phonemgr master - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: Cannot get contact: %s
eo: Ne eblas akiri kontakton: %s

en: Could not find contact: %s
eo: Ne povas trovi kontakton: %s

en: Cannot create searchable view.
eo: Ne povas krei serĉeblan vidon.

en: Success
eo: Sukceso

en: An argument was invalid.
eo: Argomento estis nevalida.

en: The address book is busy.
eo: La adresaro estas okupita.

en: The address book is offline.
eo: La adresaro estas malkonektita.

en: The address book does not exist.
eo: La adresaro ne ekzistas.

en: The "Me" contact does not exist.
eo: La "Mi"-kontakto ne ekzistas.

en: The address book is not loaded.
eo: La adresaro ne estas ŝarĝita.

en: The address book is already loaded.
eo: La adresro estas jam ŝarĝita.

en: Permission was denied when accessing the address book.
eo: Permespeto estis malpermesita kiam aliranta al adresaro.

en: The contact was not found.
eo: La kontakto ne estis trovita.

en: This contact ID already exists.
eo: La kontakt-identigilo jam ekzistas.

en: The protocol is not supported.
eo: La protokolo ne estas subtenata.

en: The operation was cancelled.
eo: La ago estis nuligita.

en: The operation could not be cancelled.
eo: La ago ne povas esti nuligita.

en: The address book authentication failed.
eo: La adresara aŭtentigkontrolo fiaskis.

en: Authentication is required to access the address book and was not given.
eo: Aŭtentokontrolo, kiu estas necesa por aliri al adresaro, ne estas donita.

en: A secure connection is not available.
eo: Sekura konektado ne disponeblas.

en: A CORBA error occurred whilst accessing the address book.
eo: CORBA-eraro okazis dum aliro al la adresaro.

en: The address book source does not exist.
eo: La adresara fonto ne ekzistas.

en: An unknown error occurred.
eo: Okazis nekonata eraro.

en: GConf error: %s
eo: Eraro de GConf: %s

en: All further errors shown only on terminal.
eo: Ĉiuj pliaj eraroj estos montritaj nur en terminalo.

en: Message arrived
eo: Masaĝo alvenis

en: Connected
eo: Konektite

en: Not connected
eo: Ne konekite

en: PORT
eo: PORDO

en: Enable debug
eo: Enŝalti sencimigon

en: Show version information and exit
eo: Montri informojn pri versio kaj eliri

en: _Send Message
eo: _Sendi mesaĝon

en: Message too long!
eo: Tro longa mesaĝo!

en: Connection
eo: Konekto

en: Date:
eo: Dato:

en: Enter the text message you want to send.
eo: Enigu la tekstmesaĝon kiun vi volas sendi.

en: Enter your text message
eo: Enigu vian tekstmesaĝon

en: Interface
eo: Interfaco

en: Other _port
eo: Alia _pordo

en: Play _sound when messages arrive
eo: Ludi _sonon pro alvenintaj mesaĝoj

en: Send Message
eo: Sendi mesaĝon

en: Sender:
eo: Sendinto:

en: You have received a message
eo: Vi ricevis mesaĝon

en: _Bluetooth
eo: _Bludento

en: _Message:
eo: _Mesaĝo:

en: _Reply
eo: _Respondi

en: _Send
eo: _Sendi
