gnome-packagekit master - en to kk translation catalogue (358 entries)

note: TRANSLATORS: user-friendly name for gpk-update-viewer
en: GNOME Packages
kk: GNOME дестелері

en: Add or remove software installed on the system
kk: Жүйеде орнатылған БҚ-ны қосу не өшіру

note: TRANSLATORS: user-friendly name for gpk-update-viewer
en: GNOME Package Updater
kk: GNOME дестелерін жаңартушы

en: Update software installed on the system
kk: Жүйеде орнатылған БҚ-ны жаңарту

en: Packages
kk: Дестелер

en: License
kk: Лицензиясы

en: Source
kk: Бастапқы код

en: Install
kk: Орнату

en: Remove
kk: Өшіру

en: Homepage
kk: Үй парағы

en: Visit home page for selected package
kk: Таңдалған дестенің үй парағын шолу

en: Files
kk: Файлдар

en: Required
kk: Қажет етілген

en: Dependent
kk: Тәуелді

en: Clear current selection
kk: Ағымдағы ерекшелеуді тастау

en: Cancel search
kk: Іздеуден бас тарту

en: Apply Changes
kk: Өзгеірстерді іске асыру

en: Check for Updates
kk: Жаңартуларға тексеру

note: TRANSLATORS: program name, an application to add and remove software repositories
en: Package Sources
kk: Дестелердің қайнар көздері

en: Refresh Package Lists
kk: Дестелер тізімдерін жаңарту

en: Package Log
kk: Дестелер журналы

en: Only Newest Versions
kk: Тек ең жаңа нұсқалары

en: Only Native Packages
kk: Тек өздік дестелер

en: About
kk: Осы туралы

en: _Quit
kk: _Шығу

en: Install Package
kk: Дестені орнату

en: More details
kk: Көбірек ақпарат

en: _Force install
kk: _Мәжбүрлі орнату

note: button tooltip
en: Force installing package
kk: Дестені орнатуды мәжбүрлету

en: License Agreement Required
kk: Лицензиямен келісу керек

en: _Accept Agreement
kk: Келісімді қ_абылдау

en: Package Install
kk: Дестені орнату

en: Install selected packages on the system
kk: Таңдалған дестелерді жүйеге орнату

en: Filter
kk: Сүзгі

en: Enable or disable package repositories
kk: Дестелер репозиторийлерін іске қосу немесе сөндіру

en: A package source contains packages that can be installed on this computer.
kk: Дестелер қайнар көзі компьютерге орнатуға болатын дестелерді ұсынады.

note: shows extra -source, -debuginfo, and -devel sources
en: _Show debug and development package sources
kk: Жөндеу және өндіру дестелердің қайнар көздерін де көр_сету

en: Repository name
kk: Репозиторий аты

en: Signature URL
kk: Қолтаңба сілтемесі

en: Signature user identifier
kk: Қолтаңбаның пайдаланушы анықтағышы

en: Signature identifier
kk: Қолтаңба анықтағышы

en: Package
kk: Десте

note: TRANSLATORS: title to pass to the user if there are not enough privs
en: Package Updater
kk: Дестелер жаңартушы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Updates;Upgrade;
kk: Жаңартулар;Жаңарту;

en: Package updates correct errors, eliminate security vulnerabilities, and provide new features.
kk: Дестелер жаңартулары қателерді түзеп, қауіпсіздік осалдылықтарды жояды және жаңа мүмкіндіктерді әкеледі.

en: _Upgrade
kk: Жаң_арту

note: TRANSLATORS: column for what packages were upgraded
en: Details
kk: Көбірек білу

en: _Install Updates
kk: Жаңартуларды ор_нату

en: Automatically remove unused dependencies
kk: Қолданылмайтын тәуелділіктерді автоөшіру

en: When removing a package, also remove those dependencies that are not required by other packages.
kk: Дестені өшіру кезде, оның басқа дестелер талап етпейтін тәуелділіктерін де өшіру.

en: Ask the user if additional packages should be installed
kk: Қосымша дестелерді орнату керектігін пайдаланушыдан сұрау

en: Ask the user if additional packages should be installed.
kk: Қосымша дестелерді орнату керектігін пайдаланушыдан сұрау.

