gnome-packagekit master - en to fa translation catalogue (548 entries)

note: TRANSLATORS: user-friendly name for gpk-update-viewer
en: GNOME Packages
fa: بسته‌های گنوم

en: Add or remove software installed on the system
fa: حذف یا افزودن نرم‌افزارهای نصب شده بر روی این سیستم

en: Packages allows you to install and remove packages on your system. You can view and search packages by name, details or even file name and also see dependencies of one package on other packages. Searching by groups is possible and is an easy way to find software in your favorite desktop environment.
fa: « بسته‌ها» به شما اجازه می‌دهد تا بسته‌ها را از روی سیستم خود حذف یا نصب کنید. شما می‌توانید بسته‌ها را بر اساس نام، جزئیات یا حتی نام پرونده جست‌وجو کنید و همچنین نیازمندی‌ها یک بسته به بسته‌های دیگر را ببینید. جست‌وجو بر اساس گروه‌ها هم ممکن است که باعث می‌شود بسته‌های مورد علاقه خود را برای رومیزی‌های مختلف راحت‌تر پیدا کنید.

en: Packages uses PackageKit and can work on any distribution using the native package management framework.
fa: «بسته‌ها» از PackageKit استفاده می‌کند و می‌تواند بر روی هر توزیعی با استفاده از چهاچوب مدیریتی بسته‌های محلی آن توزیع کار کند.

note: TRANSLATORS: user-friendly name for gpk-update-viewer
en: GNOME Package Updater
fa: بروزرسان بسته‌های گنوم

en: Update software installed on the system
fa: به‌روز رسانی نرم‌افزار نصب شده بر روی سیستم

en: Package Updater allows you to update packages on your system without rebooting. You can view details about each update and choose which updates to apply.
fa: بروزرسان «بسته‌ها» به شما اجازه می‌دهد تا بسته‌ها را بر روی سیستم بدون نیاز به راه‌اندازی مجدد به‌روز رسانی کنید. شما می‌توانید جزئیات مربوط به هر به‌روز رسانی رو ببینید و انتخاب کنید که کدام به‌روز رسانی‌ها اعمال شوند.

en: Package Updater uses PackageKit and can work on any distribution using the native package management framework.
fa: بروزرسان «بسته‌ها» از PackageKit استفاده می‌کند و می‌تواند بر روی هر توزیعی با استفاده از چهارچوب مدیریتی بسته‌های آن توزیع کار کند.

en: Packages
fa: بسته‌ها

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Sources;Repositories;Preferences;Install;Store;
fa: Sources;Repositories;Preferences;Install;Store;منابع;مخازن;ترجیحات;نصب;بازار;

en: License
fa: مجوز

en: Source
fa: منبع

en: Install
fa: نصب

en: Remove
fa: حذف

en: Homepage
fa: صفحهٔ ‌خانگی

en: Visit home page for selected package
fa: مشاهده صفحهٔ ‌خانگی بستهٔ انتخاب شده

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Required
fa: مورد نیاز

en: Dependent
fa: وابسته

en: Clear current selection
fa: پاک‌کردن انتخاب‌های کنونی

en: Cancel search
fa: لغو جست‌وجو

en: Apply Changes
fa: اعمال تغییرات

en: Changes are not applied instantly, this button applies all changes
fa: تغییرات فورا اعمال نمی‌شوند، این دکمه همهٔ تغییرات را اعمال می‌کند

en: Check for Updates
fa: بررسی برای به‌روز رسانی‌ها

note: TRANSLATORS: program name, an application to add and remove software repositories
en: Package Sources
fa: منابع بسته‌ها

en: Refresh Package Lists
fa: نوسازی فهرست‌های بسته‌ها

en: Package Log
fa: رویدادهای بسته‌ها

en: Only Newest Versions
fa: فقط جدیدترین نسخه‌ها

en: Only Native Packages
fa: تنها بسته‌های محلی

en: About
fa: درباره

en: _Quit
fa: _خروج

en: Install Package
fa: نصب بسته

en: More details
fa: جزئیات بیشتر

en: _Force install
fa: نصب _زوری

note: button tooltip
en: Force installing package
fa: نصب بسته‌ها به زور

en: License Agreement Required
fa: پیمان‌نامه مورد نیاز است

en: _Accept Agreement
fa: _موافقت با پیمان‌نامه

en: Package Install
fa: نصب بسته

en: Install selected packages on the system
fa: نصب نرم‌افزارهای انتخاب شده بر روی سیستم

en: View past package management tasks
fa: نمایش کارهای قبلی مدیریت بسته

en: Filter
fa: فیلتر

en: Enable or disable package repositories
fa: فعال یا غیرفعال کردن مخازن بسته‌ها

en: A package source contains packages that can be installed on this computer.
fa: یک منبع نرم‌افزار دربردارندهٔ بسته‌هایی است که می توان بر روی این سیستم نصب کرد.

note: shows extra -source, -debuginfo, and -devel sources
en: _Show debug and development package sources
fa: _نمایش منابع بسته‌های توسعه‌دهندگان و اشکال‌زدایی

en: Do you trust the source of the packages?
fa: آیا به منبع این بسته‌ها اعتماد دارید؟

en: Repository name
fa: نام مخزن

en: Signature URL
fa: نشانی اینترنتی امضا

en: Signature user identifier
fa: شناسهٔ کاربری امضا

en: Signature identifier
fa: شناسهٔ امضا

en: Package
fa: بسته

en: Do you recognize the user and trust this key?
fa: آیا این کاربر را می‌شناسید و به این کلید اطمینان دارید؟

note: TRANSLATORS: title to pass to the user if there are not enough privs
en: Package Updater
fa: بروزرسان بسته‌ها

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Updates;Upgrade;
fa: Updates;Upgrade;به‌روز رسانی‌ها;ارتقاءها;

en: Package updates correct errors, eliminate security vulnerabilities, and provide new features.
fa: به‌روز رسانی‌های نرم‌افزارها خطاها را درست می‌کنند، آسیب‌پذیری‌های امنیتی را برطرف می‌کنند و امکانات جدیدی فراهم می‌کنند.

en: _Upgrade
fa: _ارتقا

note: TRANSLATORS: column for what packages were upgraded
en: Details
fa: جزئیات

en: _Install Updates
fa: _نصب به‌روز رسانی‌ها

en: Automatically remove unused dependencies
fa: بطور خودکار نیازمندی‌های بدون استفاده پاک شوند

en: When removing a package, also remove those dependencies that are not required by other packages.
fa: هنگام پاک کردن یک بسته، نیازمندی‌هایی که دیگر توسط باقی بسته‌های لازم نیست هم پاک شوند.

en: Ask the user if additional packages should be installed
fa: از کاربر پرسیده شود که آیا بسته‌های اضافی باید نصب شوند یا خیر

en: Ask the user if additional packages should be installed.
fa: از کاربر پرسیده شود که آیا بسته‌های اضافی باید نصب شوند یا خیر.

en: Filter using basename in gpk-application
fa: فیلتر با استفاده از نام پایه در gpk-application

en: Filter package lists using basename in gpk-application.
fa: فیلتر فهرست‌های بسته‌ها با استفاده از نام پایه در gpk-application.

en: Only show the newest packages in the file lists
fa: فقط جدیدترین بسته‌های موجود را در فهرست‌های پرونده‌ها نمایش بده

en: Only show the newest packages in the file lists.
fa: فقط جدیدترین بسته‌های موجود را در فهرست‌های پرونده‌ها نمایش بده.

en: Only show supported packages in the file lists
fa: فقط بسته‌های پشتیبانی شده را در فهرست‌های پرونده‌ها نمایش بده

en: Only show supported packages in the file lists.
fa: فقط بسته‌های پشتیبانی شده را در فهرست‌های پرونده‌ها نمایش بده.

en: Only show native packages in the file lists
fa: فقط بسته‌های محلی در فهرست‌های پرونده‌ها نمایش داده شوند

en: Only show native packages matching the machine architecture in the file lists.
fa: نمایش فقط بسته‌های بومی منطبق با معماری دستگاه در فهرست‌های پرونده‌.

en: Show the category group menu
fa: نمایش منو گروه دسته‌بندی

en: Show the category group menu. This is more complete and custom to the distribution, but takes longer to populate.
fa: نمایش منو گروه دسته‌بندی. این کامل‌تر است و برای توزیع‌ها سفارشی است، اما زمان طولانی‌تر جمع‌آوری آن طول می‌کشد.

en: Show the “All Packages” group menu
fa: نمایش فهرست گروه «تمام بسته‌ها»

en: Show the all packages menu item. This takes a long time to populate on most backends and is not generally required by end users.
fa: نمایش منو تمام بسته‌ها. جمع‌آوری این در بیشتر پسانه‌ها مدت زیادی طول می‌کشد و بطور عمومی مورد استفادهٔ کاربر هدف نیست.

