gnome-packagekit MASTER - en to et translation catalogue (807 entries)

en: Automatically remove unused dependencies
et: Kasutamata sõltuvused eemaldatakse automaatselt

en: When removing a package, also remove those dependencies that are not required by other packages.
et: Paki eemaldamisel eemaldatakse ka need sõltuvused, mis pole teiste pakkide jaoks vajalikud.

en: Ask the user if additional packages should be installed
et: Küsitakse kasutajalt, kas lisapakid tuleks paigaldada

en: Ask the user if additional packages should be installed.
et: Küsitakse kasutajalt, kas lisapakid tuleks paigaldada.

en: Ask the user if files should be copied to a non-private directory
et: Küsitakse kasutajalt, kas failid tuleks kopeerida mitte-privaatsesse kataloogi

en: Ask the user if files should be copied to a non-private directory when installing from a FUSE mount.
et: Küsitakse kasutajalt, kas FUSE haakelt paigaldades tuleks failid kopeerida mitte-privaatsesse kataloogi.

en: If search terms should be completed automatically
et: Kas otsinguterminid tuleks automaatselt lõpetada

en: If search terms should be completed automatically.
et: Kas otsinguterminid tuleks automaatselt lõpetada.

en: Filter using basename in gpk-application
et: Filter kasutab gpk-application'is baasnime

en: Filter package lists using basename in gpk-application.
et: Filter kasutab gpk-application'is baasnime.

en: Only show the newest packages in the file lists
et: Failide loendis näidatakse ainult uusimaid saadaolevaid pakke

en: Only show the newest packages in the file lists.
et: Failide loendis näidatakse ainult uusimaid saadaolevaid pakke.

en: Only show supported packages in the file lists
et: Failide loendis näidatakse ainult toetatud pakke

en: Only show supported packages in the file lists.
et: Failide loendis näidatakse ainult toetatud pakke.

en: Only show native packages in the file lists
et: Failide loendis näidatakse ainult protsessori arhitektuuriga sobivaid pakke

en: Only show native packages matching the machine architecture in the file lists.
et: Failide loendis näidatakse ainult selle arvuti protsessori arhitektuuriga sobivaid pakke.

en: Show the category group menu
et: Kategooria grupi menüüd näidatakse

en: Show the category group menu. This is more complete and custom to the distribution, but takes longer to populate.
et: Kategooria grupi menüüd näidatakse. See on täielik ja iga distributsiooni jaoks sobivalt kohandatav, kuid selle avamine võtab kauem aega.

en: Show the 'All Packages' group menu
et: 'Kõik pakid' grupi menüü kuvamine

en: Show the all packages menu item. This takes a long time to populate on most backends and is not generally required by end users.
et: Kõigi pakimenüü kirjete kuvamine. Enamiku taustaprogrammide korral võtab see kaua aega ning enamasti pole lõppkasutajate jaoks vajalik.

en: The search mode used by default
et: Vaikimisi kasutatav otsirežiim

en: The search mode used by default. Options are "name", "details", or "file".
et: Vaikimisi kasutatav otsirežiim. Valikud on "name" (nimi), "details" (üksikasjad) või "file" (fail).

en: Show all repositories in the software source viewer
et: Kõiki tarkvaraallikaid kuvatakse tarkvara allikate vaaturis

en: Show all repositories in the software source viewer.
et: Kõiki tarkvaraallikaid kuvatakse tarkvara allikate vaaturis.

en: Notify the user before a large update is done on a mobile broadband connection
et: Kasutajat hoiatatakse enne suurt uuendust mobiiliühenduse kaudu

en: Notify the user before a large update is done on a mobile broadband connection.
et: Kasutajat hoiatatakse enne suurt uuendust mobiiliühenduse kaudu.

en: Only show the newest updates in the list
et: Loendis näidatakse ainult uusimaid uuendusi

en: Only show the newest packages in the update list, and filter out older updates that are still available.
et: Loendis näidatakse ainult uusimaid uuendusi, välja filtreeritakse vanemad uuendused, mis on ikka veel saadaval.

en: Scroll to packages as they are downloaded
et: Vaade keritakse nende pakkide juurde, mida parasjagu alla laaditakse

en: Scroll to packages in the update list as they are downloaded or installed.
et: Vaade keritakse nende pakkide juurde, mida parasjagu alla laaditakse või paigaldatakse.

en: Allow applications to invoke the font installer
et: Rakendused tohivad käivitada fondipaigaldaja

en: Allow applications to invoke the font installer.
et: Rakendused tohivad käivitada fondipaigaldaja.

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests
et: Rakendused, mida tuleks eirata, kui need esitavad seansile D-Busi päringuid

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests, separated by commas.
et: Rakendused, mida tuleks eirata, kui need esitavad seansile D-Busi päringuid, eraldatud komadega.

en: Allow applications to invoke the codec installer
et: Rakendustel on lubatud käivitada koodekipaigaldaja

en: Allow applications to invoke the codec installer.
et: Rakendustel on lubatud käivitada koodekipaigaldaja.

en: Allow applications to invoke the mime type installer
et: Rakendused tohivad käivitada MIME-tüübi paigaldaja

en: Allow applications to invoke the mime type installer.
et: Rakendused tohivad käivitada MIME-tüübi paigaldaja.

en: When displaying UI from a session D-Bus request, automatically use these options by default.
et: Kui seansi D-Busi päringul kuvatakse kasutajaliidest, kasutatakse vaikimisi neid valikuid.

en: When displaying UI from a session D-Bus request, force these options to be turned on.
et: Kui seansi D-Busi päringul kuvatakse kasutajaliidest, on nende valikute kasutamine kohustuslik.

en: Packages
et: Pakid

en: Add or remove software installed on the system
et: Arvutisse paigaldatud tarkvara lisamine ja eemaldamine

en: Updates;Upgrade;Sources;Repositories;Preferences;Install;Store;
et: uuendused;allikad;repod;repositooriumid;eelistused;paigaldamine;installimine;installatsioon;pood;tarkvara;

en: Software
et: Tarkvara

en: Apply Changes
et: Muutuste rakendamine

en: Changes are not applied instantly, this button applies all changes
et: Muudatusi ei rakendata koheselt, see nupp rakendab kõik muudatused

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear current selection
et: Praeguse valiku puhastamine

en: Cancel search
et: Otsingu tühistamine

en: License
et: Litsents

en: Source
et: Allikas

en: Install Package
et: Paki paigaldamine

en: Remove Package
et: Eemalda pakk

en: Visit home page for selected package
et: Valitud paki kodulehe külastamine

en: Visit Project Website
et: Külasta projekti kodulehte

en: Files
et: Failid

en: Required Packages
et: Nõutud pakid

en: Dependent Packages
et: Sõltuvad pakid

en: Check for Updates
et: Uuenduste olemasolu kontrollimine

en: Software Sources
et: Tarkvaraallikad

en: Refresh Package Lists
et: Pakkide nimekirja värskendamine

en: Software Log
et: Tarkvara logi

en: Only Newest Versions
et: Ainult uusimad versioonid

en: Only Native Packages
et: Ainult protsessori arhitektuuriga sobivad pakid

en: Help
et: Abi

en: About Software Install
et: Tarkvara paigaldajast lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: More details
et: Rohkem üksikasju

en: License Agreement Required
et: Vajalik on litsentsiga nõustumine

en: _Accept Agreement
et: _Nõustun tingimustega

note: TRANSLATORS: program name: application to install a package to provide a file TRANSLATORS: program name: installs a package (or packages) by name TRANSLATORS: program name, a session wide daemon to watch for updates and changing system state
en: Software Install
et: Tarkvara paigaldamine

en: Install selected software on the system
et: Valitud tarkvara paigaldamine arvutisse

note: TRANSLATORS: program name: application to install a catalog of software
en: Catalog Installer
et: Paigalduskataloog

en: Install a catalog of software on the system
et: Paigalda oma arvutisse tarkvarakataloog

en: Software Log Viewer
et: Tarkvaralogide näitaja

en: View past package management tasks
et: Hiljutiste haldusülesannete kuvamine

en: Filter
et: Filtreeri

en: Software Settings
et: Tarkvara sätted

en: Change software update preferences and enable or disable software sources
et: Tarkvarauuenduste eelistuste muutmine ja tarkvaraallikate lubamine ning keelamine

note: TRANSLATORS: program name, an application to set per-user policy for updates
en: Software Update Preferences
et: Tarkvarauuenduste eelistused

en: _Check Now
et: _Kontrolli kohe

en: C_heck for updates:
et: _Uuenduste olemasolu kontrollitakse:

en: Check for major _upgrades:
et: _Suuremaid uuendusi kontrollitakse:

en: Check for updates when using mobile broadband
et: Uuendusi kontrollitakse ka mobiiliühenduse korral

en: Check for updates on battery power
et: Uuenduste kontrollimine ka akutoitel

en: Currently using mobile broadband
et: Praegu kasutatakse mobiiliühendust

en: Update Settings
et: Uuenduste sätted

en: A software source contains packages that can be installed on this computer.
et: Tarkvaraallikas sisaldab pakke, mida on võimalik sellesse arvutisse paigaldada.

note: shows extra -source, -debuginfo, and -devel software sources
en: _Show debug and development software sources
et: _Näidatakse ka silumis- ja arendustarkvara allikaid

note: TRANSLATORS: the program name
en: Service Pack Creator
et: Teeninduspaki looja

en: Create a copy of this computer's package list
et: Koopia tegemine selle arvuti pakiloendist

en: Create an archive of all the pending updates
et: Arhiivi tegemine kõigist ootel olevatest uuendustest

en: Create an archive of a specific package
et: Kindlast pakist arhiivi loomine

en: Multiple packages can be specified using a comma delimited list
et: Pakid tuleb eraldada komaga

note: TRANSLATORS: column for what was done, e.g. update-system
en: Action
et: Tegevus

en: Output directory:
et: Väljundkataloog:

en: Destination package list:
et: Sihtpakkide loend:

en: Select a Package List File
et: Pakkide nimekirja faili valimine

en: Save New Service Pack
et: Uue teeninduspaki salvestamine

note: TRANSLATORS: column for what packages were upgraded
en: Details
et: Üksikasjad

en: Progress
et: Edenemine

en: Create
et: Loo

en: Software signature is required
et: Vajalik on tarkvara allkiri

en: Do you trust the source of the packages?
et: Kas usaldad nende pakkide allikat?

en: Repository name:
et: Hoidla nimi:

en: Signature URL:
et: Allkirja URL:

en: Signature user identifier:
et: Allkirja kasutaja identifikaator:

en: Signature identifier:
et: Allkirja identifikaator:

en: Package:
et: Pakk:

en: Do you recognize the user and trust this key?
et: Kas tunned seda kasutajat ja usaldad seda võtit?

en: Software Update
et: Tarkvarauuendus

en: Update software installed on the system
et: Süsteemi paigaldatud tarkvara uuendamine

en: Operating System Upgrade
et: Operatsioonisüsteemi uuendamine

en: Upgrade the operating system to a new version
et: Operatsioonisüsteemi uuendamine uuele versioonile

en: _Install Updates
et: _Paigalda uuendused

en: Software updates correct errors, eliminate security vulnerabilities and provide new features.
et: Tarkvarauuendused kõrvaldavad tarkvaras olevaid vigu, tõstavad turvalisust ning lisavad tarkvarale uusi võimalusi.

