gnome-games master - en to kk translation catalogue (95 entries)

en: _New Game
kk: Ж_аңа ойын

en: _Scores
kk: _Есептер

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Robots
kk: Роботтар ойыны тур_алы

en: GNOME Robots
kk: GNOME роботтары

en: Avoid the robots and make them crash into each other
kk: Роботтардан аулақ болу және оларды бір-біріне соғыстыру

note: Translators: "It is the distant future: the year 2000" is a reference to Flight of the Conchords, see https://www.youtube.com/watch?v=2IPAOxrH7Ro
en: It is the distant future: the year 2000. Evil robots are trying to kill you. Avoid the robots or face certain death.
kk: Бұл алыс болашақ: 2000 жыл. Жауыз роботтар сізді өлтіруге тырысады. Роботтардан сақ болыңыз немесе өлімге ұшырайсыз.

en: Fortunately, the robots are extremely stupid and will always move directly towards you. Trick them into colliding into each other, resulting in their destruction, or into the junk piles that result. You can defend yourself by moving the junk piles, or escape to safety with your handy teleportation device.
kk: Бақытымызға орай, роботтар өте ақымақ және әрдайым сізге қарай тікелей жылжиды. Олардың жойылуына әкеп соғатын оларды бір-бірімен, немесе соқтығысу нәтижесі болатын үйілген қоқыспен соқтығыстырыңыз. Үйілген қоқысты жылжыту немесе ыңғайлы телепорттау құрылғысымен қауіпсіздікке қашу арқылы өзіңізді қорғауға болады.

en: Your supply of safe teleports is limited, and once you run out, teleportation could land you right next to a robot, who will kill you. Survive for as long as possible!
kk: Сіздің қауіпсіз телепорт саны шектеулі, ол таусылғанда, телепортация сізді өлтіретін роботтың қасына тура әкелуі мүмкін. Барынша ұзақ өмір сүріңіз!

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Robots
kk: Роботтар

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: game;arcade;teleport;
kk: game;arcade;teleport;ойын;аркада;телепорт;

en: Show toolbar
kk: Саймандар панелін көрсету

en: Show toolbar. A standard option for toolbars.
kk: Саймандар панелін көрсету. Саймандар панельдеріне арналған стандартты параметр.

en: Robot image theme
kk: Робот суретінің темасы

en: Robot image theme. The theme of the images to use for the robots.
kk: Робот суретінің темасы. Роботтар үшін қолдануға арналған суреттердің темасы.

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Background color. The hex specification of the background color.
kk: Фон түсі. Фон түсінің оналтылық спецификациясы.

en: Game type
kk: Ойын түрі

en: Game type. The name of the game variation to use.
kk: Ойын түрі. Қолдану үшін ойын нұсқасының атауы.

en: Use safe moves
kk: Қауіпсіз жүрістерді пайдалану

en: Use safe moves. The safe moves option will help you to avoid being killed due to a mistake. If you try to make a move that would lead to your death when there is a safe move available you will not be allowed to proceed.
kk: Қауіпсіз жүрістерді пайдалану. Қауіпсіз жүріс параметрі қателік салдарынан қаза болудан аулақ болуға көмектеседі. Егер қауіпсіз жылжу болған кезде өлімге әкелетін жылжуды жасауға тырыссаңыз, сізге әрі қарай жүруге рұқсат етілмейді.

en: Use super safe moves
kk: Аса қауіпсіз жүрістерді қолдану

en: Use super safe moves. The player is alerted when there is no safe move and the only option is to teleport out.
kk: Аса қауіпсіз жүрістерді пайдалану. Қауіпсіз жылжу болмай, тек телепортация мүмкін болса, ойыншыға хабар беріледі.

en: Enable game sounds
kk: Ойын дыбыстарын іске қосу

en: Enable game sounds. Play sounds for various events throughout the game.
kk: Ойын дыбыстарын іске қосу. Ойын бойы түрлі оқиғаларға арналған дыбыстарды ойнату.

en: Key to move NW
kk: Жоғары-солға жылжу пернесі

en: The key used to move north-west.
kk: Жоғары-солға жылжу пернесі.

en: Key to move N
kk: Жоғарыға жылжу пернесі

en: The key used to move north.
kk: Жоғарыға жылжу пернесі.

en: Key to move NE
kk: Жоғары-оңға жылжу пернесі

en: The key used to move north-east.
kk: Жоғары-оңға жылжу пернесі.

en: Key to move W
kk: Солға жылжу пернесі

en: The key used to move west.
kk: Солға жылжу пернесі.

en: Key to hold
kk: Орында қалу пернесі

en: The key used to hold still.
kk: Орында қалу пернесі.

en: Key to move E
kk: Оңға жылжу пернесі

en: The key used to move east.
kk: Оңға жылжу пернесі.

en: Key to move SW
kk: Төмен-солға жылжу пернесі

en: The key used to move south-west.
kk: Төмен-солға жылжу пернесі.

en: Key to move S
kk: Төменге жылжу пернесі

en: The key used to move south.
kk: Төменге жылжу пернесі.