en: The search mode used by default
fa: حالت جست‌وجو استفاده شده بصورت پیش‌فرض

en: The search mode used by default. Options are “name”, “details”, or “file”.
fa: به صورت پیش‌گزیده حالت جست‌وجو استفاده می‌شود. گزینه‌ها «نام»، «جزییات» و «پرونده» هستند.

en: Show all repositories in the package source viewer
fa: نمایش تمام مخازن در نمایشگر منبع بسته

en: Show all repositories in the package source viewer.
fa: نمایش تمام مخازن در نمایشگر منابع بسته.

en: Only show the newest updates in the list
fa: فقط جدیدترین به‌روز رسانی‌ها را در فهرست نمایش بده

en: Only show the newest packages in the update list, and filter out older updates that are still available.
fa: تنها جدیدترین بسته‌ها را در فهرست به‌روز رسانی نمایش بده و به‌روز رسانی‌های قدیمی‌ای که هنوز وجود دارند را فیلتر کن.

en: Scroll to packages as they are downloaded
fa: در هنگام بارگیری بسته‌ها، بسته را در فهرست نشان بده

en: Scroll to packages in the update list as they are downloaded or installed.
fa: هنگامی که یک بسته در حال نصب یا به‌روز رسانی است، آن بسته‌ها را در فهرست به‌روز رسانی نشان بده.

en: Allow applications to invoke the font installer
fa: اجازه بده برنامه‌ها نصاب قلم را فراخوانی کنند

en: Allow applications to invoke the font installer.
fa: اجازه بده برنامه‌ها نصاب قلم را فراخوانی کنند.

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests
fa: برنامه‌های که در هنگام بروز نشست درخواست‌های D-Bus باید نادیده گرفته شوند

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests, separated by commas.
fa: برنامه‌های که در هنگام بروز نشست درخواست‌های D-Bus باید نادیده گرفته شوند، جدا شده با کاما.

en: Allow applications to invoke the codec installer
fa: اجازه بده برنامه‌ها نصاب کدک را فراخوانی کنند

en: Allow applications to invoke the codec installer.
fa: اجازه بده برنامه‌ها نصاب کدک را فراخوانی کنند.

en: Allow applications to invoke the mime type installer
fa: اجازه بده برنامه‌ها نصاب MIME را فراخوانی کنند

en: Allow applications to invoke the mime type installer.
fa: اجازه بده برنامه‌ها نصاب MIME را فراخوانی کنند.

en: When displaying UI from a session D-Bus request, automatically use these options by default.
fa: هنگام نمایش یک UI از نشست درخواست D-Bus، بطور خودکار از این گزینه‌ها استفاده کن.

en: When displaying UI from a session D-Bus request, force these options to be turned on.
fa: هنگام نمایش یک UI از نشست درخواست D-Bus، با اجبار این گزینه‌ها را فعال کن.

note: TRANSLATORS: this is a menu group of packages in the queue
en: Pending
fa: در انتظار

note: TRANSLATORS: title: how many files are installed by the application
en: %u file installed by %s | %u files installed by %s
fa[0]: %Iu پرونده با %s نصب شد
fa[1]: %Iu پرونده با %s نصب شدند

note: TRANSLATORS: no packages returned
en: No packages
fa: هیچ بسته‌ای

note: TRANSLATORS: this package is not required by any others
en: No other packages require this package
fa: هیچ بستهٔ دیگری به این بسته احتیاج ندارد

note: TRANSLATORS: title: how many packages require this package
en: %u package requires %s | %u packages require %s
fa[0]: %Iu بسته نیاز به %s دارد
fa[1]: %Iu بسته نیاز به %s دارند

note: TRANSLATORS: show a array of packages for the package
en: Packages listed below require %s to function correctly. | Packages listed below require %s to function correctly.
fa[0]: بستهٔ فهرست شده در پایین احتیاج به %s برای فعالیت صحیح دارد.
fa[1]: بسته‌های فهرست شده در پایین احتیاج به %s برای فعالیت صحیح دارند.

note: TRANSLATORS: this package does not depend on any others
en: This package does not depend on any others
fa: این بسته به هیچ بستهٔ دیگری وابسته نیست

note: TRANSLATORS: title: show the number of other packages we depend on
en: %u additional package is required for %s | %u additional packages are required for %s
fa[0]: %Iu بستهٔ اضافی برای %s مورد نیاز است
fa[1]: %Iu بستهٔ اضافی برای %s مورد نیاز است

note: TRANSLATORS: message: show the array of dependent packages for this package
en: Packages listed below are required for %s to function correctly. | Packages listed below are required for %s to function correctly.
fa[0]: بستهٔ فهرست شده در پایین برای فعالیت صحیح %s مورد نیاز است.
fa[1]: بسته‌های فهرست شده در پایین برای فعالیت صحیح %s مورد نیاز هستند.

note: TRANSLATORS: the repo name is invalid or not found, fall back to this
en: Invalid
fa: نامعتبر

note: TRANSLATORS: no results were found for this search
en: No results were found.
fa: هیچ نتیجه‌ای پیدا نشد.

note: TRANSLATORS: be helpful, but this shouldn't happen
en: Try entering a package name in the search bar.
fa: سعی کنید نام بسته را در نوار جست‌وجو وارد کنید.

note: TRANSLATORS: nothing in the package queue
en: There are no packages queued to be installed or removed.
fa: هیچ بسته‌ای در نوبت نصب و یا حذف نیست.

note: TRANSLATORS: tell the user to switch to details search mode
en: Try searching package descriptions by clicking the icon next to the search text.
fa: برای جست‌وجو در توضیحات بسته‌ها بر روی نقشک کنار ورودی جست‌وجو کلیک کنید.

note: TRANSLATORS: tell the user to try harder
en: Try again with a different search term.
fa: یک بار دیگر با عبارت دیگری جست‌وجو کنید.

note: TRANSLATORS: title: invalid text in the search bar
en: Invalid search text
fa: متن جست‌وجو نامعتبر

note: TRANSLATORS: message: tell the user that's not allowed
en: The search text contains invalid characters
fa: متن جست‌وجو شامل نویسه‌های نامعتبر است

note: TRANSLATORS: title: we failed to execute the method
en: The search could not be completed
fa: جست‌وجو کامل نشد

note: TRANSLATORS: low level failure, details to follow
en: Running the transaction failed
fa: اجرای تراکنش شکست خورد

note: TRANSLATORS: title: warn the user they are quitting with unapplied changes
en: Changes not applied
fa: تغییرات اعمال نشد

en: Close _Anyway
fa: _به هرحال خارج شو

note: TRANSLATORS: tell the user the problem
en: You have made changes that have not yet been applied.
fa: شما تغییراتی ایجاد کرده‌اید که هنوز اعمال نشده‌اند.

en: These changes will be lost if you close this window.
fa: اگر این پنجره را ببنید، این تغییرات از دست خواهند رفت.

note: TRANSLATORS: column for installed status TRANSLATORS: The state of a package TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Installed
fa: نصب شده

note: TRANSLATORS: column for package name TRANSLATORS: column for group name
en: Name
fa: نام

note: TRANSLATORS: the size of the meta package
en: Size
fa: اندازه

note: TRANSLATORS: the installed size in bytes of the package
en: Installed size
fa: اندازهٔ نصب شده

note: TRANSLATORS: the download size of the package
en: Download size
fa: اندازهٔ بارگیری

note: TRANSLATORS: entry tooltip: basic search
en: Searching by name
fa: درحال جست‌وجو بر اساس نام

note: TRANSLATORS: entry tooltip: detailed search
en: Searching by description
fa: درحال جست‌وجو بر اساس شرح

note: TRANSLATORS: entry tooltip: file search
en: Searching by file
fa: جست‌وجو بر اساس پرونده

note: TRANSLATORS: context menu item for the search type icon
en: Search by name
fa: جست‌وجو براساس نام

note: TRANSLATORS: context menu item for the search type icon
en: Search by description
fa: جست‌وجو بر اساس شرح

note: TRANSLATORS: context menu item for the search type icon
en: Search by file name
fa: جست‌وجو براساس نام پرونده

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
fa: تحت مجوز عمومی همگانی گنو نسخهٔ ۲

en: PackageKit is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
fa: PackageKit نرم‌افزار آزاد است؛ شما می‌توانید آن را تحت شرایط اجازه‌نامهٔ همگانی عمومی گنو که بنیاد نرم‌افزارهای آزاد منتشر کرده است،‌ تغییر دهید یا دوباره توزیع کنید. نسخهٔ 2 اجازه‌نامه یا (به اختیار خودتان) هر نسخهٔ بالاتر دیگری.