en: Only show the newest packages in the file lists
kk: Файлдар тізімдерінде тек жаңалау дестелерді көрсету

en: Only show the newest packages in the file lists.
kk: Файлдар тізімдерінде тек жаңалау дестелерді көрсету.

en: Only show supported packages in the file lists
kk: Файлдар тізімдерінде тек қолдауы бар дестелерді көрсету

en: Only show supported packages in the file lists.
kk: Файлдар тізімдерінде тек қолдауы бар дестелерді көрсету.

en: The search mode used by default
kk: Үнсіз келісім бойынша қолданылатын іздеу режимі

en: Allow applications to invoke the font installer
kk: Қолданбаларға қаріптерді орнатушыны шақыруға рұқсат ету

en: Allow applications to invoke the font installer.
kk: Қолданбаларға қаріптерді орнатушыны шақыруға рұқсат ету.

en: Allow applications to invoke the codec installer
kk: Қолданбаларға кодектерді орнатушыны шақыруға рұқсат ету

en: Allow applications to invoke the codec installer.
kk: Қолданбаларға кодектерді орнатушыны шақыруға рұқсат ету.

en: Allow applications to invoke the mime type installer
kk: Қолданбаларға mime түрлерін орнатушыны шақыруға рұқсат ету

en: Allow applications to invoke the mime type installer.
kk: Қолданбаларға mime түрлерін орнатушыны шақыруға рұқсат ету.

note: TRANSLATORS: this is a menu group of packages in the queue
en: Pending
kk: Кезекте

note: TRANSLATORS: title: how many files are installed by the application
en: %u file installed by %s | %u files installed by %s
kk[0]: %u файл %s дестесімен орнатылады

note: TRANSLATORS: no packages returned
en: No packages
kk: Дестелер жоқ

note: TRANSLATORS: this package is not required by any others
en: No other packages require this package
kk: Бұл дестені басқа ешбір десте талап етпейді

note: TRANSLATORS: title: how many packages require this package
en: %u package requires %s | %u packages require %s
kk[0]: %u десте %s дестесін талап етеді

note: TRANSLATORS: this package does not depend on any others
en: This package does not depend on any others
kk: Бұл десте басқа ешбір дестеге тәуелді емес

note: TRANSLATORS: title: show the number of other packages we depend on
en: %u additional package is required for %s | %u additional packages are required for %s
kk[0]: %u қосымша десте %s дестесі үшін керек

note: TRANSLATORS: the repo name is invalid or not found, fall back to this
en: Invalid
kk: Қате

note: TRANSLATORS: no results were found for this search
en: No results were found.
kk: Іздеу нәтижелері жоқ.

note: TRANSLATORS: be helpful, but this shouldn't happen
en: Try entering a package name in the search bar.
kk: Іздеу өрісінде десте атын енгізіп көріңіз.

note: TRANSLATORS: nothing in the package queue
en: There are no packages queued to be installed or removed.
kk: Орнату не өшіру үшін кезекте тұрған дестелер жоқ.

note: TRANSLATORS: tell the user to try harder
en: Try again with a different search term.
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз.

note: TRANSLATORS: title: invalid text in the search bar
en: Invalid search text
kk: Іздеу үшін мәтін қате

note: TRANSLATORS: message: tell the user that's not allowed
en: The search text contains invalid characters
kk: Ізделетін мәтінде жарамсыз таңбалар бар

note: TRANSLATORS: title: we failed to execute the method
en: The search could not be completed
kk: Іздеу үрдісін аяқтау мүмкін емес

note: TRANSLATORS: low level failure, details to follow
en: Running the transaction failed
kk: Транзакцияны орындау сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: title: warn the user they are quitting with unapplied changes
en: Changes not applied
kk: Өзгерістер іске асырылмады

en: Close _Anyway
kk: Сонда да ж_абу

note: TRANSLATORS: tell the user the problem
en: You have made changes that have not yet been applied.
kk: Сіз әлі іске асырылмаған өзгерістерді жасағансыз.

en: These changes will be lost if you close this window.
kk: Бұл терезені жапсаңыз, ол өзгерістер жоғалады.

