gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (158 entries)

en: Robots
et: Robotid

en: Avoid the robots and make them crash into each other
et: Hoidu robotite eest ja proovi neid meelitada omavahel kokku põrkama

en: game;arcade;teleport;
et: mäng;mänguautomaat;teleportimine;

en: Show toolbar
et: Tööriistariba näitamine

en: Show toolbar. A standard option for toolbars.
et: Tööriistariba näitamine. Tööriistaribade standardvalik.

en: Robot image theme
et: Robotite pilditeema

en: Robot image theme. The theme of the images to use for the robots.
et: Robotite pilditeema on teema, millega kirjeldatakse robotite joonistamiseks kasutatavaid pilte.

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background color. The hex specification of the background color.
et: Taustavärv kuueteistkümnendsüsteemi numbrina.

en: Game type
et: Mängu liik

en: Game type. The name of the game variation to use.
et: Mängu liik. Kasutatava mänguvariatsiooni nimi.

en: Use safe moves
et: Ohutute käikude kasutamine

en: Use safe moves. The safe moves option will help you to avoid being killed due to a mistake. If you try to make a move that would lead to your death when there is a safe move available you will not be allowed to proceed.
et: Ohutute käikude kasutamine. Ohutud käigud kaitsevad mängijat enda vea tõttu surma saamast. Kui sa proovid teha käiku, mis lõpeb surmaga ja samal ajal on võimalik teha mõnda ohutut käiku, siis surmaga lõppevat käiku ei lasta teha.

en: Use super safe moves
et: Eriti ohutute käikude kasutamine

en: Use super safe moves. The player is alerted when there is no safe move and the only option is to teleport out.
et: Eriti ohutute käikude kasutamine. Mängijat hoiatatakse olukorras, kus pole võimalik ühtegi ohutut käiku teha ja ainsaks valikuks on teleporteerumine.

en: Enable game sounds
et: Mänguheli lubatud

en: Enable game sounds. Play sounds for various events throughout the game.
et: Mänguheli lubamine. Helide esitamine mitmete mängusündmuste korral.

en: Key to move NW
et: Loode suunas liigutamise klahv (NW)

en: The key used to move north-west.
et: Loodesse liigutamise klahv.

en: Key to move N
et: Põhja suunas liigutamise klahv (N)

en: The key used to move north.
et: Põhja liigutamise klahv.

en: Key to move NE
et: Kirde suunas liigutamise klahv (NE)

en: The key used to move north-east.
et: Kirdesse liigutamise klahv.

en: Key to move W
et: Lääne suunas liigutamise klahv (W)

en: The key used to move west.
et: Läände liigutamise klahv.

en: Key to hold
et: Passimise klahv

en: The key used to hold still.
et: Paigalseismise klahv.

en: Key to move E
et: Ida suunas liigutamise klahv (E)

en: The key used to move east.
et: Itta liigutamise klahv.

en: Key to move SW
et: Edela suunas liigutamise klahv (SW)

en: The key used to move south-west.
et: Edelasse liigutamise klahv.

en: Key to move S
et: Lõuna suunas liigutamise klahv (S)

en: The key used to move south.
et: Lõunasse liigutamise klahv.

en: Key to move SE
et: Kagu suunas liigutamise klahv (SE)

en: The key used to move south-east.
et: Kagusse liigutamise klahv.

en: Key to teleport
et: Telepordi klahv

en: The key used to teleport safely (if possible).
et: Teleportimise klahv, võimaluse korral ohutult.

en: Key to teleport randomly
et: Juhusliku telepordi klahv

en: The key used to teleport randomly.
et: Juhusliku teleportimise klahv.

en: Key to wait
et: Ootamise klahv

en: The key used to wait.
et: Ootamise klahv.

en: Width of the window in pixels
et: Akna laius pikslites

en: Height of the window in pixels
et: Akna kõrgus pikslites

en: true if the window is maximized
et: tõene, kui aken on maksimeeritud

en: true if the window is fullscren
et: tõene, kui aken on täisekraanil

en: Game over!
et: Mäng on läbi!

