gnome-online-accounts master - en to eu translation catalogue (152 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
eu: Huts egin du honentzako hornitzailea bilatzean: %s

en: IsLocked property is set for account
eu: IsLocked propietatea kontuarentzako ezarri da

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
eu: Ez da kontuaren ProviderType propietatea ezarri

en: Failed to sign in to “%s”
eu: Huts egin du “%s” kontuan saioa hasteak

en: Failed to sign in to multiple accounts
eu: Huts egin du kontu anitzetan saioa hasteak

en: Online Accounts
eu: Lineako kontuak

en: Account Action Required
eu: Ekintza bat behar da kontuan

en: _Sign In…
eu: _Hasi saioa…

en: _Copy Link
eu: _Kopiatu esteka

en: Copy the authorization URL to continue with a specific web browser.
eu: Kopiatu baimenaren URLa web arakatzaile jakin batekin jarraitzeko.

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
eu: Autentifikazioak huts egin du

en: Cannot find WebDAV endpoint
eu: Ez da aurkitu WebDAV amaiera-puntua

en: Invalid URI: %s
eu: URI baliogabea: %s

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
eu: Huts egin du autodiscover (automatikoki ezagutu) XML erantzuna analizatzean

note: TODO: more specific Translators: the parameter is an XML element name.
en: Failed to find “%s” element
eu: Huts egin du “%s” elementua bilatzean

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl in autodiscover response
eu: Huts egin du ASUrl bilatzeak autodiscover (automatikoki ezagutu) erantzunean

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username “%s” (%s, %d):
eu: “%s” erabiltzaile-izenaren baliogabeko pasahitza (%s, %d):

note: provider name
en: Connect to a Microsoft Exchange provider to access calendars, contacts and files
eu: Konektatu Microsoft Exchange hornitzaile batekin egutegiak, kontaktuak eta fitxategiak atzitzeko

en: _Email
eu: Posta e_lektronikoa

en: _Password
eu: _Pasahitza

en: Exchange account details will be auto-detected from your email address when possible
eu: Exchange kontuaren xehetasunak automatikoki detektatuko dira zure posta elektronikoaren bidez, posible bada

en: Account Details
eu: Kontuaren xehetasunak

en: User_name
eu: _Erabiltzaile-izena

en: _Domain
eu: _Domeinua

en: Example domain: example.com
eu: Adibideko domeinua: adibidea.com

en: Access restricted web and network resources for your organization
eu: Atzitu zure erakundearen sarbide mugatuko sareko baliabideak

en: Failed to get principal from user name “%s”
eu: Huts egin du “%s” erabiltzaile-izenaren nagusia eskuratzeak

en: Expected status 200 when requesting your identity, instead got status %d (%s)
eu: '200' egoera espero zen zure IDa eskatzean, horren ordez '%d' (%s) egoera jaso da

note: TODO: more specific
en: Could not parse response
eu: Ezin izan da erantzuna aztertu

note: TODO: more specific
en: Service not available
eu: Zerbitzua ez dago erabilgarri

en: Server does not support STARTTLS
eu: Zerbitzariak ez du STARTTLS onartzen

en: IMAP and SMTP
eu: IMAP eta SMTP

note: Translators: the first %s is a field name. The * second %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code. * second %s is the SMTP
en: Invalid %s with username “%s” (%s, %d):
eu: “%s” eremu baliogabea “%s” erabiltzailearekin (%s, %d):

en: Auto-detected
eu: Detekzio automatikoa

en: Unable to auto-detect IMAP and SMTP settings
eu: Ezin dira IMAP eta SMTP ezarpenak automatikoki detektatu

en: STARTTLS after connecting
eu: STARTTLS konektatu ostean

note: GOA_TLS_TYPE_STARTTLS
en: SSL on a dedicated port
eu: SSL ataka dedikatu batean

en: Email
eu: Posta elektronikoa

en: Connect to an email account
eu: Konektatu posta elektronikoko kontu batekin

en: _Name
eu: _Izena

en: IMAP and SMTP details will be auto-detected from your service provider when possible
eu: IMAP eta SMTP xehetasunak automatikoki detektatuko dira zure zerbitzu-hornitzailearen bidez, posible bada

note: IMAP
en: IMAP Settings
eu: IMAP ezarpenak

en: IMAP _Server
eu: IMAP _zerbitzaria

en: Encryption
eu: Zifratzea

en: Example server: imap.example.com
eu: Adibideko zerbitzaria: imap.adibidea.com

note: SMTP
en: SMTP Settings
eu: SMTP ezarpenak

en: SMTP _Server
eu: _SMTP zerbitzaria

en: Example server: smtp.example.com
eu: Adibideko zerbitzaria: smtp.adibidea.com

en: Name
eu: Izena

en: Operation was cancelled
eu: Eragiketa bertan behera utzi da

en: Log In to Realm
eu: Hasi saioa domeinuan

en: Please enter your password below.
eu: Sartu zure pasahitza behean.

