gnomepie 0.4 - en to nl translation catalogue (150 entries)

en: Activation Settings
nl: Activatie-instellingen

en: Unamed Pie
nl: Naamloze cirkel

en: It's possible to bind mouse buttons as well!
nl: Het is ook mogelijk om muisknoppen toe te wijzen!

en: Turbo mode
nl: Turbomodus

en: If checked, the Pie will close when you release the chosen hot key.
nl: Schakel dit in om de cirkel te sluiten na het loslaten van de gekozen sneltoets.

en: Long press for activation
nl: Lang indrukken om te activeren

en: If checked, the Pie will only open if you press this hot key a bit longer.
nl: Schakel dit in om de cirkel te openen als je deze sneltoets iets langer ingedrukt houdt.

en: Open Pie centered on the screen
nl: Cirkel gecentreerd op scherm openen

en: If checked, the Pie will open in the middle of your screen. Else it will pop up at your pointer.
nl: Schakel dit in om de cirkel te openen op het midden van het scherm i.p.v. de cursorlocatie.

en: Warp mouse pointer to center of Pie
nl: Cursor automatisch op midden van cirkel plaatsen

en: If checked, the mouse pointer will be warped to the center of the Pie. This allows for quick selections even if the Pie is opened at the screen's boundary.
nl: Schakel dit in om de cursor automatisch op het midden van de cirkel te plaatsen. Dit zorgt voor snellere selecties, zelfs als de cirkel geopend wordt ter hoogte van de schermrand.

en: Activation options
nl: Activatie-opties

en: Automatically select the best pie shape
nl: Automatisch beste cirkelvorm kiezen

en: If checked, the shape will be automatically selected to minimize mouse travelling.
nl: Schakel dit in automatisch een vorm te kiezen waarbij de cursor zo min mogelijk hoeft te worden verplaatst.

en: Pie shape
nl: Cirkelvorm

en: Slice Options
nl: Segmentopties

en: There are no options for this Slice type.
nl: Er zijn geen opties voor dit segmenttype.

en: URI to open
nl: Te openen uri

en: Command to execute
nl: Uit te voeren opdracht

en: Hotkey to press
nl: Te gebruiken sneltoets

en: Pie to open
nl: Te openen cirkel

en: Name of the Slice
nl: Naam van het segment

en: Is Quick Action
nl: Is een snelle actie

en: Clipboard history length
nl: Hoeveelheid klembordgeschiedenis

en: Current workspace only
nl: Alleen huidige werkblad

en: Slice options
nl: Segmentopties

en: Select an icon
nl: Kies een pictogram

en: Icon Theme
nl: Pictogramthema

en: Custom Icon
nl: Aangepast pictogram

en: Gnome-Pie Settings
nl: Gnome-Pie-instellingen

en: Start Gnome-Pie on login
nl: Gnome-Pie automatisch opstarten

en: If checked, Gnome-Pie will start silently everytime you log in.
nl: Schakel dit in om Gnome-Pie na het inloggen automatisch op te starten.

en: Display panel icon
nl: Systeemvakpictogram tonen

en: If not checked, you can access this menu by launching Gnome-Pie a second time.
nl: Schakel dit uit om dit menu op te roepen door Gnome-Pie voor de tweede keer te starten.

en: Select Slices by typing their names
nl: Segmenten selecteren door hun naam te typen

en: If checked, you can select items in a Pie by typing their names. Otherwise you can activate them with a hotkey (which can be displayed by pressing ALT when a Pie is openened).
nl: Schakel dit in om items te selecteren door de respectievelijke naam te typen. Schakel dit uit om ze te activeren met een sneltoets (welke kan worden getoond door op ALT te drukken in een geopend segment).

en: Display Slice labels
nl: Segmentlabels tonen

en: Displays the name of each Slice next to it. Only available if supported by the theme.
nl: Toont de naam van elk segment naast het pictogram. Alleen beschikbaar als het gekozen thema dit ondersteunt.

en: Activation radius
nl: Activatieradius

en: Global scale
nl: Globale schaal

en: Maximum slices per pie
nl: Maximum aantal segmenten per cirkel

en: Import a theme from a file.
nl: Importeer een thema vanuit een bestand.

en: Reload all themes.
nl: Herlaad alle thema's.

en: Delete the selected theme.
nl: Verwijder het geselecteerde thema.

en: Export the selected theme for sharing.
nl: Exporteer het geselecteerde thema zodat het kan worden gedeeld.

en: Open the theme's files in your file browser.
nl: Open de themabestanden in je bestandsbeheerder.

en: Open a tutorial on how to create new themes for Gnome-Pie.
nl: Open de handleiding waarin je kunt lezen hoe je thema's kunt maken voor Gnome-Pie.

