gnome-online-accounts master - en to eo translation catalogue (152 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
eo: Malsukcesa serĉo de provizanto por: %s

en: IsLocked property is set for account
eo: La atributo IsLocked estas definita por konto

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
eo: La atributo ProviderType ne estas difinita por la konto

en: Failed to sign in to “%s”
eo: Malsukcesis ensaluti al “%s”

en: Failed to sign in to multiple accounts
eo: Malsukcesis ensaluti al pluraj kontoj

en: Online Accounts
eo: Retaj kontoj

en: Account Action Required
eo: Konto bezonas agon

en: _Sign In…
eo: E_nsaluti…

en: _Copy Link
eo: _Kopi ligilon

en: Copy the authorization URL to continue with a specific web browser.
eo: Kopii la aŭtorizigan URL por daŭrigi per specifa retumilo.

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
eo: Aŭtentigo malsukcesis

en: Cannot find WebDAV endpoint
eo: Ne eblis trovi finon de WebDAV

en: Invalid URI: %s
eo: Nevalida URI: %s

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
eo: Malsukcesis analizi aŭtomatan malkovran XML-respondon

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
eo: Malsukcesis trovi elementon “%s”

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl in autodiscover response
eo: Malsukcesis serĉi ASUrl je respondo de aŭtomata malkovrilo

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
eo: Nevalida pasvorto kun uzantonomo “%s” (%s, %d):

note: provider name
en: Connect to a Microsoft Exchange provider to access calendars, contacts and files
eo: Konektiĝu al Microsoft Exchange por aliri kalendarojn, kontaktarojn kaj dosierojn

en: _Email
eo: R_etpoŝto

en: _Password
eo: _Pasvorto

en: Exchange account details will be auto-detected from your email address when possible
eo: Detaloj de Exchange-konto estos aŭtomate detektitaj el via retpoŝta adreso kiam eble

en: Account Details
eo: Kontaj detaloj

en: User_name
eo: Uzant_nomo

en: _Domain
eo: _Domajno

en: Example domain: example.com
eo: Ekzemplo de domajno: example.com

en: Access restricted web and network resources for your organization
eo: Aliri retajn kaj retsistemajn rimedojn limigitajn al via organizo

en: Failed to get principal from user name “%s”
eo: Malsukcesis akiri ĉefon de uzantonomo “%s”

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
eo: Anticipis statuson 200 kiam petante vian identecon, anstataŭe ricevis statuson %d (%s)

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
eo: Ne eblis analizi respondon

note: TODO: more specific
en: Service not available
eo: Servo ne disponeblas

en: Server does not support STARTTLS
eo: Servilo ne subtenas na STARTTLS

en: IMAP and SMTP
eo: IMAP kaj SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
eo: Nevalida %s kun uzantonomo “%s” (%s, %d):

en: Auto-detected
eo: Aŭtomate detektita

en: Unable to auto-detect IMAP and SMTP settings
eo: Ne eblis aŭtomate detekti IMAP- kaj SMTP-agordojn

en: STARTTLS after connecting
eo: STARTTLS post konekti

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
eo: SSL sur dediĉita pordo

en: Email
eo: Retpoŝto

en: Connect to an email account
eo: Konekti al retpoŝta konto

en: _Name
eo: _Nomo

en: IMAP and SMTP details will be auto-detected from your service provider when possible
eo: IMAP- kaj SMTP-detaloj estos aŭtomate detektitaj de via servoprovizanto kiam eble

note: IMAP
en: IMAP Settings
eo: IMAP-agordoj

en: IMAP _Server
eo: IMAP-_servilo

en: Encryption
eo: Ĉifrado

en: Example server: imap.example.com
eo: Ekzemplo de servilo: imap.example.com

note: SMTP
en: SMTP Settings
eo: SMTP-agordoj

en: SMTP _Server
eo: SMTP-_servilo

en: Example server: smtp.example.com
eo: Ekzemplo de servilo: smtp.example.com

en: Name
eo: Nomo

en: Operation was cancelled
eo: Operacio nuliĝis

en: Log In to Realm
eo: Saluti al regno

en: Please enter your password below.
eo: Bonvole entajpu vian pasvorton sube.