en: _Upgrade
et: _Uuenda

note: TRANSLATORS: expander label in the error dialog
en: _Details
et: _Lähemalt

note: Application column (icon, name, description) TRANSLATORS: column for the application name TRANSLATORS: column for the package name
en: Package
et: Pakk

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Remove %i additional package? | Remove %i additional packages?
et[0]: Kas eemaldada veel %i pakk?
et[1]: Kas eemaldada veel %i pakki?

en: The software which you want to remove is required to run other software, which will be removed too.
et: Tarkvara, mida sa püüad eemaldada, on vajalik muu tarkvara töötamiseks, ning ka see eemaldatakse.

note: TRANSLATORS: button label, install
en: _Install
et: _Paigalda

en: Install %i additional package? | Install %i additional packages?
et[0]: Kas paigaldada veel %i pakk?
et[1]: Kas paigaldada veel %i pakki?

en: The software that you want to install requires additional software to run correctly.
et: Tarkvara, mida tahad paigaldada, vajab töötamiseks veel lisatarkvara.

note: TRANSLATORS: this is a menu group of packages in the queue
en: Pending
et: Ootel

note: TRANSLATORS: title: how many files are installed by the application
en: %i file installed by %s | %i files installed by %s
et[0]: Rakendus %2$s on paigaldanud %1$i faili
et[1]: Rakendus %2$s on paigaldanud %1$i faili

note: TRANSLATORS: no packages returned
en: No software
et: Tarkvara pole

note: TRANSLATORS: this package is not required by any others
en: No other software requires this.
et: Ülejäänud tarkvara ei vaja seda.

en: Software requires %s
et: Tarkvara vajab pakki %s

note: TRANSLATORS: show a array of packages for the package
en: The software listed below require %s to function correctly. | The software listed below require %s to function correctly.
et[0]: Järgnev tarkvara on vajalik %s korrektseks toimimiseks.
et[1]: Järgnev tarkvara on vajalik %s korrektseks toimimiseks.

note: TRANSLATORS: this package does not depend on any others
en: This software does not depend on any other
et: See tarkvara ei sõltu ühestki teisest

en: Additional software is required for %s
et: Lisatarkvara on vajalik %s jaoks

note: TRANSLATORS: message: show the array of dependent packages for this package
en: %s requires the following additional software to function correctly.
et: %s vajab toimimiseks veel lisatarkvara.

note: TRANSLATORS: the repo name is invalid or not found, fall back to this
en: Invalid
et: Vigane

note: TRANSLATORS: no results were found for this search
en: No results were found.
et: Ei leitud ühtegi tulemust.

note: TRANSLATORS: be helpful, but this shouldn't happen
en: Try entering a name in the search bar.
et: Proovi otsinguribale sisestada nimi.

note: TRANSLATORS: nothing in the package queue
en: There is no software queued to be installed or removed.
et: Järjekorras pole tarkvara, mida paigaldada või eemaldada.

note: TRANSLATORS: tell the user to switch to details search mode
en: Try searching software descriptions by clicking the icon next to the search text.
et: Proovi tarkvara kirjelduste otsimist klõpsates ikoonil otsinguteksti kõrval.

note: TRANSLATORS: tell the user to try harder
en: Try again with a different search term.
et: Proovi uuesti teise otsinguterminiga.

note: TRANSLATORS: title: invalid text in the search bar
en: Invalid search text
et: Vigane otsingutekst

note: TRANSLATORS: message: tell the user that's not allowed
en: The search text contains invalid characters
et: Otsingutekst sisaldab vigaseid märke

note: TRANSLATORS: title: we failed to execute the method
en: The search could not be completed
et: Otsingut polnud võimalik lõpetada

note: TRANSLATORS: low level failure, details to follow
en: Running the transaction failed
et: Toimingu käivitamine nurjus

note: TRANSLATORS: title: warn the user they are quitting with unapplied changes
en: Changes not applied
et: Muudatusi ei rakendatud

en: Close _Anyway
et: Sulge _ikkagi

note: TRANSLATORS: tell the user the problem
en: You have made changes that have not yet been applied.
et: Sa oled teinud muutusi, mida pole veel rakendatud.

en: These changes will be lost if you close this window.
et: Akna sulgemisega lähevad muutused kaotsi.

note: TRANSLATORS: column for installed status TRANSLATORS: The state of a package TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Installed
et: Paigaldatud

note: TRANSLATORS: column for package name TRANSLATORS: column for group name TRANSLATORS: column for the package name
en: Name
et: Nimi

note: TRANSLATORS: the size of the meta package
en: Size
et: Suurus

note: TRANSLATORS: the installed size in bytes of the package
en: Installed size
et: Suurus paigaldatuna

note: TRANSLATORS: the download size of the package
en: Download size
et: Allalaadimise suurus

note: TRANSLATORS: entry tooltip: basic search
en: Searching by name
et: Nime järgi otsimine

note: TRANSLATORS: entry tooltip: detailed search
en: Searching by description
et: Kirjelduse järgi otsimine

note: TRANSLATORS: entry tooltip: file search
en: Searching by file
et: Faili järgi otsimine

note: TRANSLATORS: context menu item for the search type icon
en: Search by name
et: Otsi nime järgi

note: TRANSLATORS: context menu item for the search type icon
en: Search by description
et: Otsi kirjelduse järgi

note: TRANSLATORS: context menu item for the search type icon
en: Search by file name
et: Otsi failinime järgi

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
et: Litsenseeritud vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsensi (GPL) versiooni 2 tingimustele

en: PackageKit is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: PackageKit on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: PackageKit is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: PackageKiti levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle programmiga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA.

en: PackageKit Website
et: PackageKit'i sait

note: TRANSLATORS: description of NULL, gpk-application that is
en: Software management for GNOME
et: GNOME tarkvarahaldur

note: TRANSLATORS: welcome text if we can click the group array
en: Enter a search word or click a category to get started.
et: Alustamiseks sisesta ostisõna või klõpsa kategoorial.

note: TRANSLATORS: welcome text if we have to search by name
en: Enter a search word to get started.
et: Alustamiseks sisesta ostisõna.

note: TRANSLATORS: daemon is broken
en: Exiting as properties could not be retrieved
et: Praeguseid omadusi polnud võimalik hankida

note: TRANSLATORS: title: all of the packages on the system and available in sources
en: All packages
et: Kõik pakid

note: TRANSLATORS: tooltip: all packages
en: Show all packages
et: Kõikide pakkide näitamine

note: TRANSLATORS: show the program version
en: Show the program version and exit
et: Kuvatakse rakenduse versiooni ja väljutakse

note: TRANSLATORS: short name for gpk-update-viewer
en: Install Software
et: Tarkvara paigaldamine

note: are we running privileged
en: Package installer
et: Pakkide paigaldaja

note: TRANSLATORS: a 32 bit package
en: 32-bit
et: 32-bitine

note: TRANSLATORS: a 64 bit package
en: 64-bit
et: 64-bitine

note: TRANSLATORS: these tools cannot run as root (unknown name)
en: This application is running as a privileged user
et: See rakendus töötab suuremate õigustega kasutajana

note: TRANSLATORS: cannot run as root user, and we display the application name
en: %s is running as a privileged user
et: %s töötab suuremate õigustega kasutajana

note: TRANSLATORS: tell the user off
en: Package management applications are security sensitive.
et: Pakihalduse rakendused on turvakriitilised.

note: TRANSLATORS: and explain why
en: Running graphical applications as a privileged user should be avoided for security reasons.
et: Graafiliste rakenduste jooksutamine suuremate õigustega kasutaja rollis pole turvakaalutlustel soovitatav.

note: TRANSLATORS: button: allow the user to run this, even when insecure
en: Continue _Anyway
et: _Jätka ikkagi

note: TRANSLATORS: The actions has just literally happened
en: Now
et: Praegu

note: TRANSLATORS: time
en: %i second | %i seconds
et[0]: %i sekund
et[1]: %i sekundit

note: TRANSLATORS: time
en: %i minute | %i minutes
et[0]: %i minut
et[1]: %i minutit

note: TRANSLATORS: time
en: %i hour | %i hours
et[0]: %i tund
et[1]: %i tundi

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

en: second | seconds
et[0]: sekund
et[1]: sekundit

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

note: Translators: a list of two things
en: %s and %s
et: %s ja %s

note: Translators: a list of three things
en: %s, %s and %s
et: %s, %s ja %s

note: Translators: a list of four things
en: %s, %s, %s and %s
et: %s, %s, %s ja %s

note: Translators: a list of five things
en: %s, %s, %s, %s and %s
et: %s, %s, %s, %s ja %s

note: TRANSLATORS: we failed to install TRANSLATORS: failed to install, shouldn't be shown
en: Failed to install software
et: Tõrge tarkvara paigaldamisel

note: TRANSLATORS: we didn't select any applications that were returned
en: No applications were chosen to be installed
et: Ühtegi rakendust pole paigaldamiseks valitud

note: TRANSLATORS: detailed text about the error
en: Error details
et: Vea üksikasjad

en: Software error details
et: Tarkvara vea üksikasjad

note: TRANSLATORS: default fallback error -- this should never happen
en: Unknown error. Please refer to the detailed report and report in your distribution bug tracker.
et: Tundmatu viga. Palun lisa üksikajaline vearaport oma distributsiooni veakeskusesse (bug tracker).

note: TRANSLATORS: failed authentication
en: You don't have the necessary privileges to perform this action.
et: Sul pole selle tegevuse sooritamiseks vajalikke õiguseid.

note: TRANSLATORS: could not start system service
en: The software service could not be started.
et: Tarkvarateenust polnud võimalik käivitada.

note: TRANSLATORS: the user tried to query for something invalid
en: The query is not valid.
et: Lubamatu päring.

note: TRANSLATORS: the user tried to install a file that was not compatable or broken
en: The file is not valid.
et: Fail ei ole korralik.

note: TRANSLATORS: button: show details about the error
en: Show details
et: Näita üksikasju

note: TRANSLATORS: title: installing packages
en: Installing software
et: Tarkvara paigaldamine

note: TRANSLATORS: title
en: Failed to install file | Failed to install files
et[0]: Faili paigaldamine nurjus
et[1]: Failide paigaldamine nurjus

note: TRANSLATORS: title: confirm the user want's to install a local file
en: Do you want to install this file? | Do you want to install these files?
et[0]: Kas tahad selle faili paigaldada?
et[1]: Kas tahad need failid paigaldada?

note: TRANSLATORS: title: installing local files TRANSLATORS: button: confirm to search for packages TRANSLATORS: button: install codecs TRANSLATORS: button: install a font TRANSLATORS: button: install Plasma services TRANSLATORS: button: install packages in catalog TRANSLATORS: button: install printer dr
en: Install
et: Paigalda

note: TRANSLATORS: title: installing a local file
en: Install local file | Install local files
et[0]: Paigalda kohalik fail
et[1]: Paigalda kohalikke faile

note: TRANSLATORS: couldn't resolve name to package
en: Could not find software
et: Tarkvara ei leitud

note: TRANSLATORS: message: could not find
en: The software could not be found in any software source
et: Tarkvara ei leitud ühestki tarkvaraallikast

note: TRANSLATORS: button: a link to the help file TRANSLATORS: button: show the user a button to get more help finding stuff TRANSLATORS: button text
en: More information
et: Rohkem andmeid

en: The software is already installed
et: Tarkvara on juba paigaldatud

note: TRANSLATORS: message: package is already installed
en: Nothing to do.
et: Midagi pole teha.