en: PackageKit is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
fa: PackageKit با این امید توزیع شده است که به درد بخور باشد، اما بدون هر گونه ضمانتی؛ حتی بدون ضمانت ضمنی قابل فروش بودن یا مناسب بودن برای یک هدف مشخص. برای جزئیات بیشتر اجازه‌نامهٔ همگانی عمومی گنو را ببینید.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
fa: باید نگارشی از پروانهٔ جامع همگانی گنو را با این برنامه دریافت کرده باشید؛ در غیر این صورت، با بنیاد نرم‌افزار آزاد به نشانی Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA مکاتبه کنید.

en: PackageKit Website
fa: پایگاه وب PackageKit

note: TRANSLATORS: description of NULL, gpk-application that is
en: Package Manager for GNOME
fa: مدیر بسته‌های گنوم

note: TRANSLATORS: welcome text if we can click the group array
en: Enter a search word or click a category to get started.
fa: برای شروع، یک کلمه برای جست‌وجو وارد کنید و یا بر روی یکی از دسته‌ها کلیک کنید.

note: TRANSLATORS: welcome text if we have to search by name
en: Enter a search word to get started.
fa: برای شروع، یک کلمه برای جست‌وجو را وارد کنید.

note: TRANSLATORS: daemon is broken
en: Exiting as properties could not be retrieved
fa: درحال خروج چون ترجیحات را نمی‌توان دریافت کرد

note: TRANSLATORS: title: all of the packages on the system and available in sources
en: All packages
fa: تمام بسته‌ها

note: TRANSLATORS: tooltip: all packages
en: Show all packages
fa: نمایش تمام بسته‌ها

note: TRANSLATORS: show the program version
en: Show the program version and exit
fa: نمایش نسخه نصب شدهٔ برنامه و خروج

en: Install Software
fa: نصب برنامه

note: are we running privileged
en: Package installer
fa: نصب‌کنندهٔ بسته‌ها

note: TRANSLATORS: a 32 bit package
en: 32-bit
fa: ۳۲ بیتی

note: TRANSLATORS: a 64 bit package
en: 64-bit
fa: ۶۴ بیتی

note: TRANSLATORS: these tools cannot run as root (unknown name)
en: This application is running as a privileged user
fa: این برنامه توسط یک کاربر با دسترسی ویژه، درحال اجرا است

note: TRANSLATORS: cannot run as root user, and we display the application name
en: %s is running as a privileged user
fa: %s به عنوان یک کاربر ممتاز در حال اجراست

note: TRANSLATORS: tell the user off
en: Package management applications are security sensitive.
fa: برنامه‌های مدیریت بسته از لحاظ امنیتی حساس هستند.

note: TRANSLATORS: and explain why
en: Running graphical applications as a privileged user should be avoided for security reasons.
fa: به دلایل امنیتی، باید از اجرای برنامه‌های گرافیکی توسط کاربر با دسترسی‌های ویژه اجتناب کرد.

note: TRANSLATORS: button: allow the user to run this, even when insecure
en: Continue _Anyway
fa: در هر صورت _ادامه بده

note: Translators: a list of two things
en: %s and %s
fa: %s و %s

note: Translators: a list of three things
en: %s, %s and %s
fa: %s، %s و %s

note: Translators: a list of four things
en: %s, %s, %s and %s
fa: %s، %s، %s و %s

note: Translators: a list of five things
en: %s, %s, %s, %s and %s
fa: %s، %s، %s، %s و %s

note: TRANSLATORS: turn on all debugging
en: Show debugging information for all files
fa: نمایش اطلاعات اشکال‌زدایی برای تمام پرونده‌ها

en: Debugging Options
fa: گزینه‌های اشکال‌زدایی

en: Show debugging options
fa: نمایش گزینه‌های اشکال‌زدایی

note: TRANSLATORS: This is when we have over 5 items, and we're not interested in detail
en: many packages
fa: بسته‌های زیاد

en: No files
fa: هیچ پرونده‌ای

note: add a checkbutton for deps screen
en: Do not show this again
fa: این مورد را دوباره نشان نده

note: TRANSLATORS: this is compact disk (CD) media
en: CD
fa: سی‌دی

note: TRANSLATORS: this is digital versatile disk (DVD) media
en: DVD
fa: دی‌وی‌دی

note: TRANSLATORS: this is either CD or DVD media
en: disc
fa: دیسک

note: TRANSLATORS: this is generic media of unknown type that we will install from
en: media
fa: رسانه

en: Failed with unknown error code
fa: توسط کد خطایی ناشناس شکست خورد

en: No network connection available
fa: اتصال شبکه موجود نیست

en: No package cache is available.
fa: هیج حافظهٔ نهانی برای بسته موجود نیست.

en: Out of memory
fa: حافظه تمام شد

en: Failed to create a thread
fa: ساخت رشته شکست خورد

en: Not supported by this backend
fa: توسط این پسانه پشتیبانی نمی‌شود

en: An internal system error has occurred
fa: یک خطای داخلی سیستمی رخ داد

en: A security signature is not present
fa: یک امضای امنیتی موجود نیست

en: The package is not installed
fa: بسته نصب نشده است

en: The package was not found
fa: بسته پیدا نشد

en: The package is already installed
fa: بسته از قبل نصب شده است

en: The package download failed
fa: بارگیری بسته شکست خورد

en: The group was not found
fa: گروه پیدا نشد

en: The group list was invalid
fa: فهرست گروه نامعتبر بود

en: Dependency resolution failed
fa: تفکیک وابستگی‌ها شکست خورد

en: Search filter was invalid
fa: فیلتر جست‌وجو نامعتبر بود

en: The package identifier was not well formed
fa: شناسهٔ بسته به درستی قالب‌بندی نشده بود

en: Transaction error
fa: خطای تراکنش

en: Repository name was not found
fa: نام مخزن پیدا نشد

en: Could not remove a protected system package
fa: نمی‌توان یک بسته محافظت شده توسط سیستم را حذف کرد

en: The action was canceled
fa: عملیات لغو شد

en: The action was forcibly canceled
fa: عملیات با اجبار لغو شد

en: Reading the configuration file failed
fa: خواندن پروندهٔ پیکربندی شکست خورد

en: The action cannot be canceled
fa: عملیات امکان لغو ندارد

en: Source packages cannot be installed
fa: بسته‌های منبع را نمی‌توان نصب کرد

en: The license agreement failed
fa: پیمان‌نامه شکست خورد

en: Local file conflict between packages
fa: ناسازگاری پروندهٔ محلی در بین بسته‌ها

en: Packages are not compatible
fa: بسته‌ها سازگار نیستند

en: Problem connecting to a package source
fa: مشکل در اتصال به یک منبع نرم‌افزار

en: Failed to initialize
fa: راه‌اندازی اولیه شکست خورد

en: Failed to finalize
fa: به پایان بردن عملیات، شکست خورد

en: Cannot get lock
fa: نمی‌توان قفل را گرفت

en: No packages to update
fa: بسته‌ای برای به‌روز رسانی نیست

en: Cannot write repository configuration
fa: نمی‌توان پیکربندی مخازن را نوشت

en: Local install failed
fa: نصب محلی شکست خورد

en: Bad security signature
fa: امضای امنیتی خراب

en: Missing security signature
fa: امضای امنیتی موجود نیست

en: Repository configuration invalid
fa: پیکربندی مخازن نامعتبر است

en: Invalid package file
fa: بستهٔ نامعتبر

en: Package install blocked
fa: نصب بسته مسدود شد

en: Package is corrupt
fa: بسته خراب است

en: All packages are already installed
fa: تمام بسته‌ها از قبل نصب شده‌اند

en: The specified file could not be found
fa: فایل مشخص شده را نمی‌توان یافت

en: No more mirrors are available
fa: آینه‌های دیگری موجود نیست

en: No distribution upgrade data is available
fa: هیچ داده‌ای برای ارتقای توزیع موجود نیست

en: Package is incompatible with this system
fa: بسته با این سیستم ناسازگار است

en: No space is left on the disk
fa: هیچ فضایی بر روی دیسک باقی نمانده است

note: TRANSLATORS: this is the window title when a new CD or DVD is required
en: A media change is required
fa: تغییر رسانه مورد نیاز است

en: Authorization failed
fa: تایید هویت شکست خورد

en: Update not found
fa: به‌روز رسانی پیدا نشد

en: Cannot install from untrusted source
fa: نمی‌توان از یک منبع غیرقابل‌اعتماد نصب کرد

en: Cannot update from untrusted source
fa: نمی‌توان از یک منبع غیرقابل‌اعتماد به‌روز رسانی کرد

en: Cannot get the file list
fa: نمی‌توان فهرست پرونده‌ها را دریافت کرد

en: Cannot get package requires
fa: نمی‌توان نیازمندی‌های بسته را دریافت کرد

en: Cannot disable source
fa: نمی‌توان منبع را غیرفعال کرد

en: The download failed
fa: بارگیری شکست خورد

en: Package failed to configure
fa: پیکربندی بسته شکست خورد

en: Package failed to build
fa: ساخت بسته شکست خورد

en: Package failed to install
fa: نصب بسته شکست خورد

en: Package failed to be removed
fa: حذف بسته شکست خورد

en: Update failed due to running process
fa: به‌روز رسانی به‌خاطر پروسه‌های درحال اجرا شکست خورد

en: The package database was changed
fa: پایگاه‌دادهٔ بسته تغییر داده شد

en: Virtual provide type is not supported
fa: نوع تامین مجازی پشتیبانی نمی‌شود

en: Install root is invalid
fa: ریشهٔ نصب نامعتبر است

en: Cannot fetch install sources
fa: نمی‌توان منبع نصب را دریافت

en: Rescheduled due to priority
fa: به دلیل الویت مجددا زمان‌بندی شد

en: Unfinished transaction
fa: تراکنش ناتمام

en: Lock required
fa: قفل لازم است

en: Source already set
fa: منبع از پیش تنظیم شده است

en: Failed with unknown error code.
fa: با کد خطایی ناشناس شکست خورد.

