recipes master - en to sl_SI translation catalogue (86 entries)

en: Name:
sl_SI: Ime:

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: Show
sl_SI: Pokaži

en: Done
sl_SI: Končano

en: Controls
sl_SI: Tipke

en: Time is up!
sl_SI: Čas je potekel!

en: Season
sl_SI: Sezona

en: Note
sl_SI: Opomba

en: _Notes
sl_SI: _Opombe

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: _Print
sl_SI: _Natisni

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Description
sl_SI: Opis

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Add Timer
sl_SI: Dodaj časovnik

en: Timer
sl_SI: Časomer

en: Temperature
sl_SI: Temperatura

en: Remove
sl_SI: Odstrani

note: FIXME: repopulate
en: Anything
sl_SI: Karkoli

en: Today
sl_SI: Danes

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Try a different search
sl_SI: Poskusite z drugačnim iskanjem

en: _Clear List
sl_SI: _Počisti seznam

en: Start
sl_SI: Začetek

en: Pause
sl_SI: Premor

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Reset
sl_SI: ↓Ponastavi

en: Go back
sl_SI: Nazaj

en: Search
sl_SI: Poišči

en: _Undo
sl_SI: _Razveljavi

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: _Import
sl_SI: _Uvozi

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About
sl_SI: _O programu

en: _Quit
sl_SI: _Končaj

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Paste
sl_SI: Prilepi

en: Find…
sl_SI: Najdi ...

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Unknown
sl_SI: Neznano

[ctx: Flatpak metadata]
en: Version
sl_SI: Različica

en: Application
sl_SI: Program

[ctx: Flatpak metadata]
en: Branch
sl_SI: Veja

[ctx: Flatpak metadata]
en: Commit
sl_SI: Uveljavi

en: Runtime
sl_SI: Čas izvajanja

[ctx: OS metadata]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: OS metadata]
en: Type
sl_SI: Vrsta

[ctx: OS metadata]
en: Desktop
sl_SI: Namizje

en: System
sl_SI: Sistemska datoteka

en: Print the version and exit
sl_SI: Izpiši različico in zapri

en: Select an Image
sl_SI: Izbor slike

en: Image files
sl_SI: Slikovne datoteke

en: Chinese
sl_SI: Kitajsko

en: Indian
sl_SI: indijska

en: Italian
sl_SI: italjanski

en: French
sl_SI: francoski

en: Greek
sl_SI: Grški

en: Nordic
sl_SI: Nordijski

en: Turkish
sl_SI: Turški

en: hours
sl_SI: ure

en: minutes
sl_SI: minute

en: second
sl_SI: sekunda

en: seconds
sl_SI: sekund

en: Name
sl_SI: Ime

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Author:
sl_SI: Avtor:

en: Error printing file:
sl_SI: Napaka med tiskanjem datoteke:

en: Anonymous
sl_SI: Brezimno

en: Favorites
sl_SI: Priljubljeno

en: Fall
sl_SI: Padec

en: Items
sl_SI: Predmeti

en: _Export
sl_SI: _Izvozi

note: TRANSLATORS: %s gets replaced by a date
en: Released: %s
sl_SI: Podatki objave: %s

en: Butter
sl_SI: maslena

en: Carrot
sl_SI: Korenje

en: Date
sl_SI: Datum

en: Onion
sl_SI: Čebula

en: Orange
sl_SI: Pomaranča

en: Potato
sl_SI: Krompir

en: Tomato
sl_SI: Paradišnik