note: TRANSLATORS: the search gave us the wrong result. internal error. barf.
en: Incorrect response from search
et: Otsingule anti sobimatu vastus

en: Additional software is required
et: Vajalik on lisatarkvara

en: Do you want to search for and install this software now?
et: Kas tahad seda tarkvara kohe otsida ja siis paigaldada?

note: TRANSLATORS: string is a program name, e.g. "Movie Player"
en: %s requires additional software
et: %s vajab selle toimingu jaoks täiendavat tarkvara

note: TRANSLATORS: a random program which we can't get the name wants to do something
en: An application requires additional software
et: Rakendus vajab lisatarkvara

note: TRANSLATORS: title, searching
en: Searching for packages
et: Pakkide otsing

note: TRANSLATORS: failed to fild the package for thefile
en: Failed to find package
et: Pakki ei leitud

note: TRANSLATORS: nothing found
en: The file could not be found in any packages
et: Faili ei leitud ühestki pakist

note: TRANSLATORS: we've already got a package that provides this file
en: %s already provides this file
et: %s juba sisaldab seda faili

note: TRANSLATORS: a program wants to install a file, e.g. /lib/moo.so
en: The following file is required: | The following files are required:
et[0]: Vajalik on järgnev fail:
et[1]: Vajalikud on järgnevad failid:

note: TRANSLATORS: confirm with the user
en: Do you want to search for this file now? | Do you want to search for these files now?
et[0]: Kas tahad seda faili kohe otsida?
et[1]: Kas tahad neid faile kohe otsida?

note: TRANSLATORS: string is a program name, e.g. "Movie Player"
en: %s wants to install a file | %s wants to install files
et[0]: %s tahab paigaldada faili
et[1]: %s tahab paigaldada faile

note: TRANSLATORS: a random program which we can't get the name wants to do something
en: A program wants to install a file | A program wants to install files
et[0]: Rakendus tahab paigaldada faili
et[1]: Rakendus tahab paigaldada faile

note: TRANSLATORS: searching for the package that provides the file TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Searching for file
et: Faili otsimine

note: TRANSLATORS: we are listing the plugins in a box
en: The following plugin is required: | The following plugins are required:
et[0]: Vajalik on järgnev plugin:
et[1]: Vajalikud on järgnevad pluginad:

note: TRANSLATORS: ask for confirmation
en: Do you want to search for this now? | Do you want to search for these now?
et[0]: Kah tahad seda kohe otsida?
et[1]: Kah tahad neid kohe otsida?

note: TRANSLATORS: a program wants to decode something (unknown) -- string is a program name, e.g. "Movie Player"
en: %s requires an additional plugin to decode this file | %s requires additional plugins to decode this file
et[0]: %s vajab selle faili dekodeerimiseks täiendavat pluginat
et[1]: %s vajab selle faili dekodeerimiseks täiendavaid pluginaid

note: TRANSLATORS: a program wants to encode something (unknown) -- string is a program name, e.g. "Movie Player"
en: %s requires an additional plugin to encode this file | %s requires additional plugins to encode this file
et[0]: %s vajab selle faili kodeerimiseks täiendavat pluginat
et[1]: %s vajab selle faili kodeerimiseks täiendavaid pluginaid

note: TRANSLATORS: a program wants to do something (unknown) -- string is a program name, e.g. "Movie Player"
en: %s requires an additional plugin for this operation | %s requires additional plugins for this operation
et[0]: %s vajab selle toimingu jaoks täiendavat pluginat
et[1]: %s vajab selle toimingu jaoks täiendavaid pluginaid

note: TRANSLATORS: a random program which we can't get the name wants to decode something
en: A program requires an additional plugin to decode this file | A program requires additional plugins to decode this file
et[0]: Rakendus vajab selle faili dekodeerimiseks täiendavat pluginat
et[1]: Rakendus vajab selle faili dekodeerimiseks täiendavaid pluginaid

note: TRANSLATORS: a random program which we can't get the name wants to encode something
en: A program requires an additional plugin to encode this file | A program requires additional plugins to encode this file
et[0]: Rakendus vajab selle faili kodeerimiseks täiendavat pluginat
et[1]: Rakendus vajab selle faili kodeerimiseks täiendavaid pluginaid

note: TRANSLATORS: a random program which we can't get the name wants to do something (unknown)
en: A program requires an additional plugin for this operation | A program requires additional plugins for this operation
et[0]: Rakendus vajab selle toimingu jaoks täiendavat pluginat
et[1]: Rakendus vajab selle toimingu jaoks täiendavaid pluginaid

note: TRANSLATORS: button: confirm to search for packages
en: Search
et: Otsi

note: TRANSLATORS: failed to search for codec
en: Failed to search for plugin
et: Plugina otsimine nurjus

note: TRANSLATORS: no software sources have the wanted codec
en: Could not find plugin in any configured software source
et: Pluginat ei leitud ühestki seadistatud tarkvaraallikast

en: Install the following plugin | Install the following plugins
et[0]: Paigalda järgnev plugin
et[1]: Paigalda järgnevad pluginad

note: TRANSLATORS: title: show a list of fonts
en: Do you want to install this software now?
et: Kas tahad selle tarkvara kohe paigaldada?

note: TRANSLATORS: search for codec
en: Searching for plugins
et: Koodekite otsimine

en: Searching for plugin: %s
et: Koodeki otsimine: %s

en: Failed to search for provides
et: Tagavate pakkide otsing nurjus

note: TRANSLATORS: title
en: Failed to find software
et: Tarkvara ei leitud

note: TRANSLATORS: nothing found in the software sources that helps
en: No new applications can be found to handle this type of file
et: Seda liiki faili käsitsemiseks ei leitud ühtegi uut rakendust

note: TRANSLATORS: message: mime type opener required
en: An additional program is required to open this type of file:
et: Seda liiki faili avamiseks on vajalik lisaprogramm:

note: TRANSLATORS: message: confirm with the user
en: Do you want to search for a program to open this file type now?
et: Kas tahad kohe otsida programmi, mis avaks seda liiki faile?

note: TRANSLATORS: string is a program name, e.g. "Movie Player"
en: %s requires a new mime type | %s requires new mime types
et[0]: %s nõuab uut mime-tüüpi
et[1]: %s nõuab uusi mime-tüüpe

note: TRANSLATORS: a random program which we can't get the name wants to do something
en: A program requires a new mime type | A program requires new mime types
et[0]: Programm nõuab uut mime-tüüpi
et[1]: Programm nõuab uusi mime-tüüpe

note: TRANSLATORS: title: searching for mime type handlers
en: Searching for file handlers
et: Faili käsitsejate otsing

note: TRANSLATORS: we could not parse the ISO639 code from the fontconfig tag name
en: Language tag not parsed
et: Keelesilti ei suudetud parsida

note: TRANSLATORS: we could not find en_US string for ISO639 code
en: Language code not matched
et: Keelekood ei vastanud ühelegi keelele

note: TRANSLATORS: title: cannot find in sources
en: Failed to find font | Failed to find fonts
et[0]: Otsitud fonti ei leitud
et[1]: Otsitud fonte ei leitud

note: TRANSLATORS: message: tell the user we suck
en: No new fonts can be found for this document
et: Selle dokumendi jaoks ei leitud ühtegi uut fonti

note: TRANSLATORS: we need to download a new font package to display a document
en: An additional font is required to view this document correctly. | Additional fonts are required to view this document correctly.
et[0]: Selle dokumendi korrektseks kuvamiseks on vaja lisafonti.
et[1]: Selle dokumendi korrektseks kuvamiseks on vaja lisafonte.

note: TRANSLATORS: we need to download a new font package to display a document
en: Do you want to search for a suitable font now? | Do you want to search for suitable fonts now?
et[0]: Kas tahad kohe otsida sobivat fonti?
et[1]: Kas tahad kohe otsida sobivaid fonte?

note: TRANSLATORS: string is a program name, e.g. "Movie Player"
en: %s wants to install a font | %s wants to install fonts
et[0]: %s tahab paigaldada fondi
et[1]: %s tahab paigaldada fonte

note: TRANSLATORS: a random program which we can't get the name wants to do something
en: A program wants to install a font | A program wants to install fonts
et[0]: Üks rakendus tahab paigaldada fondi
et[1]: Üks rakendus tahab paigaldada fonte

note: TRANSLATORS: title to show when searching for font files
en: Searching for font | Searching for fonts
et[0]: Fondi otsimine
et[1]: Fontide otsimine

note: TRANSLATORS: we are listing the services in a box
en: The following service is required: | The following services are required:
et[0]: Vajalik on järgnev teenus:
et[1]: Vajalikud on järgnevad teenused:

en: Plasma requires an additional service for this operation | Plasma requires additional services for this operation
et[0]: Plasma vajab selle tegevuse jaoks lisateenust
et[1]: Plasma vajab selle tegevuse jaoks lisateenuseid

en: Failed to search for Plasma service
et: Plasma teenuste otsing nurjus

note: TRANSLATORS: no software sources have the wanted Plasma service
en: Could not find service in any configured software source
et: Teenust ei leitud ühestki seadistatud tarkvaraallikast

note: TRANSLATORS: search for Plasma services
en: Searching for services
et: Teenuste otsimine

en: Searching for service: %s
et: Teenuse otsimine: %s

en: Could not process catalog
et: Kataloogi pole võimalik töödelda

en: No packages need to be installed
et: Ühtegi pakki pole vaja paigaldada

note: TRANSLATORS: title: allow user to confirm
en: Install packages in catalog?
et: Kas paigaldada kõik kataloogis olevad pakid?

note: TRANSLATORS: display a list of packages to install
en: The following packages are marked to be installed from the catalog:
et: Järgnevad pakid on märgitud kataloogist paigaldamiseks:

en: Failed to remove package
et: Tõrge paki eemaldamisel

en: Install the following driver | Install the following drivers
et[0]: Järgneva draiveri paigaldamine
et[1]: Järgnevate draiverite paigaldamine

en: Do you want to install this driver now? | Do you want to install these drivers now?
et[0]: Kas tahad selle draiveri paigaldada?
et[1]: Kas tahad need draiverid paigaldada?

note: TRANSLATORS: title: removing packages TRANSLATORS: transaction state, removing packages
en: Removing packages
et: Pakkide eemaldamine

note: TRANSLATORS: failed to find the package for the file
en: Failed to find any software
et: Tarkvara ei leitud

note: TRANSLATORS: nothing found
en: The file could not be found in any available software
et: Faili ei leitud ühestki tarkvaraallikast

note: TRANSLATORS: a program wants to remove a file, e.g. /lib/moo.so
en: The following file will be removed: | The following files will be removed:
et[0]: Järgnev fail eemaldatakse:
et[1]: Järgnevad failid eemaldatakse:

note: TRANSLATORS: confirm with the user
en: Do you want to remove this file now? | Do you want to remove these files now?
et[0]: Kas tahad selle faili kohe eemaldada?
et[1]: Kas tahad need failid kohe eemaldada?