note: TRANSLATORS: column for installed status TRANSLATORS: The state of a package TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Installed
kk: Орнатылған

note: TRANSLATORS: column for package name TRANSLATORS: column for group name
en: Name
kk: Аты

note: TRANSLATORS: the size of the meta package
en: Size
kk: Өлшемі

note: TRANSLATORS: the installed size in bytes of the package
en: Installed size
kk: Орнатылған өлшемі

note: TRANSLATORS: the download size of the package
en: Download size
kk: Жүктеп алу өлшемі

note: TRANSLATORS: entry tooltip: basic search
en: Searching by name
kk: Аты бойынша ізделуде

note: TRANSLATORS: entry tooltip: detailed search
en: Searching by description
kk: Сипаттамасы бойынша ізделуде

note: TRANSLATORS: entry tooltip: file search
en: Searching by file
kk: Файл бойынша ізделуде

note: TRANSLATORS: context menu item for the search type icon
en: Search by name
kk: Аты бойынша іздеу

note: TRANSLATORS: context menu item for the search type icon
en: Search by description
kk: Сипаттамасы бойынша іздеу

note: TRANSLATORS: context menu item for the search type icon
en: Search by file name
kk: Файл бойынша іздеу

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
kk: GNU General Public License, нұсқасы 2 не одан кейін шыққан аясында лицензияланған

en: PackageKit is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
kk: PackageKit еркін бағдарлама; сіз оны Free Software Foundation шығарған GNU General Public License аясында еркін тарата не/және өзгерте аласыз; лицензия нұсқасы 2 не (тандауыңызша) кез-келген кейін шыққан.

en: PackageKit is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
kk: PackageKit пайдалы болады деген сеніммен таратылады, бірақ ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДЕМЕ берілмейді; КОММЕРЦИЯЛЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚ немесе белгілі бір МАҚСАТТАРҒА СӘЙКЕС КЕЛЕТІНІ үшін де.  Көбірек білу үшін GNU General Public License қараңыз.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
kk: Сіз бұл бағдарламамен бірге GNU General Public License көшірмесін алуыңыз керек еді; олай болмаса, Free Software Foundation, Inc. ұйымына хабарласыңыз, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: PackageKit Website
kk: PackageKit веб сайты

note: TRANSLATORS: description of NULL, gpk-application that is
en: Package Manager for GNOME
kk: GNOME үшін дестелер басқарушысы

note: TRANSLATORS: welcome text if we can click the group array
en: Enter a search word or click a category to get started.
kk: Бастау үшін ізделетін сөзді енгізіңіз немесе санатқа шертіңіз.

note: TRANSLATORS: welcome text if we have to search by name
en: Enter a search word to get started.
kk: Бастау үшін ізделетін сөзді енгізіңіз.

note: TRANSLATORS: title: all of the packages on the system and available in sources
en: All packages
kk: Барлық дестелер

note: TRANSLATORS: tooltip: all packages
en: Show all packages
kk: Барлық дестелерді көрсету

note: TRANSLATORS: show the program version
en: Show the program version and exit
kk: Бағдарлама нұсқасын шығару және шығу

en: Install Software
kk: БҚ орнату

note: are we running privileged
en: Package installer
kk: Дестелерді орнатушы

note: TRANSLATORS: a 32 bit package
en: 32-bit
kk: 32 бит

note: TRANSLATORS: a 64 bit package
en: 64-bit
kk: 64 бит

note: TRANSLATORS: button: allow the user to run this, even when insecure
en: Continue _Anyway
kk: Сонд_а да жалғастыру

note: Translators: a list of two things
en: %s and %s
kk: %s және %s

note: Translators: a list of three things
en: %s, %s and %s
kk: %s, %s және %s

note: Translators: a list of four things
en: %s, %s, %s and %s
kk: %s, %s, %s және %s

note: Translators: a list of five things
en: %s, %s, %s, %s and %s
kk: %s, %s, %s, %s және %s

note: TRANSLATORS: turn on all debugging
en: Show debugging information for all files
kk: Барлық файлдар үшін жөндеу ақпаратын көрсету

en: Debugging Options
kk: Жөндеу опциялары

en: Show debugging options
kk: Жөндеу опцияларын көрсету

note: TRANSLATORS: This is when we have over 5 items, and we're not interested in detail
en: many packages
kk: бірнеше десте

