podcasts master - en to hu translation catalogue (133 entries)

en: Episodes:
hu: Epizódok:

en: Last publication
hu: Utolsó közzététel

en: _Subscribe
hu: _Feliratkozás

en: Subscribing to feed…
hu: Feliratkozás a hírforrásra…

en: Add Podcasts
hu: Podcastok hozzáadása

en: Search
hu: Keresés

en: Enter a feed URL or search the selected platforms.
hu: Adjon meg egy hírforrás URL-t, vagy keressen a kiválasztott platformokon.

en: Submit search
hu: Keresés elküldése

en: Loading…
hu: Betöltés…

en: Please enable a Search Platform below, or enter a http(s) feed URL.
hu: Engedélyezze a keresési platformot az alábbiakban, vagy adjon meg egy http(s) hírforrás URL-t.

en: Search Platforms
hu: Keresési platformok

en: Search queries will be sent to these platforms.
hu: A keresési lekérdezések ezekre a platformokra kerülnek elküldésre.

en: Search results
hu: Keresési eredmények

en: No results found.
hu: Nem találhatók eredmények.

note: Translators: Show as a noun, meaning a Podcast-Show.
en: This show does not have episodes yet
hu: Ennek a műsornak még nincsenek epizódjai

en: If you think this is an error, please consider writing a bug report.
hu: Ha úgy gondolja hogy ez hiba, akkor írjon egy hibajelentést.

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Get Some Shows
hu: Szerezzen be néhány műsort

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Add new shows via feed URL
hu: Új műsorok hozzáadása hírforrás URL-ből

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Import shows from another device
hu: Műsorok importálása egy másik eszközről

en: Episode Details
hu: Epizód részletei

en: Episode Menu
hu: Epizód menü

en: Podcast Title
hu: Podcast címe

en: Duration - Date
hu: Hossz – Dátum

en: _Stream
hu: _Közvetítés

en: _Play
hu: _Lejátszás

en: _Download
hu: Le_töltés

en: Cancel
hu: Mégse

en: Delete
hu: Törlés

en: Episode Description
hu: Epizód leírása

en: Episode Cover
hu: Epizód borítója

note: Translators: Show as a noun, meaning a Podcast-Show.
en: Go to Show
hu: Ugrás a műsorhoz

en: Copy Episode URL
hu: Epizód URL másolása

en: Mark as Played
hu: Megjelölés lejátszottként

en: Mark as Unplayed
hu: Megjelölés lejátszatlanként

en: You’ve already listened to this episode.
hu: Már meghallgatta ezt az epizódot.

en: Calculating episode size…
hu: Epizódméret kiszámítása…

en: Play this episode
hu: Ezen epizód lejátszása

en: Cancel the download process
hu: A letöltési folyamat megszakítása

en: Download this episode
hu: Ezen epizód letöltése

en: Episode without audio
hu: Hang nélküli epizód

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
hu: Navigáció

[ctx: shortcut window]
en: Go to Home Page
hu: Ugrás a kezdőoldalra

[ctx: shortcut window]
note: Translators: Shows as a Noun
en: Go to Shows Page
hu: Ugrás a műsorok oldalra

[ctx: shortcut window]
note: Translators: 'Discovery' is a page where you can add new podcasts
en: Go To Discovery Page
hu: Ugrás a felfedezés oldalra

[ctx: shortcut window]
en: Player
hu: Lejátszó

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Pause
hu: Szüneteltetés be- vagy kikapcsolása

[ctx: shortcut window]
en: Seek Forwards
hu: Előretekerés

[ctx: shortcut window]
en: Seek Backwards
hu: Visszatekerés

[ctx: shortcut window]
en: General
hu: Általános

[ctx: shortcut window]
en: Check for new episodes
hu: Új epizódok keresése

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
hu: Kilépés az alkalmazásból

[ctx: shortcut window]
en: Import Subscriptions
hu: Feliratkozások importálása

[ctx: shortcut window]
en: Export Subscriptions
hu: Feliratkozások exportálása

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: This Week
hu: Ezen a héten

en: This Month
hu: Ebben a hónapban

en: Older
hu: Régebbi

en: Change the playback speed
hu: Lejátszási sebesség módosítása

en: 1.00×
hu: 1,00×

en: 2.00×
hu: 2,00×

en: 1.75×
hu: 1,75×

en: 1.50×
hu: 1,50×

en: 1.25×
hu: 1,25×

en: 0.90×
hu: 0,90×

en: 0.75×
hu: 0,75×

en: Rewind
hu: Visszatekerés

en: Play
hu: Lejátszás

en: Pause
hu: Szünet

en: Forward
hu: Előretekerés

en: Description
hu: Leírás

en: Rewind 10 seconds
hu: Visszatekerés 10 másodperccel

en: Fast forward 10 seconds
hu: Előretekerés 10 másodperccel

en: _Mark All Episodes as Played
hu: Összes epizód meg_jelölése lejátszottként

en: _Website
hu: _Webhely

en: _Unsubscribe
hu: _Leiratkozás

en: Open Website
hu: Webhely megnyitása

en: Mark All as Played
hu: Összes megjelölése lejátszottként

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Podcast Menu
hu: Podcast menü