note: TRANSLATORS: string is a program name, e.g. "Movie Player"
en: %s wants to remove a file | %s wants to remove files
et[0]: %s tahab eemaldada faili
et[1]: %s tahab eemaldada faile

note: TRANSLATORS: a random program which we can't get the name wants to do something
en: A program wants to remove a file | A program wants to remove files
et[0]: Rakendus tahab eemaldada faili
et[1]: Rakendus tahab eemaldada faile

note: TRANSLATORS: button: confirm to search for packages
en: Remove
et: Eemalda

note: TRANSLATORS: title to install package catalogs
en: Do you want to install this catalog? | Do you want to install these catalogs?
et[0]: Kas tahad selle kataloogi paigaldada?
et[1]: Kas tahad need kataloogid paigaldada?

note: TRANSLATORS: title: install package catalogs, that is, instructions for installing
en: Install catalogs
et: Kataloogide paigaldamine

note: TRANSLATORS: This is when we have over 5 items, and we're not interested in detail
en: many packages
et: palju pakke

en: No files
et: Faile pole

note: add a checkbutton for deps screen
en: Do not show this again
et: Sead teadet rohkem ei näidata

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not upgrade the system
et: Süsteemi pole võimalik uuendada

en: The upgrade completed successfully
et: Uuendamine lõppes edukalt

en: Your system now has the required software needed to complete the operating system upgrade.
et: Nüüd on su arvutil kogu operatsioonisüsteemi uuendamiseks vajalik tarkvara.

en: When you are ready, you can restart your system and continue the upgrade process.
et: Kui sa oled valmis, võid teha arvutile taaskäivituse, et jätkata uuendusega.

en: Make sure you have saved any unsaved work before restarting.
et: Enne taaskäivitamist veendu palun, et sul poleks salvestamata töid avatud.

note: TRANSLATORS: this is button text
en: Restart Now
et: Taaskäivita kohe

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not get distribution upgrades
et: Distributsiooniuuendusi pole võimalik hankida

note: TRANSLATORS: nothing to do
en: No releases available for upgrade
et: Uuenduseks pole saadaval ühtegi väljalaset

note: TRANSLATORS: this is the window title
en: Upgrade your system (%d of %d)
et: Sinu süsteemi uuendamine (%d/%d-st)

en: This assistant will guide you through upgrading your currently installed operating system to a newer release.
et: See abiline juhatab sind paigaldatud operatsioonisüsteemi uuendamisel järgmisele väljalaske versioonile.

en: This process may take several hours to complete, depending on the speed of your internet connection and the options selected.
et: Selle protsessi lõpetamiseks võib kuluda mitu tundi olenevalt tehtud valikutest ja interneti kiirusest.

en: You will be able to continue using your system while this assistant downloads the packages needed to upgrade your system.
et: Sel ajal, kui abiline laadib internetist alla süsteemi uuendamiseks vajalikke pakke, võid jätkata arvuti kasutamist.

en: When the download has completed, you will be prompted to restart your system in order to complete the upgrade process.
et: Kui allalaadimine on lõpetatud, pakutakse uuendamise lõpetamiseks arvuti taaskäivitamist.

note: TRANSLATORS: this is a intro page title
en: Upgrade your system
et: Sinu süsteemi uuendamine

en: Available operating system _releases:
et: Saadaolevad operatsioonisüsteemi _väljalasked:

note: TRANSLATORS: this is in the combobox
en: Loading list of upgrades
et: Uuenduste nimekirja allalaadimine

note: TRANSLATORS: this is a choose page title
en: Choose desired operating system version
et: Soovitud operatsioonisüsteemi versiooni valimine

note: label and combobox
en: The upgrade tool can operate with three different modes:
et: Uuendamise tööriist võib töötada kolmes järgnevas režiimis.

en: The selected option will require the installer to download additional data.
et: Tehtud valiku tõttu peab paigaldaja lisaandmeid alla laadima.

en: Do not continue with this option if the network will not be available at upgrade time.
et: Ära jätka seda valikut kasutades, kui uuendamise ajal pole arvutil internetti.

note: TRANSLATORS: this is a choose page title
en: Choose desired download options
et: Allalaadimisvalikute määramine

en: The operating system upgrade tool will now perform the following actions:
et: Operatsioonisüsteemi uuendamise tööriist täidab nüüd järgnevad toimingud:

en: Request authentication from a privileged user
et: Eelisõigustega kasutajaga autentimine

en: Download installer images
et: Paigaldustõmmiste allalaadimine

en: Download packages
et: Pakkide allalaadimine

en: Prepare and test the upgrade
et: Uuenduse ettevalmistamine ja testimine

en: You will have to restart your computer at the end of the upgrade.
et: Uuenduse lõppedes pead arvutile tegema taaskäivituse.

en: Press 'Apply' to apply changes.
et: Muudatuste rakendamiseks klõpsa 'Rakenda'.

note: TRANSLATORS: button text
en: Confirmation
et: Kinnitus

note: TRANSLATORS: title text
en: Applying changes
et: Muutuste rakendamine

note: TRANSLATORS: title, we're unable to do this action
en: Cannot perform operating system upgrade
et: Operatsioonisüsteemi uuendust pole võimalik läbi viia

note: TRANSLATORS: message, we're unable to do this action
en: Upgrading the operating system is not supported.
et: Operatsioonisüsteemi uuendus pole toetatud.

note: TRANSLATORS: message, we're unable to do this action as PackageKit is too old
en: Cannot get operating system upgrade information.
et: Operatsioonisüsteemi uuendamise andmeid pole võimalik hankida.

note: TRANSLATORS: program name, a session wide daemon to watch for updates and changing system state TRANSLATORS: title to pass to to the user if there are not enough privs
en: Distribution Upgrade Tool
et: Distributsiooniuuenduse tööriist

note: TRANSLATORS: this is either CD or DVD media
en: disc
et: plaat

note: TRANSLATORS: this is generic media of unknown type that we will install from
en: media
et: meedium

en: Failed with unknown error code
et: Nurjus tundmatu veakoodiga

en: No network connection available
et: Võrguühendus pole saadaval

en: No package cache is available.
et: Pakkide puhver pole saadaval.

en: Out of memory
et: Mälu sai otsa

en: Failed to create a thread
et: Lõime loomine nurjus

en: Not supported by this backend
et: See tugiprogramm ei toeta seda

en: An internal system error has occurred
et: Esines sisemine süsteemne viga

en: A security signature is not present
et: Turvasignatuur puudub

en: The package is not installed
et: Pakk on paigaldamata

en: The package was not found
et: Pakki ei leitud

en: The package is already installed
et: See pakk on juba paigaldatud

en: The package download failed
et: Tõrge paki allalaadimisel

en: The group was not found
et: Gruppi ei leitud

en: The group list was invalid
et: Gruppide nimekiri on vigane

en: Dependency resolution failed
et: Tõrge sõltuvuste lahendamisel

en: Search filter was invalid
et: Otsingufilter on vigane

en: The package identifier was not well formed
et: Paki identifikaator pole õigesti koostatud

en: Transaction error
et: Ülekande viga

en: Repository name was not found
et: Hoidla nime ei leitud

en: Could not remove a protected system package
et: Kaitstud süsteemi pakki pole võimalik eemaldada

en: The action was canceled
et: Tegevus katkestati

en: The action was forcibly canceled
et: Tegevus katkestati jõuga

en: Reading the configuration file failed
et: Tõrge seadistusfaili lugemisel

en: The action cannot be canceled
et: Tegevust pole võimalik katkestada

en: Source packages cannot be installed
et: Lähtepakke pole võimalik paigaldada

en: The license agreement failed
et: Litsentsiga nõustumine nurjus

en: Local file conflict between packages
et: Pakkide vahel on kohalike failide konflikt

en: Packages are not compatible
et: Pakid ei sobi kokku

en: Problem connecting to a software source
et: Viga tarkvaraallikaga ühendumisel

en: Failed to initialize
et: Tõrge lähtestamisel

en: Failed to finalize
et: Lõpetamine nurjus

en: Cannot get lock
et: Lukustamine pole võimalik

en: No packages to update
et: Pole pakke, mida uuendada

en: Cannot write repository configuration
et: Hoidla seadistusi pole võimalik kirjutada

en: Local install failed
et: Kohalik paigaldus nurjus

en: Bad security signature
et: Vigane turvaallkiri

en: Missing security signature
et: Turvaallkiri puudub

en: Repository configuration invalid
et: Tarkvaraallika seadistus on vigane

en: Invalid package file
et: Vigane pakifail

en: Package install blocked
et: Paki paigaldamine on blokeeritud

en: Package is corrupt
et: Pakk on rikutud

en: All packages are already installed
et: Kõik pakid on juba paigaldatud

en: The specified file could not be found
et: Määratud faili pole võimalik leida

en: No more mirrors are available
et: Rohkem peegleid pole saadaval

en: No distribution upgrade data is available
et: Distributsiooniuuenduse andmed pole saadaval

en: Package is incompatible with this system
et: Pakk ei ole selle süsteemiga ühilduv

en: No space is left on the disk
et: Kettal ei ole vaba ruumi

note: TRANSLATORS: this is the window title when a new CD or DVD is required
en: A media change is required
et: Vajalik on plaadi vahetus

en: Authorization failed
et: Autoriseerimine nurjus

en: Update not found
et: Uuendust ei leitud

en: Cannot install from untrusted source
et: Mitteusaldusväärsest allikast pole võimalik paigaldada

en: Cannot update from untrusted source
et: Mitteusaldusväärsest allikast pole võimalik uuendada

en: Cannot get the file list
et: Failide nimekirja pole võimalik hankida

en: Cannot get package requires
et: Paki sõltuvusi polnud võimalik hankida

en: Cannot disable source
et: Lähtekoodi polnud võimalik keelata

en: The download failed
et: Allalaadimine nurjus

en: Package failed to configure
et: Paki seadistamine nurjus

en: Package failed to build
et: Paki ehitamine nurjus

en: Package failed to install
et: Paki paigaldamine nurjus

en: Package failed to be removed
et: Paki eemaldamine nurjus

en: Update failed due to running process
et: Uuendamine nurjus töötavate protsesside tõttu

en: The package database was changed
et: Pakkide andmebaasi on muudetud

en: Virtual provide type is not supported
et: Virtuaalse pakkumise liik pole toetatud

en: Install root is invalid
et: Paigalduse juurkataloog pole sobiv

en: Cannot fetch install sources
et: Paigaldusallikate hankimine nurjus

en: Rescheduled due to priority
et: Prioriteedi tõttu ajastati teisiti

en: Unfinished transaction
et: Lõpetamata tegevus

en: Lock required
et: Lukk on vajalik

en: Failed with unknown error code.
et: Nurjus tundmatu veakoodiga.

en: There is no network connection available.
    Please check your connection settings and try again.
et: Võrguühendus puudub.
    Kontrolli ühenduse sätteid ja proovi uuesti.

en: The package list needs to be rebuilt.
    This should have been done by the backend automatically.
et: Pakkide nimekiri tuleb uuesti koostada.
    Tugiprogramm oleks pidanud seda automaatselt tegema.

en: The service that is responsible for handling user requests is out of memory.
    Please restart your computer.
et: Teenusel, mis vastutab kasutaja päringute täitmise eest, on mälu otsas.
    Palun tee oma arvutile taaskäivitus.

en: A thread could not be created to service the user request.
et: Kasutaja päringu teenindamiseks ei suudetud lõime luua.

en: The action is not supported by this backend.
    Please report a bug in your distribution bug tracker as this should not have happened.
et: See tugiprogramm ei toeta seda tegevust.
    Raporteeri sellest veast oma distributsiooni veakeskusesse, kuna seda poleks pidanud juhtuma.

