gnome-online-accounts master - en to gl translation catalogue (152 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
gl: Produciuse un erro ao buscar un fornecedor para: %s

en: IsLocked property is set for account
gl: A propiedade «IsLocked» está estabelecida para a conta

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
gl: A propiedade «ProviderType» non está estabelecida para a conta

en: Failed to sign in to “%s”
gl: Produciuse un fallo ao iniciar sesión a «%s»

en: Failed to sign in to multiple accounts
gl: Produciuse un fallo ao iniciar sesión en varias contas

en: Online Accounts
gl: Contas en liña

en: Account Action Required
gl: Requírese a acción de conta

en: _Sign In…
gl: _Iniciar sesión…

en: _Copy Link
gl: _Copiar ligazón

en: Copy the authorization URL to continue with a specific web browser.
gl: Copia a URL de autorización para continuar cun navegador web específico.

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
gl: A autenticación fallou

en: Cannot find WebDAV endpoint
gl: Non é posíbel atopar o punto final WebDAV

en: Invalid URI: %s
gl: URI non válido: %s

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
gl: Produciuse un erro ao analizar a resposta XML da autodetección

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
gl: Produciuse un erro ao buscar o elemento «%s»

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl in autodiscover response
gl: Produciuse un erro ao buscar ASUrl na resposta da autodetección

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
gl: Contrasinal non válido co nome de usuario «%s» (%s, %d):

note: provider name
en: Connect to a Microsoft Exchange provider to access calendars, contacts and files
gl: Conectarse a un fornecedor de Microsoft Exchange para acceder a calendarios, contactos e ficheiros

en: _Email
gl: Correo _electrónico

en: _Password
gl: _Contrasinal

en: Exchange account details will be auto-detected from your email address when possible
gl: A información da conta de Exchange detectarase automaticamente desde o seu enderezo de correo cando sexa posíbel

en: Account Details
gl: Información da conta

en: User_name
gl: Nome de _usuario

en: _Domain
gl: _Dominio

en: Example domain: example.com
gl: Dominio de exemplo: exemplo.com

en: Access restricted web and network resources for your organization
gl: Acceder aos recursos restrinxidos da web e da rede para a súa organización

en: Failed to get principal from user name “%s”
gl: Procuciuse un fallo ao obter o principal desde o nome de usuario «%s»

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
gl: Agardábase o estado 200 cando se solicitou a súa identidade, mais obtívose o estado %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
gl: Non foi posíbel analizar a resposta

note: TODO: more specific
en: Service not available
gl: Servizo non dispoñíbel

en: Server does not support STARTTLS
gl: O servidor non admite STARTTLS

en: IMAP and SMTP
gl: IMAP e SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
gl: %s non válido co nome de usuario «%s» (%s, %d):

en: Auto-detected
gl: Autodetectar

en: Unable to auto-detect IMAP and SMTP settings
gl: Non foi posíbel autodetectar as preferencias de IMAP e SMTP

en: STARTTLS after connecting
gl: STARTTLS despois de conectarse

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
gl: SSL nun porto dedicado

en: Email
gl: Correo

en: Connect to an email account
gl: Conectarse a unha conta de correo

en: _Name
gl: _Nome

en: IMAP and SMTP details will be auto-detected from your service provider when possible
gl: A información de IMAP e SMTP detectarase automaticamente desde o seu fornecedor de servizo cando sexa posíbel

note: IMAP
en: IMAP Settings
gl: Preferencias de IMAP

en: IMAP _Server
gl: _Servidor IMAP

en: Encryption
gl: Cifrado

en: Example server: imap.example.com
gl: Servidor de exemplo: imap.exemplo.com

note: SMTP
en: SMTP Settings
gl: Preferencias de SMTP

en: SMTP _Server
gl: Servidor SMTP

en: Example server: smtp.example.com
gl: Servidor de exemplo: smtp.exemplo.com

en: Name
gl: Nome

en: Operation was cancelled
gl: A operación foi cancelada

en: Log In to Realm
gl: Iniciar sesión no reino

en: Please enter your password below.
gl: Escriba o seu contrasinal embaixo.