en: Remember this password
eu: Gogoratu pasahitz hau

en: _Principal
eu: _Nagusia

en: Example principal: user@EXAMPLE.COM
eu: Adibide nagusia: erabiltzailea@ADIBIDEA.COM

en: Ticketing is disabled for account
eu: Kontuaren tiketa sortzea desgaituta dago

en: Could not find saved credentials for principal “%s” in keyring
eu: Ezin izan da gordetako “%s” nagusiaren kredentzialik aurkitu gako-sortan

en: Did not find password for principal “%s” in credentials
eu: Ez da “%s” nagusiaren pasahitzik aurkitu kredentzialetan

en: Identity service returned invalid key
eu: Identitatearen zerbitzuak baliogabeko gakoa itzuli du

en: Invalid email address “%s”
eu: Posta elektronikoko “%s” helbide baliogabea

note: provider name
en: Connect to Microsoft 365 to access email, calendars, contacts and files
eu: Konektatu Microsoft 365ekin egutegiak, kontaktuak eta fitxategiak atzitzeko

en: Use Organization Account
eu: Erabili erakundearen kontua

en: Connect using details from an organization or developer account
eu: Konektatu erakundearen edo garatzaile-kontu bateko xehetasunak erabiliz

note: Translators: See https://learn.microsoft.com/globalization/reference/microsoft-terminology
en: Enter the details provided by your organization
eu: Sartu zure erakundeak emandako xehetasunak

en: _Client ID (Optional)
eu: _Bezeroaren IDa (aukerakoa)

note: Translators: See https://learn.microsoft.com/globalization/reference/microsoft-terminology
en: _Tenant ID
eu: _Maizterraren IDa

en: Example ID: 00000000-0000-0000-0000-000000000000
eu: Adibideko IDa: 00000000-0000-0000-0000-000000000000

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
eu: '200' egoera espero zen atzipen-tokena eskatzean, horren ordez '%d' egoera jaso da (%s)

en: Authorization response:
eu: Baimenaren erantzuna:

en: Error getting an Access Token:
eu: Errorea atzipen-tokena lortzean:

en: Error getting identity:
eu: Errorea identitatea lortzean:

en: Sign in to %s with your browser
eu: Hasi saioa %s gunean zure nabigatzailearekin

en: Copied to clipboard
eu: Kopiatu arbelean

en: Was asked to log in as %s, but logged in as %s
eu: '%s' gisa saioa hasteko eskatu da, baina '%s' gisa hasi da saioa

en: Credentials do not contain access_token
eu: Kredentzialek ez daukate 'access_token'

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
eu: Huts egin du atzipen-tokena freskatzean (%s, %d):

en: Not supported
eu: Ez dago onartuta

en: Add a Nextcloud account by providing your server address
eu: Gehitu Nextcloud kontu bat zure zerbitzariaren helbidea emanez

en: _Server Address
eu: _Zerbitzariaren helbidea

en: Examples: example.com, 192.168.0.82
eu: Adibideak: adibidea.com, 192.168.0.82

en: _Mail
eu: _Mezua

en: Cale_ndar
eu: _Egutegia

en: _Contacts
eu: _Kontaktuak

en: C_hat
eu: _Berriketa

en: _Documents
eu: _Dokumentuak

en: M_usic
eu: M_usika

en: _Photos
eu: _Argazkiak

en: _Files
eu: _Fitxategiak

en: Network _Resources
eu: Sareko _baliabideak

en: _Read Later
eu: _Irakurri geroago

en: Prin_ters
eu: _Inprimagailuak

en: _Maps
eu: _Mapak

en: T_o Do
eu: __Egiteko

en: Account is disabled
eu: Kontua desgaituta dago

en: Unknown error
eu: Errore ezezaguna

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
eu: 'ensure_credentials_sync' ez dago inplementatuta %s motan

note: Translators: this is the title of the "Add Account" and "Refresh * Account" dialogs. The %s is the name of the provider. eg., * 'Google'.
en: %s Account
eu: %s kontua

en: Remove this Account?
eu: Kendu kontu hau?

en: If you remove this Online Account you will have to connect to it again to use it with apps and services.
eu: Lineako kontu hau kentzen baduzu, berriro konektatu beharko duzu kontua aplikazioekin eta zerbitzuekin erabiltzeko.