en: A problem that we were not expecting has occurred.
    Please report this bug in your distribution bug tracker with the error description.
et: Esines ootamatu probleem.
    Raporteeri sellest veast oma distributsiooni veakeskusesse koos vea kirjeldusega.

en: A security trust relationship could not be made with software source.
    Please check your security settings.
et: Tarkvaraallikaga ei suudetud luua turvalist ja usaldusväärset ühendust.
    Palun kontrolli oma turvasätteid.

en: The package that is trying to be removed or updated is not already installed.
et: Pakk, mida püütakse eemaldada või uuendada, ei ole paigaldatud.

en: The package that is being modified was not found on your system or in any software source.
et: Pakki, mida püütakse muuta, ei leitud ei sellest arvutist ega tarkvaraallikast.

en: The package that is trying to be installed is already installed.
et: Pakk, mida püütakse paigaldada, on juba paigaldatud.

en: The package download failed.
    Please check your network connectivity.
et: Paki allalaadimine nurjus.
    Palun kontrolli võrguühendust.

en: The group type was not found.
    Please check your group list and try again.
et: Grupi liiki ei leitud.
    Palun kontrolli oma gruppide nimekirja ja proovi uuesti.

en: The group list could not be loaded.
    Refreshing your cache may help, although this is normally a software source error.
et: Grupi loendit polnud võimalik laadida.
    Puhvri värskendamine võib aidata, kuigi tavaliselt on see tarkvaraallika viga.

en: A package could not be found that allows the action to complete.
    More information is available in the detailed report.
et: Pakki ei leitud, mis võimaldaks tegevuse lõpetada.
    Üksikasjaliku info leiab täpsemast raportist.

en: The search filter was not correctly formed.
et: Otsingufilter ei ole korrektselt koostatud.

en: The package identifier was not well formed when sent to the server.
    This normally indicates an internal error and should be reported.
et: Paki identifikaator ei olnud hästi koostati, kui see saadeti serverisse.
    Tavaliselt tähendab see sisemist viga ja sellest tuleks raporteerida.

en: An unspecified transaction error has occurred.
    More information is available in the detailed report.
et: Esines tundmatu ülekande viga.
    Üksikasjaliku info leiab täpsemast raportist.

en: The remote software source name was not found.
    You may need to enable an item in Software Sources.
et: Tarkvara kaugallika nime ei leitud.
    Võib-olla tuleb tarkvara allikate alt vastav kirje lubada.

en: Removing a protected system package is not allowed.
et: Kaitstud süsteemi paki eemaldamine pole lubatud.

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
et: Tegevus katkestati edukalt ning ühtegi pakki ei muudetud.

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
    The backend did not exit cleanly.
et: Tegevus katkestati edukalt ja ühtegi pakki ei muudetud.
    Tugiprogramm ei lõpetanud puhtalt.

en: The native package configuration file could not be opened.
    Please make sure configuration is valid.
et: Protsessori arhitektuuriga sobiva paki seadistusfaili polnud võimalik avada.
    Palun veendu, et seadistus on korrektne.

en: The action cannot be canceled at this time.
et: Tegevust pole praegu võimalik katkestada.

en: Source packages are not normally installed this way.
    Check the extension of the file you are trying to install.
et: Lähtekoodi pakke tavaliselt nii ei paigaldata.
    Kontrolli faili laiendit, mida sa püüad paigaldada.

en: The license agreement was not agreed to.
    To use this software you have to accept the license.
et: Litsentsi tingimustega ei nõustutud.
    Selle tarkvara kasutamiseks pead sa litsentsiga nõustuma.

en: Two packages provide the same file.
    This is usually due to mixing packages from different software sources.
et: Kaks pakki pakuvad sama faili.
    Tavaliselt juhtub see siis, kui kokku segada pakke erinevatest tarkvaraallikatest.

en: Multiple packages exist that are not compatible with each other.
    This is usually due to mixing packages from different software sources.
et: On palju pakke, mis ei ühildu omavahel.
    Tavaliselt juhtub see siis, kui kokku segada pakke erinevatest tarkvaraallikatest.

en: There was a (possibly temporary) problem connecting to a software source.
    Please check the detailed error for further details.
et: Esines (võib-olla ajutine) probleem tarkvaraallikaga ühendumisel.
    Täpsema info leiad täpsemast veateatest.

en: Failed to initialize packaging backend.
    This may occur if other packaging tools are being used simultaneously.
et: Pakkide tugiprogrammi lähtestamine nurjus.
    See võib juhtuda, kui teisi pakkide tööriistu kasutatakse samal ajal.

en: Failed to close down the backend instance.
    This error can normally be ignored.
et: Tugiprogrammi isendi sulgemine nurjus.
    Tavaliselt võib seda viga eirata.

en: Cannot get the exclusive lock on the packaging backend.
    Please close any other legacy packaging tools that may be open.
et: Pakkide tugiprogrammile ei suudetud hankida välistavat lukku.
    Palun sulge teised pakkide tööriistad, mis võivad olla avatud.

en: None of the selected packages could be updated.
et: Ühtegi valitud pakki polnud võimalik uuendada.

en: The repository configuration could not be modified.
et: Tarkvaraallika seadistust polnud võimalik muuta.

en: Installing the local file failed.
    More information is available in the detailed report.
et: Kohaliku faili paigaldamine nurjus.
    Üksikasjaliku info leiab täpsemast raportist.

en: The package security signature could not be verified.
et: Paki turvaallkirja polnud võimalik kontrollida.

en: The package security signature is missing and this package is untrusted.
    This package was not signed when created.
et: Pakil puudub turvaallkiri ja seda pakki ei saa usaldada.
    Pakki ei allkirjastatud, kui see loodi.

en: Repository configuration was invalid and could not be read.
et: Tarkvaraallika seadistus oli vigane ja seda pole võimalik lugeda.

en: The package you are attempting to install is not valid.
    The package file could be corrupt, or not a proper package.
et: Pakk, mida sa püüad paigaldada, pole sobiv.
    Paki fail võib olla rikutud või see pole korrektne pakk.

en: Installation of this package prevented by your packaging system's configuration.
et: Selle paki paigaldust hoiab tagasi pakisüsteemi seadistus.

en: The package that was downloaded is corrupt and needs to be downloaded again.
et: Allalaaditud pakk on rikutud ja see tuleb uuesti alla laadida.

en: All of the packages selected for install are already installed on the system.
et: Kõik paigaldamiseks valitud pakid on juba süsteemi paigaldatud.

en: The specified file could not be found on the system.
    Check the file still exists and has not been deleted.
et: Määratud faili ei leitud süsteemist.
    Kontrolli, kas fail on ikka alles ja seda pole kustutatud.

en: Required data could not be found on any of the configured software sources.
    There were no more download mirrors that could be tried.
et: Vajalikke andmeid ei leitud ühestki seadistatud tarkvaraallikast.
    Pole enam ühtegi tarkvarapeeglit, mida veel proovida.

en: Required upgrade data could not be found in any of the configured software sources.
    The list of distribution upgrades will be unavailable.
et: Uuendamiseks vajalikke andmeid ei leitud ühestki seadistatud tarkvaraallikast.
    Distributsiooniuuenduste loend pole seetõttu saadaval.

en: The package that is trying to be installed is incompatible with this system.
et: Pakk, mida püütakse paigaldada, ei ühildu selle süsteemiga.

en: There is insufficient space on the device.
    Free some space on the system disk to perform this operation.
et: Kettal pole piisavalt vaba ruumi.
    Vabasta ruumi, enne kui sa seda tegevust uuesti proovid.

en: Additional media is required to complete the transaction.
et: Selle toimingu lõpetamiseks on vaja lisaandmekandjat.

en: You have failed to provide correct authentication.
    Please check any passwords or account settings.
et: Autentimine nurjus.
    Kontrolli oma parooli ja konto sätteid.

en: The specified update could not be found.
    It could have already been installed or no longer available on the remote server.
et: Määratud uuendust ei leitud.
    See võib olla juba paigaldatud või pole enam kaugserverist saadaval.

en: The package could not be installed from untrusted source.
et: Pakki polnud võimalik paigaldada mitteusaldusväärsest allikast.

en: The package could not be updated from untrusted source.
et: Pakki polnud võimalik uuendada mitteusaldusväärsest allikast.

en: The file list is not available for this package.
et: Selle paki jaoks pole failide loendit saadaval.

en: The information about what requires this package could not be obtained.
et: Infot selle kohta, mida see pakk vajab, polnud võimalik hankida.

en: The specified software source could not be disabled.
et: Määratud tarkvaraallikat polnud võimalik keelata.

en: The download could not be done automatically and should be done manually.
    More information is available in the detailed report.
et: Automaatselt polnud võimalik alla laadida, seda tuleks teha käsitsi.
    Üksikasjaliku info leiab täpsemast raportist.

en: One of the selected packages failed to configure correctly.
    More information is available in the detailed report.
et: Ühe valitud paki korrektne seadistamine nurjus.
    Üksikasjaliku info leiab täpsemast raportist.

en: One of the selected packages failed to build correctly.
    More information is available in the detailed report.
et: Ühe valitud paki korrektne koostamine (build) nurjus.
    Üksikasjaliku info leiab täpsemast raportist.

en: One of the selected packages failed to install correctly.
    More information is available in the detailed report.
et: Ühe valitud paki korrektne paigaldamine nurjus.
    Üksikasjaliku info leiab täpsemast raportist.

en: One of the selected packages failed to be removed correctly.
    More information is available in the detailed report.
et: Ühe valitud paki korrektne eemaldamine nurjus.
    Üksikasjaliku info leiab täpsemast raportist.

en: A program is running that has to be closed before the update can proceed.
    More information is available in the detailed report.
et: Üks töötav rakendus tuleb sulgeda enne, kui selle uuendusega saab jätkata.
    Üksikasjaliku info leiab täpsemast raportist.

en: The package database was changed while the request was running.
et: Pakkide andmebaas muutus päringu täitmise ajal.

en: The virtual provide type is not supported by this system.
et: See süsteem ei toeta virtuaalse asenduse liiki (provide type).

en: The install root is invalid. Please contact your administrator.
et: Paigalduse juur on sobimatu, võta ühendust oma halduriga.

en: The list of software sources could not be downloaded.
et: Tarkvaraallikate loendit polnud võimalik alla laadida.

en: A previous package management transaction was interrupted.
et: Eelmine pakihalduse tegevus katkestati.

en: The transaction has been canceled and will be retried when the system is idle.
et: See toiming katkestati ning seda proovitakse uuesti, kui süsteem jääb jõude.

en: A package manager lock is required.
et: Vajalik on pakihalduri lukk.

en: No restart is necessary.
et: Taaskäivitus pole vajalik.

en: You will be required to restart this application.
et: Vajalik on selle rakenduse taaskäivitamine.

en: You will be required to log out and back in.
et: Vajalik on välja- ja uuesti sisse logimine.

en: A restart will be required.
et: Vajalik on taaskäivitus.

en: You will be required to log out and back in due to a security update.
et: Turvauuenduse tõttu pead logima välja ja uuesti sisse.

en: A restart will be required due to a security update.
et: Turvauuenduse tõttu on vajalik taaskäivitus.

en: No restart is required.
et: Taaskäivitus pole vajalik.

en: A restart is required.
et: Taaskäivitus on vajalik.

en: You need to log out and log back in.
et: Pead logima välja ja uuesti sisse.