en: Remember this password
gl: Lembrar o contrasinal

en: Example principal: user@EXAMPLE.COM
gl: Principal de exemplo: usuario@EXEMPLO.COM

en: Ticketing is disabled for account
gl: Creación de tíckets bloqueada para esta conta

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
gl: Non foi posíbel atopar as credenciais gardadas para o principal «%s» no anel de chaves

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
gl: Non foi posíbel atopar o contrasinal para o principal «%s» nas credenciais

en: Identity service returned invalid key
gl: O servizo de identidade devolveu unha chave non válida

en: Invalid email address “%s”
gl: Enderezo de correo «%s» non válido

note: provider name
en: Connect to Microsoft 365 to access email, calendars, contacts and files
gl: Conectarse a un fornecedor de Microsoft 365 para acceder ao correo, calendarios, contactos e ficheiros

en: Use Organization Account
gl: Usar a conta de organización

en: Connect using details from an organization or developer account
gl: Conectarse usando a información desde unha conta de organización ou desenvolvedor

note: Translators: See https://learn.microsoft.com/globalization/reference/microsoft-terminology
en: Enter the details provided by your organization
gl: Escriba a información fornecida pola súa organziación

en: _Client ID (Optional)
gl: ID do _cliente (Opcional)

note: Translators: See https://learn.microsoft.com/globalization/reference/microsoft-terminology
en: _Tenant ID
gl: ID do _cliente

en: Example ID: 00000000-0000-0000-0000-000000000000
gl: ID de exemplo: 00000000-0000-0000-0000-000000000000

en: Authorization response: %s
gl: Resposta da autorización: %s

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
gl: Esperábase o estado 200 ó pedir o sinal de acceso, pero recibiuse o estado %d (%s)

en: Authorization response:
gl: Resposta da autorización:

en: Failed to authenticate
gl: Produciuse un erro ao autenticar

en: Error getting an Access Token:
gl: Produciuse un erro ao obter un Token de Acceso:

en: Error getting identity:
gl: Produciuse un erro ao obter a identidade:

en: Sign in to %s with your browser
gl: Inicie a sesión en %s co seu navegador

en: Copied to clipboard
gl: Copiado no portapapeis

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
gl: Solicitóuselle iniciar sesión como %s, pero estás conectado coma %s

en: Credentials do not contain access_token
gl: As credenciais non conteñen o access_token

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
gl: Produciuse un erro ao actualizar o token de acceso (%s, %d):

en: Not supported
gl: Non compatíbel

en: Add a Nextcloud account by providing your server address
gl: Engada unha conta de Nextcloud proporcinando o enderezo do servidor

en: _Server Address
gl: Enderezo do _servidor

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
gl: Exemplos: exemplo.com, 192.168.0.82

en: _Mail
gl: Co_rreo

en: Cale_ndar
gl: Cale_ndario

en: _Contacts
gl: _Contactos

en: _Documents
gl: _Documentos

en: M_usic
gl: Mús_ica

en: _Photos
gl: _Fotos

en: _Files
gl: _Ficheiros

en: Network _Resources
gl: _Recursos en rede

en: _Read Later
gl: _Ler máis tarde

en: Prin_ters
gl: _Impresoras

en: _Maps
gl: _Mapas

en: T_o Do
gl: T_arefas

en: Account is disabled
gl: A conta está desactivada

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
gl: «ensure_credentials» non está implementado no tipo %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
gl: Conta de %s

en: Remove this Account?
gl: Desexa eliminar esta conta?

en: If you remove this Online Account you will have to connect to it again to use it with apps and services.
gl: Se elimina esta Conta en liña terá que conectarse de novo para usalo nas aplicacións e servizos.