en: No files
kk: Файлдары жоқ

note: add a checkbutton for deps screen
en: Do not show this again
kk: Бұны келесіде көрсетпеу

note: TRANSLATORS: this is either CD or DVD media
en: disc
kk: диск

note: TRANSLATORS: this is generic media of unknown type that we will install from
en: media
kk: тасушы

en: Failed with unknown error code
kk: Белгісіз қатемен сәтсіз аяқталды

en: No network connection available
kk: Желілік байланыс жоқ

en: No package cache is available.
kk: Дестелер кэші жоқ.

en: Out of memory
kk: Жады жеткіліксіз

en: Not supported by this backend
kk: Бұл қозғалтқыш оны қолдамайды

en: An internal system error has occurred
kk: Ішкі жүйелік қате орын алды

en: A security signature is not present
kk: Қауіпсіздік қолтаңбасы жоқ

en: The package is not installed
kk: Десте орнатылмаған

en: The package was not found
kk: Десте табылмады

en: The package is already installed
kk: Десте орнатылған болып тұр

en: The package download failed
kk: Дестені жүктеп алу сәтсіз аяқталды

en: The group was not found
kk: Топ табылмады

en: The group list was invalid
kk: Топтар тізімі қате болды

en: Dependency resolution failed
kk: Тәуелділіктерді шешу сәтсіз аяқталды

en: Search filter was invalid
kk: Іздеу үшін мәтін қате

en: Transaction error
kk: Транзакция қатесі

en: Repository name was not found
kk: Репозиторий атауы табылмады

en: The action was canceled
kk: Әрекеттен бас тартылған

en: The action was forcibly canceled
kk: Әрекеттен мәжбүрлі түрде бас тартылған

en: Reading the configuration file failed
kk: Баптаулар файлын оқу сәтсіз аяқталды

en: The action cannot be canceled
kk: Әрекеттен бас тарту мүмкін емес

en: Source packages cannot be installed
kk: Бастапқы код дестелерін орнату мүмкін емес

en: The license agreement failed
kk: Лицензиямен келісімшарты сәтсіз

en: Packages are not compatible
kk: Дестелер үйлесімді емес

en: Failed to initialize
kk: Инициализация сәтсіз аяқталды

en: Cannot get lock
kk: Блоктауды алу сәтсіз

en: No packages to update
kk: Жаңарту үшін дестелер жоқ

en: Cannot write repository configuration
kk: Репозиторий баптауларын жазу мүмкін емес

en: Local install failed
kk: Жергілікті орнату сәтсіз

en: Bad security signature
kk: Қауіпсіздік қолтаңбасы қате

en: Missing security signature
kk: Қауіпсіздік қолтаңбасы жоқ

en: Repository configuration invalid
kk: Репозиторий баптауы қате

en: Invalid package file
kk: Десте файлы қате

en: Package install blocked
kk: Дестені орнату блокталған

en: Package is corrupt
kk: Десте зақымдалған

en: All packages are already installed
kk: Барлық дестелер орнатылған

en: No space is left on the disk
kk: Дискте орын қалмады

note: TRANSLATORS: this is the window title when a new CD or DVD is required
en: A media change is required
kk: Тасушыны ауыстыру керек

en: Authorization failed
kk: Авторизация сәтсіз

en: Update not found
kk: Жаңарту табылмады

en: Cannot get the file list
kk: Файлдар тізімін алу мүмкін емес

en: The download failed
kk: Жүктеп алу сәтсіз аяқталды

en: Package failed to configure
kk: Дестені баптау сәтсіз аяқталды

en: Package failed to build
kk: Дестені жинау сәтсіз аяқталды

en: Package failed to install
kk: Дестені орнату сәтсіз аяқталды

en: Package failed to be removed
kk: Дестені өшіру сәтсіз аяқталды

en: The package database was changed
kk: Дестелер дерекқоры өзгертілген

en: Unfinished transaction
kk: Аяқталмаған транзакция

en: Lock required
kk: Блоктау қажет

en: A package manager lock is required.
kk: Дестелер басқарушысын блоктау керек.

en: No restart is necessary.
kk: Қайта қосу керек емес.

