gnome-power-manager - en to ku translation catalogue (8 entries)

note: TRANSLATORS: battery technology
en: Lead acid
ku: Asîta Risasê

note: TRANSLATORS: battery state
en: Charging
ku: Tije Dibe

note: TRANSLATORS: battery state
en: Discharging
ku: Vala Dibe

note: TRANSLATORS: battery state
en: Charged
ku: Tije

en: Description
ku: Rave

note: TRANSLATORS: this is when the stats time is not known
en: Unknown
ku: Cîhaza Nenas

note: TRANSLATORS: shown on the titlebar
en: Device Information
ku: Agahiyên Cîhaz

note: TRANSLATORS: show verbose debugging
en: Show extra debugging information
ku: Agahiyên lêgerîna xeletiyan ya kitekit nîşan bide
