gnome-games 1.3.90 - en to wa translation catalogue (7 entries)

en: Robot image theme
wa: Tinme d' imådjes des robots

en: Background color
wa: Coleur do fond

en: Game type
wa: Sôre do djeu

en: Could not find '%s' pixmap file
wa: Dji n' pout nén trover li fitchî pixmap «%s»

en: Preferences
wa: Preferinces

en: Game Type
wa: Sôrtes di Djeu

en: Appearance
wa: Rivnance
