phonemgr master - en to hu translation catalogue (95 entries)

en: Cannot get contact: %s
hu: Nem érhető el a névjegy: %s

en: Could not find contact: %s
hu: Nem található a névjegy: %s

en: Cannot create searchable view.
hu: Nem hozható létre kereshető nézet.

en: Success
hu: Sikerült

en: An argument was invalid.
hu: Egy paraméter érvénytelen volt.

en: The address book is busy.
hu: A címjegyzék foglalt.

en: The address book is offline.
hu: A címjegyzék offline.

en: The address book does not exist.
hu: A címjegyzék nem létezik.

en: The "Me" contact does not exist.
hu: Az „Én” névjegy nem létezik.

en: The address book is not loaded.
hu: A címjegyzék nincs betöltve.

en: The address book is already loaded.
hu: A címjegyzék már be van töltve.

en: Permission was denied when accessing the address book.
hu: Engedély megtagadva a címjegyzékhez való hozzáférés közben.

en: The contact was not found.
hu: A névjegy nem található.

en: This contact ID already exists.
hu: Ez a névjegy-azonosító már létezik.

en: The protocol is not supported.
hu: A protokoll nem támogatott.

en: The operation was cancelled.
hu: A művelet megszakítva.

en: The operation could not be cancelled.
hu: A műveletet nem lehet megszakítani.

en: The address book authentication failed.
hu: A címjegyzék azonosítása sikertelen.

en: Authentication is required to access the address book and was not given.
hu: Azonosítás szükséges a címjegyzékhez való hozzáféréshez, de nem adta azt meg.

en: A secure connection is not available.
hu: Biztonságos kapcsolat nem áll rendelkezésre.

en: A CORBA error occurred whilst accessing the address book.
hu: CORBA hiba lépett fel a címjegyzékhez való hozzáférés közben.

en: The address book source does not exist.
hu: A címjegyzék forrása nem létezik.

en: An unknown error occurred.
hu: Ismeretlen hiba lépett fel.

en: GConf error: %s
hu: GConf-hiba: %s

en: All further errors shown only on terminal.
hu: Minden további hiba csak a terminálon jelenik meg.

note: Translators: "device" is a phone or a modem
en: Use this device with Phone Manager
hu: Ezen eszköz használata a Telefonkezelővel

note: translators: the '%s' will be substituted with '/dev/ttyS0' or similar
en: Connected to device on %s
hu: Kapcsolódva az eszközhöz a következőn: %s

note: the ERROR signal will have been emitted, so we don't bother changing the icon ourselves at this point translators: the '%s' will be substituted with '/dev/ttyS0' or similar
en: Failed connection to device on %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni az eszközhöz a következőn: %s

en: Phone Manager
hu: Telefonkezelő

en: Receive and send text messages from your mobile phone
hu: Szöveges üzenetek fogadása és küldése mobiltelefonról

en: Message arrived
hu: Üzenete érkezett

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Connecting to phone
hu: Kapcsolódás a telefonhoz

en: Not connected
hu: Nincs kapcsolat

en: Show model name of a specific device
hu: Adott eszköz típusnevének megjelenítése

en: Write the configuration file for gnokii debugging
hu: Konfigurációs fájl kiírása a gnokii hibakereséséhez

en: Enable debug
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Show version information and exit
hu: Verzióinformáció megjelenítése, majd kilépés

en: - Manage your mobile phone
hu: - A mobiltelefon kezelése

en: gnome-phone-manager version %s
hu: gnome-phone-manager %s verzió

en: Send and receive messages from your mobile phone.
hu: Üzenetek fogadása és küldése mobiltelefonról.

en: Phone Manager website
hu: A Telefonkezelő webhelye

en: _Send Message
hu: Ü_zenet küldése

en: New text message received
hu: Új szöveges üzenet érkezett

en: Message too long!
hu: Az üzenet túl hosszú!

en: Make all warnings fatal
hu: Minden figyelmeztetés végzetes legyen

en: Message Received
hu: Üzenet érkezett

en: You have received a message
hu: Üzenete érkezett

en: Sender:
hu: Küldő:

en: Date:
hu: Dátum:

en: _Reply
hu: _Válasz

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Enter your text message
hu: Írja be a szöveges üzenetet

en: _Recipient:
hu: _Címzett:

en: _Message:
hu: _Üzenet:

en: Enter the text message you want to send.
hu: Írja be a szöveges üzenetet, amit el szeretne küldeni.

