gnome-games - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: _New Game
ka: _ახალი თამაში

en: _Help
ka: _დახმარება

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Game type
ka: თამაშის ტიპი

en: Enable game sounds
ka: თამაშის ხმების ჩართვა

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Game Type
ka: თამაშის ტიპი

en: _Enable sounds
ka: ხმების _ჩართვა

en: Game
ka: თამაში

en: _Background color:
ka: _ფონის ფერი:

en: Appearance
ka: შესახედაობა

en: Keyboard
ka: კლავიატურა
