podcasts master - en to sl_SI translation catalogue (142 entries)

en: Episodes:
sl_SI: Epizode:

en: Last publication
sl_SI: Zadnja objava

en: _Subscribe
sl_SI: _Naroči se

en: Subscribing to feed…
sl_SI: Naročanje na vir ...

en: Add Podcasts
sl_SI: Dodaj podkaste

en: Search
sl_SI: Išči

en: Enter a feed URL or search the selected platforms.
sl_SI: Vnesite URL vira ali poiščite na izbranih platformah.

en: Submit search
sl_SI: Pošlji iskanje

en: Loading…
sl_SI: Poteka nalaganje …

en: Please enable a Search Platform below, or enter a http(s) feed URL.
sl_SI: Spodaj omogočite iskalno platformo ali vnesite URL vira http(s).

en: Search Platforms
sl_SI: Iskalne platforme

en: Search queries will be sent to these platforms.
sl_SI: Iskalne poizvedbe bodo poslane tem platformam.

en: Search results
sl_SI: Rezultati iskanja

en: No results found.
sl_SI: Ni najdenih zadetkov.

note: Translators: Show as a noun, meaning a Podcast-Show.
en: This show does not have episodes yet
sl_SI: Ta podkast še nima določenih epizod

en: If you think this is an error, please consider writing a bug report.
sl_SI: Če ste mnenja, da je to napaka, razmislite o poročilu o napaki.

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Get Some Shows
sl_SI: Pridobi oddaje

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Add new shows via feed URL
sl_SI: Dodaj nove posnetke kot naslov URL vira

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Import shows from another device
sl_SI: Uvozi posnetke z druge naprave

en: Episode Details
sl_SI: Podrobnosti epizode

en: Episode Menu
sl_SI: Meni Epizoda

en: Podcast Title
sl_SI: Naslov podkasta

en: Duration - Date
sl_SI: Trajanje – Datum

en: _Stream
sl_SI: Preta_kaj

en: _Play
sl_SI: _Predvajaj

en: _Pause
sl_SI: _Premor

en: _Download
sl_SI: Prej_mi

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Episode Description
sl_SI: Opis epizode

en: Episode Cover
sl_SI: Naslovnica epizode

note: Translators: Show as a noun, meaning a Podcast-Show.
en: Go to Show
sl_SI: Skoči na posnetek

en: Copy Episode URL
sl_SI: Kopiraj naslov URL epizode

en: Mark as Played
sl_SI: Označi kot predvajano

en: Mark as Unplayed
sl_SI: Označi kot nepredvajano

en: You’ve already listened to this episode.
sl_SI: To epizodo ste že poslušali.

en: Calculating episode size…
sl_SI: Poteka preračunavanje velikosti izvoza …

en: Play this episode
sl_SI: Predvajaj epizodo

en: Pause playback
sl_SI: Premor med predvajanjem

en: Cancel the download process
sl_SI: Prekliči prejem v teku

en: Download this episode
sl_SI: Prejmi to epizodo

en: Episode without audio
sl_SI: Epizoda brez zvoka

en: Today
sl_SI: Danes

en: Yesterday
sl_SI: Včeraj

en: This Week
sl_SI: Ta teden

en: This Month
sl_SI: Ta mesec

en: Older
sl_SI: Starejše

en: Change the playback speed
sl_SI: Spremeni hitrost predvajanja

en: 1.00×
sl_SI: 1,00 ×

en: 2.00×
sl_SI: 2,00 ×

en: 1.75×
sl_SI: 1,75 ×

en: 1.50×
sl_SI: 1,50 ×

en: 1.25×
sl_SI: 1,25 ×

en: 0.90×
sl_SI: 0,90 ×

en: 0.75×
sl_SI: 0,75 ×

en: Rewind 10 seconds
sl_SI: Skoči nazaj za 10 sekund

en: Play
sl_SI: Predvajaj

en: Pause
sl_SI: Premor

en: Fast forward 10 seconds
sl_SI: Skoči naprej za 10 sekund

en: Go to the description for this episode.
sl_SI: Pojdite na opis te epizode.

en: Go to the Chapters list.
sl_SI: Pojdite na seznam poglavij.

en: _Mark All Episodes as Played
sl_SI: _Označi vse kot predvajane

en: _Website
sl_SI: _Spletišče

en: _Unsubscribe
sl_SI: _Prekliči naročnino

en: Player
sl_SI: Predvajalnik

en: Description
sl_SI: Opis

en: Chapters
sl_SI: Poglavja

en: Rewind
sl_SI: Previj nazaj

en: Forward
sl_SI: Previj naprej

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
sl_SI: Krmarjenje

[ctx: shortcut window]
en: Go to Home Page
sl_SI: Na domačo stran

[ctx: shortcut window]
note: Translators: Shows as a Noun
en: Go to Shows Page
sl_SI: Pojdi na stran Oddaje

[ctx: shortcut window]
note: Translators: 'Discovery' is a page where you can add new podcasts
en: Go To Discovery Page
sl_SI: Pojdi na stran odkrivanja

[ctx: shortcut window]
en: Player
sl_SI: Predvajalnik

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Pause
sl_SI: Preklop prekinitve

[ctx: shortcut window]
en: Seek Forwards
sl_SI: Iskanje naprej

[ctx: shortcut window]
en: Seek Backwards
sl_SI: Iščite nazaj

[ctx: shortcut window]
en: Raise Playback Speed
sl_SI: Zvišaj hitrost predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: Lower Playback Speed
sl_SI: Znižaj hitrost predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Check for new episodes
sl_SI: Preveri za nove epizode

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
sl_SI: Konča izvajanje programa

