gnome-remote-desktop master - en to ia translation catalogue (10 entries)

en: Username:
ia: Nomine de usator:

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: GNOME Remote Desktop
ia: Scriptorio remote de GNOME

en: Continue With Insecure Connection?
ia: Continuar con le connexion non secur?

en: Disconnect
ia: Disconnecter

en: Continue
ia: Continuar

en: Accept
ia: Acceptar

en: Do you want to share your desktop?
ia: Vole tu compartir tu scriptorio?

en: Path to the certificate file
ia: Percurso al file de certificato

en: Path to the private key file
ia: Percurso al file de clave private
