gnome-online-accounts master - en to as translation catalogue (139 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
as: এটা প্ৰদানকাৰী পাবলে ব্যৰ্থ: %s

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
as: একাওন্টৰ বাবে ProviderType বৈশিষ্ট সংহতি কৰা হোৱা নাই

note: TODO: more specific
en: Code: %u — Unexpected response from server
as: ক'ড: %u —  চাৰ্ভাৰৰ পৰা অপ্ৰত্যাশিত প্ৰতিক্ৰিয়া

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
as: স্বখোজ প্ৰতিক্ৰিয়া XML বিশ্লেষণ কৰিবলে ব্যৰ্থ

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find ‘%s’ element
as: ‘%s’ উপাদান সন্ধান কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
as: স্বখোজ প্ৰতিক্ৰিয়াত ASUrl আৰু OABUrl সন্ধান কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Microsoft Exchange
as: Microsoft এক্সচেইঞ্জ

note: TODO: more specific
en: Did not find password with identity ‘%s’ in credentials
as: তথ্যসমূহত পৰিচয় ‘%s’ ৰ সৈতে পাছৱৰ্ড পোৱা নগল

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username ‘%s’ (%s, %d):
as: ব্যৱহাৰকাৰীনাম ‘%s’ (%s, %d) ৰ সৈতে অবৈধ পাছৱৰ্ড:

en: _E-mail
as: ই-মেইল (_E)

en: _Password
as: পাছৱৰ্ড (_P)

en: _Custom
as: স্বনিৰ্বাচিত (_C)

en: User_name
as: ব্যৱহাৰকাৰী নাম (_n)

en: _Server
as: চাৰ্ভাৰ (_S)

note: --
en: _Cancel
as: বাতিল কৰক (_C)

en: C_onnect
as: সংযোগ স্থাপন কৰক (_o):

en: Connecting…
as: সংযোগ কৰা হৈছে…

en: Dialog was dismissed
as: ডাইলগ নাকচ কৰা হৈছিল

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
as: ডাইলগ বাতিল কৰা হৈছিল (%s, %d):

en: _Ignore
as: উপেক্ষা কৰক (_I)

en: _Try Again
as: পুনৰ চেষ্টা কৰক (_T)

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
as: Microsoft এক্সচেইঞ্জ চাৰ্ভাৰৰ সৈতে সংযোগ কৰোতে ত্ৰুটি

note: Translators: This is a label for a series of * options switches. For example: “Use for Mail”.
en: Use for
as: বাবে ব্যৱহাৰ কৰক

en: _Mail
as: মেইল (_M)

en: Cale_ndar
as: কেলেন্ডাৰ (_n)

en: _Contacts
as: পৰিচয়সমূহ (_C)

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
as: আপোনাৰ পৰিচয় অনুৰোধ কৰোতে অৱস্থা 200 ৰ আশা কৰা হৈছিল, কিন্তু %d (%s) অৱস্থা পোৱা গল

en: Could not parse response
as: প্ৰতিক্ৰিয়া বিশ্লেষণ কৰিব পৰা নগল

en: C_hat
as: চেট (_h)

en: _Photos
as: ফ'টোসমূহ (_P)

en: _Maps
as: মানচিত্ৰসমূহ (_M)

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
as: আপোনাৰ চিস্টেম সময় অবৈধ। আপোনাৰ তাৰিখ আৰু সময় সংহতিসমূহ।

en: _Documents
as: দস্তাবেজসমূহ (_D)

en: Prin_ters
as: প্ৰিন্টাৰসমূহ (_t)

note: TODO: more specific
en: Service not available
as: সেৱা উপলব্ধ নাই

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
as: প্ৰমাণীকৰণ ব্যৰ্থ হল

en: Server does not support PLAIN
as: চাৰ্ভাৰে PLAIN সমৰ্থন নকৰে

en: Server does not support STARTTLS
as: চাৰ্ভাৰে STARTTLS সমৰ্থন নকৰে

en: IMAP and SMTP
as: IMAP আৰু SMTP

note: Translators: the first parameter is a field name. The second is * a GOA account identifier.
en: Did not find %s with identity ‘%s’ in credentials
as: তথ্যসমূহত পৰিচয় ‘%s’ ৰ সৈতে %s পোৱা নগল

