gnome-remote-desktop master - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Commands:
kk: Командалар:

en: GNOME Remote Desktop
kk: GNOME қашықтағы үстелі

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Desktop Sharing port changed
kk: Жұмыс үстелімен бөлісу порты ауысты

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Do you want to share your desktop?
kk: Жұмыс үстелін ортақ пайдаланғыңыз келе ме?

en: A user on the computer '%s' is trying to remotely view or control your desktop.
kk: "%s" компьютеріндегі пайдаланушы жұмыс үстеліңізді қашықтан көруге немесе басқаруға талап жасап отыр.

en: Refuse
kk: Бас тарту

en: Path to the certificate file
kk: Сертификат файлына дейінгі жол

en: In order to be able to use RDP with TLS Security, both the private key file and the certificate file need to be provided to the RDP server.
kk: TLS Security көмегімен RDP пайдалану мүмкіндігі үшін жеке кілт файлын да, сертификат файлын да RDP серверіне ұсыну қажет.

en: Path to the private key file
kk: Жеке кілт файлына дейінгі жол

en: Only allow remote connections to view the screen content
kk: Қашықтағы байланыстарға экран мазмұнын тек көруге рұқсат ету

en: When view-only is true, remote RDP connections cannot manipulate input devices (e.g. mouse and keyboard).
kk: Тек карау режимінде, қашықтағы RDP байланыстары енгізу құрылғыларын басқара алмайды (мысалы, тышқан мен пернетақта).

en: When view-only is true, remote VNC connections cannot manipulate input devices (e.g. mouse and keyboard).
kk: Тек карау режимінде, қашықтағы VNC байланыстары енгізу құрылғыларын басқара алмайды (мысалы, тышқан мен пернетақта).

en: Method used to authenticate VNC connections
kk: VNC байланыстарын аутентификациялау үшін қолданылатын әдіс

en: The VNC authentication method describes how a remote connection is authenticated. It can currently be done in two different ways: * prompt - by prompting the user for each new connection, requiring a person with physical access to the workstation to explicitly approve the new connection. * password - by requiring the remote client to provide a known password
kk: VNC аутентификация әдісі қашықтағы байланысты аутентификациялау әдісін сипаттайды. Қазіргі уақытта оны екі түрлі жолмен жасауға болады: * сұрау - пайдаланушыны әрбір жаңа байланысқа шақыру арқылы, жұмыс станциясына физикалық рұқсаты бар адамнан жаңа байланысты тікелей рұқсат етуді талап ету арқылы. * пароль - қашықтағы клиенттен белгілі парольді ұсынуды талап ету арқылы
