gnome-panel 1.5.8 - en to wa translation catalogue (58 entries)

en: Calendar
wa: Calindrî

en: Clock Preferences
wa: Preferinces di l' ôrlodje

en: General
wa: Djenerå

en: Clock Applet Factory
wa: Oujhene di l' aplikete d' Ôrlodje

en: Clock
wa: Ôrlodje

en: %s the Fish
wa: %s li Pexhon

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
wa: Dji n' a savou enonder «%s»
    
    Detays: %s

en: Fish Preferences
wa: Preferinces do Pexhon

en: _Name of fish:
wa: _No do pexhon:

en: Co_mmand to run when clicked:
wa: Comande a-z _enonder cwand on clitche:

en: seconds
wa: segondes

en: Fish
wa: Pexhon

en: Window List
wa: Djivêye des purneas

en: Window List Preferences
wa: Preferinces del djivêyes di purneas

en: Number of _workspaces:
wa: Nombe di _scribannes:

en: Workspace Names
wa: Nos des scribannes

en: Show date in tooltip
wa: Mostrer l' date el racsegne

en: The fish's name
wa: Li no do pexhon

en: The fish's animation pixmap
wa: Li fitchî d' animåcion do pexhon

en: Command to execute on click
wa: Comande a-z enonder cwand on clitche sol pexhon

en: Pause per frame
wa: Si djoker a tchaeke cåde

en: Show windows from all workspaces
wa: Mostrer les purneas di tos les scribannes

en: Enable tooltips
wa: Mete en ouve les racsegnes

en: Launcher location
wa: Eplaeçmint di l' enondeu

en: Name to identify panel
wa: No po-z idintifyî l' sicriftôr

en: Panel size
wa: Grandeu do scriftôr

en: Enable hide buttons
wa: Mete en ouve li boton po catchî

en: Enable arrows on hide buttons
wa: Mostrer des fretches sol boton po catchî

en: Animation speed
wa: Roedeu di l' animåcion

en: Background type
wa: Sôre di fond

en: Background color
wa: Coleur di fond

en: Background image
wa: Imådje di fond

en: Create Launcher
wa: Fé ene aplikete d' enondaedje

en: Launcher Properties
wa: Prôpietés di l' enondeu

en: Panel
wa: Scriftôr

en: _Properties
wa: _Prôpietés

en: Lock Screen
wa: Eclawer li waitroûle

note: when changing one of those two strings, don't forget to * update the ones in panel-menu-items.c (look for * "1" (msgctxt: "panel:showusername"))
en: Log Out
wa: Si dislodjî

en: Open URL: %s
wa: Drovi hårdêye: %s

en: _Delete This Panel
wa: _Oister ci scriftôr

en: _New Panel
wa: _Novea scriftôr

en: Application
wa: Programe

en: _Browse...
wa: _Foyter...

en: Applications
wa: Programes

en: Panel Properties
wa: Prôpietés des scriftôrs

en: _Size:
wa: _Grandeu:

en: _Autohide
wa: Catchî _otomaticmint

en: Show hide _buttons
wa: Mostrer les _botons po catchî

en: Arro_ws on hide buttons
wa: Mostrer des _fretches sol boton po catchî

en: Pick a color
wa: Tchoezixhoz ene coleur

en: Co_lor:
wa: Co_leur:

en: Background _image:
wa: _Imådje di fond:

en: Background
wa: Fond

en: Will run command: '%s'
wa: Dji va-st enonder l' comande: «%s»

en: Run in _terminal
wa: Enonder dvins on _terminå

en: List of known applications
wa: Djivêye des programes kinoxhous

en: Show list of known _applications
wa: Mostrer l' djivêye des _programes kinoxhous

en: _Run
wa: _Enonder