[ctx: shortcut window]
en: Import Subscriptions
sl_SI: Uvoz naročnin

[ctx: shortcut window]
en: Export Subscriptions
sl_SI: Izvoz naročnin

en: Open Website
sl_SI: Odpri spletišče

en: Mark All as Played
sl_SI: Označi vse kot predvajane

en: Unsubscribe
sl_SI: Prekliči naročnino

en: Podcast Menu
sl_SI: Meni Podkast

en: Episodes
sl_SI: Epizode

en: _Check for New Episodes
sl_SI: _Preveri za nove epizode

note: Translators: Show as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: _Import Shows
sl_SI: _Uvozi posnetke

note: Translators: Show as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: _Export Shows
sl_SI: _Izvozi posnetke

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _About Podcasts
sl_SI: _O programu

note: Weird magic I copy-pasted that sets the Application Name in the Shell.
en: Podcasts
sl_SI: Podkasti

en: Add a New Feed
sl_SI: Dodaj nov vir

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

note: Translators: Show as a noun, meaning a Podcast-Show.
en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Listen to your favorite shows
sl_SI: Spremljanje priljubljenih oddaj

en: Play, update, and manage your podcasts from a lightweight interface that seamlessly integrates with GNOME. Podcasts can play various audio formats and remember where you stopped listening. You can subscribe to shows via RSS/Atom, iTunes, and Soundcloud links. Subscriptions from other apps can be imported via OPML files.
sl_SI: Predvajanje, posodabljanje in upravljanje zbirke podkastov v preglednem vmesniku, skladnem z namizjem GNOME. Program omogoča predvananje različnih zvočnih zapisov in podpira možnost pomnjenja zadnjega poslušanega mesta. Na oddaje se je mogoče naročiti po povezavah RSS/Atom, iTunes in Soundcloud. Naročnine iz drugih prigramov je mogoče uvoziti z uporabo izvoza OPML.

en: The home view displaying the newest episodes of your podcasts
sl_SI: Domači pogled z najnovejšimi epizodami podkastov

en: The shows view displaying the covers of your podcasts
sl_SI: Pogled oddaj, ki prikazuje naslovnice vaših podkastov

en: The show widget displaying the cover and the latest episodes of a specific podcast
sl_SI: Pripomoček za oddajo, ki prikazuje naslovnico in najnovejše epizode določenega podkasta

en: The view where one can add a new podcast
sl_SI: Pogled, kamor lahko dodate nov podkast

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The Podcasts developers
sl_SI: Razvijalci Podkasta

en: Listen to your favorite podcasts, right from your desktop.
sl_SI: Spremljanje priljubljenih podkastov neposredno z namizja

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Podcast;RSS;
sl_SI: Podcast;RSS;podkast;viri;

en: Height of the last open main window
sl_SI: Višina nazadnje odprtega glavnega okna

en: Width of the last open main window
sl_SI: Širina nazadnje odprtega glavnega okna

en: Maximized state of the last open main window
sl_SI: Stanje nazadnje razpetega odprtega glavne okna

en: Whether to periodically refresh content
sl_SI: Ali naj se vsebina periodično osvežuje

en: How many periods of time to wait between automatic refreshes
sl_SI: Koliko ponovitev časa naj preteče med samodejnimi osveževanji

en: What period of time to wait between automatic refreshes
sl_SI: Koliko časa naj preteče med izvajanjem samodejnega osveževanja

en: Whether to refresh content after startup
sl_SI: Ali naj se vsebina ob zagonu samodejno osveži

en: How many periods of time to wait between automatic cleanups
sl_SI: Koliko ponovitev časa naj preteče med samodejnim počiščenjem

en: What period of time to wait between automatic cleanups
sl_SI: Koliko časa naj preteče med izvajanjem samodejnega čiščenja

en: Copied URL to clipboard!
sl_SI: Naslov URL je kopiran v odložišče!

en: Jump to {}:{}:{}
sl_SI: Skok na {}:{}:{}

en: Jump to {}:{}
sl_SI: Skok na {}:{}

en: Download failed: {}
sl_SI: Prejem ni uspel: {}

en: Failed to subscribe to feed: {}
sl_SI: Naročanje na vir ni uspelo: {}

en: OPML file
sl_SI: Datoteka OPML

en: Select the file from which to you want to import shows.
sl_SI: Izberite datoteko, iz katere želite uvoziti posnetke.

en: _Import
sl_SI: _Uvozi

en: Failed to parse the imported file {}
sl_SI: Razčlenjevanje uvožene datoteke {} je spodletelo

note: Translators: Show as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Export shows to…
sl_SI: Izvozi posnetke v …

en: _Export
sl_SI: _Izvozi

note: Translators: This is the string of the suggested name for the exported opml file
en: gnome-podcasts-exported-shows
sl_SI: gnome-podcasts-izvoz-posnetkov

en: GNOME Podcasts Subscriptions
sl_SI: Naročila Podkast GNOME

en: Failed to export podcasts
sl_SI: Izvoz podkastov je spodletel

en: Podcast Client for the GNOME Desktop.
sl_SI: Odjemalec posnetkov podkast za namizje GNOME.

en: Currently playing chapter
sl_SI: Trenutno se predvaja poglavje

en: Fetching feeds…
sl_SI: Pridobivanje virov ...

en: New
sl_SI: Novo

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Shows
sl_SI: Posnetki

en: Download progress
sl_SI: Napredek prenosa

en: The media player was unable to execute an action.
sl_SI: S predvajalnikom ni mogoče izvesti zahtevanega dejanja.

en: Visually expands this description
sl_SI: Vizualno razširi ta opis

en: Read More
sl_SI: Preberi več

en: Marked all episodes as listened
sl_SI: Vse epizode so označene kot poslušane

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Unsubscribed from {}
sl_SI: Odjavi {}