en: There is no network connection available.
    Please check your connection settings and try again.
fa: اتصالی به شبکه موجود نیست.
    لطفا تنظیمات اتصال خود را بررسی کنید و مجددا سعی نمایید.

en: The package list needs to be rebuilt.
    This should have been done by the backend automatically.
fa: فهرست بسته‌ها احتیاج به بازسازی دارد.
    این کار باید توسط پسانه به‌طور خودکار اعمال می‌شده است.

en: The service that is responsible for handling user requests is out of memory.
    Please restart your computer.
fa: حافظهٔ سرویسی که مسئول رسیدگی به درخواست کاربر می‌باشد پر شده است.
    لطفا رایانه خود را مجددا راه‌اندازی کنید.

en: A thread could not be created to service the user request.
fa: امکان ساخت رشته برای سرویس‌دهی به درخواست کار نمی‌باشد.

en: The action is not supported by this backend.
    Please report a bug in your distribution bug tracker as this should not have happened.
fa: کنش مورد نظر در پسانه پشتیبانی نمی‌شود.
    با توجه به اینکه این موضوع نباید اتفاق می‌افتاد، لطفا یک خطا در خطایاب توزیع خود گزارش کنید.

en: A problem that we were not expecting has occurred.
    Please report this bug in your distribution bug tracker with the error description.
fa: یک مشکل که انتظار آن را نداشتیم رخ داد.
    لطفا یک خطا در خطایاب توزیع خود همراه با توضیحات خطا گزارش کنید.

en: A security trust relationship could not be made with package source.
    Please check your security settings.
fa: نمی‌توان یک ارتباط امن با منبع نرم‌افزار برقرار کرد.
    لطفا تنظیمات امنیتی خود را بررسی کنید.

en: The package that is trying to be removed or updated is not already installed.
fa: بسته‌ای که تلاش به حذف یا به‌روز رسانی آن می‌کنید هنوز نصب نشده است.

en: The package that is being modified was not found on your system or in any package source.
fa: بسته‌ای که در حال تغییر است، بر روی سیستم شما و یا هیچ منبع نرم‌افزاری دیگری یافت نشد.

en: The package that is trying to be installed is already installed.
fa: بسته‌ای که در تلاش برای نصب آن هستید قبلا نصب شده است.

en: The package download failed.
    Please check your network connectivity.
fa: بارگیری بسته شکست خورد.
    لطفا اتصال شبکه خود را بررسی کنید.

en: The group type was not found.
    Please check your group list and try again.
fa: نوع گروه پیدا نشد.
    لطفا فهرست گروه‌ها رو بررسی و دوباره تلاش کنید.

en: The group list could not be loaded.
    Refreshing your cache may help, although this is normally a software source error.
fa: امکان بارکردن فهرست گروه‌ها نیست.
    نوسازی حافظهٔ نهان خود ممکن است کمک کند، با اینکه به طور عادی یک خطا منبع نرم افزار است.

en: A package could not be found that allows the action to complete.
    More information is available in the detailed report.
fa: یک بسته که برای تکمیل این عملیات لازم است پیدا نمی‌شود.
    اطلاعات بیشتر در گزارش جزئیات قابل دریافت است.

en: The search filter was not correctly formed.
fa: فیلتر‌ی جست‌وجو به درستی قالب‌بندی نشده است.

en: The package identifier was not well formed when sent to the server.
    This normally indicates an internal error and should be reported.
fa: شناسهٔ بسته در زمان ارسال به کارگزار به درستی قالب‌بندی نشده بود.
    معمولا این نشان‌دهندهٔ یک خطاس داخلی است و باید گزارش شود.

en: An unspecified transaction error has occurred.
    More information is available in the detailed report.
fa: یک خطای نامشخص در هنگام تراکنش رخ داد.
    اطلاعات بیشتر در گزارش جزئیات موجود است.

en: The remote package source name was not found.
    You may need to enable an item in Package Sources.
fa: نام منبع نرم‌افزاری دوردست پیدا نشد.
    ممکن است لازم باشد تا یک مورد را در «منابع نرم‌افزاری» فعال کنید.

en: Removing a protected system package is not allowed.
fa: پاک‌کردن بستهٔ محافظت شده توسط سیستم مجاز نیست.

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
fa: عملیات با موفقیت لغو شد و هیچ بسته‌ای تغییر پیدا نکرد.

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
    The backend did not exit cleanly.
fa: عملیات با موفقیت لغو شد و هیچ بسته‌ای تغییر پیدا نکرد.
    پسانه به درستی خارج نشد.

en: The native package configuration file could not be opened.
    Please make sure configuration is valid.
fa: پیکربندی بستهٔ محلی قابل باز شدن نیست.
    لطفا مطمئن شوید پیکربندی صحیح است.

en: The action cannot be canceled at this time.
fa: عملیات درحال حاضر قابل لغو نیست.

en: Source packages are not normally installed this way.
    Check the extension of the file you are trying to install.
fa: بسته‌های کدمنبع به طور معمولی به این صورت نصب نمی‌شوند.
    پسوند پرونده‌ای که می‌خواهید نصب کنید را بررسی کنید.

en: The license agreement was not agreed to.
    To use this software you have to accept the license.
fa: با پیمان‌نامه موافقت نشده است.
    برای استفاده از این نرم‌افزار شما باید با پیمان‌نامهٔ آن موافقت کنید.

en: Two packages provide the same file.
    This is usually due to mixing packages from different sources.
fa: دو بسته پروندهٔ واحدی را فراهم می‌کنند.
    این معمولا به دلیل تلفیق بسته‌ها از منابع نرم‌افزاری مختلف پیش می‌آید.

en: Multiple packages exist that are not compatible with each other.
    This is usually due to mixing packages from different sources.
fa: چندین بسته وجود دارد که با یکدیگر سازگار نیستند.
    این معمولا به دلیل تلفیق بسته‌ها از منابع نرم‌افزاری مختلف پیش می‌آید.

en: There was a (possibly temporary) problem connecting to a package source.
    Please check the detailed error for further details.
fa: یک اشکال (احتمالا موقتی) در زمان برقراری ارتباط با منبع بسته وجود داشت.
    لطفا گزارش جزئیات را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید.

en: Failed to initialize packaging backend.
    This may occur if other packaging tools are being used simultaneously.
fa: راه‌اندازی اولیهٔ پسانهٔ بسته شکست خورد.
    این ممکن است به دلیل استفاده کردن همزمان از ابزارهای بسته‌بندی دیگر پیش بیاید.

en: Failed to close down the backend instance.
    This error can normally be ignored.
fa: بستن نمونهٔ پسانه شکست خورد.
    این خطا را معمولا می‌توان نادیده گرفت.

en: Cannot get the exclusive lock on the packaging backend.
    Please close any other legacy packaging tools that may be open.
fa: امکان دریافت قفل منحصر به فرد برای پسانهٔ بسته‌بندی وجود ندارد.
    لطفا هرگونه ابزار بسته‌بندی دیگری که ممکن است باز باشد را ببندید.

en: None of the selected packages could be updated.
fa: هیچ‌کدام از بسته‌های انتخاب شده به‌روز رسانی نشدند.

en: The repository configuration could not be modified.
fa: نمی‌توان پیکربندی مخزن را اصلاح کرد.

en: Installing the local file failed.
    More information is available in the detailed report.
fa: نصب پروندهٔ محلی شکست خورد.
    اطلاعات بیشتر در گزارش جزئیات موجود است.

en: The package security signature could not be verified.
fa: امضای امنیتی بسته قابل تایید نیست.

en: The package security signature is missing and this package is untrusted.
    This package was not signed when created.
fa: بسته فاقد امضای امنیتی است و این بسته ناامن است.
    این بسته هنگام ساخته شدن امضا نشده است.