en: Great work, but unfortunately your score did not make the top ten.
et: Hästi tehtud! Kahjuks aga ei mahtunud su tulemus esikümnesse.

note: Translators: This "_New Game" is for the game-over dialogue
en: _New Game
et: _Uus mäng

en: Robots Scores
et: Robotite tulemused

en: Map:
et: Ladumisviis:

en: Congratulations!
et: Õnnitlused!

en: Your score is the best!
et: Sinu tulemus on parim!

en: Your score has made the top ten.
et: Sinu tulemus on esikümne vääriline.

en: Congratulations, You Have Defeated the Robots!! 
    But Can You do it Again?
et: Õnnitlused, sa tegid robotitele ära!!
    Kuid kas sa suudad seda korrata?

note: This should never happen.
en: There are no teleport locations left!!
et: Ei ole enam kohti, kuhu teleportida!!

en: There are no safe locations to teleport to!!
et: Ei ole enam ohutuid kohti, kuhu teleportida!!

en: Unknown Command
et: Tundmatu käsk

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the score time (e.g. 1 minute)
en: Time
et: Aeg

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the score value (e.g. 30 moves)
en: Score
et: Tulemus

en: New Game
et: Uus mäng

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the name of the player who recorded the score
en: Name
et: Nimi

note: Score dialog column header for the date the score was recorded
en: Date
et: Kuupäev

en: View help for this game
et: Abiteabe kuvamine selle mängu kohta

en: End the current game
et: Käesoleva mängu lõpetamine

en: Toggle fullscreen mode
et: Täisekraanivaate sisse- ja väljalülitamine

en: Get a hint for your next move
et: Vihje järgmise käigu tegemiseks

en: Leave fullscreen mode
et: Täisekraanvaatest lahkumine

en: Start a new multiplayer network game
et: Uue, mitme mängijaga võrgumängu alustamine

en: End the current network game and return to network server
et: Praeguse võrgumängu lõpetamine ja naasmine võrguserverisse

en: Start a new game
et: Uue mängu alustamine

en: Pause the game
et: Mängu peatamine

en: Show a list of players in the network game
et: Võrgumängus osalevate mängijate nimekirja näitamine

en: Redo the undone move
et: Unustatud käigu uuestitegemine

en: Restart the game
et: Käesoleva mängu taasalustamine

en: Resume the paused game
et: Peatatud mängu jätkamine

en: View the scores
et: Tulemuste vaatamine

en: Undo the last move
et: Viimase käigu unustamine

en: About this game
et: Mängust lähemalt

en: Close this window
et: Selle akna sulgemine

en: Configure the game
et: Mängu seadistamine

en: Quit this game
et: Mängu lõpetamine

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: _Hint
et: _Vihje

note: Translators: This "_New" is for the menu item 'Game->New', implies "New Game"
en: _New
et: _Uus

en: _Redo Move
et: T_aasta käik

note: Translators: this is the "Reset" scores button in a scores dialogue
en: _Reset
et: _Lähtesta

note: Translators: "_Restart" is the menu item 'Game->Restart', implies "Restart Game"
en: _Restart
et: _Alusta uuesti

en: _Undo Move
et: _Tühista käik

en: _Deal
et: _Jaga

en: _Leave Fullscreen
et: _Välju täisekraanvaatest

en: Network _Game
et: Võr_gumäng

en: L_eave Game
et: _Lahku mängust

en: Player _List
et: Mängijate _nimekiri

en: _Pause
et: _Peata

en: Res_ume
et: _Jätka

en: _Scores
et: _Tulemused

en: _End Game
et: _Lõpeta mäng

note: %s is replaced with the name of the game in gnome-games.
en: %s is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version %d of the License, or (at your option) any later version.
et: %s on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number %d või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: %s is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Programmi %s levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with %s; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos programmiga %s; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos programmiga %s; kui ei, siis vaata <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Set game scenario
et: Mängustsenaariumi muutmine