en: You will be required to restart this application.
kk: Бұл қолданбаны қайта қосу керек болады.

en: You will be required to log out and back in.
kk: Жүйеден шығып, қайта кіру керек болады.

en: A restart will be required.
kk: Қайта қосу керек болады.

en: You will be required to log out and back in due to a security update.
kk: Қауіпсіздік жаңарту салдарынан жүйеден шығып, қайта кіру керек болады.

en: A restart will be required due to a security update.
kk: Қауіпсіздік жаңарту салдарынан қайта қосу керек болады.

en: No restart is required.
kk: Қайта қосу керек емес.

en: A restart is required.
kk: Қайта қосу керек болады.

en: You need to log out and log back in.
kk: Жүйеден шығып, қайта кіру керек.

en: You need to restart the application.
kk: Қолданбаны қайта қосу керек.

en: You need to log out and log back in to remain secure.
kk: Қауіпсіз қалу үшін, жүйеден шығып, қайта кіру керек.

en: A restart is required to remain secure.
kk: Қауіпсіз қалу үшін, жүйені қайта қосу керек.

note: TRANSLATORS: This is when the transaction status is not known
en: Unknown state
kk: Қалып-күйі белгісіз

note: TRANSLATORS: transaction state, the daemon is in the process of starting
en: Starting
kk: Іске қосылуда

note: TRANSLATORS: transaction state, the transaction is waiting for another to complete
en: Waiting in queue
kk: Кезекте күтуде

note: TRANSLATORS: transaction state, just started
en: Running
kk: Орындалуда

note: TRANSLATORS: transaction state, is querying data
en: Querying
kk: Сұралуда

note: TRANSLATORS: transaction state, getting data from a server
en: Getting information
kk: Ақпаратты алу

note: TRANSLATORS: transaction state, removing packages
en: Removing packages
kk: Дестелерді өшіру

note: TRANSLATORS: transaction state, downloading package files
en: Downloading packages
kk: Дестелер жүктеліп алынуда

note: TRANSLATORS: transaction state, installing packages
en: Installing packages
kk: Дестелерді орнату

note: TRANSLATORS: transaction state, refreshing internal lists
en: Refreshing software list
kk: БҚ тізімін жаңарту

note: TRANSLATORS: transaction state, installing updates
en: Installing updates
kk: Жаңартулар орнатылуда

note: TRANSLATORS: transaction state, removing old packages, and cleaning config files
en: Cleaning up packages
kk: Дестелер тазартылуда

note: TRANSLATORS: transaction state, obsoleting old packages
en: Obsoleting packages
kk: Дестелер ескірген етіп белгіленуде

note: TRANSLATORS: transaction state, checking the transaction before we do it
en: Resolving dependencies
kk: Тәуелділіктер шешілуде

note: TRANSLATORS: transaction state, when we're doing a test transaction
en: Testing changes
kk: Өзгерістер сыналуда

note: TRANSLATORS: transaction state, all done!
en: Finished
kk: Аяқталған

note: TRANSLATORS: transaction state, in the process of canceling
en: Canceling
kk: Бас тарту

note: TRANSLATORS: we are checking executable files in use
en: Checking for applications currently in use
kk: Ағымдағы қолданылып тұрған қолданбаларға тексеру

note: TRANSLATORS: we are checking for libraries in use
en: Checking for libraries currently in use
kk: Ағымдағы қолданылып тұрған кітапханаларға тексеру

note: TRANSLATORS: we are copying package files to prepare to install
en: Copying files
kk: Файларды көшіру

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Normal update
kk: Қалыпты жаңарту

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Important update
kk: Маңызды жаңарту

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Security update
kk: Қауіпсіздік жаңартуы

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Bug fix update
kk: Ақаулықты түзеу жаңартуы

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Enhancement update
kk: Жақсартқыш жаңартуы

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Blocked update
kk: Блокталған жаңарту

note: TRANSLATORS: The state of a package, i.e. not installed
en: Available
kk: Қолжетерлік

note: TRANSLATORS: The type of package
en: Trusted
kk: Сенімді

note: TRANSLATORS: The type of package
en: Untrusted
kk: Сенімсіз

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Downloading
kk: Жүктелуде

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Updating
kk: Жаңартылуда

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Installing
kk: Орнатылуда

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Removing
kk: Өшірілуде

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Cleaning up
kk: Тазартылуда

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Obsoleting
kk: Ескіртеді

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Reinstalling
kk: Қайта орнатылуда