en: You need to restart the application.
et: Pead rakenduse taaskäivitama.

en: You need to log out and log back in to remain secure.
et: Turvalisuse tagamiseks tuleks logida välja ja uuesti sisse.

en: A restart is required to remain secure.
et: Turvalisuse tagamiseks tuleks arvuti taaskäivitada.

note: TRANSLATORS: A distribution stability level
en: Stable
et: Stabiilne

note: TRANSLATORS: A distribution stability level
en: Unstable
et: Ebastabiilne

note: TRANSLATORS: A distribution stability level
en: Testing
et: Testimine

en: A mirror is possibly broken
et: Peegelserver võib olla katki

en: The connection was refused
et: Ühendusest keelduti

en: The parameter was invalid
et: Sobimatu parameeter

en: The priority was invalid
et: Olulisus oli sobimatu

en: Backend warning
et: Taustaprogrammi hoiatus

en: Daemon warning
et: Deemonprogrammi hoiatus

en: The package list cache is being rebuilt
et: Pakiloendi puhvri uuesti loomine

en: A newer package exists
et: Uuem pakk on saadaval

en: Could not find package
et: Pakki ei leitud

en: Configuration files were changed
et: Seadistusfaile on muudetud

en: Package is already installed
et: Pakk on juba paigaldatud

en: Automatic cleanup is being ignored
et: Automaatset puhastamist eiratakse

en: Software source download failed
et: Tarkvara lähtekoodi allalaadimine nurjus

en: This software source is for developers only
et: Tarkvara lähtekood on ainult arendajatele

en: Other updates have been held back
et: Teisi uuendusi on tagasi hoitud

note: TRANSLATORS: This is when the transaction status is not known
en: Unknown state
et: Tundmatu olek

note: TRANSLATORS: transaction state, the daemon is in the process of starting
en: Starting
et: Käivitamine

note: TRANSLATORS: transaction state, the transaction is waiting for another to complete
en: Waiting in queue
et: Ootab järjekorras

note: TRANSLATORS: transaction state, just started
en: Running
et: Töötab

note: TRANSLATORS: transaction state, is querying data
en: Querying
et: Andmete pärimine

note: TRANSLATORS: transaction state, getting data from a server
en: Getting information
et: Andmete hankimine

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading package files TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Downloading packages
et: Pakkide allalaadimine

note: TRANSLATORS: transaction state, installing packages
en: Installing packages
et: Pakkide paigaldamine

note: TRANSLATORS: transaction state, refreshing internal lists
en: Refreshing software list
et: Tarkvaranimekirja uuendamine

note: TRANSLATORS: transaction state, installing updates
en: Installing updates
et: Uuenduste paigaldamine

note: TRANSLATORS: transaction state, removing old packages, and cleaning config files
en: Cleaning up packages
et: Pakkide puhastamine

note: TRANSLATORS: transaction state, obsoleting old packages
en: Obsoleting packages
et: Pakkide määramine aegunuks

note: TRANSLATORS: transaction state, checking the transaction before we do it
en: Resolving dependencies
et: Sõltuvuste lahendamine

note: TRANSLATORS: transaction state, checking if we have all the security keys for the operation
en: Checking signatures
et: Allkirjade kontrollimine

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're doing a test transaction
en: Testing changes
et: Muutuste testimine

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're writing to the system package database
en: Committing changes
et: Muutuste rakendamine

note: TRANSLATORS: transaction state, requesting data from a server
en: Requesting data
et: Andmete pärimine

note: TRANSLATORS: transaction state, all done!
en: Finished
et: Lõpetatud

note: TRANSLATORS: transaction state, in the process of canceling TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Canceling
et: Katkestamine

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading repository information
et: Hoidla andmete allalaadimine

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading list of packages
et: Pakkide nimekirja allalaadimine

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading file lists
et: Failinimekirjade allalaadimine

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading lists of changes
et: Muutuste nimekirja allalaadimine

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading groups
et: Gruppide allalaadimine

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading update information
et: Uuenduste andmete allalaadimine

note: TRANSLATORS: transaction state, repackaging delta files
en: Repackaging files
et: Failide ümberpakendamine

note: TRANSLATORS: transaction state, loading databases
en: Loading cache
et: Puhvri laadimine

note: TRANSLATORS: transaction state, scanning for running processes
en: Scanning installed applications
et: Paigaldatud rakenduste skannimine

note: TRANSLATORS: transaction state, generating a list of packages installed on the system
en: Generating package lists
et: Pakiloendite genereerimine

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're waiting for the native tools to exit
en: Waiting for package manager lock
et: Pakihalduri luku järel ootamine

note: TRANSLATORS: waiting for user to type in a password
en: Waiting for authentication
et: Autentimise järel ootamine

note: TRANSLATORS: we are updating the list of processes
en: Updating the list of running applications
et: Töötavate rakenduste loendi uuendamine

note: TRANSLATORS: we are checking executable files in use
en: Checking for applications currently in use
et: Praegu kasutusel olevate rakenduste kontrollimine

note: TRANSLATORS: we are checking for libraries in use
en: Checking for libraries currently in use
et: Praegu kasutusel olevate teekide kontrollimine

note: TRANSLATORS: we are copying package files to prepare to install
en: Copying files
et: Failide kopeerimine

note: TRANSLATORS: type of update
en: %i trivial update | %i trivial updates
et[0]: %i triviaalne uuendus
et[1]: %i triviaalset uuendust

note: TRANSLATORS: type of update in the case that we don't have any data
en: %i update | %i updates
et[0]: %i uuendus
et[1]: %i uuendust

note: TRANSLATORS: type of update
en: %i important update | %i important updates
et[0]: %i oluline uuendus
et[1]: %i olulist uuendust

note: TRANSLATORS: type of update
en: %i security update | %i security updates
et[0]: %i turvauuendus
et[1]: %i turvauuendust

note: TRANSLATORS: type of update
en: %i bug fix update | %i bug fix updates
et[0]: %i veaparanduse uuendus
et[1]: %i veaparanduse uuendust

note: TRANSLATORS: type of update
en: %i enhancement update | %i enhancement updates
et[0]: %i parandusuuendus
et[1]: %i parandusuuendust

note: TRANSLATORS: number of updates that cannot be installed due to deps
en: %i blocked update | %i blocked updates
et[0]: %i blokitud uuendus
et[1]: %i blokitud uuendust

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Trivial update
et: Triviaalne uuendus

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Normal update
et: Tavaline uuendus

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Important update
et: Oluline uuendus

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Security update
et: Turvauuendus

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Bug fix update
et: Veaparandusega uuendus

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Enhancement update
et: Parendav uuendus

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Blocked update
et: Blokeeritud uuendus

note: TRANSLATORS: The state of a package, i.e. not installed
en: Available
et: Saadaval

note: TRANSLATORS: The type of package
en: Trusted
et: Usaldusväärne

note: TRANSLATORS: The type of package
en: Untrusted
et: Ebausaldusväärne

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Downloading
et: Allalaadimine

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Updating
et: Uuendamine

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Installing
et: Paigaldamine

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Removing
et: Eemaldamine

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Cleaning up
et: Puhastamine

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Obsoleting
et: Aegunuks määramine

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Reinstalling
et: Uuestipaigaldamine

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Preparing
et: Ettevalmistamine

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Decompressing
et: Lahtipakkimine

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Downloaded
et: Alla laaditud

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Updated
et: Uuendatud

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Removed
et: Eemaldatud

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Cleaned up
et: Puhastatud

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Obsoleted
et: Aegunud

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Reinstalled
et: Uuesti paigaldatud

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Prepared
et: Ette valmistatud

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Decompressed
et: Lahti pakitud

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Unknown role type
et: Tundmatu liigiga roll

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting dependencies
et: Sõltuvuste hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting update detail
et: Uuenduse üksikasjade hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting details
et: Üksikasjade hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting requires
et: Nõutavate sõltuvuste hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting updates
et: Uuenduste hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Searching details
et: Üksikasjade otsimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Searching groups
et: Gruppide otsimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Searching for package name
et: Paki nime järgi otsimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Installing file
et: Faili paigaldamine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Refreshing package cache
et: Pakkide puhvri värskendamine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Updating packages
et: Pakkide uuendamine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting list of repositories
et: Hoidlate nimekirja hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Enabling repository
et: Hoidla lubamine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Setting repository data
et: Hoidla andmete määramine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Resolving
et: Lahendamine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting file list
et: Failide nimekirja hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting what provides
et: Tagatavate pakkide hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Installing signature
et: Signatuuri paigaldamine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting package lists
et: Pakiloendi hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Accepting EULA
et: EULA litsentsiga nõustumine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting distribution upgrade information
et: Distributsiooniuuenduse andmete hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting categories
et: Kategooriate hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Getting old transactions
et: Vanade tegevuste hankimine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Upgrading system
et: Süsteemi uuendamine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in present tense
en: Repairing the system
et: Süsteemi parandamine

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got dependencies
et: Hangiti sõltuvused

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got update detail
et: Hangiti uuenduse üksikasjad

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got details
et: Hangiti üksikasjad

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got requires
et: Hangiti nõutud sõltuvused

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got updates
et: Hangiti uuendused

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched for package details
et: Otsiti paki üksikasju

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched for file
et: Otsiti faili

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched groups
et: Otsiti gruppe

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched for package name
et: Otsiti paki nime

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Removed packages
et: Eemaldati pakid

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Installed packages
et: Paigaldati pakid

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Installed local files
et: Paigaldati kohalikud failid

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Refreshed package cache
et: Värskendati pakkide puhvrit

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Updated packages
et: Uuendati pakke

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Canceled
et: Katkestati

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got list of repositories
et: Hangiti hoidlate nimekiri

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Enabled repository
et: Lubati hoidla

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Set repository data
et: Määrati tarkvaraallika andmed

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Resolved
et: Lahendatud

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got file list
et: Hangiti failide nimekiri

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got what provides
et: Hangiti pakutud pakkide nimekiri

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Installed signature
et: Paigaldati allkiri

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got package lists
et: Hangiti pakkide nimekiri

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Accepted EULA
et: EULA litsentsiga nõustutud

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Downloaded packages
et: Allalaaditud failid

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got distribution upgrades
et: Hangiti distributsiooniuuendused

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got categories
et: Hangiti kategooriad

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got old transactions
et: Hangiti vanad tegevused

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Upgraded system
et: Uuendati süsteemi

