gnome-online-accounts master - en to tg translation catalogue (139 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
tg: Провайдер барои %s ёфт нашудааст

en: IsLocked property is set for account
tg: Хусусияти IsLocked барои ҳисоб танзим шудааст

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
tg: Хусусияти ProviderType барои ҳисоб танзим нашудааст

note: TODO: more specific
en: Code: %u — Unexpected response from server
tg: Рамз: %u — Ҷавоби ногаҳон аз сервер

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
tg: Таҷзияи ҷавоби кашфи худкори XML иҷро нашудааст

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find ‘%s’ element
tg: Унсури ‘%s’ ёфт нашудааст

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
tg: ASUrl ва OABUrl дар ҷавоби кашфи худкор ёфт нашудааст

note: TODO: more specific
en: Did not find password with identity ‘%s’ in credentials
tg: Парол бо шахсияти ‘%s’ дар маълумоти корбар ёфт нашуд

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username ‘%s’ (%s, %d):
tg: Пароли нодуруст барои корбари ‘%s’ (%s, %d):

en: _E-mail
tg: _Почтаи электронӣ

en: _Password
tg: _Парол

en: _Custom
tg: _Иловагӣ

en: User_name
tg: Номи _корбар

en: _Server
tg: _Сервер

note: --
en: _Cancel
tg: _Бекор кардан

en: C_onnect
tg: _Пайваст кардан

en: Connecting…
tg: Пайваст шуда истодааст...

en: Dialog was dismissed
tg: Равзанаи гуфтугӯ қатъ карда шуд

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
tg: Равзанаи гуфтугӯ қатъ карда шуд (%s, %d):

en: _Ignore
tg: _Рад кардан

en: _Try Again
tg: _Такрор кардан

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
tg: Ҳангоми пайваст шудан ба сервери Microsoft Exchange хатогӣ ба вуҷуд омад

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
tg: Истифода бурдан барои

en: _Mail
tg: _Почта

en: Cale_ndar
tg: _Тақвим

en: _Contacts
tg: _Тамосҳо

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
tg: Вазъияти мунтазири 200 ҳангоми дархосткунии шахсияти шумо, ваъияти %d (%s)-ро қабул кард

en: Could not parse response
tg: Ҷавоб таҷзия карда нашуд

en: _Photos
tg: _Суратҳо

en: _Maps
tg: _Харитаҳо

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
tg: Вақти системаи шумо норуруст аст. Танзимоти вақт ва санаро тафтиш кунед.

en: Foursquare
tg: Мураббаъ

en: C_hat
tg: _Чат

en: _Documents
tg: _Ҳуҷҷатҳо

en: _Files
tg: _Файлҳо

en: Prin_ters
tg: _Принтерҳо

note: TODO: more specific
en: Service not available
tg: Хидмат дастрас нест

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
tg: Санҷиши ҳаққоният қатъ шудааст

en: Server does not support PLAIN
tg: Сервер PLAIN-ро дастгирӣ намекунад

en: Server does not support STARTTLS
tg: Сервер STARTTLS-ро дастгирӣ намекунад

en: IMAP and SMTP
tg: IMAP ва SMTP

note: Translators: the first parameter is a field name. The second is * a GOA account identifier.
en: Did not find %s with identity ‘%s’ in credentials
tg: %s бо шахсияти ‘%s’ дар маълумоти корбар ёфт нашуд

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username ‘%s’ (%s, %d):
tg: %s-и нодуруст барои корбари ‘%s’ (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
tg: _Рамзгузорӣ

en: None
tg: Ҳеҷ

en: STARTTLS after connecting
tg: Оғоз кардани STARTTLS баъд аз пайваст шудан

en: SSL on a dedicated port
tg: SSL дар порти муайяншуда

en: _Name
tg: _Ном

en: IMAP _Server
tg: _Сервери IMAP

en: SMTP _Server
tg: _Сервери SMTP

en: _Forward
tg: _Бозфиристодан

en: Error connecting to IMAP server
tg: Ҳангоми пайваст шудан ба сервери IMAP хатогӣ ба вуҷуд омад

en: Error connecting to SMTP server
tg: Ҳангоми пайваст шудан ба сервери SMTP хатогӣ ба вуҷуд омад

en: E-mail
tg: Почтаи электронӣ

en: Name
tg: Ном

en: Enterprise Login (Kerberos)
tg: Вуруди тиҷорӣ (Kerberos)