en: Repository configuration was invalid and could not be read.
fa: پیکربندی مخزن نادرست است و قابل خواندن نیست.

en: The package you are attempting to install is not valid.
    The package file could be corrupt, or not a proper package.
fa: بسته‌ای که در تلاش برای نصب آن هستید معتبر نیست.
    ممکن است پروندهٔ بسته معیوب، یا بسته یک بستهٔ صحیح نباشد.

en: Installation of this package prevented by your packaging system’s configuration.
fa: نصب این بسته به دست پیکربندی بسته‌بندی سامانه‌تان منع شده است.

en: The package that was downloaded is corrupt and needs to be downloaded again.
fa: بستهٔ بارگیری شده معیوب است و لازم است مجددا بارگیری شود.

en: All of the packages selected for install are already installed on the system.
fa: تمام بسته‌های انتخاب شده برای نصب، پیش‌تر بر روی سیستم نصب شده‌اند.

en: The specified file could not be found on the system.
    Check the file still exists and has not been deleted.
fa: پرونده مشخص شده بر روی سیستم یافت نشد.
    بررسی که کنید که پرونده هنوز وجود دارد و پاک نشده است.

en: Required data could not be found on any of the configured package sources.
    There were no more download mirrors that could be tried.
fa: اطلاعات مورد نیاز بر روی هیچ‌کدام از منابع بسته پیکربندی شده یافت نشد.
    هیچ آینهٔ دیگری برای بارگیری وجود ندارد، که بتوان آن را امتحان کرد.

en: Required upgrade data could not be found in any of the configured package sources.
    The list of distribution upgrades will be unavailable.
fa: اطلاعات به‌روز رسانی مورد نیاز بر روی هیچکدام از منابع بسته پیکربندی شده یافت نشد.
    فهرست به‌روز رسانی‌های توزیع موجود نخواهد بود.

en: The package that is trying to be installed is incompatible with this system.
fa: بسته‌ای که در تلاش برای نصب آن هستید با این سیستم ناسازگار است.

en: There is insufficient space on the device.
    Free some space on the system disk to perform this operation.
fa: فضای دستگاه ناکافی است.
    مقداری از فضای روی سیستم را آزاد کنید تا بتوانید این عمل را انجام دهید.

en: Additional media is required to complete the transaction.
fa: یک رسانهٔ دیگر دیگر برای کامل کردن تراکنش لازم است.

en: You have failed to provide correct authentication.
    Please check any passwords or account settings.
fa: شما در فراهم کردن تایید هویت شکست صحیح خوردید.
    لطفا همهٔ گذرواژه‌ها و تنظیمات حساب خود را بررسی کنید.

en: The specified update could not be found.
    It could have already been installed or no longer available on the remote server.
fa: به‌روز رسانی مشخص شده قابل یافت نیست.
    ممکن است قبل از این نصب شده باشد یا دیگر بر روی کارگزار دوردست موجود نباشد.

en: The package could not be installed from untrusted source.
fa: بسته نمی‌تواند از طریق یک منبع ناامن نصب گردد.

en: The package could not be updated from untrusted source.
fa: بسته نمی‌تواند از طریق یک منبع ناامن به‌روز رسانی شود.

en: The file list is not available for this package.
fa: فهرست پرونده‌ها برای این بسته موجود نیست.

en: The information about what requires this package could not be obtained.
fa: اطلاعات مربوط به اینکه چه چیزی به این بسته احتیاج دارد قابل دریافت نیست.

en: The specified package source could not be disabled.
fa: منبع بسته مشخص شده نمی‌تواند غیرفعال شود.

en: The download could not be done automatically and should be done manually.
    More information is available in the detailed report.
fa: امکان بارگیری به‌صورت خودکار نیست و باید به صورت دستی انجام شود.
    اطلاعات بیشتر در گزارش جزئیات موجود است.

en: One of the selected packages failed to configure correctly.
    More information is available in the detailed report.
fa: پیکربندی صحیح یکی از بسته‌های انتخابی شکست خورد.
    اطلاعات بیشتر در گزارش جزئیات موجود است.

en: One of the selected packages failed to build correctly.
    More information is available in the detailed report.
fa: یکی از بسته‌های انتخابی به درستی ساخته نشد.
    اطلاعات بیشتر در گزارش جزئیات موجود است.

en: One of the selected packages failed to install correctly.
    More information is available in the detailed report.
fa: نصب درست یکی از بسته‌های انتخابی شکست خورد.
    اطلاعات بیشتر در گزارش جزئیات موجود است.

en: One of the selected packages failed to be removed correctly.
    More information is available in the detailed report.
fa: حذف درست یکی از بسته‌های انتخابی شکست خورد.
    اطلاعات بیشتر در گزارش جزئیات موجود است.

en: A program is running that has to be closed before the update can proceed.
    More information is available in the detailed report.
fa: برنامه‌ای دارد اجرا می‌شود که از ادامهٔ به‌روز رسانی باید خارج شود.
    اطلاعات بیشتر در گزارش جزئیات موجود است.

en: The package database was changed while the request was running.
fa: بانک اطلاعاتی بسته هنگام راه‌اندازی درخواست تغییر کرد.

en: The virtual provide type is not supported by this system.
fa: نوع تامین مجازی توسط این سیستم پشتیبانی نمی‌شود.

en: The install root is invalid. Please contact your administrator.
fa: ریشهٔ نصب نامعتبر است. لطفا با مدیر سیستم خود تماس بگیرید.

en: The list of package sources could not be downloaded.
fa: فهرست منابع بسته‌ها قابل بارگیری نیست.

en: A previous package management transaction was interrupted.
fa: یک تراکنش قبلی مدیریت بسته قطع شد.

en: The transaction has been canceled and will be retried when the system is idle.
fa: تراکنش لغو شده است و زمانی که سیستم بی‌کار باشد مجددا تلاش خواهد کرد.

en: A package manager lock is required.
fa: قفل مدیر بسته‌ها لازم است.

en: The software source is already in this state.
fa: منبع نرم‌افزار از پیش در این حالت بوده است.

en: No restart is necessary.
fa: راه‌اندازی مجدد لازم نیست.

en: You will be required to restart this application.
fa: لازم خواهد بود شما یک بار برنامه را مجددا راه‌اندازی کنید.

en: You will be required to log out and back in.
fa: لازم خواهد بود شما یک بار از سیستم خارج و مجددا وارد شوید.

en: A restart will be required.
fa: راه‌اندازی مجدد لازم خواهد شد.

en: You will be required to log out and back in due to a security update.
fa: به‌خاطر یک به‌روز رسانی امنیتی، لازم است شما یک بار از سیستم خارج و مجددا وارد شوید.

en: A restart will be required due to a security update.
fa: بعلت به‌روز رسانی امنیتی نیاز به راه‌اندازی مجدد است.

en: No restart is required.
fa: به راه‌اندازی مجدد نیازی نیست.

en: A restart is required.
fa: راه‌اندازی مجدد لازم است.

en: You need to log out and log back in.
fa: شما لازم است یک بار از سیستم خارج و مجددا وارد شوید.

en: You need to restart the application.
fa: شما باید برنامه را مجددا راه‌اندازی کنید.

en: You need to log out and log back in to remain secure.
fa: لازم است شما برای ایمن ماندن، یک بار از سیستم خارج و مجددا وارد شوید.

en: A restart is required to remain secure.
fa: جهت ایمن ماندن یک راه‌اندازی مجدد لازم است.

note: TRANSLATORS: This is when the transaction status is not known
en: Unknown state
fa: وضعیت ناشناخته

note: TRANSLATORS: transaction state, the daemon is in the process of starting
en: Starting
fa: درحال راه‌اندازی

note: TRANSLATORS: transaction state, the transaction is waiting for another to complete
en: Waiting in queue
fa: منتظر در صف

note: TRANSLATORS: transaction state, just started
en: Running
fa: درحال اجرا

note: TRANSLATORS: transaction state, is querying data
en: Querying
fa: درحال پرس‌وجو

note: TRANSLATORS: transaction state, getting data from a server
en: Getting information
fa: درحال گرفتن اطلاعات

note: TRANSLATORS: transaction state, removing packages
en: Removing packages
fa: درحال حذف بسته‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading package files
en: Downloading packages
fa: درحال بارگیری بسته‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, installing packages
en: Installing packages
fa: درحال نصب بسته‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, refreshing internal lists
en: Refreshing software list
fa: درحال نوسازی فهرست نرم‌افزارها

note: TRANSLATORS: transaction state, installing updates
en: Installing updates
fa: درحال نصب به‌روز رسانی‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, removing old packages, and cleaning config files
en: Cleaning up packages
fa: درحال پاک‌سازی بسته‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, obsoleting old packages
en: Obsoleting packages
fa: درحال از رده خارج کردن بسته‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, checking the transaction before we do it
en: Resolving dependencies
fa: درحال بررسی و حل وابستگی‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, checking if we have all the security keys for the operation
en: Checking signatures
fa: درحال بررسی امضاها