en: Remember this password
eo: Memorigi ĉi tiun pasvorton

en: _Principal
eo: Ĉ_efa

en: Example principal: user@EXAMPLE.COM
eo: Ekzemplo de ĉefa: user@EXAMPLE.COM

en: Ticketing is disabled for account
eo: Biletumo estas malŝaltita por konto

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
eo: Ne eblis trovi konservitajn salutilojn por ĉefa “%s” en ŝlosilaro

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
eo: Ne trovis pasvorton por ĉefa “%s” en salutiloj

en: Identity service returned invalid key
eo: Identeca servo liveris nevalidan klavon

en: Invalid email address “%s”
eo: Nevalida retpoŝta adreso “%s”

note: provider name
en: Connect to Microsoft 365 to access email, calendars, contacts and files
eo: Konekti al Microsoft 365 por aliri retpoŝton, kalendarojn, kontaktaron kaj dosierojn

en: Use Organization Account
eo: Uzi konton de organizo

en: Connect using details from an organization or developer account
eo: Konektiĝu per detaloj de organiza aŭ programistkonto

note: Translators: See https://learn.microsoft.com/globalization/reference/microsoft-terminology
en: Enter the details provided by your organization
eo: Enigu la detalojn provizitajn de via organizo

en: _Client ID (Optional)
eo: _Klienta ID (neobligata)

note: Translators: See https://learn.microsoft.com/globalization/reference/microsoft-terminology
en: _Tenant ID
eo: _Luanto-ID

en: Example ID: 00000000-0000-0000-0000-000000000000
eo: Ekzemplo de ID: 00000000-0000-0000-0000-000000000000

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
eo: Atendite statuso 200 kiam petante atingoĵetonon, tamen havas statuson %d (%s)

en: Authorization response:
eo: Aŭtentiga respondo:

en: Error getting an Access Token:
eo: Eraro akirante atingoĵetonon:

en: Error getting identity:
eo: Eraro akirante identecon:

en: Sign in to %s with your browser
eo: Ensalutu al %s per via retumilo

en: Copied to clipboard
eo: Kopiita al kaŝmemoro

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
eo: Estis demandita saluto kiel %s, sed salutis kiel %s

en: Credentials do not contain access_token
eo: Akreditaĵoj ne enhavas na access_token

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
eo: Malsukcesis aktualigi atingoĵetonon (%s, %d):

en: Not supported
eo: Ne subtenata

en: Add a Nextcloud account by providing your server address
eo: Aldoni Nextcloud-konton per provizi la adreson de via servilo

en: _Server Address
eo: _Servila adreso

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
eo: Ekzemploj: example.com, 192.168.0.82

en: _Mail
eo: _Retpoŝto

en: Cale_ndar
eo: Kale_ndaro

en: _Contacts
eo: _Kontaktaro

en: C_hat
eo: _Retbabilo

en: _Documents
eo: _Dokumentoj

en: M_usic
eo: M_uziko

en: _Photos
eo: _Fotaĵoj

en: _Files
eo: _Dosieroj

en: Network _Resources
eo: Retaj _risurcoj

en: _Read Later
eo: _Legi poste

en: Prin_ters
eo: Pres_iloj

en: _Maps
eo: _Mapoj

en: T_o Do
eo: T_askoj

en: Account is disabled
eo: Konto estas malŝaltita

en: Unknown error
eo: Nekonata eraro

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
eo: ensure_credentials_sync ne realigitas por tipo %s

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
eo: %s konto

en: Remove this Account?
eo: Ĉu forigi ĉi tiun konton?

en: If you remove this Online Account you will have to connect to it again to use it with apps and services.
eo: Se vi forigos ĉi tiun retan konton, vi devos konektiĝi al ĝi denove por uzi ĝin kun apoj kaj servoj.