en: Episodes
hu: Epizódok

en: _Check for New Episodes
hu: Új epizódok _keresése

note: Translators: Show as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: _Import Shows
hu: Műsorok _importálása

note: Translators: Show as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: _Export Shows
hu: Műsorok _exportálása

en: _Keyboard Shortcuts
hu: Gyorsbille_ntyűk

en: _About Podcasts
hu: A Podcastok _névjegye

note: Weird magic I copy-pasted that sets the Application Name in the Shell.
en: Podcasts
hu: Podcastok

en: Add a New Feed
hu: Új hírforrás hozzáadása

en: Main Menu
hu: Főmenü

note: Translators: Show as a noun, meaning a Podcast-Show.
en: Show
hu: Műsor

en: Listen to your favorite shows
hu: Hallgassa kedvenc műsorait

en: Play, update, and manage your podcasts from a lightweight interface that seamlessly integrates with GNOME. Podcasts can play various audio formats and remember where you stopped listening. You can subscribe to shows via RSS/Atom, iTunes, and Soundcloud links. Subscriptions from other apps can be imported via OPML files.
hu: Játssza le, frissítse és kezelje a podcastjait egy könnyűsúlyú felületről, amely zökkenőmentesen illeszkedik a GNOME-hoz. A Podcastok különböző hangformátumokat tud lejátszani, és megjegyzi, hogy hol hagyta abba a hallgatásukat. Feliratkozhat a műsorokra RSS/Atom hírcsatornákkal, iTunes és Soundcloud hivatkozásokkal. A más alkalmazásokban lévő feliratkozások is importálhatók OPML-fájlok segítségével.

en: The home view displaying the newest episodes of your podcasts
hu: A podcastok legújabb epizódjait megjelenítő kezdő nézet

en: The shows view displaying the covers of your podcasts
hu: A podcastok borítóit megjelenítő műsorok nézet

en: The show widget displaying the cover and the latest episodes of a specific podcast
hu: Egy adott podcast borítóját és legújabb epizódjait megjelenítő műsor felületi elem

en: The view where one can add a new podcast
hu: Az a nézet, ahol új podcastot lehet hozzáadni

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The Podcasts developers
hu: A Podcastok fejlesztői

en: Listen to your favorite podcasts, right from your desktop.
hu: Hallgassa kedvenc podcastjait, közvetlenül az asztalán.

en: Height of the last open main window
hu: A legutóbbi nyitott főablak magassága

en: Width of the last open main window
hu: A legutóbbi nyitott főablak szélessége

en: Maximized state of the last open main window
hu: A legutóbbi nyitott főablak maximalizálási állapota

en: Whether to periodically refresh content
hu: Időközönként frissüljön-e a tartalom

en: How many periods of time to wait between automatic refreshes
hu: Mennyi időközt várjon az automatikus frissítések között

en: What period of time to wait between automatic refreshes
hu: Milyen időközöket várjon az automatikus frissítések között

en: Whether to refresh content after startup
hu: Indításkor frissüljön-e a tartalom

en: How many periods of time to wait between automatic cleanups
hu: Mennyi időközt várjon az automatikus tisztítások között

en: What period of time to wait between automatic cleanups
hu: Milyen időközöket várjon az automatikus tisztítások között

en: Copied URL to clipboard!
hu: URL a vágólapra másolva.

en: Jump to {}:{}:{}
hu: Ugrás ide: {}:{}:{}

en: Jump to {}:{}
hu: Ugrás ide: {}:{}

en: Download failed: {}
hu: A letöltés sikertelen: {}

en: Failed to subscribe to feed: {}
hu: Nem sikerült feliratkozni a hírforrásra: {}

en: OPML file
hu: OPML fájl

en: Select the file from which to you want to import shows.
hu: Válasszon egy fájlt, amelyből műsorokat akar importálni.

en: _Import
hu: _Importálás

en: Failed to parse the imported file {}
hu: Nem sikerült feldolgozni az importált fájlt: {}

note: Translators: Show as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Export shows to…
hu: Műsorok exportálása ide…

en: _Export
hu: _Exportálás

note: Translators: This is the string of the suggested name for the exported opml file
en: gnome-podcasts-exported-shows
hu: gnome-podcastok-exportált-műsorok

en: GNOME Podcasts Subscriptions
hu: GNOME Podcastok feliratkozások

en: Failed to export podcasts
hu: Nem sikerült exportálni a podcastokat

en: Podcast Client for the GNOME Desktop.
hu: Podcast-kliens a GNOME asztali környezethez.

en: Fetching feeds…
hu: Hírforrások lekérése…

en: New
hu: Új

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Shows
hu: Műsorok

en: Download progress
hu: Letöltési folyamat

en: {} min
hu: {} perc

en: The media player was unable to execute an action.
hu: A médialejátszó nem tudott végrehajtani egy műveletet.

en: Visually expands this description
hu: Láthatóan kinyitja ezt a leírást

en: Read More
hu: Olvassa tovább

en: Marked all episodes as listened
hu: Összes epizód megjelölve meghallgatottként

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Unsubscribed from {}
hu: Leiratkozott innen: {}