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're doing a test transaction
en: Testing changes
fa: درحال بررسی تغییرات

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're writing to the system package database
en: Committing changes
fa: درحال فرستادن تغییرات به پایگاه دادهٔ بسته‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, requesting data from a server
en: Requesting data
fa: درحال درخواست اطلاعات

note: TRANSLATORS: transaction state, all done!
en: Finished
fa: پایان یافت

note: TRANSLATORS: transaction state, in the process of canceling
en: Canceling
fa: درحال لغو

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading repository information
fa: درحال بارگیری اطلاعات مخازن

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading list of packages
fa: درحال بارگیری فهرست بسته‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading file lists
fa: درحال بارگیری فهرست‌های پرونده‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading lists of changes
fa: درحال بارگیری فهرست تغییرات

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading groups
fa: درحال بارگیری گروه‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading metadata
en: Downloading update information
fa: درحال بارگیری اطلاعات به‌روز رسانی

note: TRANSLATORS: transaction state, repackaging delta files
en: Repackaging files
fa: بسته‌بندی دوبارهٔ پرونده‌ها

note: TRANSLATORS: transaction state, loading databases
en: Loading cache
fa: در حال بارگیری حافظهٔ نهان

note: TRANSLATORS: transaction state, scanning for running processes
en: Scanning installed applications
fa: درحال پویش برنامه‌های نصب شده

note: TRANSLATORS: transaction state, generating a list of packages installed on the system
en: Generating package lists
fa: درحال تولید فهرست‌های بسته

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're waiting for the native tools to exit
en: Waiting for package manager lock
fa: در انتظار قفل مدیر بسته

note: TRANSLATORS: waiting for user to type in a password
en: Waiting for authentication
fa: در انتظار تایید هویت

note: TRANSLATORS: we are updating the list of processes
en: Updating the list of running applications
fa: در حال به‌روز رسانی فهرست برنامه‌های درحال اجرا

note: TRANSLATORS: we are checking executable files in use
en: Checking for applications currently in use
fa: در حال بررسی برنامه‌هایی که هم‌اکنون استفاده می‌شوند

note: TRANSLATORS: we are checking for libraries in use
en: Checking for libraries currently in use
fa: بررسی کتابخانه‌هایی که هم اکنون استفاده می‌شوند

note: TRANSLATORS: we are copying package files to prepare to install
en: Copying files
fa: درحال نسخه‌برداری از پرونده‌ها

note: TRANSLATORS: we are running hooks pre or post transaction
en: Running hooks
fa: درحال اجرای قلاب‌ها

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Trivial update
fa: به‌روز رسانی جزئی

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Normal update
fa: به‌روز رسانی عادی

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Important update
fa: به‌روز رسانی مهم

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Security update
fa: به‌روز رسانی امنیتی

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Bug fix update
fa: به‌روز رسانی رفع اشکال

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Enhancement update
fa: بهنگام سازی افزایش کارایی

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Blocked update
fa: به‌روز رسانی مسدود شده

note: TRANSLATORS: The state of a package, i.e. not installed
en: Available
fa: موجود

note: TRANSLATORS: The type of package
en: Trusted
fa: مورد اعتماد

note: TRANSLATORS: The type of package
en: Untrusted
fa: غیر قابل اعتماد

note: TRANSLATORS: The state of a package
en: Unavailable
fa: ناموجود

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Downloading
fa: درحال بارگیری

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Updating
fa: درحال به‌روز رسانی

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Installing
fa: درحال نصب

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Removing
fa: درحال حذف

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Cleaning up
fa: درحال پاک‌سازی

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Obsoleting
fa: درحال از کار انداختن

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Reinstalling
fa: درحال نصب دوباره

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Preparing
fa: درحال آماده‌سازی

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Decompressing
fa: درحال استخراج

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Downloaded
fa: بارگیری شد

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Updated
fa: به‌روز رسانی شد

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Removed
fa: حذف شد

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Cleaned up
fa: پاک شد

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Obsoleted
fa: ازکار افتاد

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Reinstalled
fa: دوباره نصب شد

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Prepared
fa: آماده شد

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Decompressed
fa: نافشرده شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Unknown role type
fa: نوع وظیفه نامعلوم

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got dependencies
fa: وابستگی‌ها گرفته شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got update detail
fa: جزئیات به‌روز رسانی گرفته شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got details
fa: جزئیات گرفته شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got requires
fa: نیازمندی‌ها گرفته شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got updates
fa: به‌روز رسانی‌ها گرفته شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched for package details
fa: جزئیات برای بسته جست‌وجو شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched for file
fa: برای پرونده جست‌وجو شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched groups
fa: گروه‌ها جست‌وجو شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched for package name
fa: برای نام بسته جست‌وجو شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Removed packages
fa: بسته‌ها حذف‌شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Installed packages
fa: بسته‌ها نصب‌شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Installed local files
fa: پرونده‌های محلی نصب‌شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Refreshed package cache
fa: حافظه نهان بسته نوسازی شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Updated packages
fa: بسته‌ها به‌روز رسانی شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Canceled
fa: لغو شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got list of repositories
fa: فهرست مخازن دریافت شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Enabled repository
fa: مخزن فعال شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Removed repository
fa: مخزن حذف شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Set repository data
fa: تنظیم داده‌های مخزن

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Resolved
fa: بررسی و حل شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got file list
fa: فهرست پرونده‌ها دریافت شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got what provides
fa: آن‌چه فراهم می‌کند، گرفته شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Installed signature
fa: امضاها نصب شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got package lists
fa: فهرست‌های بسته‌ها دریافت شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Accepted EULA
fa: EULA پذیرفته شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Downloaded packages
fa: بسته‌ها بارگیری شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got distribution upgrades
fa: به‌روز رسانی‌های توزیع دریافت شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got categories
fa: دسته‌بندی‌ها دریافت شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got old transactions
fa: تراکنش‌های قدیمی دریافت شدند

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Repaired the system
fa: سیستم تعمیر شد

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Upgrading the system
fa: در حال ارتقای سامانه

note: TRANSLATORS: The group type
en: Accessibility
fa: دسترسی‌پذیری

note: TRANSLATORS: The group type
en: Accessories
fa: ابزارها

note: TRANSLATORS: The group type
en: Education
fa: آموزش

note: TRANSLATORS: The group type
en: Games
fa: بازی‌ها

note: TRANSLATORS: The group type
en: Graphics
fa: گرافیک

note: TRANSLATORS: The group type
en: Internet
fa: اینترنت

note: TRANSLATORS: The group type
en: Office
fa: اداری

note: TRANSLATORS: The group type
en: Other
fa: دیگر

note: TRANSLATORS: The group type
en: Programming
fa: برنامه‌نویسی

note: TRANSLATORS: The group type
en: Multimedia
fa: صوتی تصویری

note: TRANSLATORS: The group type
en: System
fa: سیستم

note: TRANSLATORS: The group type
en: GNOME desktop
fa: رومیزی گنوم

note: TRANSLATORS: The group type
en: KDE desktop
fa: رومیزی کادی‌ای

note: TRANSLATORS: The group type
en: Xfce desktop
fa: رومیزی Xfce

note: TRANSLATORS: The group type
en: Other desktops
fa: رومیزی‌های دیگر

note: TRANSLATORS: The group type
en: Publishing
fa: نشر

note: TRANSLATORS: The group type
en: Servers
fa: کارگزارها

note: TRANSLATORS: The group type
en: Fonts
fa: قلم‌ها

note: TRANSLATORS: The group type
en: Admin tools
fa: ابزارهای مدیر

note: TRANSLATORS: The group type
en: Legacy
fa: میراث

note: TRANSLATORS: The group type
en: Localization
fa: بومی‌سازی

note: TRANSLATORS: The group type
en: Virtualization
fa: مجازی‌سازی

note: TRANSLATORS: The group type
en: Security
fa: امنیت

note: TRANSLATORS: The group type
en: Power management
fa: مدیریت انرژی

note: TRANSLATORS: The group type
en: Communication
fa: ارتباطات

note: TRANSLATORS: The group type
en: Network
fa: شبکه

note: TRANSLATORS: The group type
en: Maps
fa: نقشه‌ها

note: TRANSLATORS: The group type
en: Package sources
fa: منابع بسته

note: TRANSLATORS: The group type
en: Science
fa: علوم

note: TRANSLATORS: The group type
en: Documentation
fa: مستندات

note: TRANSLATORS: The group type
en: Electronics
fa: الکترونیک

note: TRANSLATORS: The group type
en: Package collections
fa: مجموعه‌های بسته

note: TRANSLATORS: The group type
en: Vendor
fa: سازنده

note: TRANSLATORS: The group type
en: Newest packages
fa: جدیدترین بسته‌ها

note: TRANSLATORS: The group type
en: Unknown group
fa: گروه ناشناس

note: TRANSLATORS: strftime formatted please
en: %d %B %Y
fa: %Od %OB %Oy

note: TRANSLATORS: column for the date
en: Date
fa: تاریخ

note: TRANSLATORS: column for what was done, e.g. update-system
en: Action
fa: کنش