en: NAME
et: NIMI

en: Set game configuration
et: Mängu sätete muutmine

en: Initial window position
et: Vigane akna asukoht

en: Classic robots
et: Klassikalised robotid

en: Classic robots with safe moves
et: Klassikalised robotid ohutute käikudega

en: Classic robots with super-safe moves
et: Klassikalised robotid eriti ohutute käikudega

en: Nightmare
et: Luupainaja

en: Nightmare with safe moves
et: Luupainaja ohutute käikudega

en: Nightmare with super-safe moves
et: Luupainaja eriti ohutute käikudega

en: Robots2
et: Robotid-2

en: Robots2 with safe moves
et: Robotid-2 ohutute käikudega

en: Robots2 with super-safe moves
et: Robotid-2 eriti ohutute käikudega

en: Robots2 easy
et: Lihtne robotid-2

en: Robots2 easy with safe moves
et: Robotid-2 ohutute käikudega

en: Robots2 easy with super-safe moves
et: Robotid-2 eriti ohutute käikudega

en: Robots with safe teleport
et: Robotid ohutute teleportidega

en: Robots with safe teleport with safe moves
et: Robotid ohutute teleportide ja käikudega

en: Robots with safe teleport with super-safe moves
et: Robotid ohutute teleportidega ja eriti ohutute käikudega

en: No game data could be found.
et: Mängu andmeid pole võimalik leida.

en: The program Robots was unable to find any valid game configuration files. Please check that the program is installed correctly.
et: Robotiprogramm ei leidnud ühtegi vigadeta mängusätete faili. Palun kontrolli, kas programm on korralikult paigaldatud.

en: Some graphics files are missing or corrupt.
et: Mõned graafikafailid on rikutud või puudu.

en: The program Robots was unable to load all the necessary graphics files. Please check that the program is installed correctly.
et: Robotiprogramm ei ole suuteline kõiki vajalikke graafikafaile laadima. Palun kontrolli, kas programm on korralikult paigaldatud.

en: Could not find '%s' pixmap file
et: Pildifaili '%s' pole võimalik leida

en: _Game
et: _Mäng

en: _View
et: _Vaade

en: _Move
et: _Käik

en: _Settings
et: _Sätted

en: _Help
et: A_bi

en: Teleport, safely if possible
et: Teleport, võimaluse korral ohutult

en: _Random
et: _Juhuslik

en: Teleport randomly
et: Juhuslik teleport

en: _Wait
et: _Oota

en: Wait for the robots
et: Robotite ootamine

en: _Toolbar
et: Töö_riistariba

en: Show or hide the toolbar
et: Tööriistariba näitamine või peitmine

en: GNOME Games web site
et: GNOME mängude veebisait

en: Based on classic BSD Robots.
    
    Robots is a part of GNOME Games.
et: Põhineb klassikalisel BSD Robots mängul.
    
    "Robotid" kuulub GNOME mängude koosseisu.

en: Robots Preferences
et: Robotimängu eelistused

en: Game Type
et: Mängu liik

en: _Use safe moves
et: _Ohutute käikude kasutamine

en: Prevent accidental moves that result in getting killed.
et: Kõikide surmaga lõppevate juhuslike käikude keelamine.

en: U_se super safe moves
et: _Eriti ohutute käikude kasutamine

en: Prevents all moves that result in getting killed.
et: Kõikide surmaga lõppevate käikude keelamine.

en: _Enable sounds
et: _Helid on lubatud

en: Play sounds for events like winning a level and dying.
et: Heli mängimine sündmuste korral nagu võtmine ja taseme tõus.

en: Game
et: Mäng

en: _Image theme:
et: _Pildi teema:

en: _Background color:
et: _Taustavärvus:

en: Appearance
et: Välimus

en: _Restore Defaults
et: _Säti vaikeväärtused

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Score:
et: Tulemus:

en: Safe Teleports:
et: Ohutuid teleporte:

en: Level:
et: Tase:

en: Remaining:
et: Jäänud:
