gnome-online-accounts master - en to tr translation catalogue (144 entries)

en: List of providers that are allowed to be loaded
tr: Yüklenmesine izin verilen sağlayıcıların listesi

en: A list of strings representing the providers that are allowed to be loaded (default: 'all'). This is only evaluated on startup.
tr: Yüklenmesine izin verilen sağlayıcıları yansıtan dizgelerin listesi (öntanımlı: 'all' [tümü]). Bu yalnızca başlangıçta değerlendirilir.

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
tr: %s için sağlayıcı bulunamadı

en: IsLocked property is set for account
tr: Hesap için IsLocked özelliği ayarlanmış

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
tr: Hesap için ProviderType belirtilmemiş

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
tr: XML autodiscover yanıtı ayrıştırılamadı

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
tr: “%s” ögesi bulunamadı

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
tr: autodiscover yanıtında ASUrl ve OABUrl bulunamadı

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
tr: “%s” kullanıcısı için geçersiz parola (%s, %d):

note: provider name
en: Connect to a Microsoft Exchange provider to access calendars, contacts and files
tr: Takvimlere, kişilere ve dosyalara erişmek için Microsoft Exchange sağlayıcısına bağlan

en: _Email
tr: _E-posta

en: _Password
tr: _Parola

en: Exchange account details will be auto-detected from your email address when possible
tr: Exchange hesap ayrıntıları olabildiğinde e-posta adresinizden kendiliğinden algılanacak

en: Account Details
tr: Hesap Ayrıntıları

en: User_name
tr: Kullanıcı a_dı

en: _Domain
tr: _Alan adı

en: Example domain: example.com
tr: Örnek alan adı: ornek.com

en: Access restricted web and network resources for your organization
tr: Kuruluşunuza özel kısıtlı web ve ağ kaynaklarına erişin

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
tr: Kimliğiniz istenirken durum kodu 200 bekleniyordu, ancak %d (%s) durumu alındı

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
tr: Yanıt ayrıştırılamadı

note: TODO: more specific
en: Service not available
tr: Hizmet kullanılabilir değil

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
tr: Kimlik doğrulama başarısız

en: Server does not support STARTTLS
tr: Sunucu STARTTLS yöntemini desteklemiyor

en: IMAP and SMTP
tr: IMAP ve SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
tr: “%2$s” kullanıcısı için geçersiz %1$s (%3$s, %4$d):

note: Keep in sync with GoaTlsType
en: None
tr: Hiçbiri

note: GOA_TLS_TYPE_NONE
en: STARTTLS after connecting
tr: Bağlandıktan sonra STARTTLS

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
tr: Adanmış bir bağlantı noktası üzerinden SSL

en: Email
tr: E-posta

en: Connect to an email account
tr: E-posta hesabına bağlan

en: _Name
tr: _Ad

en: IMAP and SMTP details will be auto-detected from your service provider when possible
tr: IMAP ve SMTP ayrıntıları olabildiğinde servis sağlayıcınızdan kendiliğinden algılanacak

note: IMAP
en: IMAP Settings
tr: IMAP Ayarları

en: IMAP _Server
tr: IMAP _Sunucusu

en: Encryption
tr: Şifreleme

en: Example server: imap.example.com
tr: Örnek suncu: imap.ornek.com

note: SMTP
en: SMTP Settings
tr: SMTP Ayarları

en: SMTP _Server
tr: SMTP _Sunucu

en: Example server: smtp.example.com
tr: Örnek sunucu: smtp.ornek.com

en: Name
tr: Ad

en: Operation was cancelled
tr: Süreç iptal edildi

en: Log In to Realm
tr: Alana giriş yap

en: Please enter your password below.
tr: Lütfen aşağıya parolanızı girin.

en: Remember this password
tr: Bu parolayı anımsa

en: _Principal
tr: _Tanıtıcı Kimlik

en: Example principal: user@EXAMPLE.COM
tr: Örnek tanıtıcı kimlik: kullanici@ORNEK.COM

en: _Sign in…
tr: Giriş _Yap…

en: Ticketing is disabled for account
tr: Hesap için biletleme devre dışı bırakılmış

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
tr: Tanıtıcı kimlik “%s” için anahtarlıkta kayıtlı kimlik bilgisi bulunamadı

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
tr: Tanıtıcı kimlik “%s” için kimlik bilgilerinde parola bulunamadı

en: Identity service returned invalid key
tr: Kimlik hizmeti geçersiz anahtar gönderdi

note: NOTE: In case further types needs to be added, ensure that the * code in add_account_action_cb is also adjusted. Translators: Microsoft account issuer type
en: Common
tr: Genel

note: Translators: Microsoft account issuer type
en: Custom
tr: Özel

note: provider name
en: Connect to a Microsoft 365 provider to access calendars, contacts and files
tr: Takvimlere, kişilere ve dosyalara erişmek için Microsoft 365 sağlayıcısına bağlan

en: _Client ID
tr: İ_stemci Kimliği

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: _Issuer
tr: İ_mzacı

en: C_ustom Issuer
tr: Özel İ_mzacı

en: Example provider: example.com
tr: Örnek sağlayıcı: ornek.com

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
tr: Erişim jetonu istenirken durum kodu 200 bekleniyordu, ama durum kodu %d (%s) alındı

en: Authorization response:
tr: Yetkilendirme yanıtı:

en: Authorization response: %s
tr: Yetkilendirme yanıtı: %s

en: Failed to authenticate
tr: Kimlik doğrulanamadı

en: Error getting an Access Token:
tr: Erişim Jetonu alırken hata oluştu:

en: Error getting identity:
tr: Kimlik alınırken hata oluştu:

en: Sign in to %s with your browser
tr: Tarayıcınızla %s hesabınıza giriş yapın

en: _Sign In…
tr: Giriş _Yap…

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
tr: %s olarak giriş yapılması istendi, ancak %s olarak giriş yapıldı

en: Credentials do not contain access_token
tr: Kimlik bilgileri içinde access_token bulunmuyor

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
tr: Erişim jetonu yenilenemedi (%s, %d):

en: _Mail
tr: _Posta

en: Cale_ndar
tr: _Takvim

en: _Contacts
tr: _Kişiler

en: C_hat
tr: S_ohbet

en: _Documents
tr: _Belgeler

en: M_usic
tr: M_üzik

en: _Photos
tr: _Fotoğraflar

en: _Files
tr: _Dosyalar

en: Network _Resources
tr: Ağ Ö_zkaynakları

en: _Read Later
tr: Daha Sonra _Oku

en: Prin_ters
tr: Ya_zıcılar

en: _Maps
tr: _Haritalar

en: T_o Do
tr: _Yapılacaklar

en: Account is disabled
tr: Hesap devre dışı bırakılmış

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
tr: ensure_credentials_sync, %s türüne uygulanmamıştır

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
tr: %s Hesabı

en: Remove this Account?
tr: Bu Hesap Kaldırılsın Mı?

en: If you remove this Online Account you will have to connect to it again to use it with apps and services.
tr: Bu Çevrim İçi Hesabı kaldırırsanız uygulama ve hizmetlerle kullanmak için yeniden bağlanmanız gerekecek.

en: _Cancel
tr: İ_ptal

en: _Remove
tr: _Kaldır

en: Sign in to reconnect to this account
tr: Bu hesaba yeniden bağlanmak için giriş yap

note: Remove
en: _Remove…
tr: _Kaldır…

en: _Sign In
tr: Giri_ş Yap

en: _Try Again
tr: _Yeniden Dene

en: _Ignore
tr: _Yok Say

en: Dialog was dismissed
tr: İletişim penceresi kapatıldı

note: TODO: more specific
en: TLS not available
tr: TLS kullanılabilir değil

en: Unknown authentication mechanism
tr: Bilinmeyen kimlik doğrulama tekniği

en: A %s account already exists for %s
tr: %2$s için bir %1$s hesabı zaten var

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
tr: Kimlik bilgileri anahtarlıktan silinemedi