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Repaired the system
et: Parandati süsteem

note: TRANSLATORS: The group type
en: Accessibility
et: Hõlbustused

note: TRANSLATORS: The group type
en: Accessories
et: Tarvikud

note: TRANSLATORS: The group type
en: Education
et: Õppimine

note: TRANSLATORS: The group type
en: Games
et: Mängud

note: TRANSLATORS: The group type
en: Graphics
et: Graafika

note: TRANSLATORS: The group type
en: Office
et: Kontor

note: TRANSLATORS: The group type
en: Other
et: Muud

note: TRANSLATORS: The group type
en: Programming
et: Programmeerimine

note: TRANSLATORS: The group type
en: Multimedia
et: Multimeedia

note: TRANSLATORS: The group type
en: System
et: Süsteem

note: TRANSLATORS: The group type
en: GNOME desktop
et: GNOME töölaud

note: TRANSLATORS: The group type
en: KDE desktop
et: KDE töölaud

note: TRANSLATORS: The group type
en: Xfce desktop
et: Xfce töölaud

note: TRANSLATORS: The group type
en: Other desktops
et: Teised töölauad

note: TRANSLATORS: The group type
en: Publishing
et: Kirjastamine

note: TRANSLATORS: The group type
en: Servers
et: Serverid

note: TRANSLATORS: The group type
en: Fonts
et: Kirjatüübid

note: TRANSLATORS: The group type
en: Admin tools
et: Haldusvahendid

note: TRANSLATORS: The group type
en: Legacy
et: Pärandvara

note: TRANSLATORS: The group type
en: Localization
et: Lokaliseerimine

note: TRANSLATORS: The group type
en: Virtualization
et: Virtualiseerimine

note: TRANSLATORS: The group type
en: Security
et: Turvalisus

note: TRANSLATORS: The group type
en: Power management
et: Vooluhaldus

note: TRANSLATORS: The group type
en: Communication
et: Suhtlus

note: TRANSLATORS: The group type
en: Network
et: Võrk

note: TRANSLATORS: The group type
en: Maps
et: Kaardid

note: TRANSLATORS: The group type
en: Software sources
et: Tarkvaraallikad

note: TRANSLATORS: The group type
en: Science
et: Teadus

note: TRANSLATORS: The group type
en: Documentation
et: Dokumentatsioon

note: TRANSLATORS: The group type
en: Electronics
et: Elektroonika

note: TRANSLATORS: The group type
en: Package collections
et: Pakikollektsioonid

note: TRANSLATORS: The group type
en: Vendor
et: Tootja

note: TRANSLATORS: The group type
en: Newest packages
et: Uusimad pakid

note: TRANSLATORS: The group type
en: Unknown group
et: Tundmatu grupp

note: TRANSLATORS: column for the application icon
en: Icon
et: Ikoon

en: Applications that can open this type of file
et: Rakendused, mis oskavad avada seda liiki faile

note: TRANSLATORS: button tooltip
en: Install package
et: Paigalda pakk

note: TRANSLATORS: is not GPG signed
en: The software is not signed by a trusted provider.
et: See tarkvara pole usaldusväärse pakkuja poolt allkirjastatud.

note: TRANSLATORS: user has to trust provider -- I know, this sucks
en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
et: Ära uuenda seda pakki, kui sa pole täiesti kindel, et see on ohutu.

note: TRANSLATORS: warn the user that all bets are off
en: Malicious software can damage your computer or cause other harm.
et: Pahatahtlik tarkvara võib rikkuda su arvuti, andmed ja põhjustada kannatusi.

note: TRANSLATORS: ask if they are absolutely sure they want to do this
en: Are you <b>sure</b> you want to update this package?
et: Kas sa oled <b>kindel</b>, et tahad seda pakki uuendada?

note: TRANSLATORS: user has to trust provider -- I know, this sucks
en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
et: Ära paigalda seda pakki, kui sa just pole täiesti kindel, et see on ohutu.

note: TRANSLATORS: ask if they are absolutely sure they want to do this
en: Are you <b>sure</b> you want to install this package?
et: Kas sa oled <b>kindel</b>, et tahad selle paki paigaldada?

note: TRANSLATORS: dialog body, explains to the user that they need to insert a disk to continue. The first replacement is DVD, CD etc
en: Additional media is required. Please insert the %s labeled '%s' to continue.
et: Vajalik on täiendav meedia. Jätkamiseks sisesta palun %s sildiga '%s'.

note: TRANSLATORS: this is button text
en: Continue
et: Jätka

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be installed
et: Ka järgnev tarkvara tuleb paigaldada

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be removed
et: Järgnev tarkvara tuleb eemaldada

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be updated
et: Ka järgnev tarkvara tuleb uuendada

en: Update
et: Uuendus

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be re-installed
et: Ka järgnev tarkvara tuleb uuesti paigaldada

en: Reinstall
et: Uuesti paigaldamine

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be downgraded
et: Järgnevast tarkvarast tuleb paigaldada vanem versioon

en: Downgrade
et: Vanema versiooni paigaldus

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog (we don't know how it's going to be processed -- eeek)
en: The following software also needs to be processed
et: Ka järgnevat tarkvara tuleb töödelda

note: TRANSLATORS: title of a dependency dialog
en: Additional confirmation required
et: Vajalik on lisakinnitus

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To install this package, additional software also has to be modified. | To install these packages, additional software also has to be modified.
et[0]: Selle paki paigaldamiseks tuleb ka muud tarkvara muuta.
et[1]: Nende pakkide paigaldamiseks tuleb ka muud tarkvara muuta.

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To remove this package, additional software also has to be modified. | To remove these packages, additional software also has to be modified.
et[0]: Selle paki eemaldamiseks tuleb ka muud tarkvara muuta.
et[1]: Nende pakkide eemaldamiseks tuleb ka muud tarkvara muuta.

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To update this package, additional software also has to be modified. | To update these packages, additional software also has to be modified.
et[0]: Selle paki uuendamiseks tuleb ka muud tarkvara muuta.
et[1]: Nende pakkide uuendamiseks tuleb ka muud tarkvara muuta.

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To install this file, additional software also has to be modified. | To install these files, additional software also has to be modified.
et[0]: Selle faili paigaldamiseks tuleb ka muud tarkvara muuta.
et[1]: Nende failide paigaldamiseks tuleb ka muud tarkvara muuta.

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To process this transaction, additional software also has to be modified.
et: Selle toimingu sooritamiseks tuleb ka muud tarkvara muuta.

note: TRANSLATORS: button label, force the install, even though it's untrusted
en: _Force install
et: _Paigalda ikkagi

note: TRANSLATORS: button tooltip
en: Force installing package
et: Paigaldamisotsuse jõuga pealesundimine

note: TRANSLATORS: window title: do we want to execute a program we just installed?
en: Run new application?
et: Kas käivitada uus rakendus?

note: add run button
en: _Run
et: _Käivita

note: TRANSLATORS: command line option: a list of catalogs to install
en: Catalogs files to install
et: Paigaldatavad kataloogifailid

note: are we running privileged
en: Catalog installer
et: Kataloogipaigaldaja

en: Failed to install catalog
et: Tõrge kataloogi paigaldamisel

note: TRANSLATORS: no file name was supplied TRANSLATORS: nothing was specified
en: You need to specify a file name to install
et: Pead määrama failinime, mida paigaldada

note: TRANSLATORS: command line option: a list of files to install
en: Files to install
et: Paigaldatavad failid

en: PackageKit File Installer
et: PackageKiti failide paigaldaja

note: TRANSLATORS: title to pass to to the user if there are not enough privs
en: Local file installer
et: Kohalik failide paigaldaja

note: TRANSLATORS: could not install a package that contained the file we wanted TRANSLATORS: nothing done
en: Failed to install a package to provide a file
et: Faili pakkumiseks paki paigaldamine nurjus

note: TRANSLATORS: nothing selected
en: You need to specify a file to install
et: Pead määrama faili, mida paigaldada

note: TRANSLATORS: command line option: a list of catalogs to install
en: Mime types to install
et: Paigaldatavad Mime-tüübid

note: TRANSLATORS: program name: application to install a package to provide a mime type
en: Mime Type Installer
et: Mime-tüübi paigaldaja

note: TRANSLATORS: title to pass to to the user if there are not enough privs
en: Mime type installer
et: Mime-tüübi järgi paigaldaja

note: TRANSLATORS: could not install program supporting this type
en: Failed to install a program to handle this file type
et: Ei suudetud leida rakendust, mis selletüübilisi faile kasutaks

note: TRANSLATORS: no type given
en: You need to specify a mime type to install
et: Pead määrama paigaldatava mime-liigi

en: Packages to install
et: Pakid, mis paigaldatakse

note: TRANSLATORS: application name to pass to to the user if there are not enough privs
en: Package Name Installer
et: Paki nime järgi paigaldaja

note: TRANSLATORS: failed
en: Failed to install software by name
et: Tõrge tarkvara paigaldamisel nime järgi

note: TRANSLATORS: nothing was specified
en: You need to specify the name of the software to install
et: Pead määrama tarkvara nime, mida tahad paigaldada

note: TRANSLATORS: command line option: a list of files to install
en: Local files to install
et: Kohalikud paigaldatavad failid

note: TRANSLATORS: program name, an application to install a file that is needed by an application and is provided by packages TRANSLATORS: application name to pass to to the user if there are not enough privs
en: Single File Installer
et: Üksikfaili paigaldaja

note: TRANSLATORS: strftime formatted please
en: %d %B %Y
et: %d. %B %Y

note: TRANSLATORS: column for the date
en: Date
et: Kuupäev

note: TRANSLATORS: column for the user name, e.g. Richard Hughes
en: User name
et: Kasutajanimi

note: TRANSLATORS: column for the application used for the install, e.g. Add/Remove Programs
en: Application
et: Rakendus

note: TRANSLATORS: short name for pkcon
en: Command line client
et: Käsureaklient

note: TRANSLATORS: short name for gpk-update-viewer
en: Update System
et: Uuendamissüsteem

note: TRANSLATORS: short name for gpk-update-icon
en: Update Icon
et: Uuendamisikoon

note: TRANSLATORS: short name for the command not found plugin
en: Bash - Command Not Found
et: Bash - käsku ei leitud

note: TRANSLATORS: user friendly name for gnome-settings-daemon
en: GNOME Session
et: GNOME seanss

note: TRANSLATORS: preset the GtktextBox with this filter text
en: Set the filter to this value
et: Sellele väärtusele filtri määramine

note: TRANSLATORS: we can make this modal (stay on top of) another window
en: Set the parent window to make this modal
et: Selle modaalseks tegemiseks emaakna määramine

note: are we running privileged
en: Log viewer
et: Logivaatur

en: Remaining time: %s
et: Järelejäänud aeg: %s

note: TRANSLATORS: check once an hour
en: Hourly
et: Kord tunnis

note: TRANSLATORS: check once a day
en: Daily
et: Iga päev

note: TRANSLATORS: check once a week
en: Weekly
et: Iga nädal

note: TRANSLATORS: never check for updates/upgrades
en: Never
et: Mitte kunagi

note: TRANSLATORS: update everything
en: All updates
et: Kõik uuendused

note: TRANSLATORS: update just security updates
en: Only security updates
et: Ainult turvauuendused

note: TRANSLATORS: don't update anything
en: Nothing
et: Mitte midagi

note: TRANSLATORS: for one reason or another, we could not enable or disable a software source
en: Failed to change status
et: Oleku muutmine nurjus

note: TRANSLATORS: column if the source is enabled
en: Enabled
et: Lubatud

note: TRANSLATORS: column for the source description
en: Software Source
et: Tarkvaraallikas

note: TRANSLATORS: for one reason or another, we could not get the list of sources
en: Failed to get the list of sources
et: Tõrge tarkvaraallikate nimekirja hankimisel

note: TRANSLATORS: backend is broken, and won't tell us what it supports
en: Exiting as backend details could not be retrieved
et: Väljumine, kuna tugiprogrammi andmeid ei suudetud hankida

en: Getting software source list not supported by backend
et: Taustprogramm ei toeta tarkvaraloendi hankimist

note: TRANSLATORS: cannot resolve name to package name
en: Could not find any packages named '%s'
et: Ei leitud ühtegi '%s' nimega pakki

note: TRANSLATORS: cannot find any valid package names
en: Could not find any valid package names
et: Ei leitud ühtegi sobivat pakinime

note: TRANSLATORS: cannot get package array
en: Could not get array of installed packages: %s
et: Ei saadud paigaldatud pakkide massiivi: %s

en: Could not save to file: %s
et: Faili pole võimalik salvestada: %s

note: TRANSLATORS: we could not create the pack file, generic error TRANSLATORS: Could not create package array TRANSLATORS: we could not read the file array for the destination computer
en: Create error
et: Viga loomisel

en: Cannot create service pack
et: Teenuspakki polnud võimalik luua

en: Cannot copy system package array
et: Süsteemi pakimassiivi polnud võimalik kopeerida

en: No package name selected
et: Ühegi paki nime pole valitud

note: TRANSLATORS: progress bar text
en: Refreshing system package array
et: Süsteemi pakimassiivi värskendamine

note: TRANSLATORS: we could not reset internal state
en: Refresh error
et: Viga värskendamisel

en: Could not refresh package array
et: Pakimassiivi pole võimalik värskendada

en: Cannot read destination package array
et: Sihtpakkide massiivi pole võimalik lugeda

note: TRANSLATORS: file search type, lists of packages
en: Package array files
et: Pakimassiivi failid

note: TRANSLATORS: file search type, service pack destination file type
en: Service pack files
et: Teenuspakkide failid

note: TRANSLATORS: the constants should not be translated
en: Set the option, allowable values are 'array', 'updates' and 'package'
et: Võimalikud väärtused on 'array' (massiiv), 'updates' (uuendused) ja 'package' (pakk).