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: <b><big>This Pie is empty!</big>
    
    Start adding Slices to it!</b> This can be done by dragging stuff to the plus sign below. You can try a lot! For example application launchers or folders. Even URLs from your browser are possible...
    
    For manual and advanced configuration click on the plus sign.
nl: <b><big>Deze cirkel is leeg!</big>
    
    Voeg er segmenten aan toe.</b> Dit kan door dingen te verslepen naar het plusteken hieronder. Je kunt van alles toevoegen, bijv. toepassingsstarters, mappen, of zelfs url's vanuit je webbrowser...
    
    Klik op het plusteken voor handmatige, geavanceerde instellingen.

en: <b><big>You have no Pies!</big>
    
    Start by creating one! </b> This can be done by clicking on the tiny little plus sign in the lower left corner.
nl: <b><big>Je hebt geen cirkels!</big>
    
    Maak er één. </b> Dit doe je door te klikken op het kleine plusteken in de hoek linksonder.

en: Pie Settings
nl: Cirkelinstellingen

en: Next Track
nl: Volgende nummer

en: Stop
nl: Stoppen

en: Previous Track
nl: Vorige nummer

en: Play/Pause
nl: Afspelen/Pauzeren

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Session
nl: Sessie

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Window
nl: Venster

en: Scale
nl: Schaal

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Close
nl: Sluiten

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Restore
nl: Herstellen

en: Open Pie
nl: Cirkel openen

en: Opens another Pie of Gnome-Pie. You may create sub menus this way.
nl: Opent een andere cirkel van Gnome-Pie. Op deze manier kun je submenu's maken.

en: Open URI
nl: URI openen

en: Opens a given location. You may use URL's or files paths.
nl: Opent een opgegeven locatie. Je kunt url's of bestandspaden opgeven.

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Press hotkey
nl: Druk op een sneltoets

en: Simulates the activation of a hotkey.
nl: Simuleert de activatie van een sneltoets.

en: Launch application
nl: Toepassing starten

en: Executes the given command.
nl: Voert de opgegeven opdracht uit.

en: Successfully exported the theme "%s"!
nl: Het thema, '%s', is geëxporteerd!

en: An error occured while exporting the theme "%s"! Please check the console output.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het exporteren van het thema '%s'! Controleer de terminaluitvoer.

en: Rename me!
nl: Wijzig mijn naam!

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: All supported image formats
nl: Alle ondersteunde afbeeldingsformaten

en: Keybindings and some other options are not supported on Wayland. However, you can use the terminial command "gnome-pie --open %s" to open this pie. Create a global hotkey in your system settings which executes this command!
nl: Op Wayland worden sneltoetsen en sommige andere opties niet ondersteund. Je kunt de terminalopdracht 'gnome-pie --open %s' gebruiken om deze cirkel te openen. Wijs een globale sneltoets toe in de systeeminstellingen om deze opdracht uit te voeren!

en: This hotkey is already assigned to the pie "%s"! 
    
    Please select another one or cancel your selection.
nl: Deze sneltoets is al toegewezen aan de cirkel '%s'!
    
    Selecteer een andere of stop de selectie.

en: Press a hotkey ...
nl: Druk op een sneltoets...

en: Themes
nl: Thema's

en: by
nl: door

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _About
nl: _Over

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Slice types
nl: Segmenttypes

en: Do you really want to delete this Slice?
nl: Weet je zeker dat je dit segment wilt verwijderen?

en: Click to edit
nl: Klik om te bewerken

en: Drag to move
nl: Versleep om te verplaatsen

en: Click to add a new Slice
nl: Klik om een nieuw segment toe te voegen

en: Drop to add as new Slice
nl: Laat los om toe te voegen als nieuw segment

en: Drop to move Slice
nl: Laat los om segment te verplaatsen

en: Click to delete
nl: Klik om te verwijderen

en: bake your pies!
nl: teken je cirkels!

en: Pies can be opened with the terminal command "gnome-pie --open=ID".
nl: Cirkels kunnen worden geopend met de terminalopdracht 'gnome-pie --open=ID'.

en: Feel free to visit Gnome-Pie's homepage at %s!
nl: Bezoek ook eens de Gnome-Pie-website: %s!

en: If you want to give some feedback, please write an e-mail to %s!
nl: Feedback kun je geven door een e-mail te sturen naar %s!

en: You can support the development of Gnome-Pie by donating via %s.
nl: Steun de ontwikkeling van Gnome-Pie door te doneren via %s.

en: Translating Gnome-Pie to your language is easy. Translations are managed at %s.
nl: Het vertalen van Gnome-Pie naar je eigen taal is eenvoudig. Vertalingen worden beheerd op %s.