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Remove
eu: _Kendu

en: An account with that name already exists
eu: Izen hori duen kontu bat badago lehendik ere

en: Sign in to reconnect to this account
eu: Hasi saioa kontu honekin berriro konektatzeko

en: _Account Description
eu: Kontu_aren deskribapena

en: _Remove…
eu: _Kendu…

en: _Sign In
eu: _Hasi saioa

en: _Try Again
eu: _Saiatu berriro

en: _Ignore
eu: _Ez ikusi egin

en: Dialog was dismissed
eu: Elkarrizketa-koadroa itxi egin da

note: TODO: more specific
en: TLS not available
eu: TLS ez dago erabilgarri

en: Unknown authentication mechanism
eu: Autentifikazioaren protokoloa ezezaguna

en: A %s account already exists for %s
eu: %2$s(r)en %1$s kontua badago lehendik ere

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
eu: Huts egin du kredentzialak gako-sortatik ezabatzean

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
eu: Huts egin du kredentzialak gako-sortatik eskuratzean

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
eu: Ez da kredentzialik aurkitu gako-sortan

en: Error parsing result obtained from the keyring:
eu: Errorea gako-sortatik eskuratutako erantzuna analizatzean:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
eu: GOA %s kredentzialak %s identitatearentzako

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
eu: Huts egin du kredentzialak gako-sortan gordetzean

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Code: %u — Unexpected response from server
eu: Kodea: %u - Zerbitzariaren ustekabeko erantzuna

en: The signing certificate authority is not known.
eu: Sinaduraren ziurtagiri-emailea ezezaguna da.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
eu: Ziurtagiria ez dator bat eskuratu den guneko (eta espero zen) identitatearekin.

en: The certificate’s activation time is still in the future.
eu: Ziurtagiria aktibatzeko data oraindik etorkizunekoa da.

en: The certificate has expired.
eu: Ziurtagiria iraungi da.

en: The certificate has been revoked.
eu: Ziurtagiria errebokatu da.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
eu: Ziurtagiriaren algoritmoa ez da segurutzat jotzen.

en: Invalid certificate.
eu: Baliogabeko ziurtagiria.

note: TODO: more specific
en: Did not find %s with identity “%s” in credentials
eu: Ez du “%2$s” identitateko “%1$s” eremurik aurkitu kredentzialetan

en: Calendar, Contacts and Files
eu: Egutegia, kontaktuak eta fitxategiak

en: Add a calendar, contacts and files account by entering your WebDAV server and account details
eu: Gehitu egutegien, kontaktuen eta fitxategien kontu bat zure WebDAV zerbitzariaren eta kontuaren xehetasunak sartuz

en: Server Addresses (Optional)
eu: Zerbitzariaren helbideak (aukerakoa)

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Calendar (CalDAV)
eu: Egutegia (CalDAV)

en: Contacts (CardDAV)
eu: Kontaktuak (CardDAV)

en: Initial secret key is invalid
eu: Hasierako ezkutuko gakoa baliogabea

note: TODO: more specific
en: Couldn't get GoaObject for object path %s
eu: Ezin izan da GoaObject eskuratu %s objektu-biderako

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
eu: Sareko %s domeinuak zenbait informazio behar ditu zu bertan sartzeko.

en: Could not find identity in credential cache:
eu: Ezin izan da identitatea aurkitu kredentzialaren cachean:

en: Could not find identity credentials in cache:
eu: Ezin izan dira identitate-kredentzialak aurkitu cachean:

en: Could not sift through identity credentials in cache:
eu: Ezin izan dira cacheko identitate-kredentzialak iragazi:

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache:
eu: Ezin izan da cacheko identitate-kredentzialen iragazketa bukatu:

en: No associated identification found
eu: Ez da esleitutako identifikaziorik aurkitu

en: Could not create credential cache:
eu: Ezin izan da sortu kredentzialaren cachea:

en: Could not initialize credentials cache:
eu: Ezin izan da hasieratu kredentzialen cachea:

en: Could not store new credentials in credentials cache:
eu: Ezin izan dira kredentzial berriak gorde kredentzialen cachean:

en: Not signed in
eu: Saioa hasi gabe

en: Could not get the default principal:
eu: Ezin da lehenetsi nagusia eskuratu:

en: Could not get renewed credentials from the KDC for identity %s:
eu: Ezin izan dira kredentzial berrituak eskuratu KDCrako %s nortasunerako:

en: Could not erase identity:
eu: Ezin izan da identitatea ezabatu:

en: Could not find identity
eu: Ezin izan da identitatea aurkitu

en: Could not create credential cache for identity
eu: Ezin izan da kredentzialaren cachea sortu identitatearentzako

en: Error closing file descriptor: %s
eu: Errorea fitxategiaren deskriptorea ixtean: %s
