podcasts master - en to sr translation catalogue (87 entries)

en: Top position of the last open main window
sr: Горњи положај последњег отвореног главног прозора

en: Left position of the last open main window
sr: Леви положај последњег отвореног главног прозора

en: Height of the last open main window
sr: Висина последњег отвореног главног прозора

en: Width of the last open main window
sr: Ширина последњег отвореног главног прозора

en: Maximized state of the last open main window
sr: Увећано стање последњег отвореног главног прозора

en: Enable or disable dark theme
sr: Укључује или искључује тамну тему

en: Whether to periodically refresh content
sr: Да ли повремено да освежи садржај

en: How many periods of time to wait between automatic refreshes
sr: Колико времена да чека између самосталних освежавања

en: What period of time to wait between automatic refreshes
sr: Које време да чека између самосталних освежавања

en: Whether to refresh content after startup
sr: Да ли да освежи садржај након покретања

en: How many periods of time to wait between automatic cleanups
sr: Колико времена да чека између самосталних чишћења

en: What period of time to wait between automatic cleanups
sr: Које време да чека између самосталних чишћења

note: Weird magic I copy-pasted that sets the Application Name in the Shell.
en: Podcasts
sr: Подемисије

en: Listen to your favorite podcasts, right from your desktop.
sr: Слушајте ваше омиљене подемисије, управо са ваше радне површи.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Podcast;RSS;
sr: Подемисија;РСС;Podcast;RSS;

en: Listen to your favorite shows
sr: Слушајте ваше омиљене емисије

en: Play, update, and manage your podcasts from a lightweight interface that seamlessly integrates with GNOME. Podcasts can play various audio formats and remember where you stopped listening. You can subscribe to shows via RSS/Atom, iTunes, and Soundcloud links. Subscriptions from other apps can be imported via OPML files.
sr: Пуштајте, освежите и управљајте вашим подемисијама из лаганог сучеља које се неприметно обједињује са Гномом. Подемисија може да пушта разне формате звука и памти где сте стали са слушањем. Можете да се претплатите на емисије путем „RSS/Atom“-а, „iTunes“-а, и „Soundcloud“ веза. Претплате са других програма се могу увести путем „OPML“ датотека.

en: Jordan Petridis
sr: Јордан Петридис

en: Julian Hofer
sr: Јулиан Хофер

en: This show does not have episodes yet
sr: Ова емисија још нема епизода

en: If you think this is an error, please consider writing a bug report.
sr: Ако мислите да је ово грешка, размотрите писање извештаја о грешци.

en: Get some shows
sr: Набавите неке емисије

en: Add new shows via feed URL
sr: Додајте нове емисије путем адресе тока

en: Import shows from another device
sr: Увезитеемисије са другог уређаја

en: Episode Details
sr: Подаци о епизоди

en: Back
sr: Назад

en: Podcast Title
sr: Наслов подемисије

en: Duration - Date
sr: Трајање – датум

en: Episode Description
sr: Опис епизоде

en: Go to Show
sr: Иди на емисију

en: Copy Episode Url
sr: Умножи адресу епизоде

en: You’ve already listened to this episode.
sr: Већ сте одслушали ову епизоду.

en: Calculating episode size…
sr: Израчунавам величину епизоде…

en: Play this episode
sr: Пустите ову епизоду

en: Cancel the download process
sr: Откажите процес преузимања

en: Download this episode
sr: Преузмите ову епизоду

en: _Check for New Episodes
sr: _Потражи нове епизоде

en: _Import Shows
sr: _Увези емисије

en: _Export Shows
sr: _Извези емисије

en: _Keyboard Shortcuts
sr: Пречице _тастатуре

en: _About Podcasts
sr: _О Подемисијама

en: Add a new feed
sr: Додајте нови ток

en: Enter feed address to add
sr: Унесите адресу тока за додавање

en: Add
sr: Додај

en: Show Title
sr: Прикажи наслов

en: General
sr: Опште

[ctx: shortcut window]
en: Check for new episodes
sr: Потражите нове епизоде

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
sr: Изађите из програма

en: Today
sr: Данас

en: Yesterday
sr: Јуче

en: This Week
sr: Ове седмице

en: This Month
sr: Овог месеца

en: Older
sr: Старије

en: An in-app action notification
sr: Обавештење радње у програму

en: Undo
sr: Поништи

en: Now Playing
sr: Тренутно пуштам

en: Change the playback speed
sr: Промените брзину пуштања

en: Rewind 10 seconds
sr: Уназад 10 секунди

en: Play
sr: Пусти

en: Pause
sr: Застани

en: Fast forward 10 seconds
sr: Унапред 10 секунди

en: _Mark All Episodes as Played
sr: _Означи све епизоде да су пуштене

en: _Website
sr: _Веб страница

en: _Unsubscribe
sr: _Одјави се

en: Open Website
sr: Отвори Веб сајт

en: Mark All as Played
sr: Означите све да су пуштене

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се

en: Read More
sr: Прочитајте више

en: Fetching new episodes
sr: Довлачим нове епизоде

en: New
sr: Нова

en: Shows
sr: Емисије

en: Select the file from which to you want to import shows.
sr: Изаберите датотеку из које желите да увезете емисије.

en: _Import
sr: _Увези

en: OPML file
sr: ОПМЛ датотека

en: Failed to parse the imported file
sr: Нисам успео да обрадим увезену датотеку

en: Selected file could not be accessed.
sr: Не могу да приступим изабраној датотеци.

en: Export shows to…
sr: Извези емисије у…

en: _Export
sr: _Извези

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: GNOME Podcasts Subscriptions
sr: Пријављивање на Гном Подемисије

en: Failed to export podcasts
sr: Нисам успео да увезем обележиваче

en: Podcast Client for the GNOME Desktop.
sr: Клијент подемисије за Гномову радну површ.

en: Learn more about GNOME Podcasts
sr: Сазнајте више о Гном Подемисијама

en: Copied URL to clipboard!
sr: Адреса је умножена у бележницу!

en: The media player was unable to execute an action.
sr: Програм за пуштање није могао да изврши радњу.

en: Marked all episodes as listened
sr: Све епизоде су означене да су слушане

en: Unsubscribed from {}
sr: Отказали сте претплату са „{}“