note: TRANSLATORS: column for the user name, e.g. Richard Hughes
en: User name
fa: نام کاربر

note: TRANSLATORS: column for the application used for the install, e.g. Add/Remove Programs
en: Application
fa: برنامه

note: TRANSLATORS: user-friendly name for pkcon
en: Command line client
fa: کارگیر خط فرمان

note: TRANSLATORS: user-friendly name for gpk-update-icon, which used to exist
en: Update Icon
fa: به‌روز رسانی نقشک

note: TRANSLATORS: user-friendly name for the command not found plugin
en: Bash – Command Not Found
fa: بَش – فرمان پیدا نشد

note: TRANSLATORS: user-friendly name for gnome-settings-daemon, which used to handle updates
en: GNOME Session
fa: نشست گنوم

note: TRANSLATORS: user-friendly name for gnome-software
en: GNOME Software
fa: نرم‌افزار گنوم

note: TRANSLATORS: preset the GtktextBox with this filter text
en: Set the filter to this value
fa: تنظیم فیلتر با این مقدار

note: TRANSLATORS: we can make this modal (stay on top of) another window
en: Set the parent window to make this modal
fa: پنجرهٔ والد را تنظیم کنید تا این همیشه بر رو باشد

en: Software Log Viewer
fa: نمایش‌گر وقایع نرم‌افزارها

note: are we running privileged
en: Log viewer
fa: نمایشگر وقایع ثبت شده

note: TRANSLATORS: for one reason or another, we could not enable or disable a package source
en: Failed to change status
fa: تغییر وضعیت شکست خورد

note: TRANSLATORS: column if the source is enabled
en: Enabled
fa: به‌کارافتاده

note: TRANSLATORS: column for the source description
en: Package Source
fa: منبع بسته

note: TRANSLATORS: for one reason or another, we could not get the list of sources
en: Failed to get the list of sources
fa: دریافت فهرست منابع شکست خورد

note: TRANSLATORS: backend is broken, and won't tell us what it supports
en: Exiting as backend details could not be retrieved
fa: درحال خروج چون جزئیات پسانه را نمی‌توان دریافت کرد

en: Getting package source list not supported by backend
fa: دریافت فهرست منبع نرم‌افزار توسط پسانه پشتیبانی نمی‌شود

note: TRANSLATORS: is not GPG signed
en: The software is not signed by a trusted provider.
fa: نرم‌افزار توسط یک سازنده مورد اعتماد امضا نشده است.

note: TRANSLATORS: user has to trust provider -- I know, this sucks
en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
fa: این بسته را تا زمانی که از امن بودن آن اطمینان حاصل نکرده‌اید به‌روز رسانی نکنید.

note: TRANSLATORS: warn the user that all bets are off
en: Malicious software can damage your computer or cause other harm.
fa: نرم‌افزارهای مخرب میتوانند باعث آسیب یا صدمه زدن به رایانهٔ شما شوند.

note: TRANSLATORS: ask if they are absolutely sure they want to do this
en: Are you <b>sure</b> you want to update this package?
fa: آیا <b>مطمئن‌اید</b> که می‌خواهید این به‌روز رسانی را نصب کنید؟

note: TRANSLATORS: user has to trust provider -- I know, this sucks
en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
fa: این بسته را تا زماانی که از امن بودن آن اطمینان حاصل نکرده‌اید نصب نکنید.

note: TRANSLATORS: ask if they are absolutely sure they want to do this
en: Are you <b>sure</b> you want to install this package?
fa: آیا <b>مطمئن‌اید</b> که می‌خواهید این بسته را نصب کنید؟

note: TRANSLATORS: dialog body, explains to the user that they need to insert a disk to continue. The first replacement is DVD, CD etc
en: Additional media is required. Please insert the %s labeled “%s” to continue.
fa: رسانهٔ اضافی مورد نیاز است. لطفاً برای ادامه، %s را با برچسب %s وارد کنید.

note: TRANSLATORS: this is button text
en: Continue
fa: ادامه

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be installed
fa: نرم‌افزار مقابل هم لازم است نصب گردد

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be removed
fa: نرم‌افزار مقابل هم لازم است حذف گردد

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be updated
fa: نرم‌افزار مقابل هم لازم است به‌روز رسانی شود

en: Update
fa: به‌روز رسانی

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be re-installed
fa: نرم‌افزار مقابل هم لازم است مجددا نصب گردد

en: Reinstall
fa: نصب مجدد

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be downgraded
fa: نرم‌افزار مقابل هم لازم است به نسخه پایین‌تر بازگردد

en: Downgrade
fa: بازگشت به نسخه قبل

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog (we don't know how it's going to be processed -- eeek)
en: The following software also needs to be processed
fa: نرم افزار مقابل هم لازم است پردازش شود

note: TRANSLATORS: title of a dependency dialog
en: Additional confirmation required
fa: تایید اضافی مورد نیاز است

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To install this package, additional software also has to be modified. | To install these packages, additional software also has to be modified.
fa[0]: برای نصب این بسته باید نرم‌افزارهای دیگری هم تغییر کنند.
fa[1]: برای نصب این بسته‌ها باید نرم‌افزارهای دیگری هم تغییر کنند.

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To remove this package, additional software also has to be modified. | To remove these packages, additional software also has to be modified.
fa[0]: برای حذف این بسته باید نرم‌افزارهای دیگری هم تغییر کنند.
fa[1]: برای حذف این بسته‌ها باید نرم‌افزارهای دیگری هم تغییر کنند.

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To update this package, additional software also has to be modified. | To update these packages, additional software also has to be modified.
fa[0]: برای به‌روز رسانی این بسته‌ها، باید نرم‌افزارهای دیگری هم تغییر کنند.
fa[1]: برای به‌روز رسانی این بسته‌ها، باید نرم‌افزارهای دیگری هم تغییر کنند.

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To install this file, additional software also has to be modified. | To install these files, additional software also has to be modified.
fa[0]: برای نصب این پرونده، باید نرم‌افزارهای دیگری هم تغییر کنند.
fa[1]: برای نصب این پرونده‌ها، باید نرم‌افزارهای دیگری هم تغییر کنند.

note: TRANSLATORS: message text of a dependency dialog
en: To process this transaction, additional software also has to be modified.
fa: برای پردازش این تراکنش، باید نرم‌افزارهای دیگری هم تغییر کنند.

note: TRANSLATORS: we don't have a lot to go on here
en: Failed to process request.
fa: انجام درخواست شکست خورد.

note: TRANSLATORS: the message text for the restart
en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted before the changes will be applied.
fa: تعدادی از به‌روز رسانی‌هایی که نصب شده‌اند نیاز دارند تا برای اعمال تغییرات، رایانه مجددا راه‌اندازی شود.

note: TRANSLATORS: the button text for the restart
en: Restart Computer
fa: راه‌اندازی مجدد رایانه

note: TRANSLATORS: the message text for the restart
en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted to remain secure.
fa: تعدادی از به‌روز رسانی‌هایی که نصب شده‌اند نیاز دارند تا برای ایمن ماندن، رایانه مجددا راه‌اندازی شود.

note: TRANSLATORS: the message text for the log out
en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in before the changes will be applied.
fa: تعدادی از به‌روز رسانی‌هایی که نصب شده‌اند نیاز دارند تا برای این‌که تغییرات اعمال شوند، از سیستم خارج و مجددا وارد شوید.

note: TRANSLATORS: the button text for the log out
en: Log Out
fa: خروج از سیستم

note: TRANSLATORS: the message text for the log out
en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in to remain secure.
fa: تعدادی از به‌روز رسانی‌هایی که نصب شده‌اند نیاز دارند تا برای ایمن ماندن، از سیستم خارج و مجددا وارد شوید.

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not restart
fa: نمی‌توان مجددا راه‌اندازی کرد

note: TRANSLATORS: we failed to install all the updates we requested
en: Some updates were not installed
fa: تعدادی از بسته‌ها نصب نشدند

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not update packages
fa: نمی‌توان بسته‌ها را به‌روز رسانی کرد

note: TRANSLATORS: completed all updates TRANSLATORS: title: all updates installed okay
en: Updates installed
fa: به‌روز رسانی‌ها نصب شدند

note: TRANSLATORS: title: all updates for the machine installed okay
en: All updates were installed successfully.
fa: تمام به‌روز رسانی‌ها با موفقیت نصب شدند.

note: TRANSLATORS: title: all the selected updates installed okay
en: The selected updates were installed successfully.
fa: به‌روز رسانی‌های انتخاب شده با موفقیت نصب شد.