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Preparing
kk: Дайындалуда

note: TRANSLATORS: The action of the package, in present tense
en: Decompressing
kk: Тарқатылуда

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Downloaded
kk: Жүктеліп алынған

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Updated
kk: Жаңартылған

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Removed
kk: Өшірілген

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Cleaned up
kk: Тазартылған

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Obsoleted
kk: Ескірткен

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Reinstalled
kk: Қайта орнатылған

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Prepared
kk: Дайындалған

note: TRANSLATORS: The action of the package, in past tense
en: Decompressed
kk: Тарқатылған

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got dependencies
kk: Тәуелділіктер алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got update detail
kk: Жаңарту ақпараты алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got details
kk: Ақпараты алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got requires
kk: Талап етілгендер алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got updates
kk: Жаңартулар алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched for package details
kk: Десте ақпараты ізделді

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched for file
kk: Файлды іздеген

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched groups
kk: Топтар ізделді

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Searched for package name
kk: Десте аты бойынша ізделді

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Removed packages
kk: Дестелер өшірілді

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Installed packages
kk: Дестелер орнатылды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Installed local files
kk: Жергілікті файлдар орнатылды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Refreshed package cache
kk: Дестелер кэші жаңартылды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Updated packages
kk: Дестелер жаңартылды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Canceled
kk: Бас тартылған

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got list of repositories
kk: Репозиторийлер тізімі алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Enabled repository
kk: Репозиторий іске қосылды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Removed repository
kk: Репозиторий сөндірілді

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Set repository data
kk: Репозиторий деректері орнатылды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Resolved
kk: Шешілген

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got file list
kk: Файлдар тізімі алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got what provides
kk: Нені ұсынатыны алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Installed signature
kk: Қолтаңба орнатылды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got package lists
kk: Дестелер тізімідері алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Accepted EULA
kk: EULA қабылданды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Downloaded packages
kk: Дестелер жүктеліп алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got distribution upgrades
kk: Дистрибутив жаңартулары алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got categories
kk: Санаттар алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Got old transactions
kk: Ескі транзакциялар алынды

note: TRANSLATORS: The role of the transaction, in past tense
en: Repaired the system
kk: Жүйе қалпына келтірілді

