ki jih je mogoče naložiti (privzeto: »vsi«). Ta nastavitev se preverja le med začenjanjem programa.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
sl: Iskanje ponudnika je spodletelo za: %s

en: IsLocked property is set for account
sl: Za ta račun je nastavljena zastavica zaklepa

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
sl: Za ta račun ni nastavljena zastavica lastnosti vrste ponudnika

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
sl: Spodletelo je razčlenjevanje predmeta XML samodejne zaznave

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
sl: Iskanje predmeta »%s« je spodletelo

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
sl: Iskanje predmetov ASUrl in OABUrl v odzivu samodejne zaznave je spodletelo

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
sl: Neveljavno geslo za uporabniško ime »%s« (%s, %d):

note: provider name
en: Connect to a Microsoft Exchange provider to access calendars, contacts and files
sl: Povezava s strežnikom Microsoft Exchange za dostop do koledarjev stikov in datotek

en: _Email
sl: _Elektronski naslov

en: _Password
sl: _Geslo

en: Exchange account details will be auto-detected from your email address when possible
sl: Podrobnosti računa Exchange bodo samodejno določeni na podlagi elektronskega naslova, ko bo to mogoče

en: Account Details
sl: Podrobnosti računa

en: User_name
sl: _Uporabniško ime

en: _Domain
sl: _Domena

en: Example domain: example.com
sl: Primer domene: domena.si

en: Access restricted web and network resources for your organization
sl: Za podatke te ustanove je dostop do spleta in omrežnih virov omejen

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
sl: Pričakovano je stanje 200 pri pridobivanju vrednosti ID uporabnika, vrnjeno pa je stanje %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
sl: Odgovora ni mogoče razčleniti

note: TODO: more specific
en: Service not available
sl: Storitev ni na vojo

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
sl: Overitev je spodletela

en: Server does not support STARTTLS
sl: Strežnik ne podpira protokola STARTTLS

en: IMAP and SMTP
sl: IMAP in SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
sl: Neveljavno %s za uporabniško ime »%s« (%s, %d):

note: Keep in sync with GoaTlsType
en: None
sl: Brez

note: GOA_TLS_TYPE_NONE
en: STARTTLS after connecting
sl: Po povezavi začni STARTTLS

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
sl: Protokol SSL na določenih vratih

en: Email
sl: Elektronski naslov

en: Connect to an email account
sl: Poveži z elektronski naslovom

en: _Name
sl: _Ime

en: IMAP and SMTP details will be auto-detected from your service provider when possible
sl: Podatki IMAP in SMTP bodo samodejno zaznani na podlagi storitev ponudnika, ko bo to mogoče

note: IMAP
en: IMAP Settings
sl: Nastavitve IMAP

en: IMAP _Server
sl: Strežnik _IMAP

en: Encryption
sl: Šifriranje

en: Example server: imap.example.com
sl: Primer strežnika: imap.domena.si

note: SMTP
en: SMTP Settings
sl: Nastavitve SMTP

en: SMTP _Server
sl: Strežnik _SMTP

en: Example server: smtp.example.com
sl: Primer strežnika: smtp.domena.si

en: Name
sl: Ime

en: Operation was cancelled
sl: Opravilo je preklicano

en: Log In to Realm
sl: Prijava v področje

en: Please enter your password below.
sl: Spodaj vnesite geslo.

en: Remember this password
sl: Zapomni si geslo

en: _Principal
sl: _Poverila

en: Example principal: user@EXAMPLE.COM
sl: Osnovni primer: uporabnik@domena.si

en: _Sign in…
sl: Prijava …

en: Ticketing is disabled for account
sl: Ustvarjanje kartic je za ta račun onemogočeno

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
sl: Shranjenih poveril za »%s« v zbirki ključev ni mogoče najti

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
sl: Gesla za »%s« med poverili ni mogoče najti

en: Identity service returned invalid key
sl: Storitev istovetnosti je vrnila neveljaven ključ

note: NOTE: In case further types needs to be added, ensure that the * code in add_account_action_cb is also adjusted. Translators: Microsoft account issuer type
en: Common
sl: Splošno

note: Translators: Microsoft account issuer type
en: Custom
sl: Po meri

note: provider name
en: Connect to a Microsoft 365 provider to access calendars, contacts and files
sl: Povezava s strežnikom Microsoft 365 za dostop do koledarjev, stikov in datotek

en: _Client ID
sl: _ID odjemalca

en: Advanced
sl: Napredno

en: _Issuer
sl: _Izdajatelj

en: C_ustom Issuer
sl: Izdajatelj po _meri

en: Example provider: example.com
sl: Primer ponudnika: domena.si

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
sl: Pričakovano je stanje 200 pri zahtevi žetona dostopa, vrnjeno pa je stanje %d (%s)

en: Authorization response:
sl: Odziv overitve:

en: Authorization response: %s
sl: Odziv overitve: %s

en: Failed to authenticate
sl: Overitev je spodletela

en: Error getting an Access Token:
sl: Napaka pridobivanja žetona dostopa:

en: Error getting identity:
sl: Napaka med pridobivanjem istovetnosti:

en: Sign in to %s with your browser
sl: Prijavite se v %s v oknu brskalnika

en: _Sign In…
sl: _Prijava …

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
sl: Zahtevana je prijava %s, prijavljen pa je uporabnik %s

en: Credentials do not contain access_token
sl: Poverila ne vključujejo žetona dostopa

