gnome-online-accounts - en to ast translation catalogue (45 entries)

en: An online account needs attention
ast: Una cuenta en llinia necesita de la to atención

en: Open Online Accounts...
ast: Abrir cuentes en llinia…

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting guid, instead got status %d (%s)
ast: Esperábase un estáu 200 cuando se solicitó'l «guid», pero obtúvose l'estáu %d (%s)

en: Error parsing response as JSON:
ast: Fallu al analizar la rempuesta como JSON:

en: Didn't find username member in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l nombre de usuario del miembru nos datos JSON

en: Didn't find name member in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l nome del miembru nos datos JSON

en: User Name
ast: Nome d'usuariu

en: Didn't find data member in JSON data
ast: Nun s'alcontraron los datos del miembru nos datos JSON

en: Didn't find email member in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l corréu-e del miembru nos datos JSON

en: Email Address
ast: Direición de corréu-e

en: Use this account for
ast: Usar esta cuenta pa

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
ast: Esperábase un estáu 200 cuando se solicitó accesu al «token», pero en cuenta d'ello obtúvose l'estáu %d (%s)

en: Didn't find access_token in non-JSON data
ast: Nun s'alcontró'l «access_token» nos datos que nun yeren JSON

en: Didn't find access_token in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l «acces_token» nos datos JSON

en: Authorization response was "%s"
ast: «%s» foi la rempuesta a l'autorización

note: Translators: The verb "Paste" is used when asking the user to paste a string from a web browser window
en: Paste authorization code obtained from the <a href="%s">authorization page</a>:
ast: Apega'l códigu d'autorización obteníu na <a href="%s">páxina d'autorización</a>:

en: Dialog was dismissed
ast: Descartóse'l diálogu

en: Error getting an Access Token:
ast: Fallu al acceder el «token» d'accesu:

en: Error getting identity:
ast: Fallu al obtener la identidá:

en: There is already an account for the identity %s
ast: Yá esiste una cuenta pa la identidá %s

en: Was asked to login as %s, but logged in as %s
ast: Solicitóse aniciar sesión como %s, pero anicióse sesión como %s

en: Credentials not found in keyring (%s, %d):
ast: Nun s'alcontraron les credenciales nel depósitu de claves (%s, %d):

en: Credentials do not contain access_token
ast: Les credenciales nun contienen el «access_token»

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
ast: Falló al anovar l'accesu al «token» (%s, %d):

en: Error storing credentials in keyring (%s, %d):
ast: Fallu al almacenar les credenciales nel depósitu de claves (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
ast: Falten les testeres del «access_token» o del «access_token_secret» na rempuesta

en: Error getting a Request Token:
ast: Fallu al obtener el «token» solicitáu:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
ast: Esperábase un estáu 200 al solicitar el «token», pero obtúvose l'estáu %d (%s)

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
ast: Falten les testeres «request_token» o «request_token_secret» na rempuesta

note: Translators: The verb "Paste" is used when asking the user to paste a string from a web browser window
en: Paste token obtained from the <a href="%s">authorization page</a>:
ast: Apega'l «token» obteníu na <a href="%s">páxina d'autorización</a>:

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
ast: Les credenciales nun contienen «access_token» o «access_token_secret»

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
ast: «ensure_credentials_sync» nun ta implementáu nel tipu %s

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
ast: Credenciales GOA de %s pa la identidá %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring: %s
ast: Falló al almacenar les credenciales nel depósitu de claves: %s

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring: %s
ast: Falló al obtener les credenciales del depósitu de claves: %s

en: Error parsing result obtained from the keyring:
ast: Fallu analizando'l resultáu obteníu del depósitu de claves:

en: Didn't find id_str member in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l miembru «id_str» nos datos JSON

en: Didn't find screen_name member in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l miembru «screen_name» nos datos JSON

en: Didn't find guid member in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l miembru «guid» nos datos JSON

en: Didn't find value member in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l miembru de valor nos datos JSON

en: Expected status 200 when requesting name, instead got status %d (%s)
ast: Esperábase un estáu 200 al solicitar el nome, pero obtúvose l'estáu %d (%s)

en: Error parsing usercard response as JSON:
ast: Fallu al analizar la rempuesta de la tarxeta d'usuariu como JSON:

en: Didn't find profile member in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l miembru de perfil nos datos JSON

en: Didn't find nickname member in JSON data
ast: Nun s'alcontró'l nomatu del miembru nos datos JSON

note: TODO: look up email address / screenname from GUID
en: Name
ast: Nome