note: TRANSLATORS: The group type
en: Accessibility
kk: Қол жетерлілік

note: TRANSLATORS: The group type
en: Accessories
kk: Қалыпты

note: TRANSLATORS: The group type
en: Education
kk: Білім алу

note: TRANSLATORS: The group type
en: Games
kk: Ойындар

note: TRANSLATORS: The group type
en: Graphics
kk: Графика

note: TRANSLATORS: The group type
en: Internet
kk: Интернет

note: TRANSLATORS: The group type
en: Office
kk: Офис

note: TRANSLATORS: The group type
en: Other
kk: Басқа

note: TRANSLATORS: The group type
en: Programming
kk: Бағдарламалау

note: TRANSLATORS: The group type
en: Multimedia
kk: Мультимедиа

note: TRANSLATORS: The group type
en: System
kk: Жүйе

note: TRANSLATORS: The group type
en: GNOME desktop
kk: GNOME жұмыс үстелі

note: TRANSLATORS: The group type
en: KDE desktop
kk: KDE жұмыс үстелі

note: TRANSLATORS: The group type
en: Xfce desktop
kk: Xfce жұмыс үстелі

note: TRANSLATORS: The group type
en: Other desktops
kk: Басқа жұмыс үстелдері

note: TRANSLATORS: The group type
en: Publishing
kk: Жариялау

note: TRANSLATORS: The group type
en: Servers
kk: Серверлер

note: TRANSLATORS: The group type
en: Fonts
kk: Қаріптер

note: TRANSLATORS: The group type
en: Admin tools
kk: Әкімшілік саймандар

note: TRANSLATORS: The group type
en: Legacy
kk: Ескірген

note: TRANSLATORS: The group type
en: Localization
kk: Локализация

note: TRANSLATORS: The group type
en: Virtualization
kk: Виртуализация

note: TRANSLATORS: The group type
en: Security
kk: Қауіпсіздік

note: TRANSLATORS: The group type
en: Power management
kk: Эл. қореқті басқару

note: TRANSLATORS: The group type
en: Communication
kk: Коммуникациялар

note: TRANSLATORS: The group type
en: Network
kk: Желі

note: TRANSLATORS: The group type
en: Maps
kk: Карталар

note: TRANSLATORS: The group type
en: Package sources
kk: Дестелердің бастапқы кодтары

note: TRANSLATORS: The group type
en: Science
kk: Ғылым

note: TRANSLATORS: The group type
en: Documentation
kk: Құжаттама

note: TRANSLATORS: The group type
en: Electronics
kk: Электроника

note: TRANSLATORS: The group type
en: Package collections
kk: Дестелер жинақтары

note: TRANSLATORS: The group type
en: Vendor
kk: Өндіруші

note: TRANSLATORS: The group type
en: Newest packages
kk: Жаңалау дестелер

note: TRANSLATORS: The group type
en: Unknown group
kk: Белгісіз топ

note: TRANSLATORS: column for the date
en: Date
kk: Күні

note: TRANSLATORS: column for what was done, e.g. update-system
en: Action
kk: Әрекет

note: TRANSLATORS: column for the user name, e.g. Richard Hughes
en: User name
kk: Пайдаланушы аты

note: TRANSLATORS: column for the application used for the install, e.g. Add/Remove Programs
en: Application
kk: Қолданба

note: TRANSLATORS: user-friendly name for pkcon
en: Command line client
kk: Командалық жол клиенті

note: TRANSLATORS: user-friendly name for the command not found plugin
en: Bash – Command Not Found
kk: Bash – команда табылмады

note: TRANSLATORS: user-friendly name for gnome-settings-daemon, which used to handle updates
en: GNOME Session
kk: GNOME сессиясы

note: TRANSLATORS: user-friendly name for gnome-software
en: GNOME Software
kk: GNOME БҚ

note: TRANSLATORS: for one reason or another, we could not enable or disable a package source
en: Failed to change status
kk: Қалып-күйді өзгерту сәтсіз

note: TRANSLATORS: column if the source is enabled
en: Enabled
kk: Іске қосылған

note: TRANSLATORS: backend is broken, and won't tell us what it supports
en: Exiting as backend details could not be retrieved
kk: Қозғалтқыш ақпаратын ала алмау нәтижесінен шығу

note: TRANSLATORS: this is button text
en: Continue
kk: Жалғастыру

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be installed
kk: Сонымен қатар, келесі БҚ орнатылуы керек

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be removed
kk: Сонымен қатар, келесі БҚ өшірілуі керек

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be updated
kk: Сонымен қатар, келесі БҚ жаңартылуы керек

en: Update
kk: Жаңарту

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be re-installed
kk: Сонымен қатар, келесі БҚ қайта орнатылуы керек

en: Reinstall
kk: Қайта орнату

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog
en: The following software also needs to be downgraded
kk: Сонымен қатар, келесі БҚ нұсқасы төмендетілуі керек

en: Downgrade
kk: Нұсқасын төмендету

note: TRANSLATORS: additional message text for the deps dialog (we don't know how it's going to be processed -- eeek)
en: The following software also needs to be processed
kk: Сонымен қатар, келесі БҚ өңделуі керек

note: TRANSLATORS: title of a dependency dialog
en: Additional confirmation required
kk: Қосымша растау керек

note: TRANSLATORS: we don't have a lot to go on here
en: Failed to process request.
kk: Сұранымды өңдеу сәтсіз аяқталды.

note: TRANSLATORS: the button text for the restart
en: Restart Computer
kk: Компьютерді қайта қосу

note: TRANSLATORS: the button text for the log out
en: Log Out
kk: Шығу

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not restart
kk: Қайта қосу мүмкін емес

note: TRANSLATORS: we failed to install all the updates we requested
en: Some updates were not installed
kk: Кейбір жаңартулар орнатылмады

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not update packages
kk: Дестелерді жаңарту мүмкін емес

note: TRANSLATORS: completed all updates TRANSLATORS: title: all updates installed okay
en: Updates installed
kk: Жаңартулар орнатылды

note: TRANSLATORS: title: all updates for the machine installed okay
en: All updates were installed successfully.
kk: Барлық жаңартулар сәтті орнатылды.