en: Key to move SE
kk: Төмен-оңға жылжу пернесі

en: The key used to move south-east.
kk: Төмен-оңға жылжу пернесі.

en: Width of the window in pixels
kk: Терезе ені, пиксельмен

en: Height of the window in pixels
kk: Терезе биіктігі, пиксельмен

en: true if the window is maximized
kk: терезе максималды болса, мәні true болады

en: Congratulations, You Have Defeated the Robots!! 
    But Can You do it Again?
kk: Құттықтаймыз, Сіз роботтарды жеңдіңіз!!
    Бірақ оны қайтадан жасай аласыз ба?

note: This should never happen.
en: There are no teleport locations left!!
kk: Телепорт орындары қалмады!!

en: There are no safe locations to teleport to!!
kk: Телепортқа қауіпсіз орындар жоқ!!

en: Unknown Command
kk: Белгісіз команда

en: Classic robots
kk: Классикалық роботтар

en: Classic robots with safe moves
kk: Қауіпсіз жүрістері бар классикалық роботтар

en: Classic robots with super-safe moves
kk: Аса қауіпсіз жүрістері бар классикалық роботтар

en: Nightmare
kk: Күрделі ойын

en: Nightmare with safe moves
kk: Қауіпсіз жүрістері бар Күрделі ойын

en: Nightmare with super-safe moves
kk: Аса қауіпсіз жүрістері бар Күрделі ойын

en: Robots2
kk: Роботтар2

en: Robots2 with safe moves
kk: Қауіпсіз жүрістері бар Роботтар2 ойыны

en: Robots2 with super-safe moves
kk: Аса қауіпсіз жүрістері бар Роботтар2 ойыны

en: Robots2 easy
kk: Роботтар2 оңай

en: Robots2 easy with safe moves
kk: Қауіпсіз жүрістері бар Роботтар2 оңай ойыны

en: Robots2 easy with super-safe moves
kk: Аса қауіпсіз жүрістері бар Роботтар2 оңай ойыны

en: Robots with safe teleport
kk: Қауіпсіз телепорты бар роботтар ойыны

en: Robots with safe teleport with safe moves
kk: Қауіпсіз жүрістері бар қауіпсіз телепорты бар Роботтар ойыны

en: Robots with safe teleport with super-safe moves
kk: Аса қауіпсіз жүрістері бар қауіпсіз телепорты бар Роботтар ойыны

note: Window subtitle. The first %d is the level, the second is the score. \t creates a tab.
en: Level: %d	Score: %d
kk: Деңгейі: %d	Есебі: %d

note: Second line of safe teleports button label. %d is the number of teleports remaining.
en: (Remaining: %d)
kk: (Қалған: %d)

note: First line of safe teleports button label.
en: Teleport _Safely
kk: Қауіп_сіз телепортация

en: Based on classic BSD Robots
kk: Классикалық BSD роботтар ойыны негізінде

en: Are you sure you want to discard the current game?
kk: Ағымдағы ойынды тайдырғыңыз келе ме?

en: Keep _Playing
kk: О_йнауды жалғастыру

en: Teleport _Randomly
kk: Ке_здейсоқ телепортация

en: _Wait for Robots
kk: Роботтарды _күту

note: Label on the scores dialog, next to map type dropdown
en: Game Type:
kk: Ойын түрі:

en: No game data could be found.
kk: Ойын деректері табылмады.

en: The program Robots was unable to find any valid game configuration files. Please check that the program is installed correctly.
kk: Роботтар бағдарламасы жарамды ойын конфигурация файлдарын таба алмады. Бағдарламаның дұрыс орнатылғанын тексеріңіз.

en: Some graphics files are missing or corrupt.
kk: Кейбір графикалық файлдар жоқ немесе зақымдалған.

en: The program Robots was unable to load all the necessary graphics files. Please check that the program is installed correctly.
kk: Роботтар бағдарламасы барлық қажетті графикалық файлдарды жүктей алмады. Бағдарламаның дұрыс орнатылғанын тексеріңіз.

en: Could not find “%s” pixmap file
kk: "%s" сурет файлы табылмады

en: Preferences
kk: Қалаулар

en: Game Type
kk: Ойын түрі

en: _Use safe moves
kk: Қауіпсіз жүрістерді па_йдалану

en: Prevent accidental moves that result in getting killed.
kk: Ұтылуға әкелетін кездейсоқ жүрістерге жол бермеу.

en: U_se super safe moves
kk: Аса қауіпсіз жүрістерді қо_лдану

en: Prevents all moves that result in getting killed.
kk: Ұтылуға әкелетін барлық жүрістерге жол бермеу.

en: _Enable sounds
kk: Дыбыстарды іск_е қосу

en: Play sounds for events like winning a level and dying.
kk: Деңгейді жеңу немесе ұтылу сияқты оқиғаларға арналған дыбыстарды ойнау.

en: Game
kk: Ойын

en: _Image theme:
kk: С_уреттер темасы:

en: _Background color:
kk: Ф_он түсі:

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: _Restore Defaults
kk: Бастапқ_ы түріне келтіру

en: Keyboard
kk: Пернетақта
