gnome-panel - en to my translation catalogue (77 entries)

en: Edit
my: တည်းဖြတ်

en: All Day
my: နေ့အားလုံး

en: Appointments
my: ချိန်းဆိုထားမှုများ

en: Weather Information
my: ရာသီဥတုသတင်း

en: Locations
my: တည်နေရာများ

en: Calendar
my: ပြက္ခဒိန်

en: _Preferences
my: _P လိုလားချက်များ

en: Ad_just Date & Time
my: _J အချိန်ရက်စွဲညှိပါ

en: Choose Location
my: တည်နေရာရွေးပါ

en: Edit Location
my: တည်နေရာတည်းဖြတ်

en: City Name
my: မြို့နာမည်

en: Time _Settings
my: _S အချိန်ဆက်တင်များ

en: General
my: အထွေထွေ

en: Display
my: မြင်ကွင်း

en: _Temperature unit:
my: _T အပူချိန်ယူနစ်

en: Weather
my: ရာသီဥတု

en: Clock
my: နာရီ

en: _Move
my: _M ရွှေ့ရန်

en: _Remove From Panel
my: _R ဘားတန်းမှ ထုတ်ပစ်ပါ

en: Create Launcher
my: လောင်ချာဆောက်ရန်

en: Launcher Properties
my: လောင်ချာဂုဏ်သတ္တိများ

en: _Properties
my: _P ဂုဏ်သတ္တိများ

en: Search for Files...
my: ဖိုင်များရှာဖွေရန်...

en: Force Quit
my: အတင်းပိတ်ပစ်ပါ

note: FIXME icon
en: Connect to Server...
my: ဆာဗာနှင့်ဆက်သွယ်ရန်...

en: Separator
my: ကြားခံ

en: Cannot delete this panel
my: ဤဘားတန်းကိုဖျက်၍မရပါ

en: _Add to Panel...
my: _A ဘားတန်းသို့ထည့်ရန်

en: _Delete This Panel
my: _D ဤဘားတန်းကို ဖျက်ရန်

en: _New Panel
my: _N ဘားတန်းအသစ်

en: Application
my: အပ္ပလီကေးရှင်း

en: Location
my: တည်နေရာ

note: Type
en: _Type:
my: _T အမျိုးအစား-

note: Name
en: _Name:
my: _N အမည်-

note: Comment
en: Co_mment:
my: _M မှတ်ချက်-

en: Choose a file...
my: ဖိုင်ရွေးပါ...

en: Comm_and:
my: _A ကွန်မန်း-

en: _Location:
my: _L တည်နေရာ-

en: Applications
my: ဆော့ဖ်ဝဲများ

en: _Edit Menus
my: _E မီးနူးများပြင်ရန်

en: Bookmarks
my: မှတ်သားချက်များ

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
my: အလုပ်ခုံ

en: Places
my: နေရာများ

[ctx: Orientation]
en: Top
my: ထိပ်

[ctx: Orientation]
en: Bottom
my: အောက်ခြေ

[ctx: Orientation]
en: Left
my: ဘယ်

[ctx: Orientation]
en: Right
my: ညာ

en: Panel Properties
my: ဘားတန်းဂုဏ်သတ္တိများ

en: pixels
my: ပစ်ဇယ်

en: _Orientation:
my: _O အထားအသို-

en: _Size:
my: _S အရွယ်အစား-

en: E_xpand
my: _E အပြည့်နေရာယူ

en: _Autohide
my: _A အလိုလျောက်ဖျောက်

en: Show hide _buttons
my: _B ဖျောက်ရန်ခလုပ်များ ပြပါ

en: Arro_ws on hide buttons
my: _W ဖျောက်ရန်ခလုပ်များတွင် မြှားပြပါ

en: _None (use system theme)
my: _N ပုံမှန်အတိုင်း

en: Solid c_olor
my: _C အရောင်

en: Pick a color
my: အရောင်ရွေးပါ

en: Co_lor:
my: _L အရောင်-

en: S_tyle:
my: _T စတိုင်-

en: Background _image:
my: _I နောက်ခံပုံ-

en: Select background
my: နောက်ခံရွေးပါ

en: Background
my: နောက်ခံ

en: Image Background Details
my: ပုံနောက်ခံအသေးစိတ်

en: Clear the Recent Documents list?
my: လတ်တလောဖိုင်စာရင်းကို ရှင်းပစ်မလား

en: Clear Recent Documents
my: လတ်တလောဖိုင်များကိုရှင်းပစ်ပါ

en: Recent Documents
my: လတ်တလောဖိုင်များ

en: Clear Recent Documents...
my: လတ်တလောဖိုင်များကိုရှင်းပစ်ပါ...

en: Select an application to view its description.
my: နှစ်သက်ရာ အပ္ပလီကေးရှင်တစ်ခုကို ရွေးမှတ်ပါ

en: Run in _terminal
my: _T တာမီနယ်တွင်ဆောင်ရွက်ပါ

en: Run with _file...
my: _F ဖိုင်ရွေးရန်

en: Show list of known _applications
my: အပ္ပလီကေးရှင်းစာရင်းကြည့်ရန်

en: _Run
my: _R ဆောင်ရွက်ပါ

en: _Force quit
my: _F အတင်းပိတ်ပစ်

en: C_lear
my: _L ရှင်းပစ်ပါ

en: Home Folder
my: ပင်မဖိုင်တွဲ

note: Translators: this is the same string as the one found in * nautilus
en: File System
my: ဖိုင်စနစ်