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
tr: Kimlik bilgileri anahtarlıktan alınamadı

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
tr: Anahtarlıkta hiç kimlik bilgisi bulunamadı

en: Error parsing result obtained from the keyring:
tr: Anahtarlıktan alınan sonuç ayrıştırılırken hata oluştu:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
tr: %2$s kimliği için GOA %1$s kimlik bilgileri

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
tr: Kimlik bilgileri anahtarlığa kaydedilemedi

en: Not supported
tr: Desteklenmiyor

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Code: %u — Unexpected response from server
tr: Kod: %u — Sunucu beklenmeyen bir yanıt verdi

en: The signing certificate authority is not known.
tr: İmzalayan sertifika yetkilisi (CA) bilinmiyor.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
tr: Sertifika, alındığı sitenin kimliğiyle eşleşmiyor.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
tr: Sertifikanın etkinleştirilme tarihi henüz gelmemiş.

en: The certificate has expired.
tr: Sertifikanın süresi dolmuş.

en: The certificate has been revoked.
tr: Sertifika geçersiz kılınmış.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
tr: Sertifikanın algoritması güvensiz kabul ediliyor.

en: Invalid certificate.
tr: Geçersiz sertifika.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
tr: Kimlik bilgilerinde “%2$s” kimliği için %1$s bulunamadı

en: Calendar, Contacts and Files
tr: Takvim, Kişiler ve Dosyalar

en: Add a calendar, contacts and files account by entering your WebDAV server and account details
tr: WebDAV sunucunuzu ve hesap ayrıntılarını girerek takvim, kişiler ve dosyalar hesabı ekleyin

en: _Server Address
tr: _Sunucu Adresi

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
tr: Örnekler: ornek.com, 192.168.0.82

en: Server Addresses (Optional)
tr: Sunucu Adresleri (İsteğe Bağlı)

en: Files
tr: Dosyalar

en: Calendar (CalDAV)
tr: Takvim (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
tr: Kişiler (CardDAV)

en: Invalid URI: %s
tr: Geçersiz URI: %s

en: Microsoft Personal
tr: Microsoft Bireysel

en: Initial secret key is invalid
tr: İlk gizli anahtar geçersiz

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
tr: %s nesne yolu için GoaObject alınırken hata

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
tr: %s ağ alanı size oturum açabilmek için bazı bilgilere gereksiniyor.

en: Could not find identity in credential cache:
tr: Kimlik bilgileri önbelleğinde kimlik bulunamadı:

en: Could not find identity credentials in cache:
tr: Önbellekte kimlik bilgileri bulunamadı:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
tr: Önbellekteki kimlik bilgileri sırayla gezilemedi:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
tr: Önbellekteki kimlik bilgilerinin sırayla gezilmesi bitirilemedi:

en: No associated identification found
tr: İlişkili tanımlama bulunamadı

en: Could not create credential cache:
tr: Yetki önbelleği oluşturulamadı:

en: Could not initialize credentials cache:
tr: Kimlik bilgileri önbelleği ilklendirilemedi:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
tr: Yeni kimlik bilgileri önbelleğe kaydedilemedi:

en: Not signed in
tr: Giriş yapılmadı

en: Could not get the default principal:
tr: Öntanımlı tanıtıcı kimlik alınamadı:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
tr: %s kimliği için KDC’den yenilenen kimlik bilgileri alınamadı:

en: Could not erase identity:
tr: Kimlik silinemedi:

en: Could not find identity
tr: Kimlik bulunamadı

en: Could not create credential cache for identity
tr: Kimlik için kimlik bilgileri önbelleği oluşturulamadı
