podcasts master - en to oc translation catalogue (95 entries)

en: Episodes:
oc: Episòdis :

en: Last publication
oc: Darrièra publicacion

en: Subscribe
oc: S'abonar

en: Subscribing to feed...
oc: Abonament al flux...

en: Add Podcasts
oc: Apondre de podcasts

en: Search
oc: Recercar

en: Enter a feed URL or search the selected platforms.
oc: Picatz un flux URL o una recèrca sus la platafòrma seleccionada

en: Submit search
oc: Enviar recèrca

en: Loading...
oc: Cargament...

en: Loading
oc: Cargament

en: Search results
oc: Resultats de recèrca

en: No results found.
oc: Cap de resultat pas trobat.

note: Translators: Show as a noun, meaning a Podcast-Show.
en: This show does not have episodes yet
oc: Aqueste programa a pas encara d'episòdi

en: If you think this is an error, please consider writing a bug report.
oc: Se pensatz qu'es una error, mercés d'escriure per senhalar l'anomalia.

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Get Some Shows
oc: Obténer mai de programas

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Add new shows via feed URL
oc: Apondre de programas novèls via l'URL del flux

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Import shows from another device
oc: Importar de programas a partir d'un autre aparelh

en: Episode Details
oc: Detalhs episòdi

en: Episode Menu
oc: Menú episòdi

en: Podcast Title
oc: Títol del podcast

en: Duration - Date
oc: Durada - Data

en: Stream
oc: Flux continú

en: Play
oc: Lectura

en: Download
oc: Telecargament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Episode Description
oc: Descripcion episòdi

note: Translators: Show as a noun, meaning a Podcast-Show.
en: Go to Show
oc: Anar al programa

en: Copy Episode Url
oc: Copiar l'URL de l'pisòdi

en: You’ve already listened to this episode.
oc: Avètz ja escotat aqueste episòdi.

en: Calculating episode size…
oc: Calcul de la talha de l’episòdi…

en: Play this episode
oc: Legir aqueste episòdi

en: Cancel the download process
oc: Anullar lo telecargament

en: Download this episode
oc: Telecargar aqueste episòdi

en: Episode without audio
oc: Episòdi sens àudio

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
oc: Navegacion

[ctx: shortcut window]
en: Go to Home Page
oc: Anar al site

[ctx: shortcut window]
note: Translators: Shows as a Noun
en: Go to Shows Page
oc: Anar a la pagina Programa

[ctx: shortcut window]
note: Translators: 'Discovery' is a page where you can add new podcasts
en: Go To Discovery Page
oc: Anar a la pagina Descobrir

[ctx: shortcut window]
en: Player
oc: Lector

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Pause
oc: Alternar la pausa

[ctx: shortcut window]
en: Seek Forwards
oc: Avança rapida

[ctx: shortcut window]
en: Seek Backwards
oc: Retorn rapid

[ctx: shortcut window]
en: Check for new episodes
oc: Verificar la preséncia d'episòdis novèls

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
oc: Quitar l'aplicacion

[ctx: shortcut window]
en: Import Subscriptions
oc: Importar los abonaments

[ctx: shortcut window]
en: Export Subscriptions
oc: Exportar los abonaments

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: This Week
oc: Aquesta setmana

en: This Month
oc: Aqueste mes

en: Older
oc: Mai ancians

en: Change the playback speed
oc: Cambiar la velocitat de lectura

en: Rewind
oc: Recular

en: Pause
oc: Pausa

en: Forward
oc: Avançar

en: Rewind 10 seconds
oc: Rembobinar de 10 segondas

en: Fast forward 10 seconds
oc: Avançar de 10 segondas

en: _Mark All Episodes as Played
oc: _Marcar totes los episòdis coma legits

en: _Website
oc: Site _Web

en: _Unsubscribe
oc: Se _desabonar

en: Open Website
oc: Dobrir lo site web

en: Mark All as Played
oc: Tot marcar coma legits

en: Unsubscribe
oc: Se desabonar

en: Podcast Menu
oc: Menú podcast

en: Episodes
oc: Episòdis

en: _Check for New Episodes
oc: _Cercar d'episòdis novèls

note: Translators: Show as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: _Import Shows
oc: _Importar de programas

note: Translators: Show as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: _Export Shows
oc: _Exportar de programas

en: _Keyboard Shortcuts
oc: _Acorchis de clavièr

en: _About Podcasts
oc: _A prepaus de Podcasts

en: Add a New Feed
oc: Apondre un flux novèl

en: Main Menu
oc: Menú principala

note: Translators: Show as a noun, meaning a Podcast-Show.
en: Show
oc: Programa

en: Listen to your favorite shows
oc: Escotatz vòstres programas preferits

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The Podcasts developers
oc: Los desvolopaires de Podcasts

en: Whether to refresh content after startup
oc: Indica se cal actualizar lo contengut aprèp l’aviada

en: Copied URL to clipboard!
oc: URL copiada del quichapapièrs !

en: OPML file
oc: Fichièr OPML

en: _Import
oc: _Importar

note: Translators: Show as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Export shows to…
oc: Exportar los programas cap a…

en: _Export
oc: _Exportar

note: Translators: This is the string of the suggested name for the exported opml file
en: gnome-podcasts-exported-shows
oc: programas-exportats-de-gnome-podcasts

en: GNOME Podcasts Subscriptions
oc: Abonaments GNOME Podcasts

en: Failed to export podcasts
oc: Fracàs de l’expòrt dels podcasts

en: Podcast Client for the GNOME Desktop.
oc: Un client de Podcast l’environament de burèu GNOME.

en: New
oc: Nòu

note: Translators: Shows as a noun, meaning Podcast-Shows.
en: Shows
oc: Programas

en: Download progress
oc: Progression del telecargament

en: The media player was unable to execute an action.
oc: Lo lector multimèdia a pas pogut executar una accion.

en: Visually expands this description
oc: Espandir visualament aquesta descripcion

en: Read More
oc: Ne saber mai

en: Marked all episodes as listened
oc: Totes los episòdis marcats coma escotats

en: Undo
oc: Anullar

en: Unsubscribed from {}
oc: Desabonament de {}