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username ‘%s’ (%s, %d):
as: অবৈধ %s ব্যৱহাৰকাৰীনাম ‘%s’ (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
as: ইনক্ৰিপষণ (_E)

en: None
as: কোনো নহয়

en: STARTTLS after connecting
as: সংযোগৰ পিছত STARTTLS

en: SSL on a dedicated port
as: এটা উৎসৰ্গিত পোৰ্টত SSL

en: _Name
as: নাম (_N)

en: IMAP _Server
as: IMAP চাৰ্ভাৰ (_S)

en: SMTP _Server
as: SMTP চাৰ্ভাৰ (_S)

en: _Forward
as: আগলৈ (_F)

en: Error connecting to IMAP server
as: IMAP চাৰ্ভাৰৰ সৈতে সংযোগ কৰোতে ত্ৰুটি

en: Error connecting to SMTP server
as: SMTP চাৰ্ভাৰৰ সৈতে সংযোগ কৰোতে ত্ৰুটি

en: E-mail
as: ই-মেইল

en: Name
as: নাম

en: Enterprise Login (Kerberos)
as: এন্টাৰপ্ৰাইজ লগিন (Kerberos)

en: Identity service returned invalid key
as: পৰিচয় সেৱায় অবৈধ কি' ঘুৰাই দিলে

en: Could not find saved credentials for principal ‘%s’ in keyring
as: কি'ৰিংত প্ৰিন্সিপাল ‘%s’ ৰ বাবে সংৰক্ষিত তথ্যসমূহ পোৱা নগল

en: Did not find password for principal ‘%s’ in credentials
as: তথ্যসমূহত প্ৰিন্সিপাল ‘%s’ ৰ বাবে পাছৱৰ্ড পোৱা নগল

en: _Domain
as: ডমেইন (_D)

en: Enterprise domain or realm name
as: এন্টাৰপ্ৰাইজ ডমেইন অথবা ৰাজত্বৰ নাম

en: Log In to Realm
as: ৰাজত্বত লগিন কৰক

en: Please enter your password below.
as: অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ পাছৱৰ্ড তলত সুমুৱাওক।

en: Remember this password
as: এই পাছৱৰ্ড মনত ৰাখক

en: The domain is not valid
as: ডমেইন বৈধ নহয়

en: Error connecting to enterprise identity server
as: এন্টাৰপ্ৰাইজ পৰিচয় চাৰ্ভাৰৰ সৈতে সংযোগ কৰোতে ত্ৰুটি

en: Network _Resources
as: নেটৱৰ্ক সম্পদসমূহ (_R)

en: Media Server
as: মাধ্যম চাৰ্ভাৰ

en: Personal content can be added to your applications through a media server account.
as: এটা মাধ্যম চাৰ্ভাৰৰ যোগেদি ব্যক্তিগত সমলসমূহক আপোনাৰ এপ্লিকেচনসমূহলৈ যোগ কৰিব পাৰি।

en: Available Media Servers
as: উপলব্ধ মাধ্যম চাৰ্ভাৰসমূহ

en: No media servers found
as: কোনো মাধ্যম চাৰ্ভাৰ পোৱা নগল

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
as: অভিগম টকেন অনুৰোধ কৰোতে অৱস্থা 200 আশা কৰা হৈছে, কিন্তু পোৱা গল অৱস্থা %d (%s)

en: Authorization response:
as: প্ৰমাণীকৰণৰ প্ৰতিক্ৰিয়া

en: Authorization response: %s
as: প্ৰমাণীকৰণৰ প্ৰতিক্ৰিয়া: %s

en: Error getting an Access Token:
as: এটা অভিগম টকেন প্ৰাপ্ত কৰোতে ত্ৰুটি হৈছিল:

en: Error getting identity:
as: পৰিচয় প্ৰাপ্ত কৰোতে ত্ৰুটি হৈছিল:

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
as: %s হিচাপে লগিন কৰিবলে কোৱা হৈছিল, কিন্তু %s হিচাপে লগিন কৰা হল

en: Credentials do not contain access_token
as: তথ্যসমূহে অভিগম টকেন অন্তৰ্ভুক্ত নকৰে (_t)