en: _Cancel
eo: _Nuligi

en: _Remove
eo: Fo_rigi

en: An account with that name already exists
eo: Konto kun tiu nomo jam ekzistas

en: Sign in to reconnect to this account
eo: Ensalutu por rekonekti ĉi tiun konton

en: _Account Description
eo: _Konto-priskribo

en: _Remove…
eo: Fo_rigi…

en: _Sign In
eo: E_naluti

en: _Try Again
eo: _Provi denove

en: _Ignore
eo: Malatent_i

en: Dialog was dismissed
eo: La dialogo estis ignorita

note: TODO: more specific
en: TLS not available
eo: TLS ne disponeblas

en: Unknown authentication mechanism
eo: Nekonata aŭtentiga mekanismo

en: A %s account already exists for %s
eo: Iu %s konto jam ekzistas por %s

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
eo: Malsukcesis forviŝi salutilojn el la ŝlosilaro

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
eo: Malsukcesis akiri salutilojn el ŝlosilaro

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
eo: Trovis neniujn salutilojn en la ŝlosilaro

en: Error parsing result obtained from the keyring:
eo: Eraro analizante rezultojn akiritajn el ŝlosilaro:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
eo: GOA %s salutiloj por identeco %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
eo: Malsukcesis konservi salutilojn en ŝlosilaro

en: Not found
eo: Ne trovita

en: Code: %u — Unexpected response from server
eo: Kodo: %u - Neatendita respondo de la servilo

en: The signing certificate authority is not known.
eo: La subskribanta atestilaŭtoritato ne estas konata.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
eo: La atestilo ne kongruas la antaŭviditan identecon de la retejo de kiu ĝi estis ricevita.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
eo: La aktivigotempo de la atestilo estas ankoraŭ en la estonteco.

en: The certificate has expired.
eo: La atestilo senvalidiĝis.

en: The certificate has been revoked.
eo: La atestilo senvalidigitis.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
eo: La algoritmo de la atestilo estas konsiderita kiel nesekura.

en: Invalid certificate.
eo: Nevalida atestilo.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
eo: Ne trovis %s kun identeco “%s” en salutiloj

en: Calendar, Contacts and Files
eo: Kalendaro, kontaktaro kaj dosieroj

en: Add a calendar, contacts and files account by entering your WebDAV server and account details
eo: Aldoni konton por kalendaro, kontaktaro kaj dosieroj entajpante la adreson de via WebDAV-servilo kaj la kontdetalojn

en: Server Addresses (Optional)
eo: Servilaj adresoj (neobligataj)

en: Files
eo: Dosieroj

en: Calendar (CalDAV)
eo: Kalendaro (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
eo: Kontaktaro (CardDAV)

en: Initial secret key is invalid
eo: Komenca sekreta key estas nevalida

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
eo: Ne eblis akiri GoaObject por objektvojo %s

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
eo: La reta regno %s bezonas iun informon por saluti vin.

en: Could not find identity in credential cache:
eo: Ne povis trovi indentecon en salutila kaŝmemoro:

en: Could not find identity credentials in cache:
eo: Ne povis trovi indentecajn salutilojn en kaŝmemoro:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
eo: Ne eblis traserĉi identecajn salutilojn en kaŝmemoro:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
eo: Ne eblis fini traserĉon de identecaj salutiloj en kaŝmemoro:

en: No associated identification found
eo: Ne trovis asociigita identecon

en: Could not create credential cache:
eo: Ne povis krei salutilan kaŝmemoron:

en: Could not initialize credentials cache:
eo: Ne eblis pravalorizi salutilan kaŝmemoron:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
eo: Ne eblis enmemorigi novajn salutilojn en kaŝmemron de salutiloj:

en: Not signed in
eo: Ne ensalutinta

en: Could not get the default principal:
eo: Ne eblis akiri la defaŭltan ĉefon:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
eo: Ne eblis ricevi renovigitajn akreditaĵojn de la KDC por identeco %s:

en: Could not erase identity:
eo: Ne povis viŝi identecon:

en: Could not find identity
eo: Ne eblis trovi identecon

en: Could not create credential cache for identity
eo: Ne povis krei salutilan kaŝmemoron por identeco

en: Error closing file descriptor: %s
eo: Eraro fermante dosierindikilon: %s