en: Identity service returned invalid key
tg: Шахсияти хидмат калиди нодурустро баён кард

en: Could not find saved credentials for principal ‘%s’ in keyring
tg: Маълумоти корбари захирашуда барои корбари асосии ‘%s’ дар анбори калидҳо ёфт нашуд

en: Did not find password for principal ‘%s’ in credentials
tg: Пароли корбари асосии ‘%s’ дар маълумоти корбар ёфт нашуд

en: _Domain
tg: _Домен

en: Enterprise domain or realm name
tg: Домени тиҷорӣ ё номи идора

en: Log In to Realm
tg: Барои идоракунӣ ворид шавед

en: Please enter your password below.
tg: Лутфан, пароли худро ворид кунед.

en: Remember this password
tg: Ба хотир гирифтани ин парол

en: The domain is not valid
tg: Домен беэътибор аст

en: Error connecting to enterprise identity server
tg: Ҳангоми пайваст шудан ба сервери шахсияти тиҷорӣ хатогӣ ба вуҷуд омад

en: Network _Resources
tg: Сарчашмаҳои _шабака

en: Media Server
tg: Сервери медиа

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
tg: Муҳтавои шахсӣ метавонад ба барномаҳои шумо тавассути ҳисоби сервери медиа илова карда шавад.

en: Available Media Servers
tg: Серверҳои медиаи дастрас

en: No media servers found
tg: Ягон сервери медиа ёфт нашуд

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
tg: Вазъияти мунтазири 200 ҳангоми дархосткунии дастрасии токен, ваъияти %d (%s)-ро қабул кард

en: Authorization response:
tg: Ҷавоби санҷиши ҳаққоният:

en: Authorization response: %s
tg: Ҷавоби санҷиши ҳаққоният: %s

en: Error getting an Access Token:
tg: Хатои гирифтани токени дастрасӣ:

en: Error getting identity:
tg: Хатои гирифтани шахсият:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
tg: Дархост кардем, ки ҳамчум %s ворид шавед, вале ҳамчун %s ворид шудед

en: Credentials do not contain access_token
tg: Маълумоти корбар дорои токени дастрасӣ (access_token) намебошад

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
tg: Навсозӣ кардани токени дастрасӣ қатъ шуд (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
tg: Сарварақҳои "access_token" ё "access_token_secret" дар ҷавоб вуҷуд надоранд

en: Error getting a Request Token:
tg: Ҳангоми дархости рамзи токен хатогӣ ба вуҷуд омад:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
tg: Вазъияти мунтазири 200 барои дархости токен, ваъияти %d (%s)-ро қабул кард

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
tg: Сарварақҳои "request_token" ё "equest_token_secret" дар ҷавоб вуҷуд надоранд

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
tg: Маълумоти корбар дорои рамзи "access_token" ё "access_token_secret" намебошад

en: Error connecting to ownCloud server
tg: Ҳангоми пайваст шудан ба сервери ownCloud хатогӣ ба вуҷуд омад

en: Pocket
tg: Баста

note: TODO: more specific
en: No username or access_token
tg: Ягон номи корбар ё дстрасӣ нест

en: _Read Later
tg: _Баъдтар мехонам

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
tg: Имконоти ensure_credentials_sync дар намуди %s иҷро нашуд

note: TODO: more specific
en: TLS not available
tg: TLS дастрас нест

note: TODO: more specific
en: org.gnome.OnlineAccounts.Mail is not available
tg: Хидмати org.gnome.OnlineAccounts.Mail дастрас нест

note: TODO: more specific
en: Failed to parse email address
tg: Таҷзият суроғаи почтаи электронӣ иҷро нашудааст

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP authentication without a domain
tg: Санҷиши ҳаққонияти SMTP бе домен иҷро намешавад

note: TODO: more specific
en: Did not find smtp-password in credentials
tg: Пароли smtp дар маълумоти корбар ёфт нашуд