note: TRANSLATORS: this refers to the GtkTextEntry in gpk-service-pack
en: Add the package name to the text entry box
et: Paki nime lisamine tekstikasti

note: TRANSLATORS: this is the destination computer package array
en: Set the remote package array file name
et: Pakkide massiivi kaugfaili nime määramine

note: TRANSLATORS: this is the file output directory
en: Set the default output directory
et: Vaikimisi väljundkausta määramine

note: TRANSLATORS: we don't have a lot to go on here
en: Failed to process request.
et: Tõrge päringu töötlemisel.

note: TRANSLATORS: the message text for the restart
en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted before the changes will be applied.
et: Mõned paigaldatud uuendused nõuavad enne muudatuste rakendumist arvuti taaskäivitust.

note: TRANSLATORS: the button text for the restart
en: Restart Computer
et: Taaskäivita arvuti

note: TRANSLATORS: the message text for the restart
en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted to remain secure.
et: Turvalisuse säilitamiseks nõuavad mõned paigaldatud uuendused arvuti taaskäivitust.

note: TRANSLATORS: the message text for the log out
en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in before the changes will be applied.
et: Mõned paigaldatud uuendused rakenduvad alles pärast välja- ja sisselogimist.

note: TRANSLATORS: the button text for the log out
en: Log Out
et: Logi välja

note: TRANSLATORS: the message text for the log out
en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in to remain secure.
et: Turvalisuse säilitamiseks nõuavad mõned paigaldatud uuendused väljalogimist ja uuesti sisselogimist.

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not restart
et: Pole võimalik taaskäivitada

note: TRANSLATORS: we failed to install all the updates we requested
en: Some updates were not installed
et: Mõned uuendused jäid paigaldamata

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not update packages
et: Pakke pole võimalik uuendada

note: TRANSLATORS: completed all updates TRANSLATORS: title: all updates installed okay
en: Updates installed
et: Uuendused on paigaldatud

note: TRANSLATORS: title: all updates for the machine installed okay
en: All updates were installed successfully.
et: Kõik uuendused on edukalt paigaldatud.

note: TRANSLATORS: title: all the selected updates installed okay
en: The selected updates were installed successfully.
et: Valitud uuendused on edukalt paigaldatud.

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Trivial updates
et: Triviaalsed uuendused

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Important updates
et: Olulised uuendused

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Security updates
et: Turvauuendused

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Bug fix updates
et: Veaparandusega uuendused

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Enhancement updates
et: Parendavad uuendused

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Blocked updates
et: Blokeeritud uuendused

note: TRANSLATORS: The type of update, i.e. unspecified
en: Other updates
et: Teised uuendused

note: TRANSLATORS: querying update array
en: Getting the list of updates
et: Uuenduste nimekirja hankimine

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not run upgrade script
et: Uuendamisskripti pole võimalik käivitada

note: show a warning message TRANSLATORS, are we going to cost the user lots of money?
en: Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update this package. | Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update these packages.
et[0]: Kuna ühendus on loodud mobiili-interneti kaudu, võib selle paki uuendamine olla kulukas.
et[1]: Kuna ühendus on loodud mobiili-interneti kaudu, võib nende pakkide uuendamine olla kulukas.

note: TRANSLATORS: there are no updates
en: There are no updates available
et: Ühtegi uuendust pole saadaval

note: TRANSLATORS: title: nothing to do
en: No updates are available
et: Ühtegi uuendust pole saadaval

note: TRANSLATORS: no network connection, according to PackageKit
en: No network connection was detected.
et: Ei tuvastatud ühtegi võrguühendust.

note: TRANSLATORS: this is the button text when we have updates
en: _Install Update | _Install Updates
et[0]: _Paigalda uuendus
et[1]: _Paigalda uuendused

note: TRANSLATORS: title: nothing to do
en: All software is up to date
et: Kogu tarkvara on värske

note: TRANSLATORS: tell the user the problem
en: There are no software updates available for your computer at this time.
et: Sellele arvutile pole praegu tarkvarauuendusi saadaval.

en: There is %i update available | There are %i updates available
et[0]: %i uuendus on saadaval
et[1]: %i uuendust on saadaval

note: TRANSLATORS: how many updates are selected in the UI
en: %i update selected | %i updates selected
et[0]: Valitud on %i uuendus
et[1]: Valitud on %i uuendust

note: TRANSLATORS: how many updates are selected in the UI, and the size of packages to download
en: %i update selected (%s) | %i updates selected (%s)
et[0]: Valitud on %i uuendus (%s)
et[1]: Valitud on %i uuendust (%s)

note: TRANSLATORS: a column that has state of each package
en: Status
et: Seisund

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update will add new features and expand functionality.
et: See uuendus lisab uusi võimalusi ning laiendab funktsionaalsust.

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update will fix bugs and other non-critical problems.
et: See uuendus parandab muid mitte-kriitilisi probleeme või vigu.

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update is important as it may solve critical problems.
et: See uuendus on vajalik kriitiliste probleemide lahendamiseks.

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update is needed to fix a security vulnerability with this package.
et: See uuendus on vajalik selles pakis oleva turvaaugu parandamiseks.

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update is blocked.
et: See uuendus on blokitud.

note: TRANSLATORS: this is when the notification was issued and then updated
en: This notification was issued on %s and last updated on %s.
et: See teadaanne on väljastatud %s ja viimati uuendatud %s.

note: TRANSLATORS: this is when the update was issued
en: This notification was issued on %s.
et: See teadaanne on väljastatud %s.

note: TRANSLATORS: this is a array of vendor URLs
en: For more information about this update please visit this website: | For more information about this update please visit these websites:
et[0]: Selle uuenduse kohta täiendava teabe hankimiseks külasta palun veebisaiti:
et[1]: Selle uuenduse kohta täiendava teabe hankimiseks külasta palun järgmisi veebisaite:

note: TRANSLATORS: this is a array of bugzilla URLs
en: For more information about bugs fixed by this update please visit this website: | For more information about bugs fixed by this update please visit these websites:
et[0]: Selle uuenduse poolt kõrvaldatavate vigade kohta täiendava teabe hankimiseks külasta palun veebisaiti:
et[1]: Selle uuenduse poolt kõrvaldatavate vigade kohta täiendava teabe hankimiseks külasta palun järgmisi veebisaite:

note: TRANSLATORS: this is a array of CVE (security) URLs
en: For more information about this security update please visit this website: | For more information about this security update please visit these websites:
et[0]: Selle turvauuenduse kohta täiendava teabe hankimiseks külasta palun veebisaiti:
et[1]: Selle turvauuenduse kohta täiendava teabe hankimiseks külasta palun järgnevaid veebisaite:

note: TRANSLATORS: reboot required
en: The computer will have to be restarted after the update for the changes to take effect.
et: Uuenduse jõustumiseks pead arvutile tegema taaskäivituse.

note: TRANSLATORS: log out required
en: You will need to log out and back in after the update for the changes to take effect.
et: Uuenduse jõustumiseks pead logima välja ja uuesti sisse.

note: TRANSLATORS: this is the stability status of the update
en: The classification of this update is unstable which means it is not designed for production use.
et: See uuendus on märgitud kui mittestabiilne, mis tähendab, et seda ei peaks tööarvutis kasutama.

note: TRANSLATORS: this is the stability status of the update
en: This is a test update, and is not designed for normal use. Please report any problems or regressions you encounter.
et: See on uuenduse proov ning see pole ette nähtud tavakasutuseks. Palun raporteeri kõigist vigadest või funktsionaalsuse vähenemisest.

note: TRANSLATORS: this is a ChangeLog
en: The developer logs will be shown as no description is available for this update:
et: Kuna selle uuenduse jaoks pole saadaval kirjeldust, näidatakse arendaja logi:

en: Loading…
et: Laadimine…

en: No update details available.
et: Uuenduse üksikasjad pole saadaval.

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error TRANSLATORS: PackageKit did not send any results for the query...
en: Could not get update details
et: Uuenduse andmeid polnud võimalik hankida

note: TRANSLATORS: PackageKit did not send any results for the query...
en: Could not get package details
et: Paki andmeid polnud võimalik hankida

en: No results were returned.
et: Tulemusi ei tagastatud.

note: TRANSLATORS: right click menu, select all the updates
en: Select all
et: Vali kõik

note: TRANSLATORS: right click menu, unselect all the updates
en: Unselect all
et: Eemalda kõik valikust

note: TRANSLATORS: right click menu, select only security updates
en: Select security updates
et: Vali turvauuendused

note: TRANSLATORS: right click option, ignore this update name, not currently used
en: Ignore this update
et: Eira seda uuendust

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not get updates
et: Uuendusi pole võimalik hankida

note: TRANSLATORS: this is the header
en: Checking for updates…
et: Uuenduste kontrollimine…

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not get list of distribution upgrades
et: Distributsiooniuuenduste loendit polnud võimalik hankida

note: TRANSLATORS: new distro available, e.g. F9 to F10
en: New distribution upgrade release '%s' is available
et: Saadaval on distributsiooni väljalaskeuuendus '%s'

note: TRANSLATORS: this is when some updates are not being shown as other packages need updating first
en: Other updates are held back as some important system packages need to be installed first.
et: Teisi uuendusi hoiti tagasi, kuna enne tuleb uuendada olulised süsteemipakid.

en: Update Software
et: Tarkvara uuendamine

note: TRANSLATORS: title to pass to to the user if there are not enough privs
en: Software Update Viewer
et: Tarkvarauuenduste kuvaja

en: Do not exit after the request has been processed
et: Pärast selle päringu töötlemist ei väljuta

en: Session D-Bus service for PackageKit
et: Seansi D-Bus'i teenus PackageKit'i jaoks

note: TRANSLATORS: turn on all debugging
en: Show debugging information for all files
et: Kõikide failide kohta silumisandmete näitamine

en: Debugging Options
et: Silumisvalikud

en: Show debugging options
et: Silumisvõtmete näitamine