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
as: অভিগম টকেন (%s, %d) সতেজ কৰিবলে ব্যৰ্থ:

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
as: প্ৰতিক্ৰিয়াত access_token অথবা access_token_secret হেডাৰসমূহ পোৱা নাযায়

en: Error getting a Request Token:
as: এটা অনুৰোধ টকেন প্ৰাপ্ত কৰোতে ত্ৰুটি:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
as: এটা অনুৰোধ টকেনৰ বাবে অৱস্থা 200 আশা কৰা হৈছিল, কিন্তু অৱস্থা %d (%s) পোৱা গল

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
as: প্ৰতিক্ৰিয়াত request_token অথবা request_token_secret হেডাৰসমূহ পোৱা নাযায়

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
as: তথ্যসমূহে access_token অথবা access_token_secret অন্তৰ্ভুক্ত নকৰে

en: Error connecting to ownCloud server
as: ownCloud চাৰ্ভাৰৰ সৈতে সংযোগ কৰোতে ত্ৰুটি

en: _Files
as: ফাইলসমূহ (_F)

en: Pocket
as: পকেট

note: TODO: more specific
en: No username or access_token
as: কোনো ব্যৱহাৰকাৰীনাম অথবা অভিগম টকেন নাই (_t)

en: _Read Later
as: পিছত পঢ়ক (_R)

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
as: ensure_credentials_sync ধৰণ %s ত প্ৰণয়ন কৰা হোৱা নাই

note: TODO: more specific
en: TLS not available
as: TLS উপলব্ধ নাই

note: TODO: more specific
en: org.gnome.OnlineAccounts.Mail is not available
as: org.gnome.OnlineAccounts.Mail উপলব্ধ নাই

note: TODO: more specific
en: Failed to parse email address
as: ইমেইল ঠিকনা বিশ্লেষণ কৰিবলে ব্যৰ্থ

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP authentication without a domain
as: এটা ডমেইন নহোৱাকৈ SMTP প্ৰমাণীকৰণ কৰিব নোৱাৰি

note: TODO: more specific
en: Did not find smtp-password in credentials
as: তথ্যসমূহত smtp-password পোৱা নগল

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP authentication without a password
as: এটা পাছৱৰ্ড নহোৱাকৈ SMTP প্ৰমাণীকৰণ কৰিব নোৱাৰি

en: Unknown authentication mechanism
as: অজ্ঞাত প্ৰমাণীকৰণ পদ্ধতি

en: Telepathy chat account not found
as: টেলিপেথী চেট একাওন্ট পোৱা নগল

en: Failed to initialize a GOA client
as: এটা GOA ক্লাএন্ট আৰম্ভ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Failed to create a user interface for %s
as: %s ৰ বাবে এটা ব্যৱহাৰকাৰী আন্তঃপৃষ্ঠ সৃষ্টি কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Connection Settings
as: সংযোগ সংহতিসমূহ

en: Personal Details
as: ব্যক্তিগত বিৱৰণ

en: _OK
as: ঠিক আছে (_O)

en: Cannot save the connection parameters
as: সংযোগ প্ৰাচলসমূহ সংৰক্ষণ কৰিব নোৱাৰি

en: Cannot save your personal information on the server
as: আপোনাৰ ব্যক্তিগত তথ্য চাৰ্ভাৰত সংৰক্ষণ কৰিব নোৱাৰি

note: Connection Settings button
en: _Connection Settings
as: সংযোগৰ সংহতিসমূহ (_C)

note: Edit Personal Information button
en: _Personal Details
as: ব্যক্তিগত বিৱৰণ (_P)

en: A %s account already exists for %s
as: এটা %s একাওন্ট ইতিমধ্যে অস্তিত্ববান, %s ৰ বাবে

note: Translators: the %s is the name of the provider. eg., Google.
en: %s account
as: %s একাওন্ট

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
as: keyring ৰ পৰা তথ্যসমূহ মচি পেলাবলে ব্যৰ্থ

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
as: keyring ৰ পৰা তথ্যসমূহ উদ্ধাৰ কৰিবলে ব্যৰ্থ

