gnome-online-accounts master - en to sr translation catalogue (151 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
sr: Spisak dostavljača koji se smeju učitati

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
sr: Lista niski koje predstavljaju dostavljača koji se smeju učitati (podrazumevano: „svi“). Ovo se pregleda samo prilikom pokretanja.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
sr: Nisam uspeo da pronađem dostavljača za: %s

en: IsLocked property is set for account
sr: Svojstvo „Zaključano je“ je podešeno za nalog

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
sr: Vrsta dostavljača nije podešena za nalog

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
sr: Nisam uspeo da obradim samootkrivajući odgovor IksML

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
sr: Nisam uspeo da pronađem element „%s“

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
sr: Nisam uspeo da pronađem ASadresu i OABadresu u odgovoru samootkrivanja

en: Microsoft Exchange
sr: Majkrosoft razmena

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
sr: Neispravna lozinka sa korisničkim imenom „%s“ (%s, %d):

en: _E-mail
sr: _E-pošta

en: _Password
sr: _Lozinka

en: _Custom
sr: _Proizvoljno

en: User_name
sr: Korisničko _ime

note: --
en: _Cancel
sr: _Otkaži

en: C_onnect
sr: P_oveži se

en: Connecting…
sr: Povezujem se…

en: Dialog was dismissed
sr: Prozorče je smenjeno

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
sr: Prozorče je smenjeno (%s, %d):

en: _Ignore
sr: _Zanemari

en: _Try Again
sr: _Pokušaj opet

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
sr: Greška povezivanja na server Majkrosoft razmene

en: Facebook
sr: Fejsbuk

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
sr: Očekivah stanje 200 prilikom potraživanja vašeg identiteta, ali dobih stanje %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
sr: Ne mogu da obradim odgovor

en: Flickr
sr: Flikr

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
sr: Vaše sistemsko vreme je pogrešno. Proverite vaša podešavanja datuma i vremena.

en: Foursquare
sr: Forskver

en: Google
sr: Gugl

note: TODO: more specific
en: Service not available
sr: Usluga nije dostupna

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
sr: Potvrđivanje identiteta nije uspelo

en: Server does not support PLAIN
sr: Server ne podržava „OBIČAN“

en: Server does not support STARTTLS
sr: Server ne podržava STARTTLS

en: IMAP and SMTP
sr: IMAP i SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
sr: Neispravna „%s“ sa korisničkim imenom „%s“ (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
sr: _Šifrovanje

en: None
sr: Ništa

en: STARTTLS after connecting
sr: STARTTLS nakon povezivanja

en: SSL on a dedicated port
sr: SSL na određenom priključniku

en: _Name
sr: _Naziv

en: IMAP _Server
sr: IMAP _server

en: SMTP _Server
sr: SMTP _server

en: _Forward
sr: _Napred

en: Error connecting to IMAP server
sr: Greška povezivanja na IMAP server

en: Error connecting to SMTP server
sr: Greška povezivanja na SMTP server

en: E-mail
sr: E-pošta

en: Name
sr: Naziv

en: Enterprise Login (Kerberos)
sr: Poslovno prijavljivanje (Kerberos)

en: Ticketing is disabled for account
sr: Ulaznice su onemogućene za ovaj nalog

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
sr: Ne mogu da pronađem sačuvana punomoćstva za načelnika „%s“ u privesku ključeva

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
sr: Nisam našao lozinku za načelnika „%s“ u punomoćstvima

en: _Principal
sr: _Načelnik

en: Operation was cancelled
sr: Radnja je otkazana

en: Log In to Realm
sr: Prijavite se na područje

en: Please enter your password below.
sr: Unesite vašu lozinku ispod.

en: Remember this password
sr: Zapamti ovu lozinku

en: Error connecting to enterprise identity server
sr: Greška povezivanja na server poslovnog identiteta

en: Identity service returned invalid key
sr: Usluga identiteta je vratila neispravan ključ

en: Error connecting to Last.fm
sr: Greška prilikom povezivanja na Last.fm

en: Media Server
sr: Medijski server

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
sr: Lični sadržaj može biti dodat vašim programima pomoću naloga medijskog servera.

en: Available Media Servers
sr: Dostupni medijski serveri

en: No media servers found
sr: Nisam našao medijske servere

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
sr: Očekivah stanje 200 prilikom potraživanja čina pristupa, ali dobih stanje %d (%s)

en: Authorization response:
sr: Odgovor ovlašćenja:

en: Authorization response: %s
sr: Odgovor ovlašćenja: %s

en: Error getting an Access Token:
sr: Greška dobavljanja čina pristupa:

en: Error getting identity:
sr: Greška dobavljanja identiteta:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
sr: Zatraženo je da se prijavite kao %s, ali ste se prijavili kao %s

en: Credentials do not contain access_token
sr: Punomoćstva ne sadrže čin_pristupa

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
sr: Nisam uspeo da osvežim čin pristupa (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
sr: Nedostaje zaglavlje čina_pristupa ili tajna_čina_pristupa u odgovoru

en: Error getting a Request Token:
sr: Greške dobavljanja čina zahteva:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
sr: Očekivah stanje 200 za dobavljanje čina zahteva, ali dobih stanje %d (%s)

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
sr: Nedostaje zaglavlje čina_zahteva ili tajna_čina_zahteva u odgovoru