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Important updates
kk: Маңызды жаңартулар

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Security updates
kk: Қауіпсіздік жаңартулары

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Bug fix updates
kk: Ақаулықтарды түзеу жаңартулары

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Enhancement updates
kk: Жақсартқыш жаңартулары

note: TRANSLATORS: The type of update
en: Blocked updates
kk: Блокталған жаңартулар

note: TRANSLATORS: The type of update, i.e. unspecified
en: Other updates
kk: Басқа жаңартулар

note: TRANSLATORS: querying update array
en: Getting the list of updates
kk: Жаңартулар тізімін алу

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not run upgrade script
kk: Жаңарту скриптін орындау мүмкін емес

note: TRANSLATORS: there are no updates
en: There are no updates available
kk: Қолжетерлік жаңартулар жоқ

note: TRANSLATORS: title: nothing to do
en: No updates are available
kk: Қолжетерлік жаңартулар жоқ

note: TRANSLATORS: no network connection, according to PackageKit
en: No network connection was detected.
kk: Желілік байланыс жоқ.

note: TRANSLATORS: this is the button text when we have updates
en: _Install Update | _Install Updates
kk[0]: Жаңарту(лар)ды ор_нату

note: TRANSLATORS: title: nothing to do
en: All packages are up to date
kk: Барлық дестелер ескірмеген

note: TRANSLATORS: tell the user the problem
en: There are no package updates available for your computer at this time.
kk: Қазір сіздің компьютеріңіз үшін қолжетерлік жаңартулар жоқ.

en: There is %u update available | There are %u updates available
kk[0]: %u жаңарту қолжетерлік болып тұр

note: TRANSLATORS: how many updates are selected in the UI
en: %u update selected | %u updates selected
kk[0]: %u жаңарту таңдалды

note: TRANSLATORS: how many updates are selected in the UI, and the size of packages to download
en: %u update selected (%s) | %u updates selected (%s)
kk[0]: %u жаңарту таңдалды (%s)

note: TRANSLATORS: a column that has state of each package
en: Status
kk: Қалып-күйі

note: TRANSLATORS: this is the update type, e.g. security
en: This update is blocked.
kk: Бұл жаңарту блокталған.

note: TRANSLATORS: this is when the update was issued
en: This notification was issued on %s.
kk: Хабарлау %s шығарылды.

en: Loading…
kk: Жүктеу...

en: No update details available.
kk: Жаңартудың ақпараты жоқ.

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error TRANSLATORS: PackageKit did not send any results for the query...
en: Could not get update details
kk: Жаңартудың ақпаратын алу мүмкін емес

note: TRANSLATORS: PackageKit did not send any results for the query...
en: Could not get package details
kk: Десте ақпаратын алу мүмкін емес

en: No results were returned.
kk: Іздеу нәтижелері жоқ.

note: TRANSLATORS: right click menu, select all the updates
en: Select all
kk: Барлығын таңдау

note: TRANSLATORS: right click menu, unselect all the updates
en: Unselect all
kk: Барлығынан таңдауды алып тастау

note: TRANSLATORS: right click menu, select only security updates
en: Select security updates
kk: Қауіпсіздік жаңартуларын таңдау

note: TRANSLATORS: right click option, ignore this update name, not currently used
en: Ignore this update
kk: Бұл жаңартуды елемеу

note: TRANSLATORS: the PackageKit request did not complete, and it did not send an error
en: Could not get updates
kk: Жаңартуларды алу мүмкін емес

note: TRANSLATORS: this is the header
en: Checking for updates…
kk: Жаңартуларға тексеру…

note: TRANSLATORS: new distro available, e.g. F9 to F10
en: New distribution upgrade release “%s” is available
kk: Дистрибутивтің жаңа жаңарты "%s" шығарылымы қолжетерлік

en: Update Packages
kk: Дестелерді жаңарту