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
sl: Osveževanje žetona dostopa je spodletelo (%s, %d):

en: _Mail
sl: _Pošta

en: Cale_ndar
sl: _Koledar

en: _Contacts
sl: _Stiki

en: C_hat
sl: K_lepet

en: _Documents
sl: _Dokumenti

en: M_usic
sl: _Glasba

en: _Photos
sl: _Fotografije

en: _Files
sl: _Datoteke

en: Network _Resources
sl: Omrežni _viri

en: _Read Later
sl: _Preberi kasneje

en: Prin_ters
sl: _Tiskalniki

en: _Maps
sl: _Zemljevidi

en: T_o Do
sl: _Opravila

en: Account is disabled
sl: Račun je onemogočen

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
sl: zahteva usklajevanja poverila ni podprta za vrsto %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
sl: Račun %s

en: Remove this Account?
sl: Ali želite odstraniti ta račun?

en: If you remove this Online Account you will have to connect to it again to use it with apps and services.
sl: Če ta spletni račun odstranite, se boste morali pred uporabo teh programov in storitev znova povezati.

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Remove
sl: _Odstrani

en: Sign in to reconnect to this account
sl: Za povezavo se je treba znova prijaviti.

note: Remove
en: _Remove…
sl: _Odstrani …

en: _Sign In
sl: _Prijava

en: _Try Again
sl: _Poskusi znova

en: _Ignore
sl: _Prezri

en: Dialog was dismissed
sl: Pogovorno okno je bilo opuščeno

note: TODO: more specific
en: TLS not available
sl: Overitev TLS ni na voljo

en: Unknown authentication mechanism
sl: Neznan način overitve

en: A %s account already exists for %s
sl: Račun %s že obstaja za %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
sl: Brisanje poveril iz zbirke ključev je spodletelo

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
sl: Pridobivanje poveril iz zbirke ključev je spodletelo

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
sl: V zbirki ključev ni ustreznih poveril

en: Error parsing result obtained from the keyring:
sl: Napaka razčlenjevanja rezultatov pridobljenih iz zbirke ključev:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
sl: Poverila GOA %s za %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
sl: Shranjevanje poveril v zbirko ključev je spodletelo

en: Not supported
sl: Možnost ni podprta

en: Not found
sl: Predmeta ni mogoče najti

en: Code: %u — Unexpected response from server
sl: Koda: %u – Nepričakovan odziv strežnika

en: The signing certificate authority is not known.
sl: Podpisnik potrdil ni znan.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
sl: Potrdilo ni skladno s pričakovano istovetnostjo strani, s katere je pridobljen.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
sl: Čas omogočenosti potrdila je v prihodnosti.

en: The certificate has expired.
sl: Potrdilo je poteklo.

en: The certificate has been revoked.
sl: Potrdilo je bilo preklicano.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
sl: Algoritem potrdila ni dovolj varen.

en: Invalid certificate.
sl: Neveljavno potrdilo.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
sl: V poverilih %s za istovetnost »%s« ni mogoče najti gesla

en: Calendar, Contacts and Files
sl: Koledarji, Stiki in Datoteke

en: Add a calendar, contacts and files account by entering your WebDAV server and account details
sl: Dodajanje računa koledarja, stikov ali datotek z vpisom strežnika WebDAV in podrobnosti računa

en: _Server Address
sl: Naslov strežnika

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
sl: Primeri: domena.si, 192.168.0.09

en: Server Addresses (Optional)
sl: Naslovi strežnika (izbirno)

en: Files
sl: Datoteke

en: Calendar (CalDAV)
sl: Koledar (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
sl: Stiki (CardDAV)

en: Invalid URI: %s
sl: Neveljaven naslov URI: %s

en: Microsoft Personal
sl: Microsoft Osebno

en: Initial secret key is invalid
sl: Začetni skrivni ključ ni veljaven

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
sl: Ni mogoče pridobiti predmeta GoaObject za pot predmeta %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
sl: Omrežno področje %s zahteva dodatne podatke za prijavo.

en: Could not find identity in credential cache:
sl: Ni mogoče najti istovetnosti v predpomnilniku poveril:

en: Could not find identity credentials in cache:
sl: Ni mogoče najti poveril istovetnosti v predpomnilniku:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
sl: Ni se mogoče premikati med poverili istovetnosti v predpomnilniku:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
sl: Ni mogoče prekiniti premikanja med poverili istovetnosti v predpomnilniku:

en: No associated identification found
sl: Ni najdene povezane istovetnosti

en: Could not create credential cache:
sl: Ni mogoče ustvariti predpomnilnika poverila:

en: Could not initialize credentials cache:
sl: Ni mogoče začeti predpomnilnika poverila:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
sl: Ni mogoče shraniti novih poveril v predpomnilnik:

en: Not signed in
sl: Račun ni vpisan

en: Could not get the default principal:
sl: Ni mogoče pridobiti privzetega poverila:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
sl: Ni mogoče pridobiti obnovljenih poveril KDC za istovetnost %s:

en: Could not erase identity:
sl: Istovetnosti ni mogoče izbrisati:

en: Could not find identity
sl: Ni mogoče najti izbrane istovetnosti

en: Could not create credential cache for identity
sl: Ni mogoče ustvariti predpomnilnika poverila za izbrano istovetnost
