podcasts master - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: Top position of the last open main window
sk: Horná pozícia naposledy otvoreného hlavného okna

en: Left position of the last open main window
sk: Pozícia vľavo naposledy otvoreného hlavného okna

en: Height of the last open main window
sk: Výška naposledy otvoreného hlavného okna

en: Width of the last open main window
sk: Šírka naposledy otvoreného hlavného okna

en: Maximized state of the last open main window
sk: Maximalizovaný stav naposledy otvoreného hlavného okna

en: Enable or disable dark theme
sk: Povoliť alebo zakázať tmavú tému

en: Whether to periodically refresh content
sk: Určuje, či sa má pravidelne obnovovať obsah

en: How many periods of time to wait between automatic refreshes
sk: Ako dlho sa má čakať medzi automatickými obnoveniami

en: What period of time to wait between automatic refreshes
sk: Aká je doba čakania medzi automatickými obnoveniami

en: Whether to refresh content after startup
sk: Určuje, či sa má obnoviť obsah po spustení

en: How many periods of time to wait between automatic cleanups
sk: Ako dlho sa má čakať medzi automatickými čisteniami

en: What period of time to wait between automatic cleanups
sk: Aká je doba čakania medzi automatickými čisteniami

note: Weird magic I copy-pasted that sets the Application Name in the Shell.
en: Podcasts
sk: Podcasty

en: Listen to your favorite podcasts, right from your desktop.
sk: Počúvajte vaše obľúbené podcasty priamo z vášho pracovného prostredia.

en: Podcast app for GNOME
sk: Aplikácia na správu podcastov pre prostredie GNOME

en: This show does not have episodes yet
sk: Táto relácia zatiaľ nemá žiadne epizódy

en: If you think this is an error, please consider writing a bug report.
sk: Ak si myslíte, že je to chyba, prosím, zvážte nahlásenie chyby.

en: Get some shows
sk: Zaobstarajte si nejaké relácie

en: Add new shows via feed URL
sk: Pridajte nové relácie prostredníctvom URL kanálu

en: Import shows from another device
sk: Importujte relácie z iného zariadenia

en: You’ve already listened to this episode.
sk: Túto epizódu ste už počúvali.

en: Calculating episode size…
sk: Vypočítava sa veľkosť epizódy…

en: Play this episode
sk: Prehrá túto epizódu

en: Cancel the download process
sk: Zruší preberanie

en: Download this episode
sk: Preberie túto epizódu

en: _Check for New Episodes
sk: _Skontrolovať nové epizódy

en: _Import Shows
sk: _Importovať relácie

en: _Export Shows
sk: _Exportovať relácie

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _About Podcasts
sk: _O aplikácii Podcasty

en: Add a new feed
sk: Pridá nový kanál

en: Enter feed address to add
sk: Zadajte adresu kanálu, ktorý sa má pridať

en: Add
sk: Pridať

en: Show Title
sk: Zobrazenie názvu

en: Back
sk: Prejde späť

en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Check for new episodes
sk: Kontrola nových epizód

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
sk: Ukončenie aplikácie

en: Today
sk: Dnes

en: Yesterday
sk: Včera

en: This Week
sk: Tento týždeň

en: This Month
sk: Tento mesiac

en: Older
sk: Staršie

en: An in-app action notification
sk: Oznámenie o činnosti v aplikácii

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Now Playing
sk: Teraz sa prehráva

en: Change the playback speed
sk: Zmení rýchlosť prehrávania

en: 1.00×
sk: 1,00×

en: Double speed rate
sk: Dvojnásobná rýchlosť

en: 1.75 speed rate
sk: 1,75 násobná rýchlosť

en: 1.5 speed rate
sk: 1,5 násobná rýchlosť

en: 1.25 speed rate
sk: 1,25 násobná rýchlosť

en: Normal speed
sk: Normálna rýchlosť

en: Rewind 10 seconds
sk: Previnie o 10 sekúnd dozadu

en: Play
sk: Prehrá

en: Pause
sk: Pozastaví

en: Fast forward 10 seconds
sk: Previnie o 10 sekúnd dopredu

en: _Mark All Episodes as Played
sk: Oz_načiť všetky epizódy ako prehrané

en: _Website
sk: _Webová stránka

en: _Unsubscribe
sk: O_dhlásiť sa z odberu

en: Open Website
sk: Otvoriť webovú stránku

en: Mark All as Played
sk: Označiť všetko ako prehrané

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť sa z odberu

en: Read More
sk: Prečítať viac

en: Fetching new episodes
sk: Získavajú sa nové epizódy

en: New
sk: Nové

en: Shows
sk: Relácie

en: Select the file from which to you want to import shows.
sk: Vyberte súbor, z ktorého chcete importovať relácie.

en: _Import
sk: _Importovať

en: OPML file
sk: Súbor OPML

en: Failed to parse the imported file
sk: Zlyhala analýza importovaného súboru

en: Selected file could not be accessed.
sk: Nedá sa získať prístup k vybranému súboru.

en: Export shows to…
sk: Export relácií do…

en: _Export
sk: _Exportovať

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

note: Translators: This is the string of the suggested name for the exported opml file
en: gnome-podcasts-exported-shows
sk: gnome-podcasty-exportovane-relacie

en: GNOME Podcasts Subscriptions
sk: Prihlásenia k odberu aplikácie Podcasty prostredia GNOME

en: Failed to export podcasts
sk: Zlyhalo exportovanie podcastov

en: Podcast Client for the GNOME Desktop.
sk: Klient pre podcasty prostredia GNOME.

en: Learn more about GNOME Podcasts
sk: Zistite viac o aplikácii Podcasty prostredia GNOME

en: The media player was unable to execute an action.
sk: Prehrávač médií nedokázal vykonať akciu.

en: Marked all episodes as listened
sk: Všetky epizódy boli označené ako vypočuté

en: Unsubscribed from {}
sk: Bol odhlásený odber z kanálu {}