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Remove
gl: _Eliminar

en: An account with that name already exists
gl: Xa existe unha conta con ese nome

en: Sign in to reconnect to this account
gl: Inicie a sesión para reconectarse a esta conta

en: _Account Description
gl: Descrición da _conta

en: _Remove…
gl: _Eliminar…

en: _Sign In
gl: _Iniciar sesión

en: _Try Again
gl: _Tentar de novo

en: _Ignore
gl: _Ignorar

en: Dialog was dismissed
gl: Descartouse o diálogo

note: TODO: more specific
en: TLS not available
gl: TLS non dispoñíbel

en: Unknown authentication mechanism
gl: Método de autenticación descoñecido

en: A %s account already exists for %s
gl: Xa existe unha conta %s para %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
gl: Produciuse un erro ao eliminar as credenciais do anel de chaves

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
gl: Produciuse un erro ao obter as credenciais do anel de chaves

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
gl: Non se atoparon as credenciais no anel de chaves

en: Error parsing result obtained from the keyring:
gl: Produciuse un erro ao analizar o resultado obtido desde o anel de chaves:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
gl: Credenciais GOA de %s para a identidade %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
gl: Produciuse un erro ao gardar as credenciais no anel de chaves

en: Not found
gl: Non atopado

en: Code: %u — Unexpected response from server
gl: Código: %u — Resposta non agardada do servidor

en: The signing certificate authority is not known.
gl: O asinado da autoridade certificadora non se recoñece.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
gl: O certificado non coincide coa identidade agardada do sitio da que se obtivo.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
gl: A hora de activación do certificado está aínda no futuro.

en: The certificate has expired.
gl: O certificado caducou.

en: The certificate has been revoked.
gl: O certificado foi revogado.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
gl: O algoritmo do certificado considérase inseguro.

en: Invalid certificate.
gl: Certificado non válido.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
gl: Non foi posíbel atopar %s coa identidade «%s» nas credenciais

en: Calendar, Contacts and Files
gl: Calendario, Contactos e Ficheiros

en: Add a calendar, contacts and files account by entering your WebDAV server and account details
gl: Engada unha conta de calendario, contactos e ficheiros inserindo o seu servidor de WebDAV e información de conta

en: Server Addresses (Optional)
gl: Enderezos de servidor (Opcional)

en: Files
gl: Ficheiros

en: Calendar (CalDAV)
gl: Calendario (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
gl: Contactos (CardDAV)

en: Initial secret key is invalid
gl: Chave secreta inicial non válida

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
gl: Non foi posíbel obter o GoaObject para a ruta de obxecto %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
gl: O reino da rede %s precisa algunha información para iniciarlle a sesión.

en: Could not find identity in credential cache:
gl: Non foi posíbel atopar unha identidade na caché de credenciais:

en: Could not find identity credentials in cache:
gl: Non foi posíbel atopar as credenciais de identidade na caché:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
gl: Non foi cribar as credenciais de identidade na caché:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
gl: Non foi finalizar a criba das credenciais de identidade na caché:

en: No associated identification found
gl: Non se atopou unha identificación asociada

en: Could not create credential cache:
gl: Non foi posíbel crear a caché de credenciais:

en: Could not initialize credentials cache:
gl: Non foi posíbel iniciar a caché de credenciais:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
gl: Non foi posíbel gardar as novas credenciais na caché de credenciais:

en: Not signed in
gl: Sesión non iniciada

en: Could not get the default principal:
gl: Non foi posíbel obter o principal predeterminado:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
gl: Non foi posíbel obter unhas credenciais renovadas desde o KDC para a identidade %s:

en: Could not erase identity:
gl: Non foi posíbel eliminar a identidade:

en: Could not find identity
gl: Non foi posíbel atopar a identidade

en: Could not create credential cache for identity
gl: Non foi posíbel crear a caché de credenciais para a identidade

en: Error closing file descriptor: %s
gl: Produciuse un erro ao pechar o descritor de ficheiro: %s