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
as: keyring ত কোনো তথ্য পোৱা নগল

en: Error parsing result obtained from the keyring:
as: keyring ৰ পৰা প্ৰাপ্ত ফলাফল বিশ্লেষণ কৰোতে ত্ৰুটি:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
as: GOA %s তথ্যসমূহ, পৰিচয় %s ৰ বাবে

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
as: keyring ত তথ্যসমূহ সংৰক্ষণ কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: The signing certificate authority is not known.
as: স্বাক্ষৰ কৰা প্ৰমাণপত্ৰ কতৃপক্ষ অজ্ঞাত।

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
as: প্ৰমাণপত্ৰ উদ্ধাৰ কৰা ছাইটৰ প্ৰত্যাশিত পৰিচয়ৰ সৈতে মিল নাখায়।

en: The certificate’s activation time is still in the future.
as: প্ৰমাণপত্ৰৰ সক্ৰিয়কৰণ সময় এতিয়াও ভৱিষ্যতত আছে।

en: The certificate has expired.
as: প্ৰমাণপত্ৰৰ অৱসান ঘটিছে।

en: The certificate has been revoked.
as: প্ৰমাণপত্ৰ প্ৰত্যাহাৰ কৰা হৈছে।

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
as: প্ৰমাণপত্ৰৰ এলগৰিথমক অসুৰক্ষিত ধৰা হৈছে।

en: Invalid certificate.
as: অবৈধ প্ৰমাণপত্ৰ।

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
as: “%s” ল'ড কৰা হৈছে…

en: Expected status 200 when requesting name, instead got status %d (%s)
as: নাম অনুৰোধ কৰোতে অৱস্থা 200 ৰ আশা কৰা হৈছিল, কিন্তু অৱস্থা %d (%s) পোৱা গল

en: initial secret passed before secret key exchange
as: গোপন কি' অদল বদলৰ আগৰ আৰম্ভণি গোপন পাচ্ড

en: Initial secret key is invalid
as: আৰম্ভণি গোপন কি' অবৈধ

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
as: নেটৱৰ্ক ৰাজত্ব %s ৰ আপোনাক ছাইন ইন কৰিবলে কিছুমান তথ্যৰ প্ৰয়োজন।

en: Could not find identity in credential cache: %k
as: তথ্য ক্যাশত পৰিচয় পোৱা নগল: %k

en: Could not find identity credentials in cache: %k
as: ক্যাশত পৰিচয় তথ্য পোৱা নগল: %k

en: Could not sift through identity credentials in cache: %k
as: ক্যাশত পৰিচয় তথ্যৰে স্থানান্তৰ কৰিব পৰা নগল: %k

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache: %k
as: ক্যাশত পৰিচয় তথ্যসমূহৰে স্থানান্তৰ কৰিব পৰা নগল: %k

en: No associated identification found
as: কোনো সংযুক্ত পৰিচয় পোৱা নগল

en: Could not create credential cache: %k
as: তথ্যৰ ক্যাশ সৃষ্টি কৰিব পৰা নগল: %k

en: Could not initialize credentials cache: %k
as: তথ্যৰ ক্যাশ আৰম্ভ কৰিব পৰা নগল: %k

en: Could not store new credentials in credentials cache: %k
as: তথ্যৰ ক্যাশত নতুন তথ্য সংৰক্ষণ কৰিব পৰা নগল: %k

en: Could not renew identity: Not signed in
as: পৰিচয় পুনৰ সজিৱ কৰিব পৰা নগল: ছাইন ইন কৰা হোৱা নাই

en: Could not renew identity: %k
as: পৰিচয় পুনৰ সজিৱ কৰিব নোৱাৰি: %k

en: Could not get new credentials to renew identity %s: %k
as: পৰিচয় %s পুনৰ সজিৱ কৰিবলে নতুন তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিব পৰা নগল: %k

en: Could not erase identity: %k
as: পৰিচয় মচিব পৰা নগল: %k

en: Could not find identity
as: পৰিচয় পোৱা নগল

en: Could not create credential cache for identity
as: পৰিচয়ৰ বাবে তথ্য ক্যাশ সৃষ্টি কৰিব পৰা নগল