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP authentication without a password
tg: Санҷиши ҳаққонияти SMTP бе парол иҷро намешавад

en: Unknown authentication mechanism
tg: Механизми санҷиши ҳаққонияти номаълум

en: Telepathy chat account not found
tg: Ҳисоби чати Telepathy ёфт нашудааст

en: Failed to initialize a GOA client
tg: Омодасозии муштарии GOA қатъ шудааст

en: Failed to create a user interface for %s
tg: Омодасозии интерфейси корбарӣ барои %s қатъ шудааст

en: Connection Settings
tg: Танзимоти пайваст

en: Personal Details
tg: Тафсилоти шахсӣ

en: Cannot save the connection parameters
tg: Параметрҳои пайваст захира намешаванд

en: Cannot save your personal information on the server
tg: Маълумоти шахсии шумо дар сервер захира намешаванд

note: Connection Settings button
en: _Connection Settings
tg: _Танзимоти пайваст

note: Edit Personal Information button
en: _Personal Details
tg: _Тафсилоти шахсӣ

en: A %s account already exists for %s
tg: Ҳисоби %s аллакай барои %s мавҷуд аст

note: Translators: the %s is the name of the provider. eg., Google.
en: %s account
tg: Ҳисоби %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
tg: Нест кардани маълумоти корбар аз анбори калидҳо қатъ шуд

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
tg: Бозёбӣ кардани маълумоти корбар аз анбори калидҳо қатъ шуд

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
tg: Ягон маълумоти корбар дар анбори қалидҳо ёфт нашуд

en: Error parsing result obtained from the keyring:
tg: Ҳангоми гирифтани натиҷа аз анбори калидҳо хатогӣ ба вуҷуд омад:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
tg: Маълумоти корбари GOA %s барои шахсияти %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
tg: Нигоҳ доштани маълумоти корбар дар анбори калидҳо қатъ шуд

en: The signing certificate authority is not known.
tg: Вақолатдори гувоҳиномаи имзошуда номаълум аст.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
tg: Гувоҳинома ба шахсияти сайти мунтазире, ки гувоҳиномаро интишор кард, мувофиқат намекунад.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
tg: Вақти фаъолсозии гувоҳинома ҳоло наомад.

en: The certificate has expired.
tg: Гӯфоҳинома аз мӯҳлаташ гузашт.

en: The certificate has been revoked.
tg: Гувоҳинома лағв карда шудааст.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
tg: Алгоритми гувоҳинома муҳофизат нашудааст.

en: Invalid certificate.
tg: Гувоҳиномаи нодуруст.

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
tg: “%s” бор шуда истодааст…

en: Microsoft Account
tg: Ҳисоби Microsoft

en: initial secret passed before secret key exchange
tg: калиди аввалӣ пеш аз тағйир кардани калиди амният қабул шуд

en: Initial secret key is invalid
tg: Калиди амнияти аввалӣ нодуруст аст

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
tg: Идоракунии шабакаи %s барои ворид кардани шумо маълумоти иловагиро талаб мекунад.

en: Could not find identity in credential cache: %k
tg: Шахсият дар маълумоти корбари зерҳофиза ёфт нашуд: %k

en: Could not find identity credentials in cache: %k
tg: Шахсияти маълумоти корбар дар зерҳофиза ёфт нашуд: %k

en: Could not sift through identity credentials in cache: %k
tg: Интихобкуии шахсияти маълумоти корбар дар зерҳофиза имконнопазир аст: %k

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache: %k
tg: Интихобкунии шахсияти маълумоти корбар дар зерҳофиза ба анҷом нарасид: %k

en: No associated identification found
tg: Ягон санҷиши ҳаққонияти мувофиқ ёфт нашуд

en: Could not create credential cache: %k
tg: Маълумоти зерҳофиза эҷод нашуд: %k

en: Could not initialize credentials cache: %k
tg: Омодасозии зерҳофизаи маълумоти корбар имконнопазир аст: %k

en: Could not store new credentials in credentials cache: %k
tg: Маълумоти корбари нав дар зерҳофизаи маълумоти корбар захира намешавад: %k

en: Could not renew identity: Not signed in
tg: Шахсият навсозӣ карда нашуд: Ворид нашудааст

en: Could not renew identity: %k
tg: Шахсият навсозӣ карда нашуд: %k

en: Could not get new credentials to renew identity %s: %k
tg: Гирифтани маълумоти корбари нав барои навсозӣ кардани шахсияти %s имконнопазир аст: %k

en: Could not erase identity: %k
tg: Шахсият тоза нашуд: %k

en: Could not find identity
tg: Шахсият ёфт нашуд

en: Could not create credential cache for identity
tg: Маълумоти зерҳофиза  барои шахсият эҷод нашуд