en: Characters left:
hu: Hátralévő karakterek száma:

note: This is a receipt from the SMS server saying the message has been delivered to the recipient's phone
en: _Notify when message is delivered
hu: Értesítés üzenet _kézbesítésekor

en: _Send
hu: _Küldés

en: Phone Manager Preferences
hu: Telefonkezelő tulajdonságai

en: Alerting
hu: Riasztás

en: _Pop-up window for new messages
hu: _Felugró ablak az új üzeneteknek

en: Play _sound when messages arrive
hu: _Hang lejátszása üzenet érkezésekor

en: Interface
hu: Felület

en: Phone Connection
hu: Telefonos kapcsolat

en: Use Bluetooth wireless networking to connect to your phone
hu: Bluetooth vezeték nélküli hálózat használata a telefonhoz való kapcsolódáshoz

en: Serial port _1 (/dev/ttyS0)
hu: _1. soros port (/dev/ttyS0)

en: Connect using serial port 1, also known as COM1 or /dev/ttyS0
hu: Kapcsolódás az első soros port, más néven COM1 vagy /dev/ttyS0 használatával

en: Serial port _2 (/dev/ttyS1)
hu: _2. soros port (/dev/ttyS1)

en: Connect using serial port 2, also known as COM2 or /dev/ttyS1
hu: Kapcsolódás a második soros port, más néven COM2 vagy /dev/ttyS1 használatával

en: I_nfra red (/dev/ircomm0)
hu: _Infravörös (/dev/ircomm0)

en: Connect using infrared communication
hu: Kapcsolódás infravörös kommunikáció használatával

en: Other _port
hu: _Másik port:

en: Connect using an alternative serial device
hu: Kapcsolódás egy alternatív soros eszközön keresztül

en: Alternative device filename, e.g. /dev/ttyS3
hu: Alternatív eszközfájl-név, például /dev/ttyS3

en: Automated Tasks
hu: Automatizált feladatok

en: Automatically _retry connections
hu: _Automatikus újrakapcsolódás

en: Always try and reconnect whenever a connection is not immediately available. Use this with Bluetooth to ensure your phone connects whenever it comes in range.
hu: Mindig próbáljon újrakapcsolódni, amikor a kapcsolat nem áll rendelkezésre azonnal. Használja ezt Bluetooth-szal, hogy a telefonja biztosan kapcsolódjon, ha hatósugáron belülre kerül.

en: Synchronise phone's _time and date
hu: Telefon órájának és _dátumának szinkronizálása

en: Synchronise phone's time and date with the computer's clock
hu: A telefon órájának és dátumának szinkronizálása a számítógép órájához

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: The connection type used by gnome-phone-manager
hu: A Telefonkezelő által használt kapcsolattípus

en: The connection type used by gnome-phone-manager: Bluetooth is 0 Serial 1 is 1 Serial 2 is 2 IrDa is 3 Other connection types are 4
hu: A Telefonkezelő által használt kapcsolattípus: Bluetooth esetén 0, soros 1 esetén 1, soros 2 esetén 2, IrDa esetén 3, más kapcsolattípus esetén 4.

en: Bluetooth address of the device to connect to
hu: A csatlakoztatni kívánt eszköz Bluetooth címe

en: Bluetooth address of the device to connect to. Requires connection_type to be 1 to be used.
hu: A csatlakoztatni kívánt eszköz Bluetooth címe. Használatához a connection_type értékének 1-nek kell lennie.

en: The device node for the serial device to connect to
hu: A csatolandó soros eszköz eszközcsomópontja

en: The device node for the serial device to connect to. Requires connection_type to be 4 to be used.
hu: A csatolandó soros eszköz eszközcsomópontja. Használatához a connection_type értékének 4-nek kell lennie.

en: Whether to retry connecting to the mobile phone
hu: Újrapróbálkozzon-e a mobiltelefonhoz csatlakozással

en: Whether to retry connecting to the mobile phone if the connection fails at some point.
hu: Újrapróbálkozzon-e a mobiltelefonhoz csatlakozással ha a kapcsolat elvész.

en: Whether to synchronise the phone clock with the computer's
hu: A telefon órája szinkronizálandó-e a számítógépével?

en: Whether to synchronise the phone clock with the computer's.
hu: A telefon órája szinkronizálandó-e a számítógépével.

en: Whether to popup new messages on the desktop
hu: Az új üzenetek felbukkanjanak-e az asztalon

en: Whether to popup new messages on the desktop as soon as they're received, as opposed to showing them when clicking on the tray icon.
hu: Az új üzenetek felbukkanjanak-e az asztalon fogadásukkor, szemben a tálcaikonra kattintáskor történő megjelenítéssel.

en: Whether to play a sound alert when a new message comes in
hu: Új üzenet érkezésekor lejátszandó-e hang

en: Whether to play a sound alert when a new message comes in.
hu: Új üzenet érkezésekor lejátszandó-e hang.