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Trivial updates
fa: به‌روز رسانی‌های جزئی

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Important updates
fa: به‌روز رسانی‌های مهم

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Security updates
fa: به‌روز رسانی‌های امنیتی

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Bug fix updates
fa: به‌روز رسانی‌های رفع اشکال

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Enhancement updates
fa: به‌روز رسانی‌های افزایش کارایی

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Blocked updates
fa: به‌روز رسانی‌های مسدود شده

note: TRANSLATORS: The type of update, i.e. unspecified
en: Other updates
fa: دیگر به‌روز رسانی‌ها

note: TRANSLATORS: querying update array
en: Getting the list of updates
fa: درحال دریافت فهرست به‌روز رسانی‌ها

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not run upgrade script
fa: نمی‌توان کدنوشتهٔ ارتقا را اجرا کرد

note: TRANSLATORS, are we going to cost the user lots of money?
en: Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update this package. | Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update these packages.
fa[0]: اتصال از طریق پهنای باند بی‌سیم تامین شده است، و ممکن است به‌روز رسانی این بسته هزینه‌بر باشد.
fa[1]: اتصال از طریق پهنای باند بی‌سیم تامین شده است، و ممکن است به‌روز رسانی این بسته‌ها هزینه‌بر باشد.

note: TRANSLATORS: there are no updates
en: There are no updates available
fa: هیچ به‌روز رسانی‌ای موجود نیست

note: TRANSLATORS: title: nothing to do
en: No updates are available
fa: هیچ به‌روز رسانی‌ای موجود نیست

note: TRANSLATORS: no network connection, according to PackageKit
en: No network connection was detected.
fa: هیچ اتصال شبکه‌ای پیدا نشد.

note: TRANSLATORS: this is the button text when we have updates
en: _Install Update | _Install Updates
fa[0]: _نصب به‌روز رسانی
fa[1]: _نصب به‌روز رسانی‌ها

note: TRANSLATORS: title: nothing to do
en: All packages are up to date
fa: تمام نرم‌افزارها بروز هستند

note: TRANSLATORS: tell the user the problem
en: There are no package updates available for your computer at this time.
fa: هم‌اکنون هیچ به‌روز رسانی‌ای برای رایانهٔ شما وجود ندارد.

en: There is %u update available | There are %u updates available
fa[0]: %Iu به‌روز رسانی موجود است
fa[1]: %Iu به‌روز رسانی موجود است

note: TRANSLATORS: how many updates are selected in the UI
en: %u update selected | %u updates selected
fa[0]: %Iu به‌روز رسانی انتخاب شد
fa[1]: %Iu به‌روز رسانی انتخاب شدند

note: TRANSLATORS: how many updates are selected in the UI, and the size of packages to download
en: %u update selected (%s) | %u updates selected (%s)
fa[0]: %Iu به‌روز رسانی انتخاب شد (%s)
fa[1]: %Iu به‌روز رسانی انتخاب شدند (%s)

note: TRANSLATORS: a column that has state of each package
en: Status
fa: وضعیت

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update will add new features and expand functionality.
fa: این به‌روز رسانی امکانات بیشتری را اضافه می‌کند و کارایی را گسترش می‌دهد.

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update will fix bugs and other non-critical problems.
fa: این به‌روز رسانی باعث اصلاح خطاها و باقی مشکلات غیر بحرانی می‌شود.

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update is important as it may solve critical problems.
fa: این به‌روز رسانی به دلیل اینکه باعث حل مشکلات بحرانی می‌شود مهم است.

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update is needed to fix a security vulnerability with this package.
fa: این به‌روز رسانی برای اصلاح آسیب‌پذیری‌های امنیتی در این بسته مورد نیاز است.

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update is blocked.
fa: این به‌روز رسانی مسدود شده است.

note: TRANSLATORS: this is when the notification was issued and then updated
en: This notification was issued on %s and last updated on %s.
fa: این اخطار در %s پیش‌آمده و آخرین به‌روز رسانی در %s بوده است.

note: TRANSLATORS: this is when the update was issued
en: This notification was issued on %s.
fa: این اخطار در %s پیش‌آمده است.

note: TRANSLATORS: this is a array of vendor URLs
en: For more information about this update please visit this website: | For more information about this update please visit these websites:
fa[0]: برای اطلاعات بیشتر در مورد این به‌روز رسانی لطفا از این پایگاه وب بازدید کنید:
fa[1]: برای اطلاعات بیشتر در مورد این به‌روز رسانی لطفا از این پایگاه‌های وب بازدید کنید:

note: TRANSLATORS: this is a array of bugzilla URLs
en: For more information about bugs fixed by this update please visit this website: | For more information about bugs fixed by this update please visit these websites:
fa[0]: برای اطلاعات بیشتر در مورد خطاهای اصلاح شده از طریق این به‌روز رسانی، از این پایگاه وب بازدید کنید:
fa[1]: برای اطلاعات بیشتر در مورد خطاهای اصلاح شده از طریق این به‌روز رسانی، از این پایگاه‌های وب بازدید کنید:

note: TRANSLATORS: this is a array of CVE (security) URLs
en: For more information about this security update please visit this website: | For more information about this security update please visit these websites:
fa[0]: برای اطلاعات بیشتر در مورد این به‌روز رسانی امنیتی لطفا این پایگاه‌ وب را بازدید کنید:
fa[1]: برای اطلاعات بیشتر در مورد این به‌روز رسانی امنیتی لطفا این پایگاه‌های وب را بازدید کنید:

note: TRANSLATORS: reboot required
en: The computer will have to be restarted after the update for the changes to take effect.
fa: برای اینکه تغییرات موثر باشند، پس از به‌روز رسانی رایانه باید راه‌اندازی مجدد گردد.

note: TRANSLATORS: log out required
en: You will need to log out and back in after the update for the changes to take effect.
fa: برای اینکه تغییرات موثر پس از به‌روز رسانی باشند باید از سیستم خارج و مجددا وارد شوید.

note: TRANSLATORS: this is the stability status of the update
en: The classification of this update is unstable which means it is not designed for production use.
fa: این به‌روز رسانی در ردهٔ «ناپایدار» است، که به این معنی است که برای استفادهٔ روزانه طراحی نشده است.

note: TRANSLATORS: this is the stability status of the update
en: This is a test update, and is not designed for normal use. Please report any problems or regressions you encounter.
fa: این یک به‌روز رسانی آزمایشی است، و برای استفادهٔ عادی ساخته نشده. لطفا با هرگونه مشکلی که مواجه می‌شوید را گزارش کنید.

note: TRANSLATORS: this is a ChangeLog
en: The developer logs will be shown as no description is available for this update:
fa: وقایع توسعه دهندگان نشان می‌دهند که هیچ توصیفی برای این به‌روز رسانی موجود است:

en: Loading…
fa: درحال بار کردن…

en: No update details available.
fa: جزئیات هیچ به‌روز رسانی‌ای موجود نیست.

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error TRANSLATORS: PackageKit did not send any results for the query...
en: Could not get update details
fa: نمی‌توان جزئیات به‌روز رسانی را دریافت کرد

note: TRANSLATORS: PackageKit did not send any results for the query...
en: Could not get package details
fa: نمی‌توان جزئیات بسته را دریافت کرد

en: No results were returned.
fa: هیچ نتیجه‌ای برگشت داده نشد.

note: TRANSLATORS: right click menu, select all the updates
en: Select all
fa: انتخاب همه

note: TRANSLATORS: right click menu, unselect all the updates
en: Unselect all
fa: لغو انتخاب همه

note: TRANSLATORS: right click menu, select only security updates
en: Select security updates
fa: انتخاب به‌روز رسانی‌های امنیتی

note: TRANSLATORS: right click option, ignore this update name, not currently used
en: Ignore this update
fa: نادیده گرفتن این به‌روز رسانی

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not get updates
fa: نمی‌توان به‌روز رسانی‌ها را گرفت

note: TRANSLATORS: this is the header
en: Checking for updates…
fa: درحال بررسی برای به‌روز رسانی‌ها…

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not get list of distribution upgrades
fa: نمی‌توان فهرست ارتقاهای توزیع را گرفت

note: TRANSLATORS: new distro available, e.g. F9 to F10
en: New distribution upgrade release “%s” is available
fa: ارتقای جدیدی از توزیع (%s) موجود است

note: TRANSLATORS: this is when some updates are not being shown as other packages need updating first
en: Other updates are held back as some important system packages need to be installed first.
fa: نصب باقی به‌روز رسانی‌ها با توجه به اینکه تعدادی بسته مهم ابتدا باید نصب گردند، نگه داشته شدند.

en: Update Packages
fa: به‌روز رسانی بسته‌ها