en: It's easy to create new themes for Gnome-Pie. Read the <a href='%s'>Tutorial</a> online.
nl: Het maken van nieuwe thema's voor Gnome-Pie is eenvoudig. Volg de online-<a href='%s'>handleiding</a>.

en: It's usually a good practice to have at most twelve slices per pie.
nl: Het is doorgaans beter als je maximaal twaalf segmenten per cirkel hebt.

en: You can export themes you created and share them with the community!
nl: Je kunt je eigen thema's exporteren en deze delen met de gemeenschap!

en: The source code of Gnome-Pie is available on %s.
nl: De broncode van Gnome-Pie is beschikbaar op %s.

en: Bugs can be reported at %s!
nl: Bugs kun je melden op %s!

en: Suggestions can be posted on %s!
nl: Suggesties kun je achterlaten op %s!

en: An awesome companion of Gnome-Pie is %s. It will make using your computer feel like magic!
nl: Een fantastisch hulpje van Gnome-Pie is %s. Het verandert je computer in een magisch iets!

en: You can drag'n'drop applications from your main menu to the pie above.
nl: Sleep toepassingen van je hoofdmenu naar de cirkel hierboven.

en: You may drag'n'drop URLs and bookmarks from your internet browser to the pie above.
nl: Sleep url's en bladwijzers van je webbrowser naar de cirkel hierboven.

en: You can drag'n'drop files and folders from your file browser to the pie above.
nl: Sleep bestanden en mappen van je bestandsbeheerder naar de cirkel hierboven.

en: You can drag'n'drop pies from the list on the left into other pies in order to create sub-pies.
nl: Sleep cirkels van de lijst aan de linkerkant naar andere cirkels om onderliggende cirkels te maken.

en: You can drag'n'drop pies from the list on the left to your desktop or dock to create a launcher for this pie.
nl: Sleep een cirkel van de lijst aan de linkerkant naar je bureaublad of dock om er een starter voor te maken.

en: Successfully imported new theme!
nl: Het nieuwe thema is geïmporteerd!

en: An error occurred while importing the theme: Failed to extract theme!
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het importeren van het thema: het thema kan niet worden uitgepakt!

en: An error occurred while importing the theme: A theme with this name does already exist!
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het importeren van het thema: er is al een thema met deze naam!

en: An error occurred while importing the theme: Theme archive does not contain a valid theme!
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het importeren van het thema: het thema-archief bevat geen geldig thema!

en: An error occurred while importing the theme: Failed to open theme archive!
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het importeren van het thema: het thema-archief kan niet worden geopend!

en: Do you really want to delete the selected theme from %s?
nl: Weet je zeker dat je het geselecteerde thema wilt verwijderen uit %s?

en: New Pie
nl: Nieuwe cirkel

en: Do you really want to delete the selected Pie with all contained Slices?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde cirkel en al zijn segmenten wilt verwijderen?

en: Pies
nl: Cirkels

en: Not bound
nl: Niet toegewezen

en: Button %i
nl: Knop %i

en: LeftButton
nl: Linkerknop

en: RightButton
nl: Rechterknop

en: MiddleButton
nl: Middelste knop

en: Delayed
nl: Vertraagd

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Warp
nl: Teleportatie

en: Auto-shaped
nl: Automatische vorm

en: Quarter pie
nl: Kwartcirkel

en: Half pie
nl: Halve cirkel

en: Image data
nl: Afbeeldingsgegevens

en: Group: Clipboard
nl: Groep: klembord

en: Manages your Clipboard.
nl: Beheert je klembord.

en: Group: Main menu
nl: Groep: hoofdmenu

en: Displays your main menu structure.
nl: Toon de structuur van je hoofdmenu.

en: Group: Session Control
nl: Groep: sessiebeheer

en: Shows a Slice for Shutdown, Reboot, and Hibernate.
nl: Toont een segment met de opties afsluiten, herstarten en slaapstand.

en: Shutdown
nl: Afsluiten

en: Logout
nl: Afmelden

en: Reboot
nl: Herstarten

en: Group: Devices
nl: Groep: apparaten

en: Shows a Slice for each plugged in devices, like USB-Sticks.
nl: Toont een segment met alle aangekoppelde apparaten, zoals usb-schijven.

en: Root
nl: Systeembestanden

en: Group: Window List
nl: Groep: vensterlijst

en: Shows a Slice for each of your opened Windows. Almost like Alt-Tab.
nl: Toont een segment met alle geopende vensters, vergelijkbaar met Alt+Tab.

en: Group: Bookmarks
nl: Groep: bladwijzers

en: Shows a Slice for each of your directory Bookmarks.
nl: Toont een segment met al je favoriete mappen.