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
sr: Punomoćstva ne sadrže čin_pristupa ili tajnu_čina_pristupa

en: Nextcloud
sr: Sledeći oblak

en: Error connecting to ownCloud server
sr: Greška povezivanja na server mogOblaka

en: Pocket
sr: Džep

note: TODO: more specific
en: No username or access_token
sr: Nema korisničkog imena ili modula pristupa

en: _Mail
sr: _Pošta

en: Cale_ndar
sr: Kale_ndar

en: _Contacts
sr: _Kontakti

en: C_hat
sr: _Ćaskanje

en: _Documents
sr: _Dokumenti

en: M_usic
sr: M_uzika

en: _Photos
sr: _Fotografije

en: _Files
sr: _Datoteke

en: Network _Resources
sr: Mrežna _izvorišta

en: _Read Later
sr: _Čitaj kasnije

en: Prin_ters
sr: _Štampači

en: _Maps
sr: _Karte

en: T_o Do
sr: Za _uraditi

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
sr: Koristi za

en: Account is disabled
sr: Nalog je isključen

en: Unknown error
sr: Nepoznata greška

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
sr: osiguraj_usaglašavanje_punomoćstva nije primenjeno na vrsti %s

note: TODO: more specific
en: TLS not available
sr: TLS nije dostupan

en: Unknown authentication mechanism
sr: Nepoznat način potvrđivanja identiteta

en: Telepathy chat account not found
sr: Nisam našao nalog ćaskanja Telepatije

en: Failed to create a user interface for %s
sr: Nisam uspeo da napravim korisničko sučelje za „%s“

en: Connection Settings
sr: Podešavanja veze

en: Personal Details
sr: Lični podaci

en: _OK
sr: U _redu

en: Cannot save the connection parameters
sr: Ne mogu da sačuvam parametre veze

en: Cannot save your personal information on the server
sr: Ne mogu da sačuvam vaše lične podatke na serveru

note: Connection Settings button
en: _Connection Settings
sr: Podešavanja _veze

note: Edit Personal Information button
en: _Personal Details
sr: Lični _podaci

en: Todoist
sr: Rokovnik

en: Error logging into the account
sr: Greška prijavljivanja na nalog

en: Credentials have expired
sr: Punomoćstva su istekla

en: Sign in to enable this account.
sr: Prijavite se da uključite ovaj nalog.

en: _Sign In
sr: _Prijavi me

en: A %s account already exists for %s
sr: Nalog„%s“ već postoji za %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
sr: %s nalog

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
sr: Nisam uspeo da obrišem punomoćstva iz priveska ključeva

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
sr: Nisam uspeo da dovučem punomoćstva iz priveska ključeva

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
sr: Nisam našao punomoćstva u privesku ključeva

en: Error parsing result obtained from the keyring:
sr: Greška u analizi rezultata dobijenih iz priveska ključeva:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
sr: GOA %s punomoćstva za identitet %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
sr: Nisam uspeo da sačuvam punomoćstva u privesku ključeva

en: Cannot resolve hostname
sr: Ne mogu da razrešim ime domaćina

en: Cannot resolve proxy hostname
sr: Ne mogu da razrešim ime posrednika

en: Cannot find WebDAV endpoint
sr: Ne mogu da nađem VebDAV izlaznu tačku

en: Code: %u — Unexpected response from server
sr: Šifra: %u — Neočekivani odgovor sa servera

en: The signing certificate authority is not known.
sr: Izdavač potpisujućeg uverenja nije poznat.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
sr: Uverenje ne odgovara očekivanom identittetu sajta sa koga je preuzeto.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
sr: Vreme pokretanja uverenja je još uvek u budućnosti.

en: The certificate has expired.
sr: Uverenje je isteklo.

en: The certificate has been revoked.
sr: Uverenje je povučeno.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
sr: Algoritam uverenja se smatra nesigurnim.

en: Invalid certificate.
sr: Neispravno uverenje.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
sr: Nisam našao „%s“ sa identitetom „%s“ u punomoćstvima

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
sr: Učitavam „%s“…

en: Microsoft
sr: Majkrosoft

en: Initial secret key is invalid
sr: Ključ početne tajne je neispravan

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
sr: Mrežnom području „%s“ su potrebni neki podaci da bi vas prijavio.

en: Could not find identity in credential cache:
sr: Ne mogu da pronađem identitet u ostavi punomoćstva:

en: Could not find identity credentials in cache:
sr: Ne mogu da pronađem punomoćstva identiteta u ostavi:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
sr: Ne mogu da pregledam punomoćstva identiteta u ostavi:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
sr: Ne mogu da završim pregledanje punomoćstva identiteta u ostavi:

en: No associated identification found
sr: Nije pronađena pridružena identifikacija

en: Could not create credential cache:
sr: Ne mogu da napravim ostavu punomoćstva:

en: Could not initialize credentials cache:
sr: Ne mogu da započnem ostavu punomoćstava:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
sr: Ne mogu da sačuvam nova punomoćstva u ostavi punomoćstava:

en: Could not renew identity: Not signed in
sr: Ne mogu da obnovim identitet: Niste prijavljeni

en: Could not renew identity:
sr: Ne mogu da obnovim identitet:

en: Could not get new credentials to renew identity %s:
sr: Ne mogu da dobavim nova punomoćstva za obnavljanje identiteta %s:

en: Could not erase identity:
sr: Ne mogu da obrišem identitet:

en: Could not find identity
sr: Ne mogu da pronađem identitet

en: Could not create credential cache for identity
sr: Ne mogu da napravim ostavu punomoćstva za identitet
